Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

+62
Giobsy
deeaz
DANIELA.I
mnarcisa
pisi
cata13lina
andreeaX
Clio_Ela
danae
anasia
SilviaDumitrescu
vilcris
ioana soare
milena
geany
ELENA76
cory74
leonutza69
cretu_veronica22
mihamiha
europolis
totolina
Karina33
Danny24
Admina
Danu
ciucamona
danyelyta28badea
elena_florescu
jessica
petronela2008
liavas
raducan48
getasart
Camy
teisoara
Alina.C
MihaelaT
amnro
Made by Ank
ally_4fvr
Noemi
bobitica
oxigen
Serban Valentina
AKD
Marry
amia
adelina24
anigherman
lushca
cristinelu_mai
clodi
ancuta_ancuta
monica11
miclescumirela
Uca
veniciuc nicoleta
MagdaMarin
oana_007
ribana
diada
66 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 05 Mai 2010, 10:13 pm

zid Zau ca nu stiu ce sa mai zic...

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Mier 05 Mai 2010, 10:16 pm

Nu vad care mai e problema daca suntem sau nu incepatoare... E un concurs de hobby, si atata tip cat participam, ne dam tacit acordul sa fim criticate, apreciate sau nu, comentate creatiile, notate, ...etc.
Intamplator eu singurul tipar folosit a fost pentru partea de sus a rochitei, si la bolero, am mai scris la prezentare, si a fost construit dupa explicatiile Maistrei, dar probabil ca simtul estetic ne diferentiaza, nu? Deci sunt un caz tipic cand "elevul" care mai are si nesimtirea de a fi incepator (cu un an in urma nu stiam nici sa pun ata la masina de cusut, daca ma credeti bine, daca nu, la fel) isi depaseste maestrul.... ups
Iar legat de faptul ca in croitorie totul e conventional, nu imi permit sa contrazic pe nimeni. Insa unora, uneori, le place sa mai iasa din banal si din conventional... Asta nu inseamna ca sunt mai de prost gust decat altii, ci doar ca au alte gusturi....
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 05 Mai 2010, 10:17 pm

MihaelaT nu trebuie sa zici nimic fata. teuiti ca la o comedie . rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de vilcris Mier 05 Mai 2010, 10:17 pm

MihaelaT a scris:zid Zau ca nu stiu ce sa mai zic...

Nu mai zi nimic si mai ales, nu mai da cu capul ca ai zis la Balaceanca ca te doare neuronu'. rade off topic Scuze! Da, nu m-am putut abtine...
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 05 Mai 2010, 10:37 pm

Alooo, puteti sa mergeti sa luati o gura de apa, sa apuc si eu sa citesc (dupa ce-mi hranesc si culc copila)? Am crezut ca am intrat la Balaceanca, nu la comentariile de dupa concurs. Iar imi vine sa va bat obrazul, va bateti joc de munca noastra si bonomia sponsorilor. No
Cred ca se lasa cu sanctiuni, din motiv de prea mult noroi aruncat in alte membre. Doar sa aflu cine cu cine si ce face...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cata13lina Mier 05 Mai 2010, 10:40 pm

Admina a scris:Alooo, puteti sa mergeti sa luati o gura de apa, sa apuc si eu sa citesc (dupa ce-mi hranesc si culc copila)? Am crezut ca am intrat la Balaceanca, nu la comentariile de dupa concurs. Iar imi vine sa va bat obrazul, va bateti joc de munca noastra si bonomia sponsorilor. No
Cred ca se lasa cu sanctiuni, din motiv de prea mult noroi aruncat in alte membre. Doar sa aflu cine cu cine si ce face...

Eu am fost cuminte.... Twisted Evil
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Mier 05 Mai 2010, 10:49 pm

Regula de aur a acestui forum este "Nu judeca si nu vei fi judecat!" Se spune ca este si cea mai scurta cale spre Rai, dar sigur este un mod in care se pot evita conflictele pe forum.


Scuze daca ma bag si eu asa ca musca'n....., dar nu am putut ramane indiferenta la comentariile rautacioase. Nu am participat la concurs si astfel poate nu sunt in masura sa ma exprim, dar am recitit regulamentul si am dat de citatul de mai sus ce sta postat in primul aliniat al regulamentului... deci... cred ca mai mult nu trebuie sa mai spun.
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mier 05 Mai 2010, 11:21 pm

Mama ce rahat s-a aruncat iar pe-aici!!! Pacat ca cineva nu pricepe ca teoria e una si practica alta zid Si chiar nu-ti trebuie multa scoala sa pricepi asta!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Mier 05 Mai 2010, 11:34 pm

pupi bere Karina33 subscriu
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 06 Mai 2010, 6:39 am

SilviaDumitrescu a scris:MihaelaT nu trebuie sa zici nimic fata. te uiti ca la o comedie . rade

Vad ca s-a baut cam multa cafea ieri si in loc sa se doarma se face scandal
Silvia ma primesti langa tine in pat sa ne uitam amandoua Shocked ,vin cu floricele.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Joi 06 Mai 2010, 1:52 pm

uuuaaaauuuuuuu!!!!!!!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Vin 07 Mai 2010, 10:19 am

Am o rugaminte, pentru cele trei castigatoare: va rog sa-mi trimiteti datele de contact, pe PM. Nume complet, adresa de livrare, telefon; trebuie sa le trimit la Brorom Sibiu si ei va vor contacta, in vederea trimiterii premiilor. Si pentru castigatoarele premiilor 2 si 3, sa-si aleaga produsele de sumele respective, sau mai mari. Deci puteti sa va cumparati produse mai scumpe, se va aplica o reducere, de suma castigata. Smile

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danu Sam 08 Mai 2010, 12:53 pm

Buna, fetelor!

Cred ca toate am venit pe acest site de placere....pentru ca avem un hobby pe care putem sa-l impartasim cu alte persoane si poate, chiar sa ne facem prieteni. Haideti sa ramana asa vizitele noastre aici: frumoase, distractive, educative!!! love love love
In general, intr-un concurs, de orice fel, exista invingatori dar mai ales exista nemultumiti. Asa este in viata!!!
Am o intrebare pentru nemultumite: ati mai fi cusut acele haine daca nu exista un concurs? Pentru copii vostri le-ati fi cusut oricum...Deci, sa ne bucuram ca acest site ne ofera sansa sa lucram doar in folosul nostru si sa mai si castigam ceva.....
Si, va rog sa va ganditi....V-AR FI PLACUT SA NU AVEM NICI UN CONCURS AICI??!!
Nu doresc sa supar pe nimeni, vreau doar sa reamintesc ca e frumos acest forum si ca TREBUIE SA RAMANA FRUMOS!
Va doresc o zi frumoasa tuturor! hug Flowers Flowers Flowers
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Sam 08 Mai 2010, 3:58 pm

Danu bine dar sa sti ca forumul ramane frumos indiferent ce s-ar intampla, tot aici ne spalam rufele prietenie , cele bune sa se adune cele rele...
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 08 Mai 2010, 6:25 pm

Exclamation Mai am o rugaminte. Am nevoie de numele, adresele si telefoanele membrelor din juriu. wink Am niste mici surprize si pentru ele. hug
Sau daca va e mai usor, va scriu mail direct si vorbim.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danu Dum 09 Mai 2010, 5:43 pm

Ai dreptate europolis..
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de anigherman Lun 10 Mai 2010, 12:10 pm

Sunt mai noua pe site si am invatat foarte multe de aici....am vazut ce ati facut pentru concurs si nu numai... toate sunteti foarte pricepute la ceea ce faceti. Succes in continuare si .... la cat mai multe concursuri ... ca sa castige cat mai multi, nu? kiss
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de deeaz Lun 10 Mai 2010, 9:42 pm

In primul rand felicitari MihaelaT,Amnro si Alina.C. In al doilea rand prea multe pagini cu comentarii rautacioase .Sunt foarte frumoase toate creatiile dar e un concurs si asta e .
deeaz
deeaz
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 41
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 11 Mai 2010, 11:00 pm

Azi, am primit masina de aplicat ornamente pe textile Merrylock SP1100.
Multumesc sponsorului Bro Rom Masini Casnice ,adminelor, juriului si membrilor acestui site! kiss

Azi am facut o rochita Dianei pe care sa aplic "ceva" cu noua masina si cu ce am avut la indemana...am facut cirese din fire.

Aici este o incercare

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 HPIM1513

ciresele de pe rochita
fata

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 HPIM1518

dos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 HPIM1520

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 HPIM1503

Sper ca in curand sa fac mult mai multe.

Multumesc!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 11 Mai 2010, 11:06 pm

Sa o stapanesti sanatoasa si la cat mai multe lucruri facute!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mar 11 Mai 2010, 11:07 pm

Asa, deci in ce luna vii la mine? rade

Felicitari si s-o pui la munca! Vad ca te-ai jucat putin cu ea, acum o sa ai o noua strecaneala, sau cum ii zici tu! sunt frumoase ciresicile, interesant sistemul de aplicare! Iar Diana cu rochita pe ea e o domnisorica pe cinste! hug pupi
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 11 Mai 2010, 11:10 pm

Multumesc! kiss
Karina, vin in vacanta Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mar 11 Mai 2010, 11:15 pm

Shocked Deja? Ai primit-o, ai lucrat la ea, ne-ai aratat?

Mama, ce rapizi sunt Brorom Sibiu... ieri le-am trimis datele voastre... Rolling Eyes Azi, deja ai primit-o si te-ai si jucat cu ea.
Sa o stapanesti sanatoasa si sa infrumusetezi muuulte lucrusoare minunate, cu ea. cos
Acum trebuie sa facem subiect special, sa facem un brainstorming si sa vedem ce materiale mai merg aplicate, ce texturi... eu cred ca merge bine cu pasla, sa-ti trimit niste bucati.

p.s. vreau si eu in sistemul vostru, rotativ. Mihaela, mai bine esti tu gazda, venim 2 cate 2, pe perioada verii... tot forumul, la tine. fuga

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 11 Mai 2010, 11:23 pm

Multumesc!
Ieri m-a sunat d-na Adriana ca-i mai trebuia CNP-ul, mi-a zis ca o trimite prin curier si am luat legatura cu ei(e prieten cu serifu) ca in fiecare seara pleaca la Sibiu dupa colete si sa vina cand sunt acasa, asa ca azi la 14:00 am primit-o.
Din ce am vazut trebuie materiale pufoase...maine mai incerc cu niste polar de mai am acolo unde stiam...

Daaaa, va astept cu drag!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 12 Mai 2010, 7:31 am

wow, ce sa mai zic, ma bucur mult pentru tine, Diana e o fericita cu asa mamica priceputa hug

S-o stapanesti sanatoasa!

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 7 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB