Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Hainute pentru copiii nostri (4)

+48
mihaelavama
crumaoli
anigherman
zylv
ribana
Giobsy
ioana soare
MARI_H
doyna2004
sellenna_us
danae
dienutzababy
anasia
chocolate
miclescumirela
AKD
vilcris
mirelasacalus
claudiana
Anduku
valentinadof
cretu_veronica22
tomari
bubu mic
mnarcisa
clodi
SilviaDumitrescu
amnro
danabekk
Lucia Ro
bobitica
Uca
cory74
mamiboom
Marry
adelina24
kitty_1973
totolina
teisoara
geany
stoy
hope
Karina33
Admina
diada
Alina.C
europolis
MihaelaT
52 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de stoy Vin 21 Mai 2010, 7:15 pm

Multumesc Mihaela, eu nu o mai vedeam deloc imi aparea un x doar si nu numai in cazul pozei mele ci si la altele. De atasat eu am atasat-o ca si pe celelalte asa cum am citit in explicatiile date de tine si am vazut ca dupa ce am bifat la inceput marimea pozei programul mi-i le modifica automat pe toate in marimea ceruta initial( poate e altceva eu am decupat din ea si m-am lasat numai pe mine poate de ai???) oricum multumesc esti draguta ca intotdeauna kiss
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de ralucahanc Vin 21 Mai 2010, 7:18 pm

STOY, multumesc din suflet, esti o draguta! am insa un dubiu- partea alba pot sa o cos de corset? m-as simti mai confortabil. oricum e super modelul, la corset am ceva emotii dar sper sa fie ok. mersi frumos Merci Flowers
ralucahanc
ralucahanc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Localizare : curtici-arad
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de danae Sam 22 Mai 2010, 7:43 pm

Diada, cu scuzele de rigoare pentru intarziere, daca nu ai terminat deja pijamalele, pun o schita cu ce gandeam eu. Repet, e o schita si va rog sa nu radeti, dar desenatul nu e punctul meu forte. zid

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cerculetele acelea inseamna nasturi sau orice altceva vrei tu. kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de valentinadof Sam 22 Mai 2010, 9:12 pm

un compleu de vara ,bermude si tunica pt fiica-mea mare,incantata de nu mai poate.mai am un rest de material in dungi sa-i fac si palarie la fel.se asorteza si cea din cap,si daca tot e prima mea palarie am zis sa v-o arat si voua [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Uca Sam 22 Mai 2010, 9:54 pm

Foarte frumoase, Valentina, sa le poarte cu placere fetita ta.
Spor la lucru in continuare... ca vad ca tot muncesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Sam 22 Mai 2010, 9:57 pm

Suuper, Valentina ! Ai luat modelul din Burda 05? Eu de acolo m-am inspirat (n-am revista) ,si am croit acelasi compleu Smile Cand o sa am timp, o sa-l cos..
Felicitari e foarte frumos al tau, sa-l vedem si pe al meu cum o iesi hug

Am uitat sa intreb! La spate urmeaza sa-i pui nasturi?! Asa o fi si in Burda? Eu imi imaginam ca trebuie sa pun pana la mijloc, bine ca m-ai luminat Flowers
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de stoy Sam 22 Mai 2010, 10:23 pm

Ce sic e fetita Valentina in compleul facut de tine. Ti-a iesit super sa le poarte cu placere fetita. Tare as vrea sa incercsi eu o palariuta pentru fetita mea dar nu prea stiu cum se face.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de crumaoli Dum 23 Mai 2010, 12:40 am

stoy frumoasa printesa super rochita . Am facut si eu o rochita pentru pitica mea poate o sa o postez si eu dar nu prea le am cu calculatorul zid zid
crumaoli
crumaoli
helper
helper

Numarul mesajelor : 19
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de stoy Dum 23 Mai 2010, 10:08 am

Crumaoli nici eu nu le prea am dar cu instructiunile de aici am reusit sa postez pozele.Eu am gasit niste explicatii foarte bune in mesajele lui MihaelaT. in atasarea pozelor la tehnic. Incearca si tu ca explicatiile sunt pe intelesul tuturor.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Camy Lun 24 Mai 2010, 10:43 am

valentina superb costumasul ,superb materialul ,la spate vad acolo niste semne sunt ptr nasturi nu ai apucat sa ii pui?
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de diada Lun 24 Mai 2010, 11:54 am

Danae, mersi mult de tot, ar mai trebui sa-i fac vreo 2 perechi Merci

Valentina, super costumasul, sa-l poarte cu placere! reusit!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 24 Mai 2010, 12:16 pm

ma bucur ca va place costumasul fetei mele,intr-adevar terbuie sa-i mai pun nasturii,si da, modelul este din burda 5.
stoy ,palaria este facuta dupa explicatiile alinei la scoala de croitorie,si tot acolo sunt si niste tutoriale pt palarii,nu mai stiu la ce pagini ,rasfoieste.
s-a intamplat sa lucrez mai mult din cauza vremii ploioase,acum ca es face frumos am treaba in gradina,si de asta am tras tare ucabesty
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Alina.C Lun 24 Mai 2010, 4:51 pm

Am aruncat o privire pe aici, si din nou copii superbi si mamici pricepute am gasit!
Aglaia, faina tare bluza cu negru la maneci si la gat. Banuiesc ca tot vreo reciclare e, ceea ce o face si mai deosebita. Si combinata cu fusta aia, da super. O adevarata domnisoara, in adevaratul sens al cuvantului, de-acum...

Stoy, mortala printesica! Imi place tot! Material, culori, croiala, fetita, deci tot! Felicitari!

Diada, ce simpatic e nazdravanul tau de fecior! Cu pijamale reusite, cum ne-ai obisnuit... Bun pontul lui Clodi cu deschiderea pe linia de aplicare a manecilor, la bluze reglan, la copii. Sau chiar sus pe un umar, cum sunt cele din comert, la maneci normale. Sau la spate, sau in fata cu nasturei in partea de sus...sunt de-a variante... timp si chef de lucru sa avem... (eu la pijamale nu m-am bagat niciodata inc, doar camasi de noapte pentru mine...)

Valentina, foarte fain compleul, si numai bun de iesit la joaca! Felicitari!
Asa bine ma simt cand citesc ca e cel putin a treia palarie facuta dupa explicatiile mele... Nu ca as fi eu mare inventatoare de modele (ca modelul era intr-o burda de asta vara, doar ca in varianta pentru femei...) ci pentru ca s-a putut intelege ceva din explicatiile mele... Eu aveam mari indoieli Smile
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de sarsuraki Lun 24 Mai 2010, 7:26 pm

Sunt uimita de talentul fetelor de aici..cred ca dragostea voastra pentru pitici va da aripi kiss
Ma inscrie si eu printre voi, desi sunt incepatoare si postez si prima mea creatie..o pijama pentru bebelusha mea de 3 luni. Daca e vreo mamica interesata de tipar sa-mi trimita mesaj.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


*******************

Te rog sa intri la Tehnic sa vezi cum se ataseaza pozele!!!!
La Scoala de croitorie ti-a editat si Geany mesajul cu aceleasi poze.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Lun 24 Mai 2010, 7:32 pm, editata de 1 ori (Motiv : inlocuit link-uri cu poze)
sarsuraki
sarsuraki
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Alina.C Mar 25 Mai 2010, 10:41 am

Sarsuraki, foarte faina si utila pijamaua pentru fetita ta! Te-ai bagat din prima la chestii destul de complicate, si ti-a iesit, bravo tie! Ai sa vezi cat de bine e sa stie o mamica (mai ales de fetita, desi nu numai) sa faca una alta pentru copilul ei!

Poze cu fiica-mea, in rochita postata acum vreo luna cred, neterminata, pe aici pe forum. Acum terminata, cu bolero si brau, in dubla varianta:
Cu nepotica:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cu nepotul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In natura:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In largul ei:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Imi pare rau ca se cam pixeleaza pozele de la atata micsorare, fiind destul de mari trebuie sa le reduc la 10-15% si se pierd detalii...
Seara, la restaurant, dupa ce a facut rochita flanduri.... am schimbat-o in compleul de la concurs....si a primit multe complimente! Bun, ca sa nu mai zic ca au fost admirate maimutelele si pozate in parcul in care am mers pentru poze, mai ceva ca mireasa! Smile
Pun o poza si cu mireasa (ca sa-i vedeti posetica facuta de mine)....dar nu prea stiu unde! Smile
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Mar 25 Mai 2010, 2:03 pm

Foarte dragalasa, fetita ta, Alina, in aceasta tinuta! Dar mi se pare si foarte abatuta in toate pozele.... Oare se gandea ca e mult tare pana se marita ea?!!! rade
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de AKD Mar 25 Mai 2010, 2:15 pm

Foarte draguta rochita dar mai ales fetita , si mi se pare ca a crescut asa mult de la Paste (m-am tot uitat la poza ta de la avatar). Eu cand eram mica nu-mi placea sa mi se faca poze ... tot timpul plangeam,desi in rest eram foarte vesela si jucausa, probabil ca nici ei nu-i prea place [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Alina.C Mar 25 Mai 2010, 2:49 pm

cory74 a scris:Foarte dragalasa, fetita ta, Alina, in aceasta tinuta! Dar mi se pare si foarte abatuta in toate pozele.... Oare se gandea ca e mult tare pana se marita ea?!!! rade

rade rade
Cand i-am probat prima data rochita a spus: mami, eu cu ce printz dansez? trebuie sa cautam un printz acum... (deh... vazuse prea multe desene animate)
Nu era abatuta ci trezita fortat... in 15-20 min de mers in masina adormise si nu o puteam lasa acolo ca nu vroiam sa piedem sedinta foto (a sora-mii, mireasa)...
Da, cresc copiii intr-un ritm... Acum vreo luna i-am luat papucei vreo 2 perechi care deja se plange ca o strang...
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 25 Mai 2010, 2:56 pm

Alina, e foarte frumoasa rochita, iar de printesa nu mai zic... Normal ca la asa tinuta si asa o printesa, doar un print era pe masura. love pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Marry Mar 25 Mai 2010, 3:27 pm

Alina ,tare dulce fetita,finuta si gingasa ,Sa-ti traiasca tare mi draga .Va pup dulce pupi
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Alina.C Mar 25 Mai 2010, 4:48 pm

Multumesc, fetele! hug pupi
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de sarsuraki Mar 25 Mai 2010, 6:38 pm

Alina C abia astept sa-mi creasca fetita ca sa-i fac croiesc si eu minunatii ca tine. kiss
sarsuraki
sarsuraki
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 14/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de adelina24 Mier 26 Mai 2010, 2:30 am

Am terminat o fustita pentru mandra cea mare ( mai am de cusut fermoarul care este doar insailat )dar sunt foarte incantata de cum mi-a iesit .
Pentru acest produs trebuie sa ii multumesc Karinei , ce este o draguta .
Scuzati calitatea pozelor una este facuta in oglinda si a iesit cu luciu de la blit, iar cealalta am incercat sa ma fotografiez singura (posesoarea dormea la ora asta ).
Oricum fusta vine bestiala si s-ar putea sa ma bat cu Andreea pe ea (glumeam - v-am spus ca este in talie cat mine dar de maine regim sever ca altfel inebunesc eu ) :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Mier 26 Mai 2010, 8:12 am

Aglaia, e fata ta cat tine in talie, sau tu cat ea?! Ca mie imi pari f slabuta! love (acum 2,5 ani, pana sa ma las de fumat, si eu eram f slaba, si-mi veneau pantalonii lui fi-miu, el fara sa fie gras si avea cam 11 ani)
Frumoasa fustita; o va purta ,sigur, cu placere, fetita ta!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de adelina24 Mier 26 Mai 2010, 8:20 am

Cory judeca si tu : eu fac 37 ani si am 70 in talie , mandra mea are 10,5 ani si are tot atat . Soldurile difera .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 11 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB