Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

+86
lovehandmade
florin68
Iulia888
loremunteanu
mar_ysa_28
oliv
ana_dark84
ralou
Marchioness
Elspethalexia
simonelis21
Iosif Lavi
orhapetru
Geta_63
kitana
Ladia
maravela lucia florina
nicole24
aisha
sybex
scoobbyy
Teima
Irinax3m
claudiuionutzz
ancabanu
niko19
ionut1979gs
gabi1972
Indra
piciul
symos
aidaalex
laurin
anndrarossu
cristina40
diada
diblaru maria
Samarineanca
biribishpampela
zaharel
roxana.ioana
fulguta28
codryna
mnarcisa
ninaiosif2004@yahoo.com
irish05
M.Emilia
aidil
olga_aldea
corina corina
Andata
ElizaD
mi_tanasa
irina_claudia
anomyss
zylv
rmyx
camitu_21
corinasmile
aurishta
mischelle35
Rapunzel
EuIrinuca
bibitu
ismi3ismi
ioanna06
annelissro
ileana cosanzeana
ralucis
Gianina4ever
rosita
Karina33
alioana
olympia
danae
Admina
Alexis Organzette
angells
Buburuza
Lucia Ro
clodi
pavady
arielas
dandana
ancone
MagdaMarin
90 participanți

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de corinasmile Dum 21 Aug 2011, 4:31 pm

Fetelor, aveti idee unde pot gasi material impermeabil, pentru salopeta si gecuta de ploaie, pentru copii? (PUL cred ca ii zice)
Multumesc anticipat!
corinasmile
corinasmile
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/04/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de camitu_21 Mar 25 Oct 2011, 4:30 pm

Sunt noua pe aici, asa ca va rog mult sa imi dati si mie adresa exacta a depozitului de materiale de la filaret si a magazinului de la cosbuc. Va rog mult de tot! Multumesc!Carmen
camitu_21
camitu_21
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de rmyx Mier 09 Noi 2011, 5:50 pm

Buna! Eu sunt din Bucuresti. Este vreuna dintre voi sau stie careva vreo croitoreasa? Ma intereseaza sa ma ajute cu diverse articole gen: camasi, fuste, pantaloni, poate vestute... Multumesc mult!
rmyx
rmyx
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/11/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Buburuza Joi 23 Feb 2012, 2:09 pm

Tocmai m-am intors de la depozitul de la Filaret. Noroc ca aveam la mine doar 200 de lei si doar jumatate de ora la dispozitie. Mi-am luat doua materiale splendide pentru deux-piece-uri (o stofa si o catifea), vreo patru captuseli (numai satin de viscoza, din cel mai plinut, elegant) si intaritura alba pentru camasi (pe panza subtire). Peste vreo, dupa ce bag o cafea in organism si-o friptura in cuptor (sa aiba familia cu ce se hrani diseara), ma apuc de lucru.

Edit: Si pentru ca la Filaret n-am lasat decat vreo 160 de lei, am trecut si pe la Titulescu (ca tot imi era in drum) si mi-am mai luat o captuseala (tot satin, evident) pe care n-am gasit-o dincolo.


Ultima editare efectuata de catre Buburuza in Joi 23 Feb 2012, 2:26 pm, editata de 2 ori (Motiv : De uituca ce sunt.)
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de zylv Joi 23 Feb 2012, 2:45 pm

va invidiez pt faptul ca aveti de unde sa alegeti.
buburuzo,poate ne areti si noua ce combini tu din materialele alea,ca stiu ca o sa-ti iasa ceva traznet.asa ca,eu una,vreau sa vad ce-ti lucrezi.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Karina33 Joi 23 Feb 2012, 2:47 pm

Buburuza eu n-am mai ajuns nici macar in capitala, dar'mite la Filaret zid

Cand incerci panza aia termocolanta sa-mi spui si mie, te rog, daca se lipeste bine. Ca la ce-am luat pe hartie de-acolo, oricat am ales, nu s-a lipit corect.

Si mai spune-ne ce mai au si daca au marit pretul/kg! Asta asa sa ne oftici si sa ne faci pofta sa mergem si noi. Sus la ate, nasturi si fermoare aveau marfa primita?

Daca tot te-am 'prins' ca ai fost intreb si eu!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Buburuza Joi 23 Feb 2012, 3:04 pm

zylv a scris:buburuzo,poate ne areti si noua ce combini tu din materialele alea,ca stiu ca o sa-ti iasa ceva traznet.asa ca,eu una,vreau sa vad ce-ti lucrezi.
Paaai... Pentru primavara asta mi-a venit asaaa, un chef de clasic, matur (varsta, deh!) si usor extravagant. Cam in genul Meryl Streep (The Devil Wears Prada). Mai mult deux-pieces-uri (cu fusta sau pantalon), bluze cu esarfa sau jabot, mantouri troacar... Deci nu cine stie ca mari inventii. Dar va trebui sa le lucrez cu ceva mai multa atentie, pentru ca triplok-ul meu s-a hotarat sa nu coopereze, asa ca va trebui sa apelez la tehnica couture, sa bordez rezervele cu bias la materialele groase, sa fac cusaturi frantuzesti la cele subtiri... Nu ca m-ar deranja prea tare! Daca ma gandesc mai bine, chiar ma bucur ca voi avea finisaje de lux.

Karina33 a scris:Buburuza Cand incerci panza aia termocolanta sa-mi spui si mie, te rog, daca se lipeste bine. Ca la ce-am luat pe hartie de-acolo, oricat am ales, nu s-a lipit corect.

Si mai spune-ne ce mai au si daca au marit pretul/kg! Asta asa sa ne oftici si sa ne faci pofta sa mergem si noi. Sus la ate, nasturi si fermoare aveau marfa primita?

Daca tot te-am 'prins' ca ai fost intreb si eu!
Cu termocolantul de la Filaret mi-am mai luat si eu teapa. Sper ca asta sa fie mai bun. Cat despre preturi, stofele, catifeaua si satin-ul sunt cam la 25-30 lei/kg. Si, uuups!, sus n-am urcat. Spre rusinea mea, habar n-aveam ca acolo sunt furnituri. In plus, n-am fost cu masina mea, iar sotul meu nu-i un tip prea rabdator cand vine vorba de mers la cumparaturi si m-a lasat numai o jumatate de ora.


Ultima editare efectuata de catre Buburuza in Joi 23 Feb 2012, 3:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : Uituca! Scuzati, varsta...)
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Karina33 Joi 23 Feb 2012, 9:57 pm

Multumesc! Sper sa ajung si eu in curand pe la Filaret.

Neaparat sa ne arati ce-ti lucrezi! pupi
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ismi3ismi Joi 23 Feb 2012, 11:29 pm

buburuza,poti sa-mi spui,ce latimi au fiecare si cat vine pretul pe metrul liniar pt materialele luate de tine?
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Buburuza Vin 24 Feb 2012, 7:42 am

ismi3ismi a scris:buburuza,poti sa-mi spui,ce latimi au fiecare si cat vine pretul pe metrul liniar pt materialele luate de tine?
Latimea materialelor este de 150 cm. Dar despre preturile pe metru/material nu pot sa-ti spun mai nimic. Le-a cantarit la gramada, pentru ca era un mare balamuc acolo - doua ateliere care cumparau la balot intr-o veselie plus vreo trei cliente ca si mine care cumparau la metru. De fapt cand cumpar la kilogram eu nu-mi fac niciodata calculul pe metru ci pe produs, cu aproximatie. De exemplu in cazul catifelei pe care-am cumparat-o ieri (plus captuseala aferenta din satin de cel mai bun) un pret aproximativ de 70-80 de lei mi se pare super rezonabil pentru un compleu cu trei piese pe care l-as cumpara din magazin cu 400-500 de lei. In plus, din satin imi mai ramane suficient material si pentru o bluza.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty buna

Mesaj Scris de anomyss Vin 24 Feb 2012, 9:46 am

scuze de deranj, stie cineva de unde ma pot aproviziona cu materiale in botosani?
astept un rasp
o zi buna
anomyss
anomyss
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 36
Localizare : botosani
Data de inscriere : 30/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de irina_claudia Vin 24 Feb 2012, 12:26 pm

Buna fetelor si bine v-am gasit!

As vrea sa stiu unde gasesc in Bucuresti un magazin cu materiale din care sa creez asa ceva:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sincera sa fiu nu ma pricep la materiale, nici nu stiu cum se numeste materialul respectiv.

Am fost la Sam Expo insa nu am gasit nimic imprimat.

Multumesc!
irina_claudia
irina_claudia
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ismi3ismi Vin 24 Feb 2012, 12:38 pm

irina,ti-am trimis mesaj in PM
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de mi_tanasa Vin 24 Feb 2012, 12:46 pm

Ce program au cei de la Filaret? Dar cei de la Cosbuc?
mi_tanasa
mi_tanasa
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/08/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de dandana Vin 24 Feb 2012, 3:20 pm

dragelor, sunt intr-o mica criza si va rog sa ma ajutati!
trebe neaparat sa fac un costum de spiderman pt gargarita mea (aseara imi tot spunea ce ne trebuie ca sa facem Smile ) si aia de la texline nu au lycra rosu si albastru

stiti unde gasesc ceva potriv? lycra rosu si albastru sau altceva potrivit
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ElizaD Dum 26 Feb 2012, 6:59 pm

Buna si aici. Ati vazut pe undeva lycra nude (culoarea pielii) subtire pt costume de dans?

multumesc mult.

PS. Eu ajung maine in Sam, dar vroiam sa stiu daca ati vazut pe undeva, in cazul in care ma pun aia sa iau tot balotul (ca n-am ce face cu atata).
ElizaD
ElizaD
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : buzau
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Andata Mar 28 Feb 2012, 4:38 pm

Eliza, si eu mor de curiozitate. Dantela aia elastica ma intereseaza, daca are cu latimi intre 2 si 16 cm, la ce culori si preturi. Ms mult in avans
Si nu mi-a lua in nume de rau, dar ce e sam si unde e?


Ultima editare efectuata de catre Andata in Mar 28 Feb 2012, 4:42 pm, editata de 1 ori
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ElizaD Mar 28 Feb 2012, 4:41 pm

Heey Corina! Ultima creatie e inca in lucru... si de cea pt care am cumparat paietele.. probabil joi ma apuc de ea. O sa va pun poze cand termin cate una. Hmm... pai... creatii tot am... sunt maniaca Smile)
Eu nu sunt buzoianca... e poveste lunga... nascuta si crescuta in Brasov, apoi mutata in Bucuresti, si acum lucrez in Buzau.... sunt aici in cursul saptamanii Smile
Dar ma bucur de cunostinta. Nu stiu unde e forumul buzoiencelor Sad

____________________________________________________________________


Andata, eu am luat una alba de vre-o 20 cm latime... au de toate neamurile... si stiu ca am dat putin pe ea... 2-3 lei/m. Nu mai mult.. asta anul trecut prin toamna... da si tu o tura cand ai drum, sau trimite pe cineva... dar negocieri doar cu nenea acolo! ca pustoica care vinde... nu se baga la astea...

Edit Admina: este interzisa postarea succesiva. Citeste, te rog, Regulamentul forumului!
ElizaD
ElizaD
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : buzau
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Depozite materiale

Mesaj Scris de corina corina Mier 29 Feb 2012, 12:26 pm

Andata , cred ca de Sam Expo din Bucuresti e vorba ( sper ca nu se considera ca fac reclama Embarassed ) .
Eliza , ai PM de la mine !



Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 29 Feb 2012, 10:03 pm, editata de 3 ori (Motiv : Mutat discutie loc potrivit)
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 1:16 pm

Eliza, multumesc mult. Deja imi lucreaza rotitele, dar degeaba: nu am cum sa ajung si nici pe cine sa trimit. Offffff.... Poate cand te mai duci iti faci un pustiu de bine cu mine, eu sa iti trimit banii si tu sa cumperi si sa le pui la posta Smile

Corina, multumesc mult. Zau ca imi pare rau ca nu stau in Bucuresti sau mai aproape de el!
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ElizaD Mier 29 Feb 2012, 1:57 pm

Andata, si eu ajung destul de rar pe acolo pentru ca de obicei cheltui mult chiar daca merg sa iau o singura chestie. Dar, te anunt cand mai merg. In plus, m-ar ajuta daca mi-ai trimite o poza sau mi-ai da detalii cu ce anume cauti ;)
ElizaD
ElizaD
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : buzau
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 2:02 pm

Nu e bai, chiar e mai bine asa, ca nu te duci des Smile
Iti multumesc insa din suflet ca vrei sa ma ajuti.
Tinem legatura, poate pana mergi imi fac si eu o idee si voi vrea ceva concret. Deocamdata as vrea dantela elastica, avand insa doar o idee vaga de care si ce voi face cu ea. Mi se intampla sa cumpar doar ca ma incanta si sa folosesc abia dupa un an sau 2
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Admina Mier 29 Feb 2012, 2:14 pm

Exclamation Exista subiect special pentru depozitele de materiale de croitorie. Va rog sa scrieti acolo exclusiv despre comercianti, preturi, etc. Aici se vorbeste despre materiale auxiliare utile, nu decorative (paiete, strasuri) deci trebuie mutate ultimele postari la subiectul respectiv.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Depozite materiale

Mesaj Scris de Andata Mier 29 Feb 2012, 5:09 pm

Imi cer scuze, e vina mea, daca nu intrebam eu de dantela elastica nu spunea Eliza ce si cum.
Admina, te rog eu mult sa muti mesajele, ca eu am incercat dar operatiunea ma depaseste. Si multumesc pt atentionare, sper sa nu mai postez aiurea pe viitor
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Depozite de materiale

Mesaj Scris de olga_aldea Joi 29 Mar 2012, 6:37 pm

Am inteles ca exista cateva depozite prin Bucuresti: Filaret, Cosbuc, Pantelimon. Imi poate da cineva informatii mai detaliate legate de locatia acestora?

Multumesc!
olga_aldea
olga_aldea
helper
helper

Numarul mesajelor : 13
Localizare : romania
Data de inscriere : 07/03/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 3 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB