Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

+82
marcus
bebegaby
mami jeni
kamelyaa
Motzu
cory74
nicoleee
cosmina46
panseluta
violetas
RalucaS
Floren
bobitica
aurishta
valentinadof
Uca
marina40
Lucia.BlueFlower
vero50
Steluzza
elenaxx
pisi
ancone
letho
mdlupu
Aghata
deea_makiaveli
anigherman
7furnici
alioana
Oana Crivat
elutzamicutza
croitoru elena
Narcisa.N
Clio_Ela
Admina
Ginet
emmancita
Nomiria
tinassyliliana
danae
kabunta
louise27
alinutza_andrei08
SilviaDumitrescu
ivanutamihaela
MagdaMarin
margelutamea
Karina33
heidy
nicoleta_mc
emmy
Dodo-pui
minky
EuIrinuca
arielas
geo
danabarbu2007
manuela29
badulet iolanda roxana
monaoprescu
DANIELA.I
cookie
dominiq
piciul
nicopop
ROXANA BUCURESTEANU
Kristina
mykya
violeta25
aurelia.c
kitty_1973
geany
CristineluG
zylv
tomari
aba
stoy
amoni
adelina24
MihaelaT
diada
86 participanți

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Votati Pantalonul preferat!

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap8%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 8% 
[ 34 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 9% 
[ 40 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 15 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 27 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap0%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap14%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 14% 
[ 60 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap1%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap6%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 6% 
[ 24 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap9%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 9% 
[ 41 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap33%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 33% 
[ 142 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_lcap3%Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Vote_rcap 3% 
[ 11 ]
 
Total voturi : 436
 
 

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 24 Apr 2011, 12:14 am

Felicitari costigartoarelor si tuturor participantelor, si din partea mea!

Multumiri sponsorilor si adminelor, care fac posibile aceste concursuri!!
La cat mai multe!
Abia astept sa mai creasca pruncul meu, sa am timp sa mai cos, si sa fiu printre concurente, nu numai la votare.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de cosmina46 Dum 24 Apr 2011, 9:07 am

vero50 a scris:Cred ca sunt cea mai "demult nascuta" concurenta si am realizat o pereche de pantaloni pt. vartsata mea. S-au votat pantaloni pt. varsta de cel mult 35 ani. CORECT. Au votat fete care pot purta creatile 15, 13,1. ... FARA COMENTARII SI FARA SUPARARE iar in privirea slitului, panatlonii de dama au petrecerea dreapata peste stanga. ESTE O REGULA.
HRISTOS A INVIAT!
gresesti vero ! si eu am tot ,si inca destul de mult peste 35 , dar cand am votat , m-am gandit la cu totul altceva ! am votat ce mi-a placut , si ce as purta. n-a avut legatura cu varsta. plus ca eu nici cand eram sub 35 , n-as fi purtat pantalonii lui pisi, si doar pentru ca nu e si n-a fost niciodata stilul meu , si nu pentru ca nu-mi plac.as fi votat dupa alte criterii, doar ca croitorie sunt varza, asa ca jurizarea profesionista am lasat-o altora, eu am votat cum am crezut.
pantalonii tai mi s-au parut destul de simpli , plus ca da senzatia ca talia e prea mica si te cam "taie' ,scotand burta in afara mai mult decat e necesar. dar par comozi si practici , numai buni de dus la piata sau in concediu !
de purtat as purta pantalonii nr 4! stilul asta mi-a placut mereu .
cosmina46
cosmina46
helper
helper

Numarul mesajelor : 40
Localizare : romania
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Dum 24 Apr 2011, 9:08 am

Felicitari, bravo si la mai multe creatii! Cred ca castigatoarelor le-a dat un avant!
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de manuela29 Dum 24 Apr 2011, 9:42 am

Felicitari castigatoarelor,sponsorilor si nu in ultimul rand Adminei care se ocupa de aceste frumoase concursuri!
Pisi ,ti-am votat creatia fara sa stau pe ganduri si ma bucur ca a iesit pe primul loc.
Stoy,mi-a placut foarte mult modelul ales de tine,dar cred ca se preta un altfel de material (tot subtire dar care sa "cada greu") .Nu vreau sa para o critica si sa te supere ce-am spus ,chiar e un model deosebit si bine realizat .Felicitari!
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Dum 24 Apr 2011, 4:58 pm

arielas a scris:Felicitari, bravo si la mai multe creatii! Cred ca castigatoarelor le-a dat un avant!
Avant si incredere!!! Multumiri
Si tie iti multumesc , Cosmina, pt aprecieri pupi
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de tomari Dum 24 Apr 2011, 7:48 pm

Felicitari participantelor si premiantelor - sa va bucurati de roadele muncii voastre bucurie
Ideea anonimatului a fost incitanta pentru noi, chiar daca acest lucru a presupus o munca suplimentara si dificila ptr admine. Organizatorilor - adminele si sponsorul - primul
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de 7furnici Dum 24 Apr 2011, 10:12 pm

Bravo, cistigatoarelor!
Toate ati fost la inaltime in concursul asta, pe cuvint!

Eu am remarcat si pantalonii facuti de pisi si pe cei ai Danei(barbu), am si fost tentata sa-i votez la prima vedere pe cei rosii dar, dupa ce m-am uitat la fiecare poza de inca 10 ori, m-am hotarit sa ofer votul meu Ralucai(S) pentru ca, repet, m-a cucerit cu detaliul acela de la buzunare.
De dragul discutiei (sau al statisticii Smile )va pot spune ca nu am votat in functie de gusturile mele ci mai degraba gindindu-ma la creativitatea autoarei.
Felicitari, inca o data, tuturor!
Abia astept urmatorul concurs!
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de RalucaS Lun 25 Apr 2011, 8:56 am

Multumesc, 7furnici! Cele 8 ore petrecute cu facut si desfacut de tipare de buzunar, de cusaturi, cu azvarlit pantalonii cat colo si reluat nu au fost in zadar inseamna Smile
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Lun 25 Apr 2011, 6:47 pm

Hristos a inviat!......... Felicitari castigatoarelor acestui concurs !.......Felicitari Dana! Se pare ca tocmai noi doua avem gusturi comune........ rade Eram curioasa cine este concurenta cu nr 11.......Multumesc fetele pentru voturi! Merci
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Lun 25 Apr 2011, 6:56 pm

Si eu care credeam ca nr 11 este MihaelaT!! Smile
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 25 Apr 2011, 8:26 pm

da Louise si cand te gandesti ca erau deja persoane care ne confundau wink chiar mi-au placut pantalonii tai mult-mi-as face si eu acum ca mi s-a deschis apetitul-nu mai facusem nadragi de cativa ani!!!(de lene si ma gandeam ca nu o sa gasesc un model care sa ma avantajeze)ce fac concursurile astea din oameni!!! love
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de louise27 Lun 25 Apr 2011, 9:37 pm

(de lene si ma gandeam ca nu o sa gasesc un model care sa ma avantajeze)
ce vrei sa spui doar ai corp de fotomodel......... wink
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Lun 25 Apr 2011, 10:42 pm

Felicitari castigatoarelor! Flowers
Felicitari si celorlalte concurente pentru creatii! Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de aurelia.c Lun 25 Apr 2011, 11:30 pm

Dupa mine, toate perechile de pantaloni sunt deosebite din cel putin cate un punct de vedere. De aceea o sa va rog sa-mi permiteti sa va plictisesc cu cate un scurt comantariu pentru fiecare dintre creatiile participante la concurs:

zsofiaczintos, cum am mai zis cusaturile tale sunt impecabile. Iar modelul pantalonului imi pare destul de greu de realizat. Se aseaza foarte bine pe purtatoare. Dupa parerea mea este cel mai reusit din concurs, ca si executie Smile

valentinadof, foarte frumos detaliul pe care l-ai adaugat pantalonului, eu sunt mare fan floricele, fluturasi si alte brizbriz-uri... Felicitari, astfel de detalii personalizeaza foarte frumos hainele.

stoy, dupa cu a mai zis cinza mai devreme, modelul tau este foarte tare, dar cred ca ar fi iesit mai bine in evidenta cu alt material... eu l-as vedea dintr-un in deschis la culoare...

emmancita, pantalonul tau este genul acela care nu ar trebui sa lipseasca din garderoba nici unei femei: simplu, drept, elegand, usor la purtat....

ivanutamihaela, imi place modelul pantalonului tau, cred ca sezonul asta ma orientez spre lungimi 3/4...

louise27, pantalonii tai sunt cei mai cei... Daca nu as fi participat la concurs, cu siguranta pe acestia i-as fi votat (ce vrei, unii sunt cam egoisti si se voteaza pe ei insisi :P) Imi place modelul, executia, iar de cum se aseaza pe purtatoare nici nu mai vorbesc... Felicitari... ai castigat o pereche de pantaloni exceptionala ;)

alinutza_andrei08, am mai zis si repet, sunt fan al hainutzelor personalizate, iar broderiile tale sunt simpatice. Pantalonii in ansamblu se aseaza foarte bine pe purtatoare, sunt o reusita Smile

geo, foarte original modelul pantalonilor tai; ma tot gandesc ce anume ii dezavantajeaza si tind sa cred ca tinuta materialului. Poate daca ii "omori" mai tare cu fierul de calcat o sa arate cum ii vad eu Smile In orice caz, foarte interesant modelul...

marinmagda18, pantalonii tai sunt veselie mare. Interesant cum ai gandit sa inlocuiesti modelul de camuflaj care se foloseste de obicei la acest tip de pantaloni, cu o sumedenie de floricele roz Smile

Vero50, din ce reusesc eu sa-mi dau seama, pantalonii tai merita toate aprecierile. Intr-adevar e usor sa faci o haina pt un 90-60-90, de aceea aprecierile sunt cu atat mai mari... Poate daca ai fi reusit sa scoti mai bine in evidenta realizarea prin niste poze mai clare, ar fi fost observati de mai multa lume...

danabarbu2007, foarte tari pantalonii, imi place ideea de dunga cusuta, nu-ti mai bati atata capul la calcat :P. Iar cusatura decorativa, e grozava... Cu ce masinuta ai facut-o ?

PAULA CONSTANTIN, pantalonii tai se aseaza minunat in fata, dar la spate cam "trag" putin. Poate fetele mai experimentate te ajuta sa gasiti problema... In rest, o pereche de blugi simpli drepti nu se demodeaza niciodata, sa-i porti iubita Smile

tinassyliliana, foarte tineresti pantalonii tai, iar avand in vedere ca este prima ta pereche de pantaloni, eu zic ca au iesit incredibil de bine... Felicitari si la mai multe!

pisi, despre pantalonii tai nici nu mai zic, ca s-au zis deja. Felicitari in primul rand pentru alegerea modelului.

Kabunta, interesanti pantaloni, mai ales ca detaliile sunt propria ta imaginatie. Frumoasa broderia si interesanta combinatie de detalii.

RalucaS, pantalonii tai arata f bine si ca model si ca realizare. Buzunarul e ceva cu totul nou pt mine, e foarte interesant. Parca totusi eu le-as fi pus talia ceva mai jos...

kitty_1973 si pisi, multumesc pt precieri, dar si celorlalti utilizatori care m-au votat. Pentru mine inseamna enorm ca pantalonii mei au placut si altcuiva decat mie sau satului meu (care intre noi fie vorba, cred ca mai mult de frica a zis ca-i plac Smile) ). Pisi o sa pun zilele astea la inspiratie poza dupa care m-am inspirat... M-am cam abatut de la modelul initial, am pastrat doar ideea buzunarelor...

Felicitari inca o data tuturor participantelor si sa va purtati iubite creatiile!

aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geo Mar 26 Apr 2011, 12:35 am

asa e, aurelia, materialul nu se aseaza cum speram. am incercat cu fierul mai incins, dar isi schimbau culoarea. o sa-i mai fac o data, din in probabil.

pisi, ne zici si noua de unde e tiparul? Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de pisi Mar 26 Apr 2011, 8:10 am

Hristos a inviat ! la toata lumea,multumesc inca odata celor care au apreciat pantalonii lucrati de mine si m-au votat,celor care au grja de acest forum,adimna,moderatoarele,etc. care ne incanta cu aceste concursuri.si sponsorului acestui concurs.
Sincera sa fiu nu m-am gandit nici o clipa ca as castiga concursul pt. ca stiam ca or sa fie multe participante si multe creatii frumoase iar cand am vazut ca lumea voteaza pantalonii mei si sunt pe primul loc eram asa de entuziasmata ca ,cum aveam cateva min. libere cum intram pe forum sa vad ce mai zic fetele si cum stau cu voturile.Asa am fost pana la sfarsitul concursului Smile
Jumatate din premiu i se cuvine sotului meu care mi-a gasit modelul si m-a sfatuit sa-l fac eu avand initial alta idee,deci el cu modelul eu cu munca Smile
Tipar nu prea exista,este doar o poza dupa care m-am inspirat,cam asa lucrez eu pt. ca duc lipsa de tipare.Atasez poza de inspiratie.
Daca mai aveti si alte intrebari Pisi va raspunde cu placere kiss
Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Untitled-1
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 26 Apr 2011, 11:35 am

emmancita a scris:Si eu care credeam ca nr 11 este MihaelaT!! Smile
rade As vrea eu sa fac asemenea pantaloni si mai mai ales rosii love
Eu nu mai particip la concursuri aici pe site, de apropare un an.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de geo Mar 26 Apr 2011, 11:41 am

eu nu mai am intrebari, pisi, doar felicitari! bravo Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de nicoleee Mar 26 Apr 2011, 4:16 pm

felicitari concurentelor!
Smile
nicoleee
nicoleee
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 35
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 28/03/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mar 26 Apr 2011, 4:41 pm

Rog castigatoarele sa-mi trimita adresa completa si cu numar de telefon.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mar 26 Apr 2011, 4:54 pm

aurelia .cranta am facut cusaturile cu innovs 900. multumesc de aprecieri kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de 7furnici Mar 26 Apr 2011, 10:21 pm

RalucaS a scris:Multumesc, 7furnici! Cele 8 ore petrecute cu facut si desfacut de tipare de buzunar, de cusaturi, cu azvarlit pantalonii cat colo si reluat nu au fost in zadar inseamna Smile

Nu, nu au fost in zadar, Raluca pupi ...
De altfel, nicio munca a participantelor nu a fost in zadar.
Toate concurentele s-au prezentat foarte bine, din punctul meu de vedere. Cred ca tot acest concurs a fost un cistig pentru toata lumea si un pas inainte.
BRAVO!
7furnici
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Lun 02 Mai 2011, 8:16 am

N-am mai intrat demult pe aici... acum am votat si eu, desi cam tarziu!
Tin sa felicit Adminele pentru modalitatea de prezentare a produselor executate in concurs! Super idee!
Pisi, ma bucur pentru tine si te felicit, dealtfel fara sa ma uit la sondaj sau comentarii tot ai tai mi-au placut mai mult si mie Smile
Oricum toate concurentele au lucrat mult la detalii care mai de care mai complexe. Nu cred ca a fost usor! Felicitari tuturor!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Motzu Lun 02 Mai 2011, 12:56 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor concurentelor! Flowers
Sa va bucurati de ce ati castigat si sa purtati pantalonii sanatoase.
Mi-a placut felul asta de concurs....la doua concurente credeam ca le ghicisem identitatea, dar m-am inselat total rade
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 48
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 02 Mai 2011, 1:13 pm

Multumim Motzu! si mie mi-a placut metoda de desfasurare ,mai ales ca nu prea puteai sa comentezi nimic in postura de concurent si emotiile au fost cu atat mai mari...va pup prietenie pe toate!!!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Concurs  - Pantaloni, de primavara - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB