Ultimele subiecte
» Ornamente de Craciun - 6
Astazi la 8:14 pm Scris de fiordaliso

» La sueta .... de seara ! 22
Astazi la 7:47 pm Scris de piciul

» Miniaturi - handmade
Astazi la 3:21 pm Scris de Dorulet

» Modele de brodat
Astazi la 2:22 pm Scris de Danabors

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Astazi la 7:42 am Scris de AITEN

» Creatiile noastre tricotate pentru cei mici IX
Astazi la 7:05 am Scris de AITEN

» Pirogravura
Ieri la 5:43 pm Scris de White_Raven

»  Masina Pfaff 561
Ieri la 3:32 pm Scris de Saft

»  Masina Pfaff 561
Ieri la 3:32 pm Scris de Saft

» Resurse si link-uri pentru tricotaj
Ieri la 6:34 am Scris de piciul

» Ce melodie asculti acum !-5
Vin 15 Dec 2017, 6:23 am Scris de piciul

» Ustensile croitorie (2)
Joi 14 Dec 2017, 9:53 am Scris de kytty4

» Explicatii simboluri diagrame - tricotat
Mier 13 Dec 2017, 8:18 am Scris de sarabendis

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
Lun 11 Dec 2017, 8:45 pm Scris de Djmanianfs

» Din materiale reciclabile 5
Sam 09 Dec 2017, 10:00 am Scris de vlad_mom

» Tutorial decoratiuni pentru Craciun - diverse
Mier 06 Dec 2017, 8:19 pm Scris de piciul

» Fimo-Ce putem face cu fimo (2)
Mier 06 Dec 2017, 7:50 am Scris de LRodica

» Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)
Lun 04 Dec 2017, 8:30 pm Scris de LRodica

» Hainute pentru copiii nostri (20)
Vin 01 Dec 2017, 9:33 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii fimo (33)
Lun 27 Noi 2017, 2:27 pm Scris de vlad_mom

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Votati Pantalonul preferat!

8% 8% 
[ 34 ]
1% 1% 
[ 4 ]
1% 1% 
[ 6 ]
9% 9% 
[ 40 ]
3% 3% 
[ 15 ]
6% 6% 
[ 27 ]
1% 1% 
[ 3 ]
1% 1% 
[ 6 ]
1% 1% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 2 ]
14% 14% 
[ 60 ]
1% 1% 
[ 3 ]
6% 6% 
[ 24 ]
9% 9% 
[ 41 ]
33% 33% 
[ 142 ]
3% 3% 
[ 14 ]
3% 3% 
[ 11 ]

Total voturi : 436

Re: Concurs - Pantaloni, de primavara - VOTAREA

Mesaj Scris de diada la data de Mar 19 Apr 2011, 4:20 pm

Stiti voi cum se zice: Hotul striga hotii? Calm, le rezolvam noi cumva.

Atentie! Concurenta cu nr. 5 nu a indeplinit conditiile de participare la concurs, asa ca voturile ei nu se vor lua in considerare. Multumesc.

Ultima editare efectuata de catre diada in Mar 19 Apr 2011, 4:24 pm, editata de 2 ori

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 6489
Localizare : intre zi si noapte
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Mesaj Scris de aurelia.c la data de Mar 19 Apr 2011, 4:23 pm

amoni, chiar ne doream sa stim ai cui or fi pantalonii care seamana cu nr 15 Shocked
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de diada la data de Mar 19 Apr 2011, 4:25 pm

mi-a scris concurenta cu nr 11:

Dragele mele partenere de hobby,pentru ca pentru mine asta reprezinta croitoria,stupefiata fiind de comentariile unei doamne cu privire la faptul ca as avea in concurs 2 perechi de pantaloni nr 6 si nr 11, doresc sa ma disculp civilizat si sa va aduc la cunostinta adevarul-daca se doreste acest lucru!Nu stiu cine este nr. 6 desi mi-as dori sa aflu acum ca s-a incins toata aceasta discutie, stiu insa faptul ca suntem aici pentru a admira pantaloni nu pentru a trage cu ochiul prin casele oamenilor. da, imi place si mi-a placut rosul dintotdeauna si desigur dupa gustul meu se regaseste si in caminul meu insa usa pe care o vedeti nu e de balcon, nu am mobilier rosu,ci ceva deschis contrastant etc....(am mentionat acestea pentru curiosi)
Partea cu adevarat importanta este ca m-am simtit profund jignita de rautatile acestea-poate credeti ca exagerez ,dar cand cineva vine cu asemenea afirmatie te face de fapt escroc,hot pentru ca eu asa as gandi despre cineva care ar incerca sa triseze. Eu nu am nici pe departe acest profil, si ma intristeaza enorm ca intr-un loc atat de placut mie si altora ,in care ne cunoastem dupa gandire, pasiuni si de ce nu probleme ale vietii(chiar daca nu fizic)ma aflu in situatia de a da explicatii in acest sens. De demonstrat pot demonstra oricand contrariul, dupa concurs ,dar raul a fost facut ! Oricine intra pe forum si vrea sa voteze si vede asemenea comentarii poate crede prostiile astea si se orienteaza catre altceva.poate ma insel , sau poate au fost voit aruncate cuvintele de cineva care se simte amenintat.
Nu are de ce- pentru ca e un concurs doar, e ca un joc .eu nu am pretentia ca lucrez perfect-eu stiu greselile mele si nu am scoala in domeniu, nu am lucrat in viata mea la un atelier. mi-am luat o masina de cusut pentru ca aveam idei .si aceste idei nu reuseau a fi puse in practica de altineva asa cum imi doream eu.am furat putin si de la bunica in copilarie pt ca acum nu mai e printre noi.asta e acum imi place ceea ce fac si fac cu placere pentru mine si cand si cand pentru prieteni, sa le aduc o bucurie.
Atat am avut de spus.Va las sa judecati in continuare!!!!
Va multumesc celor ce ati avut rabdarea sa-mi ascultati punctul de vedere!!!!! kiss

Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 6489
Localizare : intre zi si noapte
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Mesaj Scris de heidy la data de Mar 19 Apr 2011, 4:56 pm

Multumesc concurenta nr. 11 pentru vorbele tale.
Nu am intentionat sa te fac sa te simti prost sau sa te pun intr-o lumina negativa.
A fost o remarca din partea mea asupra acelor asemanari si iti multumesc ca ai lamurit tu acest lucru.
Am vazut ca in numele tau au vorbit deja multe fete, dar ma bucur ca ai luatpersonal legatura cu noi sa ne scapi de indoieli.
O zi faina!
heidy
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 19/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de MihaelaT la data de Mar 19 Apr 2011, 5:01 pm

Draga nr. 11, (îţi voi spune pe nume cand voi sti cine esti) dupa cum ai vazut noi nu vedem asemanarile care nici nu exista, asa ca nu ai de ce sa-ti faci probleme. kiss hug
La fiecare concurs au fost discutii. Am trecut si eu de doua ori prin asta, ba ca am fost votata ca sunt moderator, ba ca am cersit voturi, ba ca-i alba, ba ca-i neagra.Atunci m-am suparat asa rau incat nu am vrut nici premiul si vorbesc la modul cel mai serios, iar adminele si alte fete stiu lucrul acesta... chiar imi place ca acum nu se stie cine se ascunde sub fiecare numar.

Cititi Regulamentul!
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6684
Varsta : 41
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

http://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Mesaj Scris de kabunta la data de Mar 19 Apr 2011, 5:27 pm

Fetelor mie imi plac asa de mult aceste concursuri. De cand m-am inscris pe forum le urmaresc si le asteapt cu interes pentru ca de fiecare data au fost o adevarata parada. E foarte urat sa iti faci un cont nou doar ca sa postezi astfel de prostii la adresa unor concurente. Imi este greu sa inteleg astfel de oameni. Mi-am dorit de multa vreme sa invat sa cos si eu si de curand am inceput sa ma descurc cat de cat. Sunt foarte incantata sa am reusit si eu sa termin o pereche de pantaloni si sa ma insciu. Sunt incepatoare si cele cateva voturi stanse inseamna o mare incurajare pentru mine si mi-au mers la suflet. Felicitari celorlalte concurente pentru creatile lor.
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 35
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de amoni la data de Mar 19 Apr 2011, 5:49 pm

aurelia.cranta habar am, nu pot decit sa spun ca eu nu ma aflu in concurs.
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 37
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de danae la data de Mar 19 Apr 2011, 6:10 pm

marinmagda18 a scris:Concluzie Karina a slabit brusc sau si-a pus ciorapi d-aia modelatori de la teleshopping, a facut ambele perechi de pantaloni si a participat pe 2 nume ba chiar 3 sa ia ea toate premiile rade rade rade
Apoi o concurenta are taburele rosii in fata usii albe ,iar cealalta are fotoliu crem in fata usii albe.
Deci (am vazut eu cu satelitul)Karina a mutat mobila si a pozat odata cu mobila rosie si odata cu mobila crem sa zica ca e alta casa.Iar parchetul nu a avut cum sa-l schimbe . rade rade
Karina sa nu zici ca nu e asa ca iti arat pozele din satelit obtinute de la NASA . rade rade rade
Nu, dar daca tot vroia sa nu o descopere nimeni, putea macar un covor sa puna pe parchetul ala. rade
Adevarul e ca m-ar fi mirat daca nu iesea un balci mic asa. Haideti fetelor, e concurs, participam pentru ca ne place sa croim, nu e examenul de admitere ca detectivi. Am votat si eu pe concurenta cu nr. 11 pentru ca este un model pe care l-as purta, imi place cum sunt croiti si imi place si culoarea. pupi
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de tinassyliliana la data de Mar 19 Apr 2011, 6:56 pm

Felicitari participantelor. Ati creat niste pantaloni superbi. Sa ii purtati sanatoase.
tinassyliliana
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 32
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Nomiria la data de Mar 19 Apr 2011, 7:01 pm

Felicitari concurentei numarul 15! Are o pereche de pantaloni in voga. Si cand zic ca sunt in voga, ma refer la faptul ca am vazut si de cumparat modele foarte asemanatoare, asemanarea mergand pana si la culoarea lor. Se poarta moda marinareasca vara, si pantalonii ei imi plac foarte mult, dar totusi nu ii voi vota. Personal am decis sa votez ceva ce nu vad prin magazin, ceva iesit din tipare. Greu de decis, dar pana la urma am ales concurenta 16, desi detaliile de la buzunarele din fata nu sunt tocmai pe placul meu, pantalonii sunt foarte frumos realizati si o avantajeaza perfect. Felicitari tuturor concurentelor si mult succes la strans voturi. kiss
Nomiria
Nou venit
Nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 5
Localizare : Cu picioarele pe pamant si capul in nori
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de emmancita la data de Mar 19 Apr 2011, 7:58 pm

Felicitari tuturor pt munca depusa!! Frumoase modele, ma inspira. Nu stiu pana cand se voteaza, ca inca nu m-am hotarat cui sa dau votul, multe imi plac!
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 44
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Ginet la data de Mar 19 Apr 2011, 8:30 pm

Am votat si eu, mi-a placut foarte mult pantalonul nr. 6 !
Ginet
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 123
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Admina la data de Mar 19 Apr 2011, 8:42 pm

Votarea o sa se incheie vineri noapte la ora 24, ora Romaniei.
Anuntam castigatoarea sambata dimineata. Pupaturile, florile si sampania, tot atunci. ura
Felicitari si din partea mea, tuturor participantelor. Ma bucur ca a fost propusa aceasta tema, se vede ca va pricepeti la multe articole de imbracaminte. croit

Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8709
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Clio_Ela la data de Mar 19 Apr 2011, 9:03 pm

Mi-au placut si mie mai multi pantaloni din concurs, abia astept sa imi fac si eu, cand o fi timp, cand mai creste pruncul si cand se duc kilogramele acumulate in sarcina Smile
Felicitari tuturor!!

Heidi, usa termopan, la una din concurente e cu sticla jos, iar alta nu. Rosu in casa am si eu, parchetul la fel...
Nu cred ca e aceeasi persoana. Si hai sa fim seriosi, nuanta asta la parchet si usa termopan avem cu siguranta peste 50% din cele de pe forum.
Forma corpului e aceeasi la mai multe concurente, cele subtirele...
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 42
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu la data de Mar 19 Apr 2011, 9:13 pm

Eu zic sa nu mai facem referire la acele postari Rau intentionate. Se vede de la o posta ca acele comentarii sunt facut intentionat rautacioase. scopul nu-l pot intelege asa cum nu pot intelege sa-ti faci cont iar in primul mesaj sa te apuci sa arunci cu nori in cineva despre care nu ai habara(sau poate ai wink ), Sa spui niste vorbe care imediat pot fi contracarate fara ca ceilata sa stie ceva despre tine..... nu mi se pare deloc ok. Eu daca eram in locul adminelor o banam. Poate ca sunt rea si mai sunt si 3 zile pana la Sfanta sarbatoare dar asa vad eu lucrurile.
Felicitari concurentelor . Asa cum am mai spus si la alte concursuri fiecare participanta are in castig o pereche de pantaloni pe care poate fara acest concurs nu se mobiliza sa-i faca (eu nu am fost in stare sa ma mobilizeze nici cu concurs desi mi-am luat material si imi trebuiesc musai wink). Basta la voturi si fie ca cea mai bumna sa castige. iar despre rau voitori/rau intentionati.... numai de bine wink
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12695
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de Narcisa.N la data de Mar 19 Apr 2011, 9:16 pm

Buna seara,
Sunt noua pe aici si ma simt fericita cand va admir creatiile.
Vazand cata imaginatie si vointa aveti creand asa frumuseti de pantaloni ma inspirati si pe mine.
Ma atrag pantalonii creati de concurentele 11, 14, si 15. Sunt pantaloni pentru diferite ocazii (office, de purtat ziua - accesibili, casual)
Felicitari celor care au participant si ne-au inspirat cu creatiile lor.
Narcisa.N
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Brasov

Sus In jos

Mesaj Scris de croitoru elena la data de Mar 19 Apr 2011, 9:39 pm

Am o deosebita stima pentru domnisoara cu nr.15 deoarece a reusit sa confectioneaze o pereche de pantaloni casual superbi.Cu siguranta votul meu v-a fi intreptat catre ea , desi majoritatea modelelor sunt reusite.FELICITARI!
croitoru elena
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 1
Localizare : vaslui

Sus In jos

Mesaj Scris de mykya la data de Mier 20 Apr 2011, 12:39 am

Frumoase concursuri, toata stima pentru organizatori, am si eu o remarca de facut, nu la adresa concurentelor, dar ma abtin pana la incheierea votarii. Bafta si de abia astept sa vad cine se ascunde in spatele fiecarui numar!
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 41
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de elutzamicutza la data de Mier 20 Apr 2011, 12:52 am

WOW, se vede ca nu am mai intrat de mult pe aici... Abia am reusit sa cuprind cu privirea toate piesele din concurs, dar pot spune ca, desi fiecare pantalon are ceva special si frumos, nu mi-a fost greu sa aleg. Concurenta nr 15, ai votul meu! Sunt SUPERBI!!! Bravo!
Bafta in continuare tuturor! Smile
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

http://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Mesaj Scris de Oana Crivat la data de Mier 20 Apr 2011, 9:56 am

Felicitari tuturor concurentelor! Am ezitat intre doua concurente si in cele din urma, destul de greu, m-am hotarat. Un singur vot, atat se poate. Dar toate, absolut toate sunteti castigatoare: ati castigat o tinuta noua de care trebuie sa fiti mandre fiindca ati pus suflet in realizarea ei.
Oana Crivat
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Braila
Data de inscriere : 15/03/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de zylv la data de Mier 20 Apr 2011, 10:03 am

waw Shocked nu inteleg cum au fost acceptate la vot nou venitele.se intelege clar pt.ce s-au inscris pe forum.cum au venit asa dispar,asta pana al urmatorul concurs.
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 45
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Mesaj Scris de alioana la data de Mier 20 Apr 2011, 10:10 am

Felicitari celor care au participat! Foarte multe modele frumoase, lucrate cu grija si placere, se vede din detalii. A fost greu sa votez, de vreo 3 zile tot intru si nu pot decide, pana la urma am ales sa sustin concurenta 11 pentru locul 2. Foarte frumosi pantalonii concurentei 15 si ma bucur ca are asa multe voturi.
Sa aveti sarbatori fericite! paste
alioana
Nou venit
Nou venit

feminin
Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de 7furnici la data de Mier 20 Apr 2011, 10:19 am

Sarbatori fericite, tuturor ! paste

Concursurile sint din ce in ce mai bine organizate! Felicitari adminelor si concurentelor...de votante nu mai spun!!! pupi
Eu am votat lucrarea concurentei cu nr.17, mi s-a parut ca e un pantalon simplu DAR care are detaliu fermecator si dificil de executat, pe solduri.
Concurenta cu nr. 17, felicitari!
7furnici
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 106
Localizare : onesti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://7furnici.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de ivanutamihaela la data de Mier 20 Apr 2011, 10:32 am

zylv a scris:waw Shocked nu inteleg cum au fost acceptate la vot nou venitele.se intelege clar pt.ce s-au inscris pe forum.cum au venit asa dispar,asta pana al urmatorul concurs.
Scuza-ma ca te citez.Sunt de acord cu tine.De cand am descoperit acest forum l-am citit din subiect in subiect,si am vazut ca sunt multe profesioniste aici.Nu le enumar ce nu le-am retinut pe toate.Mi-ar fi placut ca ele sa fie cele ce acorda,voturi si decizia de a castiga cel mai bun.Pentru ca sunt profesioniste,si cunosc in mare parte.
hug off topic
ivanutamihaela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 162
Localizare : google
Data de inscriere : 28/03/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de amoni la data de Mier 20 Apr 2011, 11:20 am

Haideti sa nu fim rele, suntem totusi in saptamina patimilor si trebui sa fim mai bune.
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat