Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

+52
valentinadof
MagdaMarin
danniela
europolis
flori de camp
piciul
karelia123
geanina_scumpica
AcidoR
criss472013
Ducess
gretty
micheline
rivka
mariposa.romania
barbin
mia and me
feliana
Steluzza
elena_florescu
claudine
Dodo-pui
Floren
Babet
vyky2010
michelinebeaulieu
canadianca50
diada
xlaligia
Gabiuta
betymi72
tantza_m
clodi
dorina narita
lucky
irina-elena
irish05
AlinaJ.Bijoux
Dorulet
Celya_f40
Day
ema
SilviaDumitrescu
CCristinaC
sorinamircov
Serban Valentina
An-Ca2811
firicel
stejara
ANCA ECATERINA
Tache Marilena
Geta_63
56 participanți

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Lun 30 Sept 2013, 8:44 am

Buna dimineata de la satu Mare, vin si eu cu voi la o cafea mica. Am dus fata la scoala, masina de spalat are de lucru, am spalat vase, am aranjat pe aici un pic si acum imi trag sufletul. Nu am mare lucru in plan azi, cred ca ma voi apuca sa studiez un pic o carte de croitorie .
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 30 Sept 2013, 9:17 am

Buna dimineata va spun si eu de la Canalul Dunare Marea 0 Neagra , va invit  sa savuram impreuna o cafelutza buna si aromata.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Afara ploua ,ploua si tot ploua , mai mult ne asteptam la cod portocaliu dupa amiaza .
Un inceput de toamna cu vreme rece , acum sunt 11 grade, anormal pentru aceasta perioada.brrbrrr...

O zi cu spor tuturor ! hug 

Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Lun 30 Sept 2013, 10:55 am

Buna dimineata si de la mineeeee:kiss: 
(la mine inca e dimineata;))
Azi cred ca merg sa vad care e treaba la piscina pe aici. Inca nu am fost niciodata, dar cum si aici a venit vreme de ploi si vant, trebuie sa gasesc ceva sa ies din casa.
Costum de baie intrega, mi-am cumparat deja...si casca;)
Sa avem spor so o saptamana cu bucurii:kiss: 
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Gabica Lun 30 Sept 2013, 11:47 am

Şi afară plouă, plouă,
Şi-i trecut de ora nouă....

Sunt bine îmbrăcată, am o băscuţă pe cap, îmi e bine la neuroni;
Mi s-au încălzit şi picioarele, mai mult ca oricând vreau să învăţ să-mi fac eu ciorapi croşetaţi...

Spor la muncă să avem...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Lun 30 Sept 2013, 12:50 pm

Si eu va urez spor la munca, eu deja is satula!!!
Si la mine e soare si bine!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Day Lun 30 Sept 2013, 6:04 pm

Danniiiii,iar vreau viza...mi s-au innecat toate corabiile cu ploile astea....muson de-a binelea...nici nu stiu cate ore de ploaie neintrerupta avem,dar imi ajunge pentru anul asta.Deci am 2 optiuni,ori fac cerere sus,sa treaca vremea repede si sa fie primavara,nu toamna...sau fac cerere de viza pentru tarile calde Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de piciul Mar 01 Oct 2013, 6:49 am

Buna dimineata! Sper ca sunteti cu toti sub un acoperis ferit de ploi!
O cafea de sezon: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si azi am citit urmatoarele si le pun aici sa le cititi  si voi..la cafea!
"În calendar este Acoperământul Maicii Domnului, iar în "kalendar" Pocroava, Procoavele.
Se marchează începutul sezonului rece, iar în unele locuri cade prima zăpadă. Fetele ţin cu mare stricteţe sărbătoarea (cel puţin aşa spunea bunul Tudor Pamfile la începutul secolului XX) pentru a le acoperi şi lor capul cu belşugul părului şi pentru a le ajuta să se mărite bine şi să poarte basmaua de femeie măritată.
Dar deosebit de importantă este profeţia făcută de Petrache Lupu care spunea în 1936 că: "un mare imperiu va cuprinde Europa şi România sfântă va fi cucerită fără să se tragă cu tunul. Mai mult, poporul minţit şi ademenit va dori să fie cucerită ţara lui Decebal şi a lui Traian. Mari nenorociri se vor abate asupra românilor. Se vor băjeni cu milioanele, vor fi inundaţii şi cutremure mari, furtuni şi ploi fără sfârşit. Bogatul o să ceară săracului adăpost şi mămăligă.
Când Lupul Şchiop o să ucidă ultimul trădător de ţară şi toţi românii se vor pocăi, o minune se va întâmpla şi Maica Domnului o să-şi întindă Acoperământul peste Grădina ei salvându-ne pe toţi, pe toţi românii şi aducând pace, bunăstare şi bucurie."


Maine dimineata am inteles ca se potoleste vijelia! Fara frica inainte! E si astazi o zi!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 01 Oct 2013, 7:16 am

Buna dimineata!
Chiar daca vremea e asa cum e si vremurile sunt car sunt eu prin intermediul lui Tudor Gheorghe va indemn sa va bucurati de viata. Sa fiti fericite!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de CCristinaC Mar 01 Oct 2013, 7:43 am

Buna dimineata!
Eu m-am trezit fredonind refrenul de la urmatoarea melodie

Haideti sa multumim unei zile frumoase, chiar daca nu pare sa fie asa, si haideti sa zimbim. Smile 
kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 01 Oct 2013, 7:51 am

asa si? rade 

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Day Mar 01 Oct 2013, 8:32 am

Buna dimineata! Sa fim noi sanatoase si ai nostri de acasa...eu tot am corabiile innecate,si deja ma ataca psihic ploile astea....hmmmm
O zi cu spor,fete!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Celya_f40 Mar 01 Oct 2013, 9:00 am

'neataaaaa!!!  ....kiss kiss ohhh, ce-mi place sa ma trezesc cu lume vesela in jurul meu! Si tot fredonand ...tra la la....ma duc sa-mi fac o cafea....tra la la....kiss
POate buna dispozitie alunga vremea rea!
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 01 Oct 2013, 9:17 am

Buna dimineata!Hai sa facem in ciuda ploii si a frigului si sa ne facem ziua de azi frumoasa!
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de sorinamircov Mar 01 Oct 2013, 9:29 am

Buna dimineata ! Sa aveti o luna  plina de reusite si ..vreme buna.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sorinamircov
sorinamircov
helper
helper

Numarul mesajelor : 96
Localizare : Danemarca-Vodskov
Data de inscriere : 15/06/2011

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Mar 01 Oct 2013, 10:36 am

E sarbatoare azi??? Ma Piciule, nu ma mai speria ca mie mi-e frica Sad Sad 
Buna dimineata , ce satula is de treaba!!!!
Spor va doresc si voua! Day si mie mi s-au inecat corabiile din alte puncte de vedere, si sincer habar nu am pe unde voi scoate camasa. In alta ordine de idei stiu eu ca sus cineva ma iubeste si imi va deschide caile bune pe care sa merg. La mine la serviciu e cam asa: daca faci bine nimeni nu observa ca esti acolo, cum ai facut o greseluta cum toti isi varsa furiile pe tine incercand sa spuna cat de incompetent esti! Amin.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de micheline Mar 01 Oct 2013, 10:47 am

Voi va plangeti de ploaie? La noi, in momentul acesta ninge cu niste fulgi mari de-ti vine sa dai fuga acasa sa stai la gura sobei.
micheline
micheline
helper
helper

Numarul mesajelor : 79
Localizare : Romania
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Gabica Mar 01 Oct 2013, 11:28 am

Bună dimineaţa (îmcă nu e 12)

Mi-am luat o cafea de la expresor, are o aromăăăăă.
Ce dacă plouă?
Am pe birou o floricică galbenă cu o buburuză roşie pe ea. Floarea este mică are 4 cm, dar are o culoare vie.
O privesc din când în când îmi dă o stare de bine.
Cică de joi apare soarele (Doamne ajută că duminică sunt naşă!!!!! la ţară!!! la cort!!!!)

Mi-am luat şi cizme de cauciuc nu numai rochie elegantă!!! rade
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de danniela Mar 01 Oct 2013, 12:39 pm

Gabica sa iti fie de bine ca nasa si sa iti traiasca finii!
Cat despre cizme, eram copil si era o nunta in veicini, si acum imi aduc aminte cum descalatu mireasa de pantofi si ii puneau cizme de cauciuc, ploua cu galaeata. Noi ne bucuram de nunta cred ca nu vedeam ploaia dar ei saracii....
Floricica ta e terapie curata!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de piciul Mar 01 Oct 2013, 1:32 pm

Sorinamircov, frumoase buchetele! Arata asa bine frumusetea toamnei!
Multumim Silvia, ne bucuram de viata.....si ploua, dar e bun refrenul pus de CCristinaC,  "Asa, si?"
Danniela, n-ai frica, in calendar mereu este o sarbatoare! Si toate se sarbatoresc prin ceva drag noua!
Gabica, sa fie cald in cort duminica si sa te bucuri de nunta, dansand pana iti rupi pingelele!
O zi buna tuturor in continuare si un pahar de lapte cald cu miere sau un ceai de cimbru ia raceala cu mana wink 
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mar 01 Oct 2013, 1:58 pm

Va salut cu drag de la Dunare( CERNAVODA -citiva zeci de metri de Canalul Dunare -Marea Neagra) , si va spun si eu asa si ?
Vintoase toata noaptea cu ploi , ploi de Duminica ce nu se mai opresc , si nu se vor opri pina miine la doua ... Asa si?
Am dat drumul la centrala , bine ca la vintul care bate ... bate... nu s-a intrerupt curentul electric , Centrala Nuclearelectrica mergeeee.. am pus masina de piine sa imi faca piinica calda , aragazul lucreaza si face ciorbica de gaina de la Buzau  .... asa ca e bineeee... va citesc si va servesc si cu o  cafea calda ...rade rade 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



O zi cu spor  tuturor ,cit a mai ramas din ea ! hug hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Geta_63 Mar 01 Oct 2013, 3:12 pm

Buna fetelor, eu de azi dimineata tot robotesc si inca nu am terminat , dar am facut pauza , un dus fierbinte ca m-a umplut frigul si o i-au de la capat .
Geta_63
Geta_63
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 287
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 13/07/2013

http://handmadebynicol.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de stejara Mar 01 Oct 2013, 7:37 pm

Buna seara!
Am terminat de bucatarit, am vazut la stiri ce e prin tara, la noi a fost o zi de toamna obisnuita, fara ninsoare,fara ploi abundente..
O seara faina,fetelor!
stejara
stejara
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 548
Varsta : 53
Localizare : judetul iasi
Data de inscriere : 24/06/2012

http://cretucarmen.wordpress.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 02 Oct 2013, 7:23 am

Daca tot sunt prima p'aci, ma gindesc sa va las si o cafeluta, sa va incalzeasca ziua
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


O zi frumoasa si cu spor tuturor!kiss 
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 02 Oct 2013, 7:27 am

Buna dimineata fetelor! Ce e linistea asta pe aici? Eu sunt sculata val-vartej de M care de obicei nu are somn dimineata si ca sa nu dea drumnu la Tv sau sa se frichine in pat se scoala si pleaca in sala. Azi la 5,30 nu era in pat si la 7 ma trezesc cu el ca ma scoala si ma trimite in sala (deja era ora deschiderii) ca ii e rau. Sad . I s-a pus un junghi in spate ii vine sa vomite.... L-am tras pe maini cu otet l-am uns pe spate cu fastumgel, i-am fat un nurofen forte... Nu poate sa stea nici intins, nici in picioare...
Acum ca m-am plans la voi va doresc o zi buna!
Pardon CCristina eram sigura ca ma lovesc de tine ca te zarisem pe la muzica wink 

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de ema Mier 02 Oct 2013, 7:55 am

Buna dimineata fete dragi
Silvia imi pare rau ca ai inceput ziua cu probleme Ce s-a intamplat? A racit sau a stat in curent? Sa dea Domnul sa se faca bine repede
Cristina, multumesc pt cafea si biscuiti
Eu am gasit ieri frigiderul decongelat asa ca azi tb sa vad ce fac cu ce aveam inauntru Merge dar nu mai congeleaza iar distribuitorul de apa l-am gasit rupt asa din senin Nu stiu ce s-a intamplat dar parca ma vad cu vreun mester trimis de proprietar (desi aici e mai convenabil sa cumperi unul nou)
Sa aveti o zi buna cu mult spor la treburi si mult soare in suflete dar si afara (am inteles ca a venit iarna)
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna ! (38) - Pagina 2 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (38)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 30 Înapoi  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB