Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

+57
amoni
carmenfratila
emma90
smihaelaviorica
ada85bejan
Lionqueen
dienutzababy
Ramonica
geo
vero50
casagravor
rucsy
moruna
Marry
pavady
mihaelavama
Karina33
Savu Ramona
iuliana72
ikuta
cristinica_70
margelutamea
mariaz_09
cld
carmenco
adelina24
kitty_1973
mnarcisa
zylv
RamonaM
ileana cosanzeana
cris69
norelif
diana-s
Andata
fizicuta
elenaxx
CCristinaC
diada
MARI_H
Aghata
Nicoleta Irimescu
Lucia.BlueFlower
denis21
dorinamisov
ivanoiuadela9
symos
Dodo-pui
Admina
iulia sevcenco
carolina-bubulina
firicel
Gianina4ever
betymi72
AlinaJ.Bijoux
Uca
mykya
61 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Sam 26 Mar 2011, 10:32 pm

Da fetelor, nu m-am gandit ca e prea mare perioada de inscriere, am zis ca e ok asa. Dar acum am apucat sa stabilim asta si asa va ramane. Nu vreau sa risc vreo contestatie. Poate mai sunt fete intarziate care doresc. Din greseli se invata!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cristinica_70 Sam 26 Mar 2011, 11:03 pm

Daca va hotarati sa modificati perioada de inscriere sa anuntati,sa fac si eu mesajele.Va rog,ca mai am doar cateva.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Sam 26 Mar 2011, 11:12 pm

Ok, Cristinica, stai linistita. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de symos Sam 26 Mar 2011, 11:17 pm

sincer nici eu nu mai am rabdare dar mai e un pic pana pe 1-atunci sunt extragerile,nu?
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Sam 26 Mar 2011, 11:39 pm

Da Symos, mai e putin. Si cred ca ar fi bine sa asteptam totusi pana atunci. Poate mai sunt doritoare pe ultima suta de metrii. Unele poate nu au vazut topicul asa ca din cand in cand e bine sa mai postam pe el sa-l readucem in top.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Andata Dum 27 Mar 2011, 10:26 am

mykya a scris:Da Symos, mai e putin. Si cred ca ar fi bine sa asteptam totusi pana atunci. Poate mai sunt doritoare pe ultima suta de metrii. Unele poate nu au vazut topicul asa ca din cand in cand e bine sa mai postam pe el sa-l readucem in top.

Poate ca ar trebui vorbit cu Admina sau Diada sa trimita cate un email membrelor forumului?
Stiu ca am primit de cateva ori pe email noutatile de pe forum si a fost o surpriza foarte placuta, erau cateva subiecte interesante de care nu stiam. Poate mai sunt potentiali iepurasi care s-ar bucura sa participe, dar nu stiu de subiect.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de moruna Dum 27 Mar 2011, 10:32 am

Eu am dat din greseala de acest topic pentru ca de obicei nu prea intru pe aici si cred ca sunt multe fete ca mine . De cel cu ghiocelul nici nu am stiut . E foarte frumoasa ideea voastra ! Felicitari !
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de denis21 Dum 27 Mar 2011, 10:35 am

Sa stii ca ai dreptate,Andata.S-ar putea sa mai existe potentiali iepurasi, care nu stiu de aceasta initiativa.S-ar bucura (cred) sa fie cooptati in familia celor care daruiesc din creatiile lor,cu multa bucurie. Smile
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 27 Mar 2011, 1:48 pm

Andata a scris:

Poate ca ar trebui vorbit cu Admina sau Diada sa trimita cate un email membrelor forumului?
Stiu ca am primit de cateva ori pe email noutatile de pe forum si a fost o surpriza foarte placuta, erau cateva subiecte interesante de care nu stiam. Poate mai sunt potentiali iepurasi care s-ar bucura sa participe, dar nu stiu de subiect.
DA.DA.. eu nu am stiut de craciun,iepuras.Ar fi super sa primesc mail-ri cu noutatile de pe forum kiss
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de rucsy Dum 27 Mar 2011, 2:40 pm

Ma inscriu si eu !!!!
Mi-am dorit asta de cand cu ghiocelul, pe care l-am ratat. Despre mine nu va spun decat ca nu sunt o fire pretentioasa si ma bucura orice cadou pe care il primesc.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 27 Mar 2011, 3:37 pm

Eu una am stut si de topicul de Craciun si de cel de Ghiocel. Nu am participat pana acum pt. ca nu am avut destul curaj (sa nu raderu de mine)!!! Oricum, eu cand intru pe forum prima data ma bag la topicul acesta cu "ne bem cafeaua impreuna" ca sa citesc ce au mai facut fetele si ce noutati mai au!!! Iar apoi vizitez si restul firumului!!! Scuzati daca am fost putin off topic Va prietenie si va kiss pe toate!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 27 Mar 2011, 4:07 pm

Ideea cu mailul trimis tuturor utilizatorilor s-a dovedit a fi un esec de Craciun. O sa intrebam totusi adminele daca ar fi o buna solutie si sa hotarasca ele. Eu cred ca daca vom mai posta din cand in cand in topic si il vom tine in ”topul subiectelor fierbinti” va fi vazut si de fetele care intra pe forum si care nu l-au vazut pana acum. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Dodo-pui Dum 27 Mar 2011, 4:20 pm

mykya a scris:Ideea cu mailul trimis tuturor utilizatorilor s-a dovedit a fi un esec de Craciun. O sa intrebam totusi adminele daca ar fi o buna solutie si sa hotarasca ele. Eu cred ca daca vom mai posta din cand in cand in topic si il vom tine in ”topul subiectelor fierbinti” va fi vazut si de fetele care intra pe forum si care nu l-au vazut pana acum. kiss
eu nu am primit acel mail(nici nu intran zilnic pe aici)...si chiar nu stiu daca as fi participat sau nu,caci nu stiam exact "cu ce se manca" Smile dar acum sincer mi-ar place sa primiesc mail cu ce-i nou si interesant pe forum
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 27 Mar 2011, 4:25 pm

Ok fetelor, contactez adminele si le lasam pe ele sa decida. Va pup. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de diada Dum 27 Mar 2011, 5:22 pm

Ok, daca va doriti asta o sa trimit mail la utilizatori. Intr-adevar, de Craciun a fost un esec cu acel mail si am zis ca nu mai trimit sa nu deranjez din nou. Regulamentul este facut destul de bine, nu cred ca o sa avem probleme, ideea e daca puteti sa faceti fata la un numar mai mare de utilizatori care se inscriu. Eu stiu ce munca este la asa ceva si la tot ce se intampla "in spate", tocmai de-aceea va las pe voi, Mykya si Ramona sa decideti daca trimit mailul.

p.s. ma bucur sa aud ca nu v-au deranjat mailurile saptamanale, au fost putine, m-am straduitla ele si pe unii utilizatori au suparat, asa ca am decis sa ma opresc momentan, si din lipsa de timp si din supararea unora...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 27 Mar 2011, 5:45 pm

Eu nu ma supar pt. e-mailurile primite. La inceput , cand m-am inscris pe forum le deschideam, acum le sterg si nu ca ma supara ci pt. ca intru in fiecare zi pe forum si citesc cam tot ce se posteaza nou!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 27 Mar 2011, 6:45 pm

Daca fetele vor, trimite mailul. Eu imi mentin parerea ca nu e o solutie prea buna. Din mai multe motive... Dar am fost intodeauna de parere ca deciziile se iau la comun. Asa ca daca asta e dorinta majoritatii, trimite acel mail. Noi facem fata chiar daca sunt multe inscrieri, rugamintea mare este insa sa nu mai fim presate prin PM cu trimiterea rezultatelor, asa cum s-a intamplat la Ghiocel. Noi ne vom tine de cuvant si vom trimite mesajele la termenele stabilite. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de diada Dum 27 Mar 2011, 7:31 pm

Gata, trimis emai.

Chiar va rog sa nu stresati fetele cu mesajele private, or sa trimita ele mesajele, este de munca la chestia asta, stiu ce inseamna. Nu ramane nimeni fara adrese si fara numele de utilizatori carora trebuie sa le trimita.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de casagravor Dum 27 Mar 2011, 7:42 pm

acum am primit mailul de la diada.
intru si eu cu 2 bucati.
casagravor
casagravor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 27 Mar 2011, 8:02 pm

Deci pana la urma s-a dovedit a fi o idee buna. love Astept adresa ta pe PM Casagravor.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de vero50 Dum 27 Mar 2011, 9:08 pm

Dragele mele, acest regulament face parte din concursul "Pantaloni deprimavara"?
vero50
vero50
helper
helper

Numarul mesajelor : 73
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de geo Dum 27 Mar 2011, 9:08 pm

si eu cred ca a fost o idee buna Smile
de obicei intru doar la croitorie si ma uit ce au mai facut fetele - fara mailul de la diada nu as fi aflat de iepuras. sper sa reusesc sa fac numarul de mesaje pana pe 31!
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Ramonica Dum 27 Mar 2011, 9:15 pm

Ma bucur ca am primit si eu mail cu aceasta initiativa caci pe celelalte doua le-am ratat. Asa ca ma inscriu si eu cu 2 cadouri. Sa va zic ceva despre mine: iubesc florile, plimbarile in natura, copiii; imi place mult sa crosetez; am o masina de cusut dar am cusut destul de putin, poate acu ca vine caldura indraznesc sa mai fac ceva; sunt pasionata de raw food; de curand am inceput sa merg la un curs de yoga; imi plac pantofii si bijuteriile (am o colectie impresionanta de cercei); imi plac lucrurile colorate in special rosu, verde si albastru.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 27 Mar 2011, 9:16 pm

vero50 a scris:Dragele mele, acest regulament face parte din concursul "Pantaloni deprimavara"?

Nu, nu face parte!!! E cu totul alceva, E un fel de schimb de cadouri intre menbrii de pe forum!! Iar chestia surpriza e faptul ca nu stii de la cine primesti cadoul!!
Daca iti faci nr. de mesaje necesar pana pe 31 poti participa si tu!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de geo Dum 27 Mar 2011, 9:25 pm

Ramonica a scris:de curand am inceput sa merg la un curs de yoga

scuze de off topic, dar unde mergi la cursuri de yoga in bv?
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB