Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

+62
Giobsy
deeaz
DANIELA.I
mnarcisa
pisi
cata13lina
andreeaX
Clio_Ela
danae
anasia
SilviaDumitrescu
vilcris
ioana soare
milena
geany
ELENA76
cory74
leonutza69
cretu_veronica22
mihamiha
europolis
totolina
Karina33
Danny24
Admina
Danu
ciucamona
danyelyta28badea
elena_florescu
jessica
petronela2008
liavas
raducan48
getasart
Camy
teisoara
Alina.C
MihaelaT
amnro
Made by Ank
ally_4fvr
Noemi
bobitica
oxigen
Serban Valentina
AKD
Marry
amia
adelina24
anigherman
lushca
cristinelu_mai
clodi
ancuta_ancuta
monica11
miclescumirela
Uca
veniciuc nicoleta
MagdaMarin
oana_007
ribana
diada
66 participanți

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Mar 04 Mai 2010, 11:52 am

Alina.C pai chiar asa se recomanda pentru fetite de varsta mica, modele cu platcuta sau cu talie joasa (adica ca de gravide), pentru ca la fel ca si gravidele, la varsta aceea nu au talie, au burtica proeminenta, etc . si tot la fel ca si gravidele trebuie sa mascheze aceste neajunsuri. Asta am scris si mai sus cand am comentat modelele de concurs. Asa ca vecina putea sa-si tina parerea pentru ea ca tot nu era buna inganfat (Asa trebuia sa-i faci tu.)
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mar 04 Mai 2010, 11:54 am

boo ma uit si parca nu-mi vine a crede..!
Iushca shot, asta meriti! Glumesc Embarassed , da' nu e frumos! Uite ce discutii ai declansat!
Pacat ca se eclipseaza frumusetea concursului Shocked !!!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de milena Mar 04 Mai 2010, 3:33 pm

Rochita pe care am facut-o ,pentru maia mea, nu este larguta ,asta din punctul meu de vedere .Eu cred ca fiecaruia dintre noi i-a placut un anumit compleu ,au aparut pe rand si cand le vedeam imi spuneam in mintea mea ca este mai frumos decat al meu .Am felicitat toate fetele pentru participarea la acest concurs, la care am participat de buna voie .Fetelor ,intru citesc si am inima cat un purece cand vad ca va necajiti pentru mai nimic ,undeva am citit ca una dintre noi are probleme cu sanatatea copilului si ma gandesc ca nu conteaza cine a lucrat mai frumos si cat de frumos ,eu sunt mandra de rochita lui maiuta si fericita ca am doi copii frumosi si sanatosi.In final va spun ca nu vreau sa fac comentari asupra compleurilor lucrate de catre voi, pentru ca stiu ca toate ati pus suflet in lucrarea pe care ati facut-o si sufletul nu se calca in picioare.
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Mar 04 Mai 2010, 5:07 pm

Milena, ai dreptate! Cel mai mult conteaza ca avem copiii sanatosi, si ne bucura (sau ne scot din minti, dupa caz) in fiecare zi, dand sens vietii..
Restul: concursuri, premii, ca-i talia prea sus sau prea jos sau nu exista, ca e prea larg sau nu, ca s-a suparat nu stiu cine din nu stiu ce motiv, ca etc etc.... sunt fleacuri si pentru mine... Dar fac parte din rutina zilnica, altfel totul ar fi monoton si fara farmec...
In alta oridine de idei eu scrisesem parerea mea, nu ca ar trebui sa conteze pentru cineva, dar intelesesem (gresit, poate) ca avem voie... Si rochita ta, larguta sau nu, e frumoasa si perfect lucrata! Ca sa nu mai vorbesc de material... ca ma repet... wink , sau de fetita, ca toti copiii sunt niste scumpi si daca ar fi dupa capul meu as creste vreo 10, cel putin... dar mi-ar trebui tot atatea inimi, sa iubesc pe fiecare in mod egal.... Si la toti le-as face hainute! rade si v-as consuma toate perfuziile, la salon!
Eu una recunosc si accept critica lui Vilcris (singura referitoare la acest compleu, dealtfel, pana acum)... poate trebuia talia mai sus... nu zic ca nu.... si daca as simti nevoia m-ar costa 10 minute sa o modific... o sa ma uit mai atenta data viitoare cand o imbrac. Nu-i nici o problema daca mai aud si alte pareri, chiar nu ma deranjeaza, indiferent daca mi-ar placea sau nu ceea ce citesc.... Nu ma refer la acest concurs, neaparat, ci la modul general vorbind.
Nu cred ca asta inseamna suflet calcat in picioare... desi stiu ce inseamna si asta, si nimeni nu-si doreste....
Nu stiu daca am reusit sa transmit exact ce am vrut sa spun, ca de multe ori in mediul asta virtual in care ne aflam, vorbele ajung deformate, sau sunt intelese altfel decat trebuie, din pacate...
hug
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Mar 04 Mai 2010, 8:13 pm

Era oare posibil sa nu iasa discutii???luscha eu nu te-am vazut pe forum pana la concurs..fara suparare..si acum ca nu ai castigat arunci cu noroi in ceilalti...nu-i frumos.Sa nu mai zic ca ai postat primul costum in care ziceai ca ai facut si fusta dupa care ai postat al doilea costum si ai zis ca la primul,fusta o aveai deja facuta...Hai sa ma supar si eu ca a castigat Milena a carui compleu mi-a placut la nebunie(ma refer in special la culori)..hai sa ne suparam cu totii...In rest toate au fost frumoase,vorba adminei,toate au un stil aparte

Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii
Scris de lushca la data de Joi 15 Apr 2010, 10:09

.am terminat si eu bluzita si fustita dar ma chinui la vestuta ca nu prea am lucrat ptr.copii vestute,asta e trebuie sa o fac.Condoleante ptr. Marin Magda


Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii
Scris de lushca la data de Joi 22 Apr 2010, 09:23

.vreau sa va desvalui un lucru ,primul compleu a fost o idee a unei d-ne profes.de gimnastica acolo unde am fetita si nu am vrut sa am pe constiinta ca mi-a dat cineva modelul ,ptr. acel concurs nu ne trebuia decit fusta si bluza iar eu am completat cu vesta .Acum ca sa fiu impacata cu mine insumi am facut din capul meu ,imi cer scuze daca v-am bulversat dar e mai bine,. ca nu stii cine se uita pe sait si zice "m-ia furat ideea".Deci particip doar cu acesta Multum.ptr.intelegere
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 04 Mai 2010, 11:06 pm

Fetelor vin si eu sa va felicit pe fiecare in parte. Fiecare foarte dragut si spacial in felul lui.
Mifaela felicitari!!! Flowers
Alina felicitari!!! Flowers
Amro felicitari!!! Flowers
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mier 05 Mai 2010, 9:21 am

daca tot ne dam cu parerea, mie mi-a picat cu tronc cel al alinei! e asa de dulcic si de spectaculos in acelasi timp!

felicitari tuturor participantelor si imi pare tare rau ca nu am reusit (nici in acest moment) sa termin compleul pt fetita mea! cred ca nu o sa-i mai vina cand il termin eu! rade dar asa-i cu cei mici, mici - le trebuie tot timpul tau! da lasa ca se face ea mare! wink
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mier 05 Mai 2010, 7:48 pm

Vilcris,in legatura cu comentariile tale cu privire la produsul realizat la concurs:-
1.compleul era realizat pt o zi speciala
2.nuantele materialului in realitate sunt mult mai deschise ,iar ca si combinatie de culori,eu am studiat putin designul vestimentar
3.partea inferioara a rochitei nu era fusta gogosar,este modelul fustei "balon",daca privesti mai atent cutele de la talie se inchid si pe partea de terminatie a rochitei(chiar stiu cum se realizeaza o fusta gogosar,nu am nevoie de indicatii)
4.ma asteptam sa fii macar tu mai atenta la alte lucruri mult mai importanta la un produs

Oricum ,nu conteaza aprecierile facute de voi,nu stiu cate dintre voi imi pot analiza produsele,in primul rand marea majoritate sunt incepatoare,exceptie face CAMI,KARINA si tu VILCRIS.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ioana soare Mier 05 Mai 2010, 7:58 pm

maistra a scris:
in primul rand marea majoritate sunt incepatoare,exceptie face CAMI,KARINA si tu VILCRIS.

dar la concursul de bluze erai de alta parere.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Mier 05 Mai 2010, 8:21 pm

Maistra imi este rusine... dar voi comenta deoarece ma aflu in situatia de "persoanele de fata se exclud"...

Esti profesor in domeniu, ai
studiat putin designul vestimentar
si ai ani buni practicati si totusi la toate concursurile ai fost sub limita de avansat si mai sus de incepator... De fiecare data ai adus aceleasi argumente si ai injectat venin... Sau daca esti atat de neindreptatita, ce note ti-ai da singura la cele 6 puncte ce le-am amintit mai zilele trecute?
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mier 05 Mai 2010, 8:34 pm

Ioana,ca sa-ti raspund ,cum iti explici tu ca atunci cand nu exista concurs marea majoritate a concurentelor sunt nestiutoare,insa cand e concurs ne trezim ca majoritatea nestiutoarelor executa produse destul de complexe?Ce zici?
Mai GEANY,in primul rand si in primul rand nu cred ca esti in masura sa-ti expui punctul de vedere(numai ptr faptul ca esti moderator-acest lucru nu inseamna ca te si pricepi),din partea ta nu prea am vazut produse extraordinare,deci nu cred ca poti tu sa ma cataloghezi,mai ai de invatat.
iti spun sigur ca nimic in confectii nu este conventional,mai ales in elaborarea unui model.
Deci,ar fi bine sa te abtii de la comentarii,nu esti destul de avizata ca sa poti comenta produsele mele.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Mier 05 Mai 2010, 8:50 pm

eu m-am abtinut sa comentez lucrarile altor concurente, tocmai pentru ca in situatia data nu am fost in masura sa fac asta.

dar sa spui acum ca cel putin jumatate din persoanele care au fost in juriu nu sunt calificate pentru treaba asta, e cam mult (si ma refer deocamdata doar la ele, nu includ aici si jignirile pe care le aduci celorlalte membre ale forumului care si-au spus parerea, strict pentru ca au voie). si atunci, ma intreb de ce ai participat la concurs pentru ca implicit asta inseamna acordul tau tacit de a-ti fi comentate si notate/punctate creatiile de catre un juriu mai mult sau mai putin calificat, competent sau nu.

e doar o intrebare retorica, nu trebuie sa-mi raspunzi, pentru ca nici eu nu sunt la nivelul de la care as putea sa am pretentia asta.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cata13lina Mier 05 Mai 2010, 9:09 pm

Taare ma mai maninca pielea....nu ma pot abtine .....adevarul este draga Maistra ca toti care intram aici avem voie sa ne dam cu parerea .Nu cred ca trebuie sa fii arhitect ca sa poti spune ca-ti place(sau nu) o cladire, cum nu trebuie sa fii pictor sau muzician ca sa poti admira (sau nu) un tablou sau o piesa muzicala. Aici ti-ai expus creatia esti la randul tau expusa criticilor sau aprecierilor dupa caz....A, ca nici eu nu sunt de acord cu lucrarile premiate, asta e altceva .Dupa mine cea care ar fi meritat locul I este Anca C (pe care atunci cand am considerat ca nu are dreptate, am contrazis-o fara nicio problema)dar asta e parerea mea, e gustul meu ....Sincera sa fiu mie nu mi-a placut nimic din ce-ai postat tu ...tehnic poate stii , nu te contrazic (ca nu ma pricep) dar noi aici mai putin vedem "tehnica" mai mult partea artistica ...dar macar aici ai fost sincera "studiat putin designul vestimentar"...poate daca il studiai mai mult...Nu te supara ,dar chiar tu nu ai voie sa te superi; poate ar trebui un concurs axat NUMAI pe tehnica (zic si eu, nu aruncati cu pietre!)

Tocmai am primit asa ceva pe PM :Mai CATALINA,HABAR N-AI DESPRE CE VORBESTI,NU CRED CA TREBUIE SA-TI PLACA TIE PRODUSELE MELE,DAR TIPARELE LE FOLOSESTI NU?
Nu draga mea, nu folosesc tiparele tale si nu le voi folosi NICIODATA pentru ca eu nu croitoresc !!! Ce bine ar fi daca am fi mai cu picioarele pe pamant, si am invata putin chiar daca ni se pare ca le stim pe toate draga MAESTRA sau maistra?!?!? Si pentru ca aceste discutii nu-si au rostul, hai s-o lasam balta .Eu nu-ti mai raspund ....


Ultima editare efectuata de catre cata13lina in Mier 05 Mai 2010, 9:19 pm, editata de 1 ori
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Mier 05 Mai 2010, 9:11 pm

Ma vad nevoita sa reamintesc concurentelor, asa cum am scris si in postarea mea de dupa publicarea castigatoarelor ca ceea ce am scris este justificarea votului meu si nu critici la adresa produselor realizate de ele.

Odata ce am fost aleasa in juriu si de modul in care votez depinde intr-o anumita masura distribuirea premiilor, eu consider ca fiecare concurenta trebuie sa stie cum am apreciat munca ei. Restul mai sunt ceva sfaturi de care, asa cum am spus si atunci, puteti sa tineti cont sau nu, in functie de perceptia fiecareia.
Nu am pretins nici o clipa ca detin dreptatea absoluta. Este doar parerea mea si ori de cate ori voi fi solicitata sa particip intr-un juriu, o veti afla in aceeasi forma ca si pana acum.
Ca filozofie in general, fiecare dintre noi reusim sa evoluam doar pana la stadiul in care am ajuns sa avem impresia ca stim totul si toata lumea ne este inferioara si ostila. Slava Domnului, eu inca n-am ajuns acolo! CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 4246 In fiecare zi invat cate ceva...Chiar si de pe la voi. Ca sa fiu foarte sincera eu as prefera sa ma ocup de design vestimentar si sa am o croitoreasa buna cu care sa lucrez dar in lipsa de asta...ma descurc singura.

Inca odata, va asigur ca toate costumasele au fost frumoase si mi-a fost greu sa fac o departajare evidenta. Cea mai mare nota, totusi (diferenta doar de 1 pct. fata de MihaelaT) i-am dat-o Alinei.C. Nu stiu daca numai pentru costumas sau 50% pentru costumas si 50% pentru fetita. Dar se potriveste costumasul de minune tipului fetitei (gingas, timid, angelic...) si pentru asta am inchis ochii la orice altceva mi s-a parut...De, nu ma pot abtine sa nu ma uit la estetica mai intai si mai apoi la cat de buna croitoreasa este concurenta... Embarassed

Reinoiesc felicitarile pentru toate si va asigur ca ati facut o treaba excelenta, fiecare in felul sau.
kiss

Editez ca am vazut ca au aparut alte mesaje inaintea mea. Tin sa reamintesc tuturor participantilor la acest forum ca el este destinat celor care practica lucrul de mana ca si hobby, in nici un caz nu e profesionistii versus amatorii. Cel putin eu asa am inteles. Rog administratorii sa ma contrazica daca n-am dreptate.
peace


Ultima editare efectuata de catre vilcris in Mier 05 Mai 2010, 9:17 pm, editata de 1 ori
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Mier 05 Mai 2010, 9:13 pm

aici Concurs rochii de seara din 11 concurente am avut locul 5 iar tu 9; aici Concurs de fuste din 12 cuncurente tu ai avut locul 8 iar eu 9... Deci cat este de mare diferenta dintre noi doua la aceste concursuri...

De implicat m-am implicat deoarece am fost juriu. Iar pentru tine, daca noi nu suntem in masura sa te notam, de ce participi la aceste concursuri, unde nu-ti este este vazuta munca la fel cum o vezi tu, sau... de ce nu mergii la concursurile cu juriu calificat, sa vezi atunci cum nu treci nici pragul limita... si nu datorita calitatii ci datorita simtului artistic cascat
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mier 05 Mai 2010, 9:14 pm

Inca nu v-ati prins?
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de andreeaX Mier 05 Mai 2010, 9:17 pm

Maistra nu se dezminte nici de data asta Sad

Are dreptate Geany,simtul atristic....De fapt unul estetic ar fi suficient,artistic e deja mult


Ultima editare efectuata de catre andreeaX in Mier 05 Mai 2010, 9:20 pm, editata de 1 ori
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de DANIELA.I Mier 05 Mai 2010, 9:20 pm

Am impresia ca nu stiti cu ce se mananca simtul artistic.
Si eu pot fi obraznica ca si voi.Ce ziceti va place?Si cu asta am incheiat orice discutie.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Mier 05 Mai 2010, 9:24 pm

Hei, Admina, unde esti? Cred ca iar aterizam la "Loc de dat cu capul: rade


Ultima editare efectuata de catre vilcris in Mier 05 Mai 2010, 9:31 pm, editata de 1 ori
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Mier 05 Mai 2010, 9:24 pm

Ai fost obraznica scriind primul mesaj sub forma scrisa... Sad Te simti maestra, insa esti maistra doar un nume oarecare pe acest forum, care nu are valoare ca la scoala de doamna profesoara. Imi cer scuze pentru comentariile postate.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cata13lina Mier 05 Mai 2010, 9:30 pm

Tocmai am primit un PM de la Maistra : Mai CATALINA,HABAR N-AI DESPRE CE VORBESTI,NU CRED CA TREBUIE SA-TI PLACA TIE PRODUSELE MELE,DAR TIPARELE LE FOLOSESTI NU? .Tin sa te dezamagesc draga mea: nu folosesc tiparele tale pentru simplu motiv ca nu croitoresc Si pentru ca nu-mi place modul in care mi te adresezi te rog sa nu te superi dar vom inceta discutia despre creatiile tale .
pentru administratori : am incercat "edit" si nu merge .TEHNICA asta frate ne omoara (sau nu?)
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 05 Mai 2010, 9:35 pm

Maistra, ai primul avertisment pentru ca ai insultat membrii juriului si nu este prima data cand la un concurs la care participi iese scandal.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Mier 05 Mai 2010, 9:40 pm

ups au aparut cartonasele rosii. rade
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de teisoara Mier 05 Mai 2010, 10:04 pm

Oare ce stratagema veti gasi la urmatoarele concursuri(daca vor mai fi, dupa astfel de discutii) adminelor ?Nu vreau sa ma gandesc ce "show"aveam daca nu exista sondajul.


Pacat ca nu reusim sa apreciem lucruriule frumoase dar mai ales sa fim fair-play.


Asta ca sa fac un comentariu civilizat.Sunt sincera cand spun ca e de toata jena ce se intampla.

Balamucul de care ma temeam m-a facut sa nu particip.S-a dovedit ca a fost o alegere inspirata.Nu e o pierdere pt.nimeni neparticiparea mea dar ca mine sigur mai sunt si alte fete.


Ultima editare efectuata de catre teisoara in Mier 05 Mai 2010, 10:07 pm, editata de 1 ori
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Mier 05 Mai 2010, 10:06 pm

maistra, mesajul tau a fost unul public, eu ti-am raspuns la fel, in mod public.
Nu inteleg de ce-mi trimiti mesaje pe privat, ca doar nu avem nimic de ascuns, nu? Te rog sa scrii aici ce mi-ai scris pe privat, pentru ca mie nu-mi sta in caracter sa parasc (daca stii la ce ma refer ).

deci hai sa continuam discutia in acelasi mod in care a inceput, nu sa ne jignim pe la colturi.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 6 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB