Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Rochii de seara,deosebite (10)

+84
amnro
marina40
Gianina4ever
mischelle35
Andante
Dorulet
europolis
ioana soare
ismi3ismi
lelia40
dorina narita
gabriela1554
fulguta28
Karina33
Irinax3m
tiana
bia88
PAULA CONSTANTIN
nicole24
oanaraluca
Simona*
zylv
Adelle23
rosita
Giorgi
Miniona
piciul
lucky
aurishta
cosmina46
Andata
barbin
cory74
Gabica
ancabanu
ancush
corina corina
diblaru maria
Dodo-pui
diada
AcidoR
bobitica
Panea Laura
Uca
otilia gergely
sergiu valentin
Steluzza
valentina_d1986
CarmenClaudia
danniela
afilimonb
sybex
victoriacus
Cristache
Teima
-iulia-
arielas
emmancita
Motzu
Ais
Camy
MihaelaT
martutzza
clodi
chira
kerkyra
marry_a19
AnnieW
alice07
erika28sicilianu
rivka
Carmen T
pisi
mar_ysa_28
iriclau
nico21
elutzamicutza
aidil
i.xell
Admina
scoobbyy
niculasimona
valentinadof
geo
88 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de dorina narita Mier 03 Iul 2013, 10:43 am

O rochie grozava!!! Felicitari!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de lelia40 Mier 03 Iul 2013, 11:26 am

O rochie perfecta ,pentru o nepoata perfecta ! kiss 
lelia40
lelia40
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Varsta : 53
Localizare : motru
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de ismi3ismi Mier 03 Iul 2013, 11:32 am

Superba rochia ,dar si nepoata e foarte frumoasa ,cu un corp perfect.
avatar
ismi3ismi
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1165
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/05/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de barbin Mier 03 Iul 2013, 11:57 am

Karina, nu-ti sunt si eu vreo nepoata, ceva ruda? E cel mai nou vis al meu. Smile
Perfecta rochita. Flowers 
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 39
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Gabica Mier 03 Iul 2013, 12:14 pm

Karina, asta-i prezentare de covorul roşu. Merci 
nepoata e actriţă?
Îmi place expresia ei din poza în care e cu spatele.
Ce să fardeze că arată super aşa cum e.
Offf, ce frumoasă-i tinereţea....
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de rosita Mier 03 Iul 2013, 12:35 pm

Karina, superb!
 
Moama, 3 ore cusut doar la margele pale
 
Sa-ti traiasca nepoata, si sa te iubeasca wink
 
Barbin, esti de coma rade
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Admina Mier 03 Iul 2013, 12:53 pm

Karina, cred si eu ca ai cu ce te lauda! Frumoasa nepoata (nu stiu ce sa zic, fie toate romancele sunt asa frumoase sau la Valcea aveti recolta bogata de fete numai una si una wink ) si rochia e de vis. Ii vine ca turnata, e eleganta si sexy, dar nu indecenta. Eu am o fixatie cu rochiile lungi si daca mai pica si bine, mor dupa ele. Margelele, opera de arta, ca de obicei. love 

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Irinax3m Mier 03 Iul 2013, 1:21 pm

Suuperb!Rochia arata genial!!!Am salvat-o deja la favorite!Imi place tare muult cum imbraca decoltelul detaliul cu margelute!
Irinax3m
Irinax3m
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 74
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Panea Laura Mier 03 Iul 2013, 2:32 pm

Uau, superba rochia love 
Si nepoata ta are o siluata d einvidiat.
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de scoobbyy Mier 03 Iul 2013, 5:27 pm

Karina, in primul rand multumesc pe explicațiile legate de realizarea tivului, in al doilea. ..... este o sursa de inspirație la orice topic, mai ales aici! Nepoata frumoasa, mătușă priceputa, ce sa mai'
Mult spor tuturor!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de ioana soare Mier 03 Iul 2013, 9:01 pm

rosita a scris:
 
Moama, 3 ore cusut doar la margele pale

E mult? Eu tocmai ma minunam cat de rapida a fost:))) Mie cred ca-mi lua 3 zile:))

Karina nu ma mai satur sa admir atat rochia cat si nepoata! Sunt superbe amandoua si atat de potrivite una pentru cealalta! love Detaliul cu margele e de mare efect si ii pune foarte frumos in valoare chipul, umerii si decolteul.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Karina33 Joi 04 Iul 2013, 5:51 am

Asa, intai si-ntai va multumesc pentru cuvintele frumoase! Pentru frumusetea nepoatei n-am eu niciun merit, eu doar am imbracat-o Merci  Dar o s-o pun sa citeasca singura rade  ca poate.
Gabica n-are nicio treaba cu actoria sau modelingul, e proaspat tehnician dentar.

Mihaela la cum creste caprita ta de repede si frumos pune mana si exerseaza ca maine-poimaine vine si-ti spune ia fa-mi si mie mama rochia aia care-mi placea cand eram mai mica ca-s invitata la o petrecere!

Barbin cine stie? Poate chiar suntem rude la cate neamuri necunoscute din partea mamei exista in Moldova (sau plecate de-acolo) hug  Corp frumos ai, inalta esti, ia cumpara-ti vreo 2m de material si joaca-te cu o asa rochie!

Irinax3m (nu stiu de ce eram convinsa ca esti din Iasi zid ) rochia e simpla, din anonimat o scoate nepoata si putin detaliul de la gat. Plus ca ofera sustinerea necesara sanilor. Astept in curand varianta ta!

Admina trebuia sa te duc in vreun club cand ai fost la Valcea ca sa vezi cate ceva din frumusetile locale. Dar e plina Romania de fete/femei frumoase. Si bine imbracate. Fata de ce colectie de umflate sau expirate (si imbracate exact pe invers fata de cum ar fi cerut varsta/silueta/ocazia) am vazut pe litoralul turcesc, pe strazile din Romania iti clatesti ochii si-ti bucuri sufletul avand ce sa admiri.

Ioana aprecierea ta e magulitoare pentru mine Merci 
Normal ca tie ti-ar fi luat trei zile la cat esti de perfectionista. Cred ca ai fi fost in stare sa egalezi toate margelele alea tub, sa masori cu sublerul (am uitat cum se cheama ala care masoara obiecte si mai mici) margelutele de nisip si sa aliniezi de-adevaratelea toata povestea aia si-ar fi iesit ceva intr-adevar PERFECT asa cum stim toate ca poti. Eu atat am avut rabdare sa fac, atatea margelute am avut, n-am avut nici ace speciale...eu am ace de cusut normale asa ca cele subtiri ce reuseau sa treaca prin tuburi erau cu 1mm mai lungi decat ele, a trebuit sa le prind in dinti ca sa pot scoate acul. Deci am pe lista de cumparaturi obligatorii si ace pentru margele...se pare ca nu colectionez destule inca zid .

kiss kiss kiss  multumesc tuturor!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de europolis Joi 04 Iul 2013, 7:14 am

Wow Karina, ti-am admirat toate tinutele dar ultima arata intr-un mare fel love Iar nepoata e ...din rochie, ca sa zic asa. Se potrivesc perfect. Traiasca matusica hug 
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 04 Iul 2013, 8:20 am

Karina,ai citit deja laudele,dar vin si eu cu altele...oftez de fiecare data cand vad frumusetile pe care le creezi, sunt deosebite.Cred ca ai "imbracat"cu placere un asemenea corp,ca al nepoatei tale.Va fi o aparitie la banchet!Imi place felul in care ai rezolvat decolteul,inlocuind nevoia unui colier.Sa mai zic "felicitari"?Se inteleg de la sine.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4826
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Andante Joi 04 Iul 2013, 9:13 am

Karina, tot respectul si admiratia pt ceea ce realizezi, pt sufletul, implicarea, dedicatia si nu in ultimul rand pasiunea care transpar din creatiile tale!
Andante
Andante
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 57
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Joi 04 Iul 2013, 9:44 am

Karina, asa cum ti-am mai spus, creatiile tale ma lasa "muta" ,de fiecare data.
Sper ca, intr-o buna zi, sa reusesc sa fac si eu macar una din rochitele de banchet facute de tine. Nu as stii pe care sa o aleg sa fie prima. Oricum cea a nepoatei tale este pe lista de dorinte si a fiicei mele. O sa mai studiez, o sa stric un cearceaf , si poate, poate iese ceva.
Felicitari, inca o data!
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de barbin Joi 04 Iul 2013, 10:05 am

Karina33 a scris:
ia cumpara-ti vreo 2m de material si joaca-te cu o asa rochie!
Oricum, ai efectul efectul asta asupra noastra! sunny Ne ambitionezi sa nu tinem masinile de cusut  pentru fuste drepte sau lenjerii de pat.

Karina33 a scris:
am uitat cum se cheama ala care masoara obiecte si mai mici
Micrometru? Smile
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 39
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de -iulia- Vin 05 Iul 2013, 9:14 am

Karina, sunt frumoase toate rochiile pe care le-am vazut pana acum, dar ultima m-a lasat fara cuvinte. vinovata e nepoata (care-i tare frumoasa) si are un corp de invidiat. nu-mi dau sema :nepoata scoate in evidenta simplitatea si elaganta rochiei sau rochia scoate in evidenta frumusetea si corpul nepoatei?! dar de un lucru sunt sigura: de cate ori vad ca posteaza Karina , intru sa vad ce minunatii a mai facut
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 56
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de mischelle35 Vin 05 Iul 2013, 7:19 pm

Vin si eu, dupa ceva vreme, cu doar cateva din rochiile lucrate in ultimele luni. Unele sunt direct pe posesoare, iar ultima pe manechin, inca nu am poze de la eveniment.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de fulguta28 Vin 05 Iul 2013, 10:55 pm

Mischelle35, imi era dor de rochiile tale rafinate. love 
Vad ca folosesti materiale de calitate. Le cumperi din Romania?
fulguta28
fulguta28
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 495
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/07/2011

http://www.quadrille.ro

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de scoobbyy Vin 05 Iul 2013, 11:47 pm

Michelle , superbe!
Arata ca niște modele adevărate fetele, iar rochiile sunt exact cum a afirmat Fulguta, rafinate, de bun gust, elegante, perfect executate din punctul meu de vedere....
Felicitări! Eu nu-mi amintesc sa fi văzut si alte rochii de genul asta de la tine, dar sper sa mai văd, sincer!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de geo Dum 07 Iul 2013, 3:32 pm

Si eu credeam ca Irina e din Iasi Laughing dar cred ca o confundam cu altcineva. Oara tot Irina e forumista din Iasi cu sot/prieten fotograf?

Am ramas fara cuvine la asa rochii superbe. O sa spun doar ca imi plac de nu mai pot si vreau si eu una cu margele Smile 
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 07 Iul 2013, 4:33 pm

Geo ai dreptate, ramasesem blocate pe locatia Irinei din Iasi: IRICLAU (oare ce-o mai face?!?!)

Michelle priemle doua rochii nu ma dau pe spate dar sunt curioasa cum vine dantelata neagra.

Mi-au venit ceva poze din urma, vi le arat:
Nepoata, ce fie vorba intre noi a cam intors capetele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rochia rosie de dantela si voal (banchet):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Partial rochia bleu in degrade (nu am poze inca de la domnisoara):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O rochie de domnisoara de onoare rosie de prin oct-nov, poze e cam proasta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si tot asa cu tel o poza cu rochia de seara
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rochie pe care acum am modificat-o scurtand corsajul fronsat si punand fusta neagra:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si rochia pt cununie civila din voal fronsata pe fund, pacat ca n-am o poza si cu spatele:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Desi asteptam, nu a apucat sa faca poze si cu cea din paiete. Poate o va mai purta si se va poza wink

Si-am mai terminat o rochie de ocazie, voi pune poze si cu ea imbracata ca mi-a promis tanara domnita ca sau se lauda ea direct pe forum sau mi le trimite ca sa postez eu. Pana atunci detaliile tehnice: clos de voal dublat cu milaneza in jos, sus bust usor incretit, bretelele si braul sunt dublate cu banda de paiete:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 07 Iul 2013, 6:54 pm

O,Doamne,numai rochii de covorul rosu!Bravo fetelor!
Apropo de Irine,mai era si i.xel tot din Iasi parca,si eu fac oarece confuzii aici.


Ultima editare efectuata de catre valentinadof in Dum 07 Iul 2013, 6:57 pm, editata de 1 ori (Motiv : text)

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Gianina4ever Dum 07 Iul 2013, 7:37 pm

Ce de rochii frumoase!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Rochii de seara,deosebite (10) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (10)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB