Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

+57
amoni
carmenfratila
emma90
smihaelaviorica
ada85bejan
Lionqueen
dienutzababy
Ramonica
geo
vero50
casagravor
rucsy
moruna
Marry
pavady
mihaelavama
Karina33
Savu Ramona
iuliana72
ikuta
cristinica_70
margelutamea
mariaz_09
cld
carmenco
adelina24
kitty_1973
mnarcisa
zylv
RamonaM
ileana cosanzeana
cris69
norelif
diana-s
Andata
fizicuta
elenaxx
CCristinaC
diada
MARI_H
Aghata
Nicoleta Irimescu
Lucia.BlueFlower
denis21
dorinamisov
ivanoiuadela9
symos
Dodo-pui
Admina
iulia sevcenco
carolina-bubulina
firicel
Gianina4ever
betymi72
AlinaJ.Bijoux
Uca
mykya
61 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 20 Mar 2011, 11:13 am

Si eu, ca doar nu lipseste martie din post rade
Vreau sa stiu doar daca mai trebuie sa trimit adresa. kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de elenaxx Dum 20 Mar 2011, 11:21 am

Si eu ma inscriu. Sunt de acord cu regulamentul si as vrea sa stiu daca mai trebuie sa trimit adresa. pupi
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de fizicuta Dum 20 Mar 2011, 11:44 am

Vin si eu sa ma inscriu.... love terapia asta prin cadouri mi-a prins tare bine hug pupi
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Andata Dum 20 Mar 2011, 11:50 am

Si eu vreau sa particip. Chestia asta cu cadourile da dependenta, acum ca stiu ce trebuie facut sper ca destinatarele mele sa fie si mai bucuroase de ceea ce primesc.
Trimitem iar adresele sau e deja o baza de date cu cele care am trimis pana acum?
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 12:17 pm

Inscrieri:

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2

Deci: cine a participat la ghiocele, nu mai trimite adresa, o am deja. Decat daca intre timp aceasta s-a modificat.
Dorina ai timp sa faci pana pe 31 martie postarile necesare. Te asteptam ca sa te adaugam la lista!
Daca vreti sa fiti extraiepurasi astept PM urile voastre si incerc sa va ajut in masura posibilitatilor.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 12:22 pm

Mykya,eu de ce nu sunt pe lista? Sad Am confirmat in prima pagina...........
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de diana-s Dum 20 Mar 2011, 12:24 pm

ma inscriu si eu

parere: la regula cu studiatul , am putea sa mai adaugam o mica descriere, am vazut asa pe site la revista atelierul - aici ca sa va faceti o idee
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 12:41 pm

Scuze Firi, te-am adaugat acum. Diana-s acum ma duc sa vad si eu linkul pe care l-ai pus, vedem ce zic si fetele. Daca mai e cineva omis sa spuna.

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2
firicel -2
diana-s -2




Ultima editare efectuata de catre mykya in Dum 20 Mar 2011, 3:57 pm, editata de 1 ori
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 1:54 pm

Ma inscriu si eu cu doua cadouri. Nu am mai participat pana acum la asa ceva si vreau sa vad cum e pt. ca mi-au placut cam toate cadourile primite de fetele participante!!!
Sper sa ma descurc!!! wink
Sunt de acord si cu regulamentul si vreau ca extragerea sa fie facuta tot de aceleasi persoane ca probabil au deja experienta in ceea ce fac!!!


Ultima editare efectuata de catre AlinaJ.Bijoux in Dum 20 Mar 2011, 4:27 pm, editata de 1 ori
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de carolina-bubulina Dum 20 Mar 2011, 4:04 pm

Ma inscriu si eu!Sa vina Iepurasuuul! paste bucurie
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 4:22 pm

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2
firicel -2
diana-s -2
AlinaJ.Bijoux -2
carolina-bubulina -2


AlinaJ.Bijoux si Symos trimiteti va rog adresele. pupi
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 4:37 pm

Mykya, ai PM de la mine!! E cu adresa mea!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 20 Mar 2011, 4:44 pm

Si eu am zis de la ghiocel ca sunt de acord sa particip si la iepuras,deci va rog sa ma treceti in lista.
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 5:10 pm

Te-am trecut Geanina, o sa revin cu lista mai tarziu. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 20 Mar 2011, 5:21 pm

A,ok,multumesc frumos. kiss
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 20 Mar 2011, 6:49 pm

Fetelor, trebuie sa mentionez ceva !
Mi-au placut cadourile voastre de pana acum si astept urmatoarea serie.
Am spus ca nu doream sa ma inscriu, dar nu ca nu vreau sa trimit cadouri. Imi place jocul asta, dar mi se pare destul de dificil sa trimit unor persoane pe care nu le cunosc prea bine... Smile Imi pare rau daca s-a inteles altceva!
kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 7:03 pm

Pai atunci hai sa urmam sfatul Dianei si sa ne caracterizam in cateva cuvinte. Credeti ca e o idee buna? Eu cred ca da, dar nu stiu daca s-o facem aici sau in topicul Sa ne cunoastem mai bine...
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 20 Mar 2011, 7:27 pm

Eu zic ca e de ajuns sa ne uitam la sectiunea subiecte sau mesaje de la profilul fiecareia si ne dam seama din postari cu cine stam de vorba.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 20 Mar 2011, 7:34 pm

Da, cred ca merge asa o caracterizare scurta... Cristina, eu sincer nu imi dau seama daca ma uit la 'profilul' fiecareia sau la mesaje. De multe ori nu gasesti nimic care sa te ajute. Si cred ca tot aici, pt ca s-ar aglomera forumul inutil, cu alt post. Smile
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 20 Mar 2011, 7:41 pm

Atunci cine sparge gheata? baloane de sapun
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de norelif Dum 20 Mar 2011, 7:59 pm

mykya a scris:Pai atunci hai sa urmam sfatul Dianei si sa ne caracterizam in cateva cuvinte. Credeti ca e o idee buna? Eu cred ca da, dar nu stiu daca s-o facem aici sau in topicul Sa ne cunoastem mai bine...

Ma inscriu si eu!Iar regulile mi se par ok!
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cris69 Dum 20 Mar 2011, 8:11 pm

felicitari pentru idee. ma inscriu si eu. va imbratisez cu drag/
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 9:04 pm

Cris prima initiativa tu ai avut-o, asa ca tie ti se cuvin felicitarile in primul rand. Actualizez lista:

Dodo-pui -2
symos -2
ivanoiuadela9 -2
denis21 -2
Lucia.BlueFlower -2
betymi72 -2
Nicoleta Irimescu -2
Aghata -2
MARI_H -2
ucabesty -2
diada -2
CCristinaC -2
elenaxx -2
fizicuta -2
Andata -2
Mykya -2
firicel -2
diana-s -2
AlinaJ.Bijoux -2
carolina-bubulina -2
Gianina4ever -2
norelif-2
cris69 -2

Acum sparg eu gheata, dar nu stiu cat va ajuta: despre mine...hmmm ce greu e: sunt o fire romantica, imi place muzica ambientala, imi place foarte mult sa citesc. Am o biblioteca mare cu peste 1500 de volume de care sunt foarte mandra. Studiile mi le-am facut in istorie dar sunt in acelasi timp pasionata de psihologie si parapsihologie. Crosetez, tricotez, cos dar lucruri mici pentru ca ma plictisesc repede. Din acest motiv incep multe lucruri in acelasi timp dar termin putine din ele. Deh...zodia e de vina. De regula nu socializez bine, dar aici ma simt ca intr-o familie, este o exceptie. Iubesc copiii, nu am, dar e lucrul pe care mi-l doresc cel mai mult de la viata. Culoarea mea preferata este galbenul. Ador plantele, am o gramada de flori imi dau o stare de bine. Lucrez intr-un mediu placut, al frumosului. Mi-ar fi placut sa fiu invatatoare, dar deh m-am trezit prea tarziu. Sunt pasionata de calculator si fac o gramada de traznai pe acesta. Nu sunt genul de femeie dependenta de moda sau machiaj. Ma imbrac cu lucruri simple si accesorii nesofisticate. Am in schimb o colectie de esarfe (poate imi dati si mie o idee cum sa le depozitez mai bine sa fie accesibile si sa nu mai alunece ca ma exaspereaza). Nu imi place sa atrag atentia. Desi fac bijuterii, rareori le port. Aici ar trebui sa intru in amanunte ca sa intelegeti de ce, dar nu cred ca e cazul. Ce sa va mai spun? Imi place sa ii ajut pe ceilalti si marea majoritate a lucrurilor pe care le mesteresc le daruiesc. Altceva? Nu mai stiu, am scris deja o carte. zid
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Dum 20 Mar 2011, 9:08 pm

Am citit cateva din descrierile facute de fetele din revista amintita de Diana.Informatiile sunt succinte si nesimnificative(multe dintre ele).
Noi vom fi iepurasi pentru doua persoane(oficial).Nu este greu sa cauti mesajele destinatarei,sa citesti cateva dintre ele si sa-ti faci o idee .Parerea mea.Eu una nu ma voi caracteriza,ca ma cunoasteti ca pe un cal breaz,una la mana si a doua,indiferent ce primesc,primesc cu placere!
Acum cum ar fi sa spun ca-mi plac bijuteriile din aur(desi nu ma dau in vant dupa ele)si iepurasul meu sa nu poata sa-mi satisfaca aceasta placere rade ...................a fost o gluma rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Dum 20 Mar 2011, 9:14 pm

Shocked Valeu Firicico sper sa nu te am pe lista ca bani de aur n-am. lol! Glumeam bineinteles, imi doresc sa te am pe lista. Cred ca te-ai bucura si daca ti-as trimite un ghem de sfoara. Te stiu eu. Asta ar fi ideea in general. Odata ce ne-am inscris pe lista stim ca orice cadouas ne-ar face placere. De accea am si ales sa punem la posta cam toate in acelasi timp sa nu ne mai facem mustrari de constiinta ca una a trimis mai mult si alta mai putin. prietenie

Edit: Firicel, acum postezi si tu, dupa ce m-am spovedit?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 2 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB