Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Quilling - arta de a rula hartia(8)

+45
Rami11
ghita
esenzze
azzumi
monatibi
Admina
cld
02gaviota
annamaria26985
clodi
ada85bejan
Mirelablj
mowglina
alexmel93
chocolate
aurora12
kytti_20
corinah
vlavi
anca56
anca1820
nicopop
anne
Uca
Crissy86
tantelu01
MoniKozi
Ramurica
Adela Ispas
Dana.G
adrina
miru_mirela_larisa
mykya
firicel
vmir
magdaR
aba
denis21
AlinaJ.Bijoux
firimitura
dia
*Xtina
dianabv
mcosmyna
MihaelaT
49 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de firicel Mier 06 Apr 2011, 12:05 am

Anne,Alinuta,frumoase lucrusoare ati facut! aplauze
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de monatibi Mier 06 Apr 2011, 12:22 am

buna seara! azi am descoperit si eu acest topic,spre rusinea mea.bine nu sint de mult pe aici si din motiv de bebe mic si plingacios citeodata nu am timp de calculator.
ce pot sa zic am ramas umita de minunatiile voastre,de ce ati facut voi din hirtie,si da o adevarata arta.FELICITARI SI PENTRU VOI MULTE Flowers Flowers Flowers .sincer mi-ar place si mie sa pot face ce faceti voi ,dar sint batutincap .nici macar nu am auzit,vazut vreodata asa ceva.inca odata FELICITARI imi place.scuze,sa ma prezint,sint monica din constanta,33 ani,3 copii,confectioner textile de meserie si momentan ma ocup de copii si casa. pupi
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de vlavi Mier 06 Apr 2011, 6:24 am

Tere frumoase sunt lucrarile expuse! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Mi-au placut cel mai mult bomboanele pentru ca sunt atat de aproape de realitate incat iti fac pofta sa le mananci. I love you
Din pacate eu nu am mai pus mana pe ac de vreo 3 saptamani.
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de *Xtina Mier 06 Apr 2011, 11:01 am

Buna dimineata fetelor, pupici la toate.
Bun venit Monica ! Poti oricand sa faci ce facem noi, cauti pe google quilling si o sa gasesti o multime de tutoriale pentru incepatori.
Sa nu-ti fie frica sa incepi , toti am plecat asa, mai greu e cand devii dependent. wink
Anne, foarte frumoase lucrarile tale, ultimul tablou e dragalas foc,
dar mie imi place si masinuta ai reusit sa-i dai forma foarte bine. Felicitari ! aplauze
Alina, superbe felicitarile, ce frumos se vad perforate la colturi, uff de cand ma chinui sa-mi iau si eu un perforator pentru colturi.
Deosebite, nu ma mir ca le-ai si vandut. Felicitari.
Eu mai am putin si termin felicitarile de nunta , asa ca o sa postez ce mi-a iesit in cateva zile.
Fetelor va doresc o zi buna, calda si frumoasa la toate.
Sa aveti spor si sa fiti iubite!
pupici kiss
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Mier 06 Apr 2011, 11:23 am

Anne, aplauze aplauze Foarte frumoase, masinuta e perfecta si florile deosebite.
Alina, foarte frumoase felicitarile. Spor in continuare si la mesterit si la vanzari.
Flowers
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Mier 06 Apr 2011, 1:05 pm

Anne si Alina, felicitari pentru lucrarile voastre! aplauze
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 06 Apr 2011, 2:17 pm

Multumesc pt. aprecieri. Ma bucur ca va plac!!! kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de monatibi Vin 08 Apr 2011, 12:34 am

Mesaj 1
*Xtina a scris:Buna dimineata fetelor, pupici la toate.
Bun venit Monica ! Poti oricand sa faci ce facem noi, cauti pe google quilling si o sa gasesti o multime de tutoriale pentru incepatori.
Sa nu-ti fie frica sa incepi , toti am plecat asa, mai greu e cand devii dependent. wink
Anne, foarte frumoase lucrarile tale, ultimul tablou e dragalas foc,
dar mie imi place si masinuta ai reusit sa-i dai forma foarte bine. Felicitari ! aplauze
Alina, superbe felicitarile, ce frumos se vad perforate la colturi, uff de cand ma chinui sa-mi iau si eu un perforator pentru colturi.
Deosebite, nu ma mir ca le-ai si vandut. Felicitari.
Eu mai am putin si termin felicitarile de nunta , asa ca o sa postez ce mi-a iesit in cateva zile.
Fetelor va doresc o zi buna, calda si frumoasa la toate.
Sa aveti spor si sa fiti iubite!

pupici kiss
mulumesc......deja am incerca sa ma joc un pic,am facu niste ornamente de paste ,floricele ....mai incerc ca imi place.fiimea cea mare a facut o felicitare si am ramas trasnita sa o vad ce indeminare are ....doar i-am aratat cum se ruleaza hirtia,asa cum m-am priceput si eu ,va arat miine daca ma voi descurca sa atasez poze. despre ce perforatoare vorbiti ?si de unde?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mesaj 2


buna seara! hug


Edit marinmagda18
Te rog sa citesti Punctul 6 din Regulament
Multumesc


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Vin 08 Apr 2011, 6:56 am, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje)
monatibi
monatibi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 432
Varsta : 46
Localizare : constanta
Data de inscriere : 29/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de annamaria26985 Vin 08 Apr 2011, 12:54 am

draga monatibi cred ca se vorbeste despre perforatoare decorative si le gasesti la magazinele de papetarie si birotica sau da o cautare pe google si gasesti si la multe magazine online cu poze si explicatii si te dumiresti tu mai bine.
noapte buna
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de anne Vin 08 Apr 2011, 8:39 am

Va multumesc si ma bucur ca va plac kiss
Si mie imi plac ale tale alina si e bine ca reusesti sa le vinzi asa repede , trebuie sa imi fac si eu weekend-ul asta un blog si sa il dau pe la prieteni.
Spor in continuare! hug pupi
anne
anne
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 29
Localizare : o
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de corinah Vin 08 Apr 2011, 10:29 am

BUNA TUTUROR! Imi cer scuze ca am incalcat regulamentul. Promit ca nu se va mai repeta...
Multumesc de raspuns ada, dar sa stii ca aceleasi "scule" traditionale folosesc si eu. Doar sper ca pe parcurs sa-mi pot usura un pic munca.
Bun venit celor noi si daca nu e prea tarziu, LA MULTI ANI pentru Xtina.
corinah
corinah
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : quilling
Data de inscriere : 09/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Vin 08 Apr 2011, 12:05 pm

Corina, scuze, credeam ca nu lucrezi inca, de aceea iti propuneam sa iti improvizezi scule. Si... dai un miel? Io-s aba. pupi
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de azzumi Vin 08 Apr 2011, 7:08 pm

In primul rand vreau sa va salut pe toti si sa va spun ca sunt foarte fericita ca am gasit asa un colectiv si sper din tot sufletul sa ma aflu si eu printre voi cei care fauriti cu mainele voastre asemenea minunatii;m-am apucat de ceva vreme sa creez cate ceva si vreau sa aflu parerea voastra despre ele;va multumesc anticipat si sper sa va placa:P

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Edit ucabesty:
Mutat de la Diverse.

Am unit subiectul deschis de tine cu acesta.
Te rog ca pe viitor sa incarci pozele conform indicatiilor de

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Multumesc!


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Vin 08 Apr 2011, 7:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : mutat mesaj)
azzumi
azzumi
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Localizare : barlad
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de annamaria26985 Sam 09 Apr 2011, 12:04 am

sunt frumoase azzumi,felicitari!
imi place in special floricica cu rosu si alb si cred ca am sa o reconstitui pentru mine love
alina si anne felicitarile voastre sunt extraordinare!!! m-am indragostit de ele :-) , alina am sa incerc sa fac si eu cateva felicitari de paste pentru cunoscuti ca mi-ati facut o pafta... de ma mananca degetelele rade
spor la rulat si noapte buna!!! kiss
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Sam 09 Apr 2011, 5:09 pm

Azzumi, bine ai venit. Felicitari, sunt frumoase toate dar pasarea mi-a placut cel mai mult. Spor in continuare, pupi
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de annamaria26985 Sam 09 Apr 2011, 11:49 pm

vmir si mirelablj scuze de intarziere dar am avut probleme tehnice, asadar atasez acum o schita pentru suportul de martisoare :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dupa cum se vede e pentru trei bucati pe o coala de A4 la care am decupat rombul din mijlocul fiecaruia cu un cutter si am indoit pe cele doua linii laterale intai in afara si apoi inauntru
si mai atasez inca una ca sa intelegeti la ce folosesc fasiutele :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si inca o poza ca sa se vada pentru ce am marcat marnile, care mai tarziu le-am taiat pe marcaj si am adaugat ata lucioasa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de esenzze Dum 10 Apr 2011, 9:01 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Buna tuturor. Sper sa se vada ceva in link-ul atasat.Poze nu m-am hazardat sa atasez pentru ca singur nu o sa-mi iasa:)
In alta ordine de idei.....as fi foarte recunoscatoare daca mi-ar spune cineva cum sa fac si rame din carton pentru tablouasele mele?


Ultima editare efectuata de catre esenzze in Dum 10 Apr 2011, 9:30 am, editata de 1 ori
esenzze
esenzze
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Deva
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Apr 2011, 9:55 am

Esenzze, sunt tare frumoase, dar te rog sa respecti regulile acestui site si anume sa atasezi pozele asa cum o face toata lumea, nu un link pentru ca risti sa fii sanctionata.
Pozele de acolo sunt cam marisoare(700px × 525px), dar daca le micsorezi putin cu clik dreapta si copiezi adresa care o pui in casuta care apare ca o poza atasezi poza.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Intra la Tehnic si incearca sa atasezi poze.
Poate ma insel, dar am senzatia ca site-ul e unul cu vanzare(ti se poate trimite mesaj) si asta iar nu-i bine.


_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Mirelablj Dum 10 Apr 2011, 10:39 am

Annamaria, mersi f mult! sper sa imi iasa si mie! kiss
Mirelablj
Mirelablj
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 35
Localizare : Zalau
Data de inscriere : 26/09/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de esenzze Dum 10 Apr 2011, 11:12 am

Acela nu e un site cu vanzare.DIn cate am citit eu din stufarimea de sfaturi, asa am inteles. CA se pot pune si link-uri catre site-uri care gazduiesc poze. Sunphoto gazduieste asa ceva. Imi pare rau dar nu ma pricep la pus poze.
esenzze
esenzze
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : Deva
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 10 Apr 2011, 12:36 pm

Atunci e bine ca nu e site cu vanzare, dar toata lumea isi prezinta creatiile atasand poze, nu link-uri. Link-urile se folosesc pt tutoriale, la semnatura, pt a trimite pe cineva sa gaseasca o explicatie pt ceva anume etc.
Daca nu sti sa atasezi poze, mergi la Tehnic si citesti cum se ataseaza pozele, faci incercari. In postarea anterioara ti-am dat indicatii cum sa pui pozele, dar ti-am spus ca sunt mai mari si nu se vad in intregime, iar pe site se incarca poze la dimensiunea 480x640.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de MoniKozi Lun 11 Apr 2011, 8:32 am

esenzze, imi place felicitarile tale. Sunt vesele si ingrijit lucrate. Cele cu alb si negru imi plac cel mai mult. Mereu am vrut sa fac ceva din alb si negru. Acum mi-a incoltit o idee,. Trebuie s-o mai si pun in practica Smile

Spor tuturor si o saptamana fructuoasa!
MoniKozi
MoniKozi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1004
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 07/05/2010

http://monikozi.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 11 Apr 2011, 9:48 am

Esenzze , sunt frumoase lucrarile tale si, daca cauti in capitolele anterioare ai sa gasesti si tutoriale ptr. rame din carton si exista si un topic cu acest titlu, cu un alt model de rama. Succes!
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de aba Lun 11 Apr 2011, 11:53 am

Esenzze, sunt foarte frumoase felicitarile. Si ouale sunt minunate. Felicitari si spor in continuare.
Am facut inca un ou, simplu de data asta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 11 Apr 2011, 12:35 pm

Aba, tu crezi ca ne pacalesti? Asta e ou simplu, zici tu? E tare frumos!
Eu am cam absentat cu postarile, desi am promis.... Am fost tare prinsa si la munca si am avut ambitia sa mai fac un tablou cu liliac. Am reusit sa-l primesc inapoi si sa mai fac unul, identic. M-a chinuit ceva dar alta data, chiar nu mai fac copii identice. Si... mai bine pun pozele sa vedeti ce am mai mesterit pentru targul de Florii-Paste.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

  Quilling - arta de a rula hartia(8) - Pagina 9 Empty Re: Quilling - arta de a rula hartia(8)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB