Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

+86
lovehandmade
florin68
Iulia888
loremunteanu
mar_ysa_28
oliv
ana_dark84
ralou
Marchioness
Elspethalexia
simonelis21
Iosif Lavi
orhapetru
Geta_63
kitana
Ladia
maravela lucia florina
nicole24
aisha
sybex
scoobbyy
Teima
Irinax3m
claudiuionutzz
ancabanu
niko19
ionut1979gs
gabi1972
Indra
piciul
symos
aidaalex
laurin
anndrarossu
cristina40
diada
diblaru maria
Samarineanca
biribishpampela
zaharel
roxana.ioana
fulguta28
codryna
mnarcisa
ninaiosif2004@yahoo.com
irish05
M.Emilia
aidil
olga_aldea
corina corina
Andata
ElizaD
mi_tanasa
irina_claudia
anomyss
zylv
rmyx
camitu_21
corinasmile
aurishta
mischelle35
Rapunzel
EuIrinuca
bibitu
ismi3ismi
ioanna06
annelissro
ileana cosanzeana
ralucis
Gianina4ever
rosita
Karina33
alioana
olympia
danae
Admina
Alexis Organzette
angells
Buburuza
Lucia Ro
clodi
pavady
arielas
dandana
ancone
MagdaMarin
90 participanți

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Marchioness Mar 01 Apr 2014, 10:24 pm

Vă mulțumesc tuturor pentru magazinele prezentate. M-am mutat în București de curând și chiar aveam nevoie de o sugestie, două. Vă doresc spor la treabă și o primăvară frumoasă.
Marchioness
Marchioness
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 78
Varsta : 38
Localizare : Arad
Data de inscriere : 01/04/2014

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de scoobbyy Mier 02 Apr 2014, 10:32 am

Elspethalexia, la texline Timișoara ai incercat? Din cate am vazut pe net au cam de toate... bine sincer la tulle nu m-am uitat, dar am auzit ca au catamai depozitul.
Sper sa nu se considere reclama!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Ladia Mier 02 Apr 2014, 11:17 am

Elspethalexia, daca incerci la texline cel mai bine rogi sa iti trimita mostre si platesti doar transportul. Site-ul nu prea il updateaza, au sigur si tulle dar nu stiu daca si ce vrei tu. Mie mi s-au parut foarte draguti cand am luat de la ei. Bafta :-)
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Elspethalexia Mier 02 Apr 2014, 2:53 pm

Da, la Texline merg tot timpul, dar nu am așa ceva. O să mai intreb să văd dacă imi pot aduce sau dacă au pe undeva și nu e expus. Într-adevăr e mare depozitul dar 80% sunt stofe, au și multe materiale pt tapițerii, nu pea se axează pe materiale din astea mai fine....
Elspethalexia
Elspethalexia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ralou Mier 02 Apr 2014, 6:31 pm

orhapetru a scris:
nu cred ca am facut 10 lenjerii din noiembrie pana acum...pentru ca am lucrat cu materiale mai scumpe ( adica 17 lei/m in care intra si transport ) si am avut clenti pretentiosi...dar eu nu cos materiale de 6 lei metrul.......

Sunt si eu in cautare de material de calitate pentru lenjerie, preferabil alb. Imi poti spune unde as putea gasi?
Multumesc.
ralou
ralou
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ana_dark84 Mier 02 Apr 2014, 8:37 pm

Ladia a scris:Elspethalexia, daca incerci la texline cel mai bine rogi sa iti trimita mostre si platesti doar transportul. Site-ul nu prea il updateaza, au sigur si tulle dar nu stiu daca si ce vrei tu. Mie mi s-au parut foarte draguti cand am luat de la ei. Bafta :-)

As vrea sa fac si eu o comanda la ei pe site. Dvs. cat ati platit pentru transport?
ana_dark84
ana_dark84
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : craiova
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Ladia Joi 03 Apr 2014, 12:11 am

ana_dark84, eu am platit 20 ron ptr un transport nu foarte mare cu plata la primire. Daca vrei mai intai sa vezi ce au ii poti ruga sa trimita mostre, eu pe mostre am dat doar transport, 10 ron.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ana_dark84 Joi 03 Apr 2014, 12:58 pm

Ladia a scris:ana_dark84, eu am platit 20 ron ptr un transport nu foarte mare cu plata la primire. Daca vrei mai intai sa vezi ce au ii poti ruga sa trimita mostre, eu pe mostre am dat doar transport, 10 ron.

pfff... e cam mult 20 lei pentru transport. Mai ales ca nu au preturi foarte mici.
ana_dark84
ana_dark84
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : craiova
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de nicole24 Joi 03 Apr 2014, 2:09 pm

Pretul la transport este de 15 ron (tva inclus) / kg la care se adauga 1.00 ron pentru fiecare kg in plus. Trebuie studiata ofeta de pret a curierului cu care lucreaza Texline. Eu am luat mostre de la ei acum 3 saptamani si am platit 15 ron. Si cutia era maricica.
Sper sa ajute.
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ana_dark84 Joi 03 Apr 2014, 9:13 pm

nicole24 a scris:Pretul la transport este de 15 ron (tva inclus) / kg la care se adauga 1.00 ron pentru fiecare kg in plus. Trebuie studiata ofeta de pret a curierului cu care lucreaza Texline. Eu am luat mostre de la ei acum 3 saptamani si am platit 15 ron. Si cutia era maricica.
Sper sa ajute.

Si trebuie sa le specific eu ce mostre vreau sau trimit ei cateva daca eu le zic ca ma intereseaza bumbac?
ana_dark84
ana_dark84
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : craiova
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Ladia Joi 03 Apr 2014, 11:03 pm

Iti trimit pe categorii, ce te intereseaza pe tine. Eu am primit cate o punguta pe categorie, gen bumbac sau in sau stofa. La tulle, organza si crep satin erau niste foi pe care apareau capsate diverse culori din acelasi material. Cel mai bine e sa suni la ei, sunt foarte de treaba.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de nicole24 Vin 04 Apr 2014, 4:14 pm

ana_dark84 a scris:
nicole24 a scris:Pretul la transport este de 15 ron (tva inclus) / kg la care se adauga 1.00 ron pentru fiecare kg in plus. Trebuie studiata ofeta de pret a curierului cu care lucreaza Texline. Eu am luat mostre de la ei acum 3 saptamani si am platit 15 ron. Si cutia era maricica.
Sper sa ajute.

Si trebuie sa le specific eu ce mostre vreau sau trimit ei cateva daca eu le zic ca ma intereseaza bumbac?

Trebuie sa le indici cumva din categoriile existente pe site. Oricum..nu mai au tot ce apare in lista. Eu am cerut finet si nu mai au deloc, fas simplu si matlasat (au ceva modele), tricot (au nenumarate culori, elastic si bbc ), ceva poplin (insa mi s-a parut cam sintetic )..etc. Dar.. pachetul cred ca a avut undeva peste 200 buc de mostre de 15 cm x15 cm.Incearca si da un telefon.
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ismi3ismi Vin 04 Apr 2014, 4:36 pm

De la Texline am primit mostre cu transport=10 ron,si pachet cu materiale de 4kg cu transport+rambursul banilor =21 ron.Vedeti sa nu va ia mai mult de 10 lei la transp mostre,pt ca stiu  pe cineva care a primit mostre de pana 1jg si a platit 17 ron,la tarif normal,nu redus (Texline are contract cu transportul la tarife mai mici,stiti...)
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de ana_dark84 Sam 05 Apr 2014, 8:18 am

Multumesc mult! Le-am dat un email cu o comanda si am cerut si mostre. Mi-au cerut nr. de telefon sa ma sune, dar nu au mai sunat. Ii voi suna eu sa vad ce si cum. Smile
ana_dark84
ana_dark84
helper
helper

Numarul mesajelor : 32
Localizare : craiova
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de codryna Vin 11 Apr 2014, 10:44 am

Fetele am si eu o intrebare: pe la magazinele pe unde ati mai ajuns voi la ce pret era tulle-ul (simplu si cristal)?

Am nevoie de vreo 20-30m (inca nu mi-am calculat exact pt ca nu stiu daca le vreau pe amandoua scurte sau una scurta si una lunga dar stiu ca mi s-a pus pata sa imi fac 2 fuste din tulle)

Eu am ajuns doar pe Lipscani si aveau doar simplu dar mi s-a parut cam scump 9 lei/m (din acela cristal nici macar nu aveau). Inainte imi luam de pe merceria si era ok la pret (sub 6 lei/m). Ma gandeam ca poate ati vazut ceva preturi prin Obor, SamExpo sau Dragon. Mie imi e peste mana sa ajung in zonele astea si merg doar daca e absolut necesar sau stiu 100% ca gasesc ceea ce am nevoie.

Merci
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de sybex Vin 11 Apr 2014, 10:57 am

Parca 7-8 lei cel simplu si 20 lei cel cu sclipici la Sahara.
sybex
sybex
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 101
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/12/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de codryna Vin 11 Apr 2014, 11:16 am

Merci pt info. In acest caz nu cred ca are rost sa ma deplazez . Am gasit cel simplu la o mercerie online la 4lei/m si transportul e 12 lei deci la cantitatea de care am eu nevoie e mai rentabil asa (singurul dezavantaj e ca nu au si tulle cristal Sad )
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de oliv Dum 13 Apr 2014, 5:28 pm

Codryna, nu stiu daca ai apucat sa dai comanda, am luat eu ieri din Obor tulle simplu cu 6 lei/m, de la standul care este vizavi de cel foarte lung cu matasuri si voaluri imprimate- la care aveau si cristal, dar nu am intrebat cat costa (zona "la bumbace"  Smile )
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de nicole24 Dum 13 Apr 2014, 8:23 pm

Buna, stie cineva unde este depozitul din Pantelimon ?
Am tot auzit ca ar fi unul pe acolo insa nu reusesc sa il localizez deloc.

Multumesc si spor,
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de oliv Dum 13 Apr 2014, 9:24 pm

Informatie din 2009, furnizata de Admina, la topicul asta: "https://www.lucrudemana.com/t184p15-depozite-materiale-tesaturi-in-bucuresti"

"Cel din Pantelimon este pe str. Torentului, in cadrul Fabricii de fermoare. Chiar scrie mare pe cladire ceva de genul s.c. Textile s.r.l. si ceva despre fermoare, deci sigur gasesti. Localizeaza pe harta piata Delfinului(de pe Sos. Pantelimon) si apoi cimitirul Capra, vei gasi asa si strada Torentului. Daca te ajuta mai mult, este langa depozitul en-gros Antrefrig, cum treci de el pe Str. Fantanica si mergi sa iesi in spatele Pietei Delfinului, drumul o face la dreapta si fabrica de fermoare e undeva pe stanga, intr-o cladire mare. "

Sper ca mai exista...bafta!
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de codryna Dum 13 Apr 2014, 9:28 pm

oliv a scris:Codryna, nu stiu daca ai apucat sa dai comanda, am luat eu ieri din Obor tulle simplu cu 6 lei/m, de la standul care este vizavi de cel foarte lung cu matasuri si voaluri imprimate- la care aveau si cristal, dar nu am intrebat cat costa (zona "la bumbace"  Smile )
Merci pt info. Am dat comanda dar doar de alb si bleu - din pacate nu aveau in stoc alte culori pe care mi le doream asa ca ma ajuta foarte mult informatia si chiar o sa dau intr-o zi o fuga pana acolo.
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de oliv Dum 13 Apr 2014, 10:10 pm

La Obor erau mai multe culori printre care crem, roz, portocaliu, iar daca intrebi iti mai arata un carton cu mostre, ca nu sunt expuse toate.
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de codryna Dum 13 Apr 2014, 11:10 pm

Merci din nou. Acum m-ai starnit si sper sa ajung cat mai curand Smile Eu vreau albastru electric si mov inchis (ma rog o nuanta mai neobisnuita dar in esenta e mov)
codryna
codryna
helper
helper

Numarul mesajelor : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Ladia Vin 09 Mai 2014, 2:32 pm

Fetelor, a mai fost cineva pe la filaret in ultima vreme? As vrea sa ma duc pe acolo sa caut lycra mai ieftina sa-mi mai fac o rochie infinity. Ma gandeam pe la 10 ron/m... am vreo sansa acolo sau la alt depozit prin bucuresti?
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Vin 09 Mai 2014, 3:00 pm

Ladia sa te lamuresc eu Smile am fost mircuri eu la Filaret ca doar acolo am gasit tull visiniu elastic cu 2,6 ron pe m Merci 
Si bineinteles ca as mai fi luat si eu ceva pt infinity dar nu aveau minic nimic, nici licra nici jerse. Aveau tull elastic f ieftin roz mai multe nuante, alb, negru, portocaliu si bleu. 
Si mai aveau ceva tricot gri si albastru ca de treninguri...in rest materiale tapiterie cu duiumul Smile
Editez ca am uitat sa iti spun ca eu licra pt infinity l-am luat de la Cosbuc si aveau o multime de nuante..abia astept sa mai ajung pe acolo..eu am dat aprox 20 lei pe metru dar daca gasesti unul mai usor. Eu am ajuns la inchidere si nu mai aveam timp sa cercetez bine Smile


Ultima editare efectuata de catre mar_ysa_28 in Vin 09 Mai 2014, 3:03 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare mesaj)
mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II - Pagina 10 Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti- II

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB