Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

+56
gmiki1
piciul
irish05
europolis
Admina
symos
dorinamisov
Giorgi
CarmenClaudia
Giorgiflor
Cristache
AnnieW
marry_a19
lucky
Giobsy
AlinaJ.Bijoux
canadianca50
mihaela_angela
maryall
dragan mirela
ANCA ECATERINA
vyky2010
emmancita
sabinatudor73
mariliv
tantza_m
barbin
Tache Marilena
mar_ysa_28
AcidoR
flori de camp
dalisia
corilex
Serban Valentina
i.xell
victoriacus
MagdaMarin
Angelica18
danniela
Chirrox13
ema
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
Day
Gabica
Gabiuta
denis21
deosebita1
Dorulet
pufoi
Celya_f40
greieras
SilviaDumitrescu
ikuta
valentinadof
60 participanți

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Vin 10 Mai 2013, 5:29 pm

Piciule, multzam fain! Week-end placut, doamnelor! kiss
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AcidoR Vin 10 Mai 2013, 6:34 pm

Sara buna doamnelor! Smile
Dau si eu p-aci ..... si ce sa vezi scratch ........ lumea se pregateste de sarbatorit. birthday
Ducess, felicita-l pe tizul meu wink Flowers si nu te mai vaita ca tot frumoasa ramai indiferent cum e vremea, nu te mai alinta!love
O seara placuta tuturor, nu numai celor petrecareti! hug
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Sam 11 Mai 2013, 7:52 am

Buna dimineata! Nu pot pleca fara sa beau o cafea cu voi, in timp ce rezolv un rebus![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Sa aveti o zi minunata!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Giorgi Sam 11 Mai 2013, 7:54 am

Buna dimineata !!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Giorgi
Giorgi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1226
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Mai 2013, 8:07 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Neata va spun si eu.Azi m-am trezit la 5.30 si am sapat rosiile vre-o ora.
Am program plin azi,asa pe placul meu,cu miting aviatic pe la 10 apoi vizita la soacra la spital,dus copii la parc cu mancat inghetata,apoi venit acasa si culcat copii.
Eu am de facut mancare apoi poate mergem la concert la Blejoi comuna mea natala.
Canta Alex,Anda Adam si Andreea Banica.Poate reusim sa vedem si noi pe careva in astea 2 zile in care sunt concerte.
Pa, o zi faina va doresc. kiss

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Sam 11 Mai 2013, 9:10 am

Neata fetelor, vin si eu la o cafeluta pana ma trezesc de tot. Astept sa termine masina de spalat, trebuie sa fac un pic de ordine prin casa si apoi plecam la bogracs. Nu stiu cum se nimereste de fiecare data cand organizeaza colegii sotului eu trebuie sa gatesc, restul sunt cu sustinerea morala beat

Magda sanatate soacrei, esti harnicuta nu gluma. Ieri seara am udat si noi un pic in gradina, nu s-au prins toate rasadurile, asteptam sa vedem daca se adevereste prognoza meteo si va ploua de maine, mai cumparam si completam .

O zi minunata tuturor
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Mai 2013, 9:19 am

Buna dimineata!
Tot la cafea is si eu!!!
Ma rog, nu vad mormanul de acte si nu stiu cate fisiere deschise. Eu vad cafeaua!!
Rebus..... si eu faceam, si pe tren, si acasa, si la serviciu....imi placeau.
Magda sa aveti parte de relaxare si concerte frumoase!
Anca, zi si tu ca data viitoare sa gateasca altcineva. S-ar putea ori ca sotul tau sa se ofere ori colegii lui sa il impinga protejandu-si sotiile. Gaseste cauza si trateaz-o ca atare daca te deranjeaza.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Sam 11 Mai 2013, 9:28 am

Ar fi bine daca ar avea si ei sotii, majoritatea sunt mai tineri decat noi si necasatoriti, de fiecare data vin tot cu alta domnisoara care sta stinghera si rusinata intr-o sleahta de masculi . Eu ii stiu pe fiecare si le mai dau peste nas dar pe fetele alea mi-e si mila sa le indemn sa ia un cutit la mana si sa ajute. E lunga ziua, a iesi cumva.
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Mai 2013, 9:39 am

Pai daca ti-e rusine sa le inviti sa te ajute probabil si lor le e rusine sa manace nu??? Nu cred ca trebuie sa iti fie rusine, asa mai degraba le faci sa treaca peste faza de introducere, sa nu mai stea stinghere intr-un colt. Eu una asa as proceda. Daca nu te ajuta nimeni la gatit macar la servit, aranjat si strans. Mi se pare de bun simt!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 11 Mai 2013, 11:27 am

Serbus-toc:)) (ca la Satu-Mare) rade
Ziua buna fete dragi! O zi cu soare va doresc sidistractie la toata lumea!
Unde mergi Anca la bograci, in lunca somesului? wink
De rebus ce sas mai zic......doamne cate mai faceam si eu......mai spune-le astora tineri sa faca:))
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AcidoR Sam 11 Mai 2013, 12:15 pm

Buna ziua doamnelor! hug
A fost buna cafeaua, dar ........ prea putina, Sad ..... asa ca mai aduc si eu un rand pentru intarziate sau obosite. coffee

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Daniela spor la contopit. hug

O zi minunata tuturor! prietenie
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Mai 2013, 2:34 pm

Sarumana de cafea, ca iar am nevoie. Azi iar is 5 in 1. Doar ce m-am intors din magazie unde m-am strofocat sa imping o naveta de bere. dar am renuntat, nu e de mine!!!
Afara a tras o rapaiala de 5 minute din aia scurta si cu apa multa. Sa vezi ce cald si zapuseala o sa fie. Intre timp am fugit si am dus odrasla la un coleg de clasa, ma duc la 5.30 sa il iau. Si inca nu s-a terminat ziua.....
Eiii si cand oi ajunge eu acasa si m-oi aseaza cu picioarele pe bratul fotelului si imi pun un pahar de ceva sa ma uit la tv.....sa vedeti voi!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Sam 11 Mai 2013, 3:23 pm

O, Magda, cum a fost la miting? Question
Danniela, nu mai impinge naveta de bere...ia o doza si racoreste-te wink
AcidoR, iau repede si eu o cafea, ca mai avem treaba pana diseara! Basketball
Celya_f40, ia un rebus acum ca esti tanara si vivace; nu te mai plange! croseta
ANCA ECATERINA, cu rusinea mori de foame..si azi si maine si ieri! wink
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Celya_f40 Sam 11 Mai 2013, 3:27 pm

Danniela, place-mi tare ideea asta cu un pahar de ceva....io mi-am descarcat un film, ca la televizor nu prea am ce vedea. Mi-am facut la foc automat o supica de fasole verde, pe mai tarziu putin orez cu piept de curcan, si gata cu bucatareala. Am de calcat muuult, si nu fac fata, nu ma tine spatele sa stau atata in picioare. Ma bate gandul sa-mi iau un ajutor.
Deci sa revenim la capitolu ala cu......fotelu si cu wink beat
Sa fie bere sau vin?
Piciuleeeee, deci tanara si vivace cum sunt eu, las rebusul pe mai incolo la pensie rade , deocamdata sunt in somaj wink
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Sam 11 Mai 2013, 3:33 pm

Celya_f40, auuu...hai nu te risipi in chestia asta cu somajul! Pune Cv-uri si bucura-te de timpul liber citind carti, vizionand filme si incepe cu .. bere;
uite o sa fac si eu o supica de fasole miercuri, cand se termina cea de galusti..o idee foarte buna! Sanatate si numai ganduri bune! Noroc in toate!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 11 Mai 2013, 3:34 pm

Super fain,copiii au fost incantati.Am pus pe pagina mea toate pozele.
Apoi am fost in parc la inghetata iar acum i-am culcat ca sa pot face si eu niste ciorba de cartofi si varza cu carnati.
Vreau si la concert diseara in satul meu natal. Asa ca ii vreau odihniti. wink
Sotul nu se pune ca e la munca si azi pana tarziu. Sad

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Sam 11 Mai 2013, 3:54 pm

Gata am terminat si cu birocratia, ma si aici daca nu au astia la hartii, ceri un pix si te costa dulbu la valoare lui sa il scoti din magazie. Desi totul e computerizat, la ce mai trebuie si printat habar de inteleg zid zid zid
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Sam 11 Mai 2013, 11:07 pm

Fetelor am ajuns de putin timp acasa, a fost foarte bine, cand primesc pozele va arat si voua, eu am facut doar cateva. Am avut noroc , am fost doar ajutor de bucatar azi rade , a fost un 'expert' bucatarul sef, s-a gatit la doua ciaune si am zis ca nu ma bag.

Celya am fost la Ardud langa cetate ( daca cumva cunosti zona)
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori balteanu Dum 12 Mai 2013, 7:58 am

Buna dimineata tuturor...o zi calda si linistita va doresc!
flori balteanu
flori balteanu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 299
Varsta : 53
Localizare : rm valcea
Data de inscriere : 31/08/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de irish05 Dum 12 Mai 2013, 8:30 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



buna dimineata doamnelor! inca o zi superba . sa aveti o duminica asa cum v-o doriti Smile
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Dum 12 Mai 2013, 9:03 am

Buna dimineata! E soare si nu foarte cald Smile Cred ca plec la padure,la cules flori de soc,desi socata nu-mi place Smile Dar nu sunt singura pe lume,ai mei vor,deci la cules tot neamul ,hahaha Smile
Sa aveti o duminica frumoasa!!!!
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Dum 12 Mai 2013, 9:17 am

Buna dimineata!
Unii se duc la biserica, altii la templu, altii la munca si altii la cules de flori!!!
Ce as fi stat si eu acasa, parca a simt obosita..... cred ca saptamana asta o sa chiulesc bine , o sa plec mai devreme. Frigiderul e necked, copilul singur, ce ne-om face cand pleaca sora-sa nu stiu....ca doar nu i-oi tine pe langa mine pan la adanci batraneti nu???? Ha, ha...eu vorbesc care mai anul trecut ma uitam dupa alt loc de munca pe unde pleaca fii-mea.
No, sa aveti o zi faina, soare e si la mine, o sa iau pranzul cu fecior-miu la un restaurant de pe malul oceanului!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Dum 12 Mai 2013, 10:43 am

Neat 'neata, abia acum am facut si eu ochisori pentru ca a sunat telefonul Embarassed Embarassed De cum m-am trezit m-am enervat, pe mine shot , am uitat sa cumpar ieri cafea si acum trebuie sa ies la cumparaturi. Nu avem planuri pentru azi dar cred ca mergem la socri sa vedem ce mai e prin gradina.

O zi mnunata tuturor hug
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 12 Mai 2013, 11:25 am

Buna ziua si de la Ploiesti. Desi nu-mi place... iacata-ma in in fata calculatorului. Stiti ca eu daca sunt aici inseamna ca sunt "la munca" Bine macar ca doar pana vine M de la hopodrom . Apoi... leneveeeesc in voia sortii....

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Dum 12 Mai 2013, 12:21 pm

Tot asa si eu Silvia, daca is in fata calculatorului is la munca, de acasa rar intru.
Acum chiar ca astept sa treaca timpul sa se faca 1.30 sa plec. Ma mai intorc pe la 5.30. Azi imi permit ca e duminica sa umblu teleleu tanase.
Intre timp cochetez cu niste retete de gogosi gasite pe un forum!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 27 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 30 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB