Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:46 Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:43 Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:41 Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:38 Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:36 Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyAstazi la 15:35 Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyIeri la 05:18 Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyJoi 16 Mai 2024, 13:11 Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 19:46 Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyVin 19 Apr 2024, 19:37 Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 05:30 Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyLun 15 Apr 2024, 05:06 Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 22:42 Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 22:17 Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 19:33 Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyDum 14 Apr 2024, 19:15 Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyVin 08 Mar 2024, 08:38 Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyMier 28 Feb 2024, 09:03 Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptyDum 25 Feb 2024, 13:30 Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 EmptySam 20 Ian 2024, 05:53 Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 11:52

si ce-i special la ele?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 11:53

Ziua buna ramo prietenie ... mai esti sau s-a trezit Mara pana la urma?

Andreea este vba. de chifla: "slabesti mancand" n-am mai multe detalii, dar sigur o sa vina An-deea cu mai multe informatii vis-a-vis de aceasta chifla wink

intr-o emisiune la TV tot incerca sa se faca reclama la o faina care chipurile este permisa si nu ingrasa, despre asta este vba. ramo?


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 15:20, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 11:56

asteptam wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 11:57

kiss ARIME ... Am fost sa fac un ceai wink .
E vorba de produse dintr-o faina speciala, mixuri de faina, de fapt wink, iar mixul acela (premix ii spun ei) are IG-ul scazut, deci poti folosi faina in combinatii ... probabil cu orice, dar asta nush sigur 100% scratch . Poate ne spune AND-EEA prietenie .
Stai sa vad daca nu gasesc linkul wink .

arime a scris:intr-o emisiune la TV tot incerca sa se faca reclama la o faina care chipurile este permisa si nu ingrasa, despre asta este vba. ramo?
Nu am vazut la TV Shocked .

Uite aici despre ce e vorba ;)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 11:59

ramomic a scris:kiss ARIME ... Am fost sa fac un ceai wink .
E vorba de produse dintr-o faina speciala, mixuri de faina, de fapt wink, iar mixul acela (premix ii spun ei) are IG-ul scazut, deci poti folosi faina in combinatii ... probabil cu orice, dar asta nush sigur 100% scratch . Poate ne spune AND-EEA prietenie .
Stai sa vad daca nu gasesc linkul wink .

vorbim despre acelasi lucru wink
astept link, chiar sunt curioasa sa aflu mai multe Merci
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:00

Citesc aici ca se gasesc la cofetariile Ana pan ;).
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:05

acum stau si ma gandesc unde stiu eu apa pan....parca e una la piata rosetti.....
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
din ce zic ei aici produsele se gasesc din 7aprilie in bucuresti, pitesti si constanta


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Vin 10 Apr 2009, 12:08, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 12:07

neata fetelor!
eu sint libera si azi si e tare bine!
spor la treburi ca vad ca toate sinteti harnicute.
eu diete nu tin,ca e clar ca nu slabesc cu sb si cu atele ca disociatul,nu pot..maninc rezonabil si de slabesc,slabesc ,mai greu probabil, sau deloc...si asta e..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 12:09

ramomic a scris:Citesc aici ca se gasesc la cofetariile Ana pan ;).

Suna bine ce am citit acolo(de faina asta stiu de careva luni de la TV, a fost invitata o tipa si a tot laudat faina minune Smile ) Nu stiu unde este/sunt cofetaia/cofetariile A.P.
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:10

In Cluj nu este Ana Pan Sad .
JULIENNE tu oricum sunt sigura ca ai un corp tare frumos ... de la atat sport nu poate fi altfel wink .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:11

arime a scris:
Suna bine ce am citit acolo(de faina asta stiu de careva luni de la TV, a fost invitata o tipa si a tot laudat faina minune Smile ) Nu stiu unde este/sunt cofetaia/cofetariile A.P.
uite aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

buna julienejj .... la cat sport faci tu oricum arati sigur f bine Smile mananca normal si o sa si slabesti la un moment dat


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Vin 10 Apr 2009, 12:12, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 12:11

gand la gand Andreea legat de locatie pupi

juli ziua buna pupi
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:12

arime a scris:
ramomic a scris:Citesc aici ca se gasesc la cofetariile Ana pan ;).

Suna bine ce am citit acolo(de faina asta stiu de careva luni de la TV, a fost invitata o tipa si a tot laudat faina minune Smile ) Nu stiu unde este/sunt cofetaia/cofetariile A.P.

Vreau sa vad si eu la TV Smile .... cand sa urmaresc ARIME? Merci
Mi-ar place sa o invat pe Marutza si cu paine altfel decat cea alba, iar obiceiurile astea de pe acum se deprind wink .
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Vin 10 Apr 2009, 12:17

La Bt nici nu mai zic...sa gasesc si eu chifle neingrasacioase bine suna interesant

RAmo nu te mai stresa...doar vezi si tu cand nu te stresezi slabesti frumos. Si tine-te de monti daca te simti bine
Juli e tare bine sa fii libera....o zi pt tine , nu?

Medeea , bine ca a dat sotu iama in tort. Al meu nu papa dulce de o vreme buuna . Deci oriunde mergem pap 2 portii de desert ups

Andrica ...am zis eu ca ti s-a stricat tickerul ....unde vrei sa ajungi ? sa nu te mai vedem? prietenie

Ce am papat azi: cam mult

- un colac
- 4 sarmalute post +mamalig
- o buc mica de praji cu mar
iar diseara cartofi cu usturoi si clatite( se lauda socrela ca face pofta pofta pofta )
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 12:19

ramomic a scris:
Vreau sa vad si eu la TV Smile .... cand sa urmaresc ARIME? Merci
Mi-ar place sa o invat pe Marutza si cu paine altfel decat cea alba, iar obiceiurile astea de pe acum se deprind wink .
A fost invitata intr-o emisiune, nu mai stiu exact care... tema era despre dieta/slabire/etc... nu este emisiune zilnica sau saptamanala.
Eu totusi am o dilema, este oK sa preparam pt. copii cu o astfel de faina sau sa inlocuim zaharul cu fructoza? Cu prima ocazie cand ajung la medicul pediatru sper sa nu uit si sa intreb....

avr_dana a scris:La Bt nici nu mai zic...sa gasesc si eu chifle neingrasacioase bine suna interesant

Medeea , bine ca a dat sotu iama in tort. Al meu nu papa dulce de o vreme buuna . Deci oriunde mergem pap 2 portii de desert ups

Ce am papat azi: cam mult

- un colac
- 4 sarmalute post +mamalig
- o buc mica de praji cu mar
iar diseara cartofi cu usturoi si clatite( se lauda socrela ca face pofta pofta pofta )

Poate o sa reusesti sa faci comanda pe net pana o sa ajunga si la BT produsele wink
Nici sotul meu nu se omoara cu dulcele, se pare ca-i place de data asta tortul meu love La evenimente tot 2 portii de desert am rade
Mi-ai facut o pofta de sarmalute de post +mamaliguta, poate reusesc sa fac saptamana ce vine pofta


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 16:02, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:28

mie nu-mi plac sarmalele de post...am gustat o data cand eram mai mica si asa rele mi s-au parut ca vreo 2 ani n-am mai vrut sa mai gust nici macar sarmale normale Laughing

eu azi am mancat:
10:00 – 2cremwusti pui, 50g tnuva cottage, 1cafea cu lapte
14:00 – 130g ton in suc propriu, 1felie paine secara, 30g dulceata diet, 1cappuccino
la cina nu stiu ce-o sa am ca vine iubi la mine si sigur face mama ceva bun pt el :D dar incerc sa fiu cuminte

fetelor a aparut si bee dincolo:lol: ei i-a dat cineva mp cu forumul asta?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Vin 10 Apr 2009, 12:31

RAmo.....am vazut ca tu esti pe forumu asta mai demult Deci o stiai pe Medeea mai demult, nu?

LA mine David nu prea mananca paine, I-am dat paine multicereale si s-a strambat . Oricum eu ii dau orice de papa- ca nu e el prea gras. Numai k i-a iesit glicemia cam mare 102 pale pale si nu e chiar bine. Ar mai trebui sa-i tai din dulciuri
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:33

ARIME intreaba si spune-mi si mie wink .
DANUTZA nici al meu nu se omoara cu dulcele ... noroc ca nici eu Merci . Ma apuca cateodata, dar sacp repede de pofte wink . Mai nou am o problema cu cioco ametit si cred ca din cauza ca e suuuuper buna cioco Torras de care iau eu pofta (nu degeaba e asa scumpa).
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:35

ramo ma crezi ca eu inca n-am luat cioco torras? parca prefer sa mananc un castronel de budica pt ca de 150cal mananc unul intreg si-mi trece mai bine pofta de dulce decat de la 2-3 patra de cioco, mai ales ca eu nu ma omor cu ciocolata in general
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Vin 10 Apr 2009, 12:35

am sosit, vad ca v-am facut curioase cu chiflele dar intre timp ati elucidat misterul Smile . chiflele erau luate de la cofetaria Ana, dar nu stiu care din ele si cat costa, ca nu m-am mai intalnit cu verisoara mea pe acasa de vreo saptamana, cu toate ca stam impreuna Smile. chiar avea gust ok chifla aia, din ingrediente am remarcat faina integrala, tarate, faina de soia, drojdie naturala si nu mai stiu....
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Vin 10 Apr 2009, 12:37

dana,am avut liber ieri si azi.saptamina viitoare o sa-mi iau tot asa,pt pastile nostru.

legat de cum o fi corpul de la sport..nu stiu,cred ca destul de ok.mai bine oricum decait fara..
sint inainte de probleme si sint umflaaaaata ca un butoias,gata s-o iau la vale. Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de ramomic Vin 10 Apr 2009, 12:39

an-deea a scris:am sosit, vad ca v-am facut curioase cu chiflele dar intre timp ati elucidat misterul Smile . chiflele erau luate de la cofetaria Ana, dar nu stiu care din ele si cat costa, ca nu m-am mai intalnit cu verisoara mea pe acasa de vreo saptamana, cu toate ca stam impreuna Smile. chiar avea gust ok chifla aia, din ingrediente am remarcat faina integrala, tarate, faina de soia, drojdie naturala si nu mai stiu....
AND-EEA sa te uiti la ingrediente si as ne spui si noua kiss .
Azi iar merg la plafar sa vad de faina de soia. Se pare ca nu are firma care le aduce de obicei Sad . S-o fi apucat lumea de mancat sanatos wink .

Trebuie sa plec acum si cred ca abia diseara mai intru.
Va pup pe toate si va doresc o zi faina si un we superb (pt.cele pe care nu le mai intalnesc aici azi ... de fapt pt.toate prietenie ).
ramomic
ramomic
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 209
Varsta : 45
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 10 Apr 2009, 12:40

week-end placut ramo pupi kiss pupi kiss hug prietenie
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Vin 10 Apr 2009, 12:44

Ramo, am copiat de pe site ingredientele fainii, cred ca o putem amesteca si noi : faină de grâu măciniş total, proteină de soia, faină de soia, fibre, târâte de grâu, gluten, enzime naturale. wink
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Vin 10 Apr 2009, 12:44

Andreea nu i-am dat PM, dar ii poti da lui Bee wink
Dana despre acest forum v-am spus tuturor la un moment dat, probabil nu ai fost pe faza... ca si livia are cont tot de mai demult...
O s-o intreb ramo
An-deea welcome back pupi

ramo vin si eu repede la prietenie nu iti spun inca week-end placut, cu siguranta ne mai "auzim" azi pupi


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 15 Apr 2009, 16:08, editata de 1 ori
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 7 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB