Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

+56
gmiki1
piciul
irish05
europolis
Admina
symos
dorinamisov
Giorgi
CarmenClaudia
Giorgiflor
Cristache
AnnieW
marry_a19
lucky
Giobsy
AlinaJ.Bijoux
canadianca50
mihaela_angela
maryall
dragan mirela
ANCA ECATERINA
vyky2010
emmancita
sabinatudor73
mariliv
tantza_m
barbin
Tache Marilena
mar_ysa_28
AcidoR
flori de camp
dalisia
corilex
Serban Valentina
i.xell
victoriacus
MagdaMarin
Angelica18
danniela
Chirrox13
ema
bisisica bijuterii
CCristinaC
Ducess
Day
Gabica
Gabiuta
denis21
deosebita1
Dorulet
pufoi
Celya_f40
greieras
SilviaDumitrescu
ikuta
valentinadof
60 participanți

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 27 Mar 2013, 10:42 am

Buna dimineata va spun si eu , de aici de la Canalul Dunare Marea Neagra si va invit la o cafelutza aburinda si aromata :



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



La mine dupa ce a plouat azi noapte si azi de dimineata , acum ninge linistit incit daca nu mi-as aminti ca sunt la sfirsit de martie as zice ca sunt la inceput de decembrie , s-a depus putin ... e frumos .. sper sa nu inceapa vintul ca atunci se schimba atmosfera... o fi zapada mieilor intirziata ? rade rade

O zi cu spor tuturor ! hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ema Mier 27 Mar 2013, 10:47 am

Eu am fost cand eram in relatie cu celelalt Slujba e scurta si e frumoasa Mie mi-a placut Nu se inconjoara biserica ca la noi, dar erau care au plecat spre casa cu lumanarile aprinse (in biserica au luat lumina si apoi le-au stins) Se binecuvinteaza si la ei si se impartasesc la sfarsit Dar stateam in provincie Aici unde stau acum nu stiu cum e
La mine in parohie sunt multi straini (antilezi si polonezi, in special) si cred ca vor impune obiceiurile de la ei
Cozonac nu fac pt ca am un cuptor, nu l-as mai avea Poate gasesc vreun panetone la magazin Dar niste oua colorate, parca as face Ma gandesc la din alea mici de prepelita, asa de decor intr-un cosulet Acuma, sa gasesc colorant ca pe aici multi sunt musulmani, iar la crestini s-au cam pierdut traditiile
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 27 Mar 2013, 10:53 am

Buna dimineata zic si eu pentru ca mai sunt 12 minute pana la 12, zice englezul!
Abia acum beau si eu o cafea linistita ca omul. Seful cred ca nu a dormit bine azidmineata ca l-o apucat sunatul pe la toti, si telefonul meu nu-s ce avea ca nu il auzeam si tot din astea. Abia acum am venit de la banca si ma apuc de din astea marunte. Tre sa fac si niste interviuri ca avem nevoie de cleaners si security, tre sa fac si evaluation ca la unii le expira contractul, si din astea, nu ma bagati in seama.
Eu nu tin Pastele asta ca nu stiu cum tin ei dar nu ii vad cum facem noi, cozi imense la supermarket, gatim si mancam pana nu mai stim de noi si tot asa.
De al nostru sigur o sa fac mai multa mancare, poate invit sefii sa vada cum sarbatorim noi Pastele, parca vad cum curge vopseaua alimentara de pe oule mele frumos condeiate rade rade
No, sa aveti o zi faina, plina de caldura.
Ema daca el nu vrea, nu il forta, s-ar putea sa ai surpriza sa nu fie ca la noi la biserica, el ce religie e?
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 27 Mar 2013, 11:14 am

Buna dimineata si de la mal de mare! Smile
Pana acum v-am tot citit, dar azi mi-am "facut curaj" si sa postez.
Cred ca incurcati cumva zilele. In vinerea mare, dupa ce se canta prohodul se inconjoara biserica de trei ori cu lumanarile aprinse in mana.
De Inviere, la miezul noptii se i-a lumina si se pleaca acasa, daca nu se sta la slujba pana dimineata cand se sfintesc bucatele. Nu suntem noi asa dusi la biserica, dar de Paste mergem si luam lumina apoi trecem pe la mama ii dam si ei, ciocnim cate un ou si plecam tot cu lumanarile aprinse catre casa. E usor ca mergem cu masina. wink
Ducess, in ce zona a tarii "unde ninge... si ninge...si ninge" stai?

Ema, eu (mama Embarassed, dar reteta eu am adus-o in familie si-am experimentat-o prima data wink ), coloram ouale cu hartie creponata. Ies deosebite.
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Mier 27 Mar 2013, 11:27 am

AcidoR, in Elvetia mi-am gasit linistea si iubirea Acum s-a oprit ninsoarea, dar mi s-a acrit de atata zapada, mi-au degerat lalelele si brandusele in balcon, bietele de ele...numai Yuppi nu mai vrea sa intre in casa. ar alerga toata ziua prin zapada zid
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ema Mier 27 Mar 2013, 11:50 am

Danniela, ce am povestit eu am vazut la biserica catolica de aici (repet era in provincie)
Eu mi-s ortodoxa, el e catolic iar biserica e tot catolica Nu e nici o problema numai ca nu a fost niciodata si decat sa caste gura la prostii la tv mai bine vine acolo si intra in armonie cu ceilalti Ca oricat ai fi de pragmatic, e imposibil sa nu te impresioneze putin
Bizar e ca anul trecut in Kosovo, intra cu mine la manastirile ortodoxe si se ruga fara sa-i zic eu nimic
Iar de fortat nu-l fortez (nu sunt de la Inchizitie) Doar ca mi-e frica sa vin singura acasa in plina noapte desi doar traversez strada si urc o straduta si daca el nu are chef de iesit, pe mine singura nu ma lasa sa merg Oricum, nu-i grav daca nu ne ducem
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Mier 27 Mar 2013, 11:55 am

Ne-am dus si noi o data la o biserica catolica la slujba, simteam nevoia de a merge la biserica si aici nu avem una ortodoxa. La un moment dat toata lumea s-a ridicat si a inceput sa cante o ''cantare'' si...sa danseze, cred ca era tipical african, nu am vazut asta in Romania. Dar....stii cum e, gradina Domnului e mare.
Gata, ma apuc de treaba!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori de camp Mier 27 Mar 2013, 11:57 am

Cu un ceai primiti? coffee
Stau in fata laptop-ului si crosetez. Astept un mail care trebuie rezolvat de urgenta si nu mai vine.
Am treburi, trebuie sa ajung la posta, trebuie sa gatesc dulciuri la copiii si eu stau si astept zid
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de AcidoR Mier 27 Mar 2013, 12:41 pm

Ducess, stiu ca stai in Elvetia, de aceea te-am intrebat in ce locatie, virtual cunosc unele zone. love
Ema, nu cred (parerea mea) ca tine de pragmatism faptul ca doreste sau nu sa mearga la biserica cu o anumita ocazie. Poate daca o facea din copilarie era altceva. Se obisnuia ca acolo sa se intalneasca cu amicii, cunostintele, era traditie deja. Poate nici nu mai sta in acelasi cartier si nu "se descopera" in atmosfera, asa ca prefera sa stea acasa.
Cand suntem in concediu altfel privim ce-i in jur, cu curiozitate, cu relaxare ....cu deschidere catre nou..... scratch
Oare daca-i spui ca doresti sa mergeti la inviere o sa te refuze? Cateodata nu e bine sa dai de inteles unele lucruri ci sa le spui direct. Idea
AcidoR
AcidoR
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 463
Varsta : 68
Localizare : de la est la vest si retur
Data de inscriere : 22/11/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de mar_ysa_28 Mier 27 Mar 2013, 12:48 pm

Am scris si la scoala de croitorie dar dau un copy si aici poate ma ajutati cu un sfat...va multumesc!


Un mareeeee HELPPPPPPPPPPPP!

Am lucrat pe un baietel mic un sacou de blug destul se subtire...toate bune si frumoase, aseara dupa ce l-am terminat l-am periat putin ca aveam ceva urme de creta si ce credeti s-a decolorat efectiv unde am dat...ce sa fac?
Acum l-am bagat in apa rece si a iesit culoarea la greu...nasol e ca era bleumarin cu cotiere si guler pe dos care era un albatrui deschis...acum o sa arate tot la fel? Fiind afectat mai ales in partea de jos am dat cu peria pe toata jumatatea inferioara ca sa creez asa o decolorare de jur imprejur dar nu stiu daca am facut perfect...si acum ce sa fac...sa pun niste otet in apa ca se stabilizeze asa?
Sunt disperata ca azi trebuia sa vina dupa el! Cum pot sa iau bani pe asa ceva?.






mar_ysa_28
mar_ysa_28
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Varsta : 37
Localizare : internet
Data de inscriere : 06/10/2012

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 27 Mar 2013, 1:06 pm

mar_ysa_28 dupa parerea mea... nu prea poti lua bani pe asa ceva daca a fost materialul tau , daca a fost materialul clientei... nu cred ca ai tu vre-o vina ca ai muncit atat pe un material prost . E greu de zis ce si cum scratch Mai asteapta pareri wink Iar de facut ceva sa nu mai iasa culoarea.... macar de acum in colo...doar daca exista vre-o solutie speciala. Otetul nu cred ca stabilizeaza atat de bine incat sa nu mai iasa pe viitor wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Joi 28 Mar 2013, 6:00 am

Buna dimineata![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Zambiti, e gratis!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de flori de camp Joi 28 Mar 2013, 6:10 am

As fi preferat gogosi comestibile la o coffee Ma abtin cu greu sa nu dau iama in rulada din frigider.
Azi nu prea am tragere de inima sa ma apuc de lucru (nu de crosetat). Sunt precum o minge dezumflata.
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 28 Mar 2013, 7:21 am

Buna dimineata!
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de victoriacus Joi 28 Mar 2013, 7:42 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Buna dimi. O cafea cu un dulce bunnnnn ca sa va mai indulcesc putin ziua asta "minunata" de Primavara kiss
victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Joi 28 Mar 2013, 8:05 am

'neata!
La noi a fost nasol, unul din branch-uri a fost atacat azinoapte, s-au impuscat, taiat&co. Barbata-miu era acasa dormea, mai bine ca doamne fereste!!!
O zi faina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de victoriacus Joi 28 Mar 2013, 8:35 am

wow , ce groaznic.si eu am groaza de chestii din astea,de asta am si hotarat ca e mai bine in provincie.Nu mai este agitatia si pericolul di Capitala.Si in Bucuresti s-au schimbat multe in ultimii ani,din pacate in rau.
Eu acum visez cu ochii deschisi Smile Uite-aici mi-ar place sa crosetez:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

victoriacus
victoriacus
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1143
Varsta : 50
Localizare : Clinceni/Ilfov
Data de inscriere : 21/12/2010

http://victoriacus.wordpress.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Tache Marilena Joi 28 Mar 2013, 8:42 am

Buna dimineata si de la Campina. Nu am mai intrat sa beau cafeluta cu voi cam de multicel. La birou nu am mai avut timp sa intru pe forum si seara nu stiu ce sa fac mai repede cand ajung acasa. M-am apucat si de curatenie si sper sa termin pana la Paste. Ma incurca foarte mult vremea asta.
Danni, Dumnezeu are grija de oamenii buni. Peste tot in lume sunt crime si nenorociri.
Victoria si mie mi-ar placea sa crosetez acolo!!!
Sa aveti o zi excelenta! kiss
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Ducess Joi 28 Mar 2013, 9:22 am

Buna dimineata, doamnelor!Aici s-a si topit zapada, dar ma voi duce de Pastele Catolic in Germania si voi tricota avand asta in fata[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O zi buna tuturor!
Ducess
Ducess
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 49
Localizare : unde toata lumea asteapta soarele
Data de inscriere : 26/02/2013

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de ema Joi 28 Mar 2013, 9:25 am

Buna dimineata
Uf, nu mai vine odata primavara asta Aveau dreptate cei de la meteo de aici cand spuneau ca in Franta vor fi ninsori pana la inceputul lui mai Cred ca vom intra direct in 40 de grade
Ce peisaje frumoase....
O zi frumoasa, fetelor si sporuri multe

ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Day Vin 29 Mar 2013, 7:21 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Adica buna dimineata,va asteapta o zi frumoasa si buna,si un weekend si mai si Smile
Poftiti la cafea,e numa'buna Smile
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de CCristinaC Vin 29 Mar 2013, 7:28 am

Buna dimineata!
Sar' mana de cafea Day! Cum sa nu ma trezesc cu o asa cafea frumoasa! Doar privind-o imi da chef de viata. Smile
O zi frumoasa si cu spor tuturor! kiss
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 29 Mar 2013, 7:35 am

Buna dimineataaa!!!
Maaai dar ce fete harnice!!!!Sa avem zi buna si cu spor!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de danniela Vin 29 Mar 2013, 8:16 am

Buna dimineata!
Eu am o durere surda de cap, sper sa imi treaca. Ploua de azi noapte dar cred ca o sa se termine ca vad ca s-a luminat cerul.
Sa aveti o zi faina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de piciul Vin 29 Mar 2013, 9:19 am

Buna dimineata! ...Pot spune inca! wink
O zi buna tuturor! Multumim de cafea! cafea
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

 Ne bem cafeaua impreuna ! (35) - Pagina 6 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna ! (35)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB