Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Animale de companie!!!! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Animale de companie!!!!

+61
amoni
teisoara
madelainemarie
Ela
datsun
Ioana Stanciu
melus
Danny24
Serban Valentina
mimmi
CCristinaC
cris69
lotus nufar
Zeyyya
camic
rucsy
danabekk
europolis
snoopy
pisi
skygirl
Alido81
mickyta
stephanie
mihamiha
nicky3128
leonutza69
zorzica
kisslandia
ady_kat
iulia sevcenco
Vichi
Karina33
Donescu Monica
geany
aleinad
Fran78cesca
Clio_Ela
Adriana13
olympia
MihaelaT
Camy
Noemi
tomari
mada93
Buburuza
vilcris
amnro
cristinica_70
livia_iri
ioana soare
angells
alexaaa08
kitty_1973
firimitura
Admina
came_lia
maria_covacef
Kristina
SilviaDumitrescu
AlinaJ.Bijoux
65 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de firimitura Mar 27 Iul 2010, 11:35 pm

numai animalute frumoase aveti fetelor. Vin si eu cu o intrebare la voi, iubitorele de animalute : detin 2 perusi ondulati, un mascul si o femela , de care din pacate nu am timp sa ma mai ocup asa cum ar trebui si as vrea sa ii dau cuiva care sa ii indrageaca. Femela are o tumoare la o aripa si nu poate zbura (medicul a zis ca nu am ce sa ii fac , si sa o las asa) sunt tare vioi si dragalasi, canta toata ziua.
Daca cunoasteti pe cineva doritor ii dau cu mare drag,cu tot cu colivie, fara sa am vreo pretentie baneasca sau de alt fel. kiss (am pus poze cu ei pe la inceputul topicului, daca insa e cineva interesat va mai dau poze)
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de kitty_1973 Mier 28 Iul 2010, 1:27 pm

Pentru Alina...doua poze recente cu motanul meu. Il cheama GHITA si este sterilizat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

O zi buna !
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 28 Iul 2010, 1:42 pm

Vai KITYY,ce motan frumos ai ,ce rasa este ? Sa-ti traiasca. Sunt impresionata ce talie inalta are. Baiatul meu are un siberian (cenusiu )parca seama cu al tau dar nu are parul asa mare,il are mai scurt.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 28 Iul 2010, 1:45 pm

Vaaaiiiiiii ce scumpic eeeee, ce frumos sta el la poza..... un mare fotomodel Smile

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de kitty_1973 Mier 28 Iul 2010, 2:33 pm

Multumesc! Nu stiu ce rasa e. L-am gasit pe strada cand era cat o palma...banuiesc ca avea cam o luna. Probabil este o "corcitura" cu un motan persan. In zona unde l-am gasit, zilnic cineva scotea la plimbare un motan persan superb. Acum are cam 4 ani. Se intelege de minune cu husky-ul siberian pe care il am wink
Voi mai posta poze si cu husky-ul, cand ii voi mai face. Acum imi este rusine sa il prezint...a devenit un mare mofturos la mancare si prefera sa se infometeze . In consecita, a cam slabit! Si chiar nu imi bat joc de el. Daca vedeti castronul cu mancarea pe care i-o dau...speciala pt. caini - carne la conserva, granule speciale (la 18-20 lei kg) ...cica pt. caini mofturosi zid
Sper cand trece vara sa isi revina, poate e din cauza caldurii.
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 28 Iul 2010, 3:08 pm

F. frumos motan Kitty. Sa-ti traiasca si mai ales sa te bucuri mult timp de compania lui!!! love
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 28 Iul 2010, 4:22 pm

Si eu am o poveste frumoasa si emotionanta totodata.
Trebuie sa va spun ca nu eram adepta cresterii pisicilor si ciinilor in casa. O data pentru ca am copilarit la tara si acolo stiti si voi, ciinilor si pisicilor li se da de mincare, dar dau in schimb ceva si ele. Adica, ciinii pazesc casa, iar pisicile maninca soriceii aceia mici de prin podurile caselor.
Deci, cind auzeam ca nu stiu ce vecina are pisica sau ciine in casa, spuneam in gindul meu cum ii creste in mod igienic ca lasa par si nu numai... De altfel cuscra mea avea doua pisici la bloc. Ma oripila gindul cind ma duceam pe la ea ca vor veni pisicile pe fusta mea, ca nu ma vor lasa sa-mi beau in liniste cafeaua.
In concluzie, in toamna anului trecut am adoptat o pisicuta (cred ca avea un an) fara sa clipesc. Ma intreb si acum ce mi s-a intimplat de am adoptat-o fara nici un pic de rezerva. Venise de citeva zile la usa vecinei mele de palier. Sotul a venit cu ea in brate fiindu-i mila ca vecina nu-i deschidea usa. Din clipa cind mi-a lasat-o in casa i-am dat sa manince, am luat-o in brate, am mingiat-o, iar ea nu a mai vrut sa plece de la noi. La nici 2, 3 zile s-a urcat in pat linga mine si s-a culcat linga mine. Cred ca nu as fi adpotat-o daca ar fi fost agresiva, sau s-ar fi urcat pe mese. A fost asa de blinda ca nu mi-a venit sa cred ca eu, care nici nu concepeam pisica in casa, sa ma atasez de ea in halul asta incit, daca o cearta sotul ma certam cu el. Mi-a fost mila sa o sterilizez, asa incit ne-am dorit si pisicuti de la ea. In luna mai ne-a fatat 5 pisicuti care mai de care mai frumosi (4cotoi si o matza mica,ultima nascuta de altfel).
Mie mi s-a potrivit zicala: in viata sa nu spui niciodata, niciodata. Nu stiu inca sa pun poze cu pisicuta mea si puii ei. Dar promit ca o sa invat. De dragul ei ei sotul meu i-a facut toata iarna poze (inclusiv graviduta). Acum ne delectam cu puisorii ei.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Danny24 Sam 07 Aug 2010, 12:57 am

Ce frumuseti aveti! kiss
Eu de foarte multa vreme imi doream o pisica si de vreo 3 ani il am pe Pidi al meu. Numele sau pe carnet e Speedy, pentru ca uneori face niste ture prin casa de vezi doar o urma tarcata pe unde trece el, dar cum mama mea are obiceiul de a alinta animalele, a ajuns sa rapsunda doar la Pidi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aici e pe masa de calcat.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Tolanit pe o cutie de carton (preferatele lui)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Relaxandu-se pe pat in toata splendoarea sa de 6 kg si 90 cm lungime(fara coada).
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 36
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de melus Sam 07 Aug 2010, 1:40 am

Vai, ce frumos e! Am lacrimi in ochi, pt. ca , vazandu-l, mi-am amintit de Tomita, de Danut, de Mita, pe care i-am iubit atat de mult. Tie ti se pare anormal sa nu te poti abtine sa le dai intruna pupici? Mai ales cand se gudura cu boticul pe langa obrazul tau, multumindu-ti parca pentru ca il lasi sa stea rezemat de tine si cu o labuta pe ghemul care se desira treptat.
Sa fie sanatos si sa te bucuri de el ! Eo bijuterie!
melus
melus
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 44
Localizare : romania
Data de inscriere : 03/08/2010

http://vecinagreierasului.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 07 Aug 2010, 6:18 pm

Si eu imi aduc aminte de de Felix al meu, care acum e ingerasi. Sta cuminte pe un nor si ma priveste de sus. Cel putin asta vreau sa cred!!! Sad

Sa-ti traiasca Danny, sa ii iubesti din tot sufletul si mai ales sa te bucuri de existenta lui, atat de mult cat poti!!! Sa te bucuri de fiecare clipa petrecuta cu el, ca si cum a-r fi ultima!!! love Si pupa-l din partea mea!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Ioana Stanciu Sam 07 Aug 2010, 6:49 pm

Vi-l prezint si eu pe cutu-al meu Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E jucaria mea fara baterii love
Ioana Stanciu
Ioana Stanciu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de aleinad Sam 07 Aug 2010, 7:48 pm

ioana,frumoasa jucarie"fara baterii" .este o jucarie vie . sa te bucuri de el cat mai mult timp.
aleinad
aleinad
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 67
Localizare : ialomita
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Ioana Stanciu Sam 07 Aug 2010, 7:55 pm

Multumesc mult, aleinad! Smile
Ioana Stanciu
Ioana Stanciu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 07 Aug 2010, 9:58 pm

Danny e superb motanelul tau.
Ioana, catelul tau parca ar fi de plus. Fetita unei prietene are un catel de plus destul de asemanator cu catelul tau. Il tine pe pat si de cite ori trecem pe linga usa deschisa avem o tresarire cind il vedem acolo wink
Sa va bucurati de animalute pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de mimmi Lun 09 Aug 2010, 11:16 am

Am si eu doi catei pe care ii ador.
O dalmatianca care luna asta implineste 3 anisori pe numa Leia si un ciobanesc german in varsta de 6 ani pe nume Roly.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mimmi
mimmi
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 30
Localizare : cluj-napoca
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de datsun Lun 09 Aug 2010, 1:00 pm

vad ca toata lumea isi pozeaza animalutele, asa ca hai sa va arat si eu cateva:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] - eu, Cleo (cateaua brac unguresc) si Bodo (motanul norvegian de padure)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Alex (fratele meu) si Johnny (persan regal)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pisi Mic gasit de catea pe marginea drumului Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Pisi Mic si Johnny
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Alex, Nick (husky) Max (ciobanesc german)

P.S.: donez 2 pisicute (femele) si 5 catei maidanezi (unul de 5 luni si 4 de 2-3 luni, 3 masculi si 2 femele). pe toti i-am gasit si crescut pt ca au fost aruncati cand erau f mici de catre oameni fara suflet. O sa postez si poze iar pt femele - la cerere le sterilizez.
datsun
datsun
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 43
Localizare : home, sweet home
Data de inscriere : 07/08/2009

http://www.margelecrosetate.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Ioana Stanciu Lun 09 Aug 2010, 1:06 pm

E mortala penultima poza love
Sa-ti traiasca, Datsun!! Smile
Ioana Stanciu
Ioana Stanciu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de datsun Lun 09 Aug 2010, 1:23 pm

saru'mana! astia nu-s decat o parte din colectie - am 9 catei si 5 pisici :D de asta si vreau sa mai donez ca vine toamna si iar gasesc puisori la poarta Sad pe care sa-i iau si sa-i ajut sa-si gaseasca familii iubitoare - deja e o rutina sa-i cresc; A! am uitat sa precizez: cine vrea animalute, la fiecare dau cate un sac de mancare (catei 10 kg, pisici 2 kg)
datsun
datsun
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 43
Localizare : home, sweet home
Data de inscriere : 07/08/2009

http://www.margelecrosetate.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Ioana Stanciu Lun 09 Aug 2010, 1:29 pm

Felicitari, te admir pentru ce faci!!!
Ioana Stanciu
Ioana Stanciu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/07/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de datsun Lun 09 Aug 2010, 1:38 pm

multumesc! ma chinui sa le bag in cap celor din jurul meu ca daca ar ajuta fiecare macar cate un animalut, pe strada (in cazul meu in sat pt ca m-am mutat de cativa ani in afara orasului) nu ar mai fi plin de caini vagabonzi care sa intre si sa le fure diverse din curti... dar se uita la mine de parca-s ticnita; inca se mai practica inecatul puilor de pisica, aruncatul cateilor pe drum sau in gradina... si cel mai tare mi-e ciuda ca este un program initiat de Primaria Iasi si compania de salubrizare, prin care se pot castra GRATUIT animalele; dar traim in Romania - si asta spune multe.
datsun
datsun
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 43
Localizare : home, sweet home
Data de inscriere : 07/08/2009

http://www.margelecrosetate.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de cris69 Mar 10 Aug 2010, 9:52 pm

datsun - eti o prsoana deosebita. felicitari.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Ela Mar 10 Aug 2010, 10:09 pm

datsun, am vazut pozele. Asa e ai suflet mare. Poate ajuta sa faci un blog si sa-i pui spre adoptie. Eu am donat pt fundatia Robi cand au organizat in parc, langa primarie. Erau asa draguti si marea majoritate pui,pisici si catei. Iti venea sa ii iei acasa, asa ochi aveau, dar e greu sa ingrijesti un animalut,la bloc. Macar sa-i sterilizeze pe cati mai multi
Ela
Ela
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de datsun Mier 11 Aug 2010, 3:06 pm

este o caravana a Primariei care merge prin cartiere si sterilizeaza gratuit - totul este sa-i duci acolo... eu deja am carat cu masina personala cainii vecinilor ca sa nu mai gasesc puiuti... dar am avut munca de lamurire, plus ca mi s-a dus vestea si de asta ii si arunca pe langa curtea mea. Imi doresc sa vina ziua cand il vad pe unul ca lasa animalutele - de luat o sa le iau oricum (ca le arunca mai incolo, daca i le las) dar bine nu o sa-i fie - verbal, desigur Smile
existe si o parte buna in faptul ca mi s-a dus vestea: au venit doua doamne si au luat cate 2 catei din cei 4 micuti :D mai am doar unul de 5 luni plus pisicutele de dat yupiiiiiiiiiiiiiii bucurie
datsun
datsun
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 43
Localizare : home, sweet home
Data de inscriere : 07/08/2009

http://www.margelecrosetate.blogspot.com

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Danny24 Vin 20 Aug 2010, 10:21 pm

Datsun, foarte scumpi toti! sa-ti traiasca! te admir mult pentru ceea ce faci! dupa cum ai spus insa, traim in Romania, unde multora efectiv nu le pasa! Ti pumnii sa le gasesti stapani iubitori si pisicutelor si restul catetilor.
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 36
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de madelainemarie Vin 10 Sept 2010, 3:12 pm

Sa imi prezint si eu felina fioroasa, daca tot e vorba de minunatii nostri companioni necuvantatori

Domnisoara este NUNU si este cea mai nebuna, incapatanata si simpatica pisica, si spun asta nu ca ar fi a mea, e impartasita aceasta parere si de cei care au cunoscut-o.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
madelainemarie
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Animale de companie!!!! - Pagina 10 Empty Re: Animale de companie!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB