Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

+16
SilviaDumitrescu
an-deea
teisoara
alessia
Giobsy
ana_bela
deiutza23
juliennej
ramomic
Roxy
avr_dana
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
livia1981
arime
20 participanți

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Roxy Joi 15 Oct 2009, 10:54 am

Neata, fetelor !

Multumesc pentru comentarii. hug
Dana_mi, ma bucur ca bunicul tau e mai bine. Multa multa sanatate !
Andrica, si sotul meu e la master, dar are cursuri doar sambata , insa aproape toata ziua.

Tudor s-a trezit astazi foarte tarziu. A baut laptic si a papat niste biscuiti, dar merg sa ii dau acum micul dejun.

Eu azi bucatresc de zor. SUnt prin zona.


O zi frumoasa sa aveti. Multi pupici !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de firimitura Joi 15 Oct 2009, 11:01 am

neata fetelor.
Roxy spor la bucatarit.. sa ne zici si noua ce ai facut bun.
Deiutza asteptam sa ne zici ce ai facut la interviu. (operator nu e neaparat un termen ce sa aiba legatura cu cine stie ce muncitor... eu sunt operator telefonie adica agent call center - nu e chiar cea mai frumoasa meserie dar in lipsa de altceva pe moment merge )

eu azi petrec ziua prin munca 14 ore pe scaun la calculator of of Smile cu dureri de spate wink

O zi placuta tuturor.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 11:07 am

dap deiutza, are dreptate firimitura...poate fi operator call center, operator introducere date etc....
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 15 Oct 2009, 11:09 am

Roxy pupi , multumesc, spor la bunataturi, eu am bucatarit putin aseara si voi mai bucatari azi!
Frimitura- bun venit
Eu fug sa iau o reteta de la medic pentru o vecina care nu poate sa mai mearga pana acolo si apoi sa ma uit pentru niste pantofiori, poate ma innoiesc azi, dar nu sunt sigura, asa ca va pup si vb mai tarziu. hug
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 11:47 am

spor la cumparaturi wink da' la ce vreme e mai bine iti cauti direct cizme rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Joi 15 Oct 2009, 12:01 pm

Roxy, spor la treaba. Eu am stat ieri acasa si am lenevit non stop. Oricum era si sarbatoare.
Deiutza, bafta la interviu.
Dana, esti harnicutza :D
Eu stau incordata si astept sa vad ce se decide cu proiectul meu.....voiau sa il incepem maine sau marti....Da nu apare scrisu ala alb pe negru, mama ei de viata zid
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 12:03 pm

tin pumnii si pt tine cris pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Joi 15 Oct 2009, 12:24 pm

andreea_2008 a scris:tin pumnii si pt tine cris pupi

Uffff, merci pupi pupi hug , ma tot tensionez de-aiurea....si astept, si ma sucesc si rasucesc...de-ar fi sa inceapa si pe 20 da macar sa stiu sigur, nu sa tot stau si sa astept asa....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de livia1981 Joi 15 Oct 2009, 12:42 pm

Buna fetelor!
Cris bafta cu proiectul, daca tu vrei sa inceapa cat mai curand asa sa fie wink
Roxy pupici si spor la bucatarit!
Dana_mi plimbare placuta si spor la cumparaturi! Are dreptate Andreea cu cizmele Smile
Andreea eu n-am vazut asa mare dezastru la tine ieri, nici f multe calorii nu sunt!
Pupici la toate fetele, o zi frumosa sa aveti!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 15 Oct 2009, 1:19 pm

Am revenit cu buza umflata, ca nu am gasit nimic sa imi placa.
Livia si Andreea aveti drepatate cu cizmele, doar ca eu nu am mentionat ca trebuie sa imi iau pantofiori pentru nunta si acum am vorbit cu mireasa si trebuie sa ajungem mai devreme sa mergem dupa mire si tot tacamul si asa sunt obligata sa imi iau pantofiori ca daca mergeam doar la restaurant puteam sa imi iau o singura tinuta si asa mergeam in sandalutza, dar daca trebuie sa merg si toata ziua cu nunta trebuie pantofi nu cizme ca nu se prea potrivesc.
Cris iti tin pumnii pupi
Acum am vorbit cu o prietena sa vina cu mine sa imi gasesc ceva in obor, poate mai ieftinutzi, dar sa vad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 2:10 pm

aaa...at ai voie si pantofi wink spor la cautat, sa gasesti ceva frumos si ieftin
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de avr_dana Joi 15 Oct 2009, 3:45 pm

buna fetelor

Dana spor la cumparaturi si sa gasesti sa placa ceva
Cris muulta bafta ...sa bina odata ok-ul pt proiect. Abia astept sa ne pov ce se intampla cu bb cand ii pui muzica- asta cand va fi alaturi de voi - adik iesit din ou Smile
Alessia mi se pare ca ai papat f oki. Sau te straduiesti ? E un meniu bun . wink BAfta si la Sb1.
Deiutza multa bafta la interviu...si evident asteptam cu nerabdare sa ne pov ce ai facut.
Se pare ca pe mine nici macar la interviuri nu ma cheama nimeni Sad Sad
Livia , DAvid s-a acomodat la gradi. Chiar a inceput sa-i placa. DAr sapt asta nu a mers deloc ca a fost racit. Acu e mai bine...si o sa mearga de luni. El tot imi spune ca sta "2 zili" acasa ( asa i-am spus eu wk trecute) DAr saracu nu stie ca astea 2 zili s-au facut 5. Oricum eu sunt multumita de Septilin - avem 2 luni de cand ii dau acum- MAnanca si altfel si nu mai raceste puternic..fara criza de tuse de 1 ora. Bine ca ii fac si aerosoli care iar mi se par ff buni.
Tu cum mai esti cu dieta?

Alessia sa stii ca m-am cantarit dupa 2 zile de dezmat si una de reucperare...dar m-am cantarit in alt loc si imi arata la fel, chiar cu 200 gr mai putin.O sa ma cantaresc la sf sapt.

Merg sa-i fac aerosoli lui DAv si revin Smile
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 3:54 pm

dana nici pe mine nu ma cheama la interviuri....de cand am inceput sa caut pana acum am fost doar la 2 firme Sad

eu ma pregatesc sa fug la master, diseara nu stiu dc mai intru ca am ore pana la 21 asa ca aj acasa cel mai devreme la 22 zid zid zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de avr_dana Joi 15 Oct 2009, 4:03 pm

da e obligatoriu sa te duci??
...sau in lipsa de altceva...mai iti ocupi timpul, nu?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 4:05 pm

pai momentan n-am altceva de facut si am zis sa merg macar acum ca dupa ce-o sa reusesc sa-mi gasesc ceva de lucru sigur n-o sa mai am eu chef sa ma duc zilnic....da' pana at strang si eu cat mai multe prezente ca cel putin proful cu care am azi tine cont f tare de asta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Joi 15 Oct 2009, 4:16 pm

Dana, multumesc de urari, si eu is curioasa ce va face cel mic love , azi parca toata ziua am simtit asa, miros de bebelus si de laptic Smile
Handrica, asa e la inceput, la mine nu era criza si tot a durat 3 luni pana m-am gasit job. O sa fie bine, vei vedea. Orice, numai sa prinzi un job, oricum ar fi, ca primul e de experienta sau ca sa avansezi pe viitor, n-o sa fie poate chiar tot ce ti-ai dorit....important e sa ai ce sa inveti acolo.
Proiectul meu cred ca va fi ok, mai asteapta astia doar sa vina prin posta contarctul semnat deja...
Am fost la IT sa vad deja de partea tehnica cum va fi...cred ca e de bine...dar tre sa asteptam ok-ul final oricum..... Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 4246 Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 4246 Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 4246
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de avr_dana Joi 15 Oct 2009, 4:22 pm

asa ma gandeam si eu...decat sa te plicti acasa, mai bine mai vezi si tu lumea. ...si mai ales daca se tine cont de prezenta wink

Acu am facut niste calcule. Sapt trecuta de marti- sambata am avut o medie de 1360 cal. ZIc eu ca ii bine. SAmbata, dum si luni- a fost jale . De marti iar am inceput, sa vad ce-o sa-mi iasa.Ieri ma papat cam mult 1650cal. - asta din cauza ca am avut o cina cam mare- pui la ceaun inabusit cu mamalig, mujdei si cativa cartofiori prajiti croseta

MEniu pt azi :
9.00- cafea cu zahar
11.00- struguri cam 250gr
12.30- un castron ciorba sfecla rosie
15.30- 2 cartofi fierti+ tocanita de ciuperci+ un castra murat + o felie paine neagra

pe mai tarziu ma gandesc la o salata maree de cruditati cu telina, morcov, spanac si ce mai gasesc prin frigi
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 15 Oct 2009, 4:23 pm

ma bucur pt tine cu proiectul pupi

stiu ca e mai greu la primul job, neavand nici experienta deloc si acum e cu atat mai nasol cu cat e si criza asta idioata dar asta nu inseamna ca nu mi-ar fi placut sa fi gasit deja ceva rade ma enerveaza ca acum chiar nu mai am nici un ban al meu in buzunar, toata facultatea am avut bursa macar (nu era mare, 300ron dar tot erau banii mei de care nu ma intreba nimeni nimic). acum pt orice vreau sa-mi cumpar trebuie sa cer bani si nu-mi place, n-am mai cerut bani pt toate prostiile din liceu rade rade rade ca deh....nu-s fonduri sa ne dea burse si la master zid

acum chiar fug, va pup pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 15 Oct 2009, 4:49 pm

va pup fetelor. Eu acum am intrat despre dieta nu am ce sa raportez ca nu tin rade in schimb va pot raporta ce am facut azi daca va intereseaza. Din pacate nimic din ce tine de lucru de mana - de acum incolo sper sa fac cateva ochiuri pt ca am intrat de servici si printre altele (ale serviciului) va citesc pe voi si mai dau si din mana la viitoarea mea gentoaie wink
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 15 Oct 2009, 5:08 pm

am revenit de la interviu,am fost la un depozit Carrefour care aprovizioneaza tot vestul tarii,as lucra in depozit,la preluare marfa si impartire pe magazine,ceva de genu,3 schimburi,bonuri de masa,autobuz gratuit,ore suplimentare platite dublu,de salar nu stiu nimic.ma suna maine sa-mi spuna dc da sau nu si at aflu si salarul.m-a intrebat pe mine pt cat as lu8cra in conditiile astea,acum sa vedem ce si cum.oricum am eu un filling ca acolo as putea avansa f repede la birouri wink .dc ma cheama incep de luni.tineti pumnii.

asta ar fi firma [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

si eu bucataresc,am facut un sos de smantana si acum fac conopida pane.

LE:m-au angajat,incep de luni.maine merg sa aflu ultimele detalii.
de luni voi intra mult mai rar,dar sper sa merite.va tin la curent oricum.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de alessia Joi 15 Oct 2009, 7:16 pm

Salut fetelor.

DANA,ieri doar m-am straduit sa mananc putin.Incerc sa fac trecerea spre faza 1,reducand putin din cantitati.Oricum,aseara am baut totusi si putin kefir pig .

CRIS,bafta la servici si sa iasa cum vrei tu cu proiectul.

DEIUTZA,bafta si tie si sa abtii jobul daca iti place.

ANDRICA,asa zic si eu,primul job e bine sa-l accepti pt experienta.E aproape imposibil sa obtii un job bun si bine platit din prima,daca nu ai experienta absolut deloc.

DANA_ME,distractie placuta la nunta.

Azi am mancat la miocul dejun kefir cu 1 kiwi si cateva cereale integrale cu zahar si cu migdale. Am baut si 2 ceaiuri verzi si revin diseara cu raportul complet.

O seara frumoasa si caldutza. pupi
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Joi 15 Oct 2009, 8:13 pm

Multumesc Halinutza, se concretizeaza foarte mult deja, cred ca pana maine seara stiu mai multe Smile.

Deiutza, muuuulte, muuuuulte felicitari, mult spor, si la cat mai multe avansari si mariri de salariu!!!!!!!!!!!
Bafta de luni....da asta inseamna ca vei fi mai rar pe aici...ufffff. Lasa, important e sa fii tu suuuuper bine si familia ta, daca incep proiectul, nici eu n-o mai batzai asa mult ziua pe forumuri ca voi avea treba multa, mai ales la inceput.....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de arime Vin 16 Oct 2009, 1:17 am

Seara buna fetelor!
Sunt asa obosita, dar am intrat macar sa va salut... sa ma scuzati daca nu scriu pt. fiecare in parte, dar gandurile-mi sunt spre pat si perna mea moale love
Felicitari Deiutza pt. job, sa-ti aduca satisfactii din toate punctele de vedere! Flowers
Cu dieta stau foarte prost, din cauza oboselii mananc haotic si chiar de nu-mi este foame tot rontai cate ceva, din pacate Sad

Buna noapte tuturor si va imbratisez cu drag kiss
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 16 Oct 2009, 7:15 am

M'neata fetele.Azi sunt matinala, afara ploua, din pacate o sa am treaba prin oras azi asta daca nu il "pacalesc" pe sot sa merga el wink Eu va urez o zi buna in ciuda vremi de afara.
Revin. pe mine a picat sa ies in oras zid
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de crixuta Vin 16 Oct 2009, 8:58 am

Neata fetelor
Nasol SIlvia, gandurile mele spre tine Smile, cu compatimire sincera.
Dana, si eu is asa de rupta de somn, nu ma odihnesc cum trebuie, si clar ma resimt....
PS: Halinutza, nu mai pune purcelusi in mesaje hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4 - Pagina 29 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB