Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Dum 30 Ian 2011, 2:49 pm

neata fetelor!

ieri am incheiat ziua ,cum am inceput-o,adica cu fundul in sus...totul m-a enervat ieri,dar mai ales omul..de parca era vina lui...azi, sper sa fiu mai pasnica.

ana, arati suuuuper bine.pt ca sa meraga jos burta, incerca sa-ti faci un abonament la o sala si fa cordio.cu abdomene, nu o sa dispara, dar cu alergat sau eliptica,da.

cris, ti-a placut filmul ,nu?cred ca e f frustrant sa le ai pe toate pe cap si si un sot care sa nu priceapa deloc ce vrei tu...
cu slabitul, nu stiu ...tu esti o ambitioasa si vei salbi iar si dupa un al doilea bebe..
eu ma tem ca o sa imi ia mult sa revin la cum eram,dar o sa merg iar la sport si sper sa ajung macar pe aproape.
cris, du te si tu la o sala de sport, daca poti.sportul o sa iti dea o forma faina atit la picioare cit si la fund..ca sa nu zic ca o sa ai muschi si o sa arate altfel...Smile

dana, fain ca te-ai relaxat.si eu am avut citeva ore solo ieri, ca omul s-a dus dupa cumparaturi+ alte chestii ,sperind probabil sa ma gaseasca in toane mai bune, dar tot degeaba..

duminca faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Dum 30 Ian 2011, 6:01 pm

ANA rati super,eu nu arat asa bine ca tine,indiferent ce zice cantarul
azi iar am mancat intr-una,se apropie si bucuriile,mor de ciuda,dar nu ma pot abtine sa nu mananc zid .
maine la proces,sper sa fie bine Merci .
va poop,paaaaaaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Lun 31 Ian 2011, 1:20 am

deiuta, bafta pe miine.

eu am mai luat citeva hainute si o chestie din aia pe care sa o pot schimba...
pe om l-am pus sa faca cercetari legate de carut si am gasit de unde sa-i luam pat de pus pe podea...
am mai si citit pe forumuri de pe acilea, cum ca-i bine sa le ai pe toate pregatite...si iar m-a apucat nelinistea..

o saptamina buna sa aveti!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Roxy Lun 31 Ian 2011, 7:41 am

Neata, fetele
Somnorici toata lumea ?
Eu doar în trecere va salut, poate mai povestim, dar e de groaza cat am de lucru. Oricum aşa pe scurt,
Ana, arăti super bine, burtica o rezolvi tu ca nu e asa dificila situatia. La mine e mai grav de atat.
Smile)
Julie, dragd de tine, mai ai două lunite, si sunt convinsă că Anna va avea tot ceea ce îi trebuie.
Cat despre toanele tale, get used to it pentru inca o vreme. Ce te mai incurajez.
Deiutza, Cris, cred ca toate ne-am dori bani plus pentru diverse chestii trestii, si enervant cănd trebuie sa calculezi tot. SI noi avem credit pentru casa, ohoo, lunga poveste, insa eu zic ca nu e mereu la fel, uneori mai greu, alteori mai usor ... Pana la urma, asta avem, cu asta mergem inainte.
Adica nu zic sa v aplafonati si sa acceptati ca asa va fi, ci sa priviti totul ca pe o situatie dee moment, ceea ce este de fapt, situatie ce se va schimba...
Of, nu stiu, poate delirez si eu ca is nedormita, vreo trei ore maximum ...
Somnul de frumusete il las altora.
Dana, bafta si spor in continuare. Noi avem mai amult.
Si eu ma stradui, ami faci si bita din nou ...

Va pup, o zi frumoasa.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 31 Ian 2011, 10:29 am

Neata fetelor Smile
Bebelul meu a dormit de la 10 pana la 6,30, a papt si a mai dormit pana la 9.
Cred ca sunt un om fericit. Culme e ca ii simt niste coltisori la canini, de asta o fi fost agitat....cred ca mai urmeaza...
Ana, cati dintzosi are Innnis, ce i-a aparut pana acum?
Julie, nu te panica, multa lume in general isi face bagajul pt maternitate in jur de 33 de saptamani, just in case, sa fii pregatita. Eu parca mi l-am facut la 35 daca tin bine minte...
Julie, mi-a placut filmul, dar nu l-am savurat cum as fi facut-o cand nu eram mamica rade
Roxa, eu astept zile bune, da nu mai castig odata la loto rade
Deiutza, multa bafta la munca!!!!
An, am mai incercat si acu sa incarc filmul, nu stiu de ce nu merge....o fi prea mare? Mi se blocheaza la 17.87%...
Il arhivez acu si mai incerc odata, poate merge.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 31 Ian 2011, 12:09 pm

Salutare la toata lumea.
Iannis are toti dintii, adica mai trebuie sa apara un rand de masele, dar astea pe la 2 ani, cred... La Edy nu prea am stiut cand au aparut dintii. El nu se vaicarea, poate ca nu la- durut. Smile
Juli, relaxeaza-te. Esti pregatita cu ce ai ca sa supravietuiesti o luna. Smile
Cel putin asa cred eu din ce ne-ai spus. Hainute ai, scutece, o crema pentru iritatii de scutec, spray cu apa de mare, pansamente sterile (ca sa-i cureti fata si ochisorii, oricat de curat ar fi in casa sau afara, tot e nevoie sa te speli pe fata, asa si ea Smile ), ser fiziologic (nu stiu ce se foloseste la voi, dar trebuie sa fie steril). Cam atat. Pentru primele zile e ok si apoi mai vezi ce-ti trebuie.
Oricum, poti iesi cu Anna pentru cumparaturi. Va va face bine la amandoua.
Rox, merci de comentariu, dar mie nu prea-mi place burtica si in mai am intalnirea de 10 ani de la terminarea facultatii. Pe vremea aia eram o slabanoaga.
Cris, nu te mai necaji daca nu merge. O sa pun omul sa caute.
Deiutza, tin pumnii, desi cred ca ai terminat deja treaba. Sa ne spui cum a fost. hug
Dana, cum e cu dieta? te-ai cantarit?
Hai, nu ne tine pe jar. pupi
Pupici dragelor.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 31 Ian 2011, 12:13 pm

Ana, acuma se incarca...cam 20%. Poate merge acum....
Pana la ce varsa ii cureti ochisorii cu ser? Eu inca o fac...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 31 Ian 2011, 1:00 pm

Cris, daca merge bine, daca nu, nu... O sa caute omul Smile
Eu il spal pe fata cu apa de la robinet. Ii place la nebunie. Am inceput sa fac asa din vara.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Lun 31 Ian 2011, 1:53 pm

buna fetele.
am terminat cu bine,ca si-a adus fata un avocat ales si a trebuit doar sa depun o cerere pt 25% din onorariu,am zis o fraza si gata rade .
ANA poate pana in mai esti cu burtica bebic sau nu te-ai hot dc e sa fie anul asta wink .
eu azi am 63 de kg,deci nu se mai poate asa,tre neaparat sa slabesc,nu stiu cum voi face dar tre neaparat sa fac ceva.
va poop,ma pun in pat ca m-a omorat frigul de azi,tre sa-mi iau carnet si sa merg cu masina,dar nu stiu dc ma tin nervii anul asta,am prea multe pe cap,poate la anul.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 31 Ian 2011, 2:33 pm

Vai, Deiutza, parca m-a apucat spaima acum ca ai zis ca pana in mai poate voi fi cu burtica. Ce ti-e si cu femeile astea! Smile
Ei, las ca nu o fi mare branza sa iei carnetul. La vara e mai usor. Simeria - Deva nu-i o distanta asa mare, dar cand depinzi de tren sau autobuz, e nasol. Hai, ca se poate.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 31 Ian 2011, 7:58 pm

buna fetelor Smile
nu ma bagati in seama... am o zi proasta. obosita de la munca, trebuie sa mai fac si un proiect si s=a mai suparat si iubi pe mine ca cica sunt mai distanta cu el... zid
de bani nu mai incep sa ma plang ca stiti si voi povestea: niciodata nu aj pt ce vrem sa facem si din pacate se anunta o perioada si mai grea decat pana acum

ana eu nu am vazut poza Sad
julie ce zapada maaaaaareee
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Lun 31 Ian 2011, 9:17 pm

andrica hug

nu stiu cite din voi ati auzit de parintele Bartolomeu Anania..a fost arhiepiscopul Clujului si a murit azi.. imi amintesc de duminicile de la cluj cind vorbea...si aveai ce invata de la el, mai mult decit de la unii din profii de la litere.
starea mea de proasta dispozitie a atins punctul maxim cu vestea asta...toti oamenii de calitate ai romaniei se duc...dumnezeu sa-l ierte! si ma scuzati ca scriu aici, dar tare m-a afectat!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 31 Ian 2011, 9:20 pm

julie am auzit de el si stiam ca e bolnav dar vestea asta nu o aflasem Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Lun 31 Ian 2011, 9:37 pm

Of Julie....incearca sa fii mai vesela si optimista, iti influenteaza in bine starea ta si a Annei... hug
Handrico, bine ai venit in club Smile, o sa fie si mai bine, poate la vara??!! Flowers
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 31 Ian 2011, 9:39 pm

pfff....sper din suflet pt ca momentan sunt intr=o perioada in care cand zic si eu ca iese soarele apare altceva.... Sad
ma duc sa fac o baie calda, poate ma mai relaxez putin

va pup pe toate si va multumesc ca sunteti aici hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Lun 31 Ian 2011, 10:02 pm

Hello lume
Andreea, poza ii pe pagina trecuta. Am pus 2 poze cu papucei si una cu burtoiul meu. Ia, mai uite-te inca odata. Eu o vad inca. Smile
Nu va mai plangeti de bani ca intru in depresie.
Eu o sa lipsesc. Dau o fuga la munte, pana joi.
Pupici.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 01 Feb 2011, 12:03 am

Of Julie....incearca sa fii mai vesela si optimista, iti influenteaza in bine starea ta si a Annei... hug
Handrico, bine ai venit in club Smile, o sa fie si mai bine, poate la vara??!! Flowers
Ana, sa va simtiti bine si sa veniti super deconectati hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Feb 2011, 12:06 am

ana, drum bun si relaxare maxima.

pe linga zapada ce o avem ,mai vine o furtuna,marti si miercuri...o sa ne ingroape!!
parte buna, sper ca avem liber iar.
seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Mar 01 Feb 2011, 2:49 pm

Buna fetelor

e asa de frumos afara e un soare...cu dinti. DAr se simte placut soarele-prin fereastra :P

Andrica....pai trebuia sa lipsesti din perioada deprimarilor :D .........nu e voie sa scape cineva nedeprimat. Oricum tu stii ca perioadele astea trec si vin...
Gandeste-te ca o sa treaca , si o sa treaca mai repede decat crezi
wink

Ana chiar mai vrei un bb? Esti tare daca te incumeti. Eu nush cand o sa-l fac pe al doilea...............ca e grele
Inca nu m-am cantarit. Cred ca joi ..sper...ca iar am ramas fara baterie la cantar

Juli macar e o parte frumoasa cu zapada..ai liber :D

o zi frumoasa tuturor Smile
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 01 Feb 2011, 5:10 pm

buna fetele,eu de ieri mananc doar de 2 ori/zi,normal,dar ce am in casa,fara paine,nu am bani de mancare ditetica,oricum nu fac eu mancaruri grase,dar nu am bani nici de gratare.
ieri m-a dezamagit o prietena sa-i zicem,am fost ffffff dezamagita de ce am auzit,poate e si vina mea ca sunt prea naiva si cred ca toata lumea e ca mine,o sa fiu altfel pe viitor,dar din pacate dc esti rezervat cu cineva niciodata nu poti lega o prietenie cu acea persoana,totul va ramane la nivel de cunostinte si atat si chiar aveam nevoie macar de o prietena adevarata ca nu am pe nimeni Sad Sad Sad .
in rest am emotii cu fiecare proces,azi am mai primit inca 5 de la colege,le inlocuiesc pe ele si mi-e tare greu sa le stresez cu intrebari,dar dc nu intreb si nu stiu exact ce ma asteapta o iau razna,nu-mi place sa fiu nepregatita,indiferent in ce situatie.
ANA relaxare placuta,eu nici de-as putea nu cred ca as merge undeva,la cati bani avem acum+deprimarea care ma paste nu m-as simti bine deloc deloc.
ANDRICA imi pare rau de iubi,stiu ca asta te afecteaza cel mai mult,celelalte nu-s asa importante,o sa fie bine la noi toate.......sper zid .
JULLI e greu cand vezi oameni de valoare cum dispar,dar gandeste-te ca acum nu mai are nici o grija,nici o suferinta si e acolo unde probabil si-a dorit si unde e cel mai frumos din lume,langa Dumnezeu care ii da acum odihna binemeritata.va poop pe amandoua,nu fi trista,gandeste pozitiv hug .
DANA pune mana si cumpara baterii la cantar,asta nu e o scuza si asteptam vesti joi,tinem pumnii.
CRIS tu esti cea mai ambitioasa,nu ai inceput si ai lasa diete canoi,ti-ai urmat calea fara oprire pana ai ajuns la final.FELICITARI,BRAVO,ESTI UN ADEVARAT MODEL DE HOTARARE SI PERSEVERENTA!!!!!!!!!!sper sa-ti calc pe urme si sa ajung si eu o data pt TOTDEAUNA la greutatea dorita si sa ma mentin acolo.tu mananci 100% SB,faza 1 sau 2?
va poop si va doresc o seara linistita.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Feb 2011, 7:47 pm

buna seara fetelor, multumesc de incurajari Smile azi am o stare muuult mai buna fata de ieri kiss
ana mie si ieri si azi mi-a incarcat doar pozele cu papuceii Sad
julie poate te mai scoti cu cateva zile libere dc ninge iar
ana drum bun si distractie placuta. eu mai am vreo 2 sapt jumate pana la concediu. abia astept Merci
deiutza bafta la procese si sunt perfect de acord cu ce ai spus despre cris, e un model....
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 01 Feb 2011, 10:58 pm

Buna fetelor Smile
Julie, spor la furtunit Sleep
Dana, si eu cred ca Ana e o curajoasa Smile. Dar sa stii ca am o matusa care a facut 4 baieti ca sa ii iasa o fata Smile
Deiutza, Handrica, multumesc mult de aprecieri Smile...si eu sunt surprinsa ca am reusit sa ma tin si de data asta...cred ca mi-am dat seama ca n-o sa pot trai cu mine asa, si si -asa am destule probleme care imi macina psihicul, macar pe asta incet-incet o elimin...iar eu aveam cam mult de dat jos din pacate...In unele zile tin SB 1, in unele SB2, depinde de ce am in frigider, ce poftesc si cum rezist gandurilor rele Smile
Handrico, ce fain e cand muncesti si intri in concediu....e grozav sentimentul albina
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Feb 2011, 11:00 pm

seara buna!

aici iar ninge,scoli inchise..mi-a luat aproape 2 ore de la scoala -acasa..
miine e inchis ca se anunta si mai rau ca azi..

andrica,bine ca te simti mai bine.. hug
deiuta, bafta la procese.
dana-te-ai cintearit?

seara buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 02 Feb 2011, 2:08 pm

buna fetele,am ajuns si eu acasa de juma de ora,inghetata bocna.
am pus la fiert cartofi si oua sa fac o salata orientala,intre timp am mancat niste alune,cam multe zid ,dar mai mananc doar salata orientala mai deseara si gata.
maine am o experienta complet noua si ciudata pt mine,merg la penitenciar sa asist un detinut in timpul cat da o declaratie,sunt taaaaaare curioasa cum ma voi simti,ce sentimente ma vor incerca.am emotii,sper sa fie bine.in rest e totul ok,eu macar cu sotul si copiii nu am probleme,e totul super ok si macar asta ma linisteste.
fug sa fac maioneza si o baie pana fierb cartofii,va poop si mai vb,paaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mier 02 Feb 2011, 7:37 pm

seara buna!
spor la treaba deiuta.

la mine cind nu-i una e alta..asta noapte si azi mi-am petrecut-o vomitind.cred ca am luat ceva virus de stomac de la copii,asa ca atita de sfirsita..
seara buna sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB