Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

+78
Andante
nico21
ana3
Ladia
mnoemi
dszilvike
Gabica
rivka
Flora-handmade
olguta cusma
giorgiana.bacula
piciul
Uca
marina40
orhapetru
dorina narita
Adelle23
ANCA ECATERINA
MirelaC
i.xell
gabriela1554
ella.g
mariposa.romania
letho
Greteledelweiss
Teima
cleobejan
ancuta_ancuta
maria0203
nicole24
enyy_enyyy
CarmenClaudia
cristinelu_mai
AcidoR
fulguta28
aurishta
Karina33
AITEN
ancush
otilia gergely
Irinax3m
marabr
cristina07
Motzu
Anca Petrut
AnnieW
martutzza
arielas
chira
copilela
Gianina4ever
gmiki1
MagdaMarin
ionela07
diada
Gerlinde13
mar_ysa_28
barbin
nuta_s
symos
maryall
scoobbyy
corina corina
canadianca50
valentinadof
aurelia.c
ancabanu
stoy
cory74
ismi3ismi
Admina
niculasimona
alice07
despina13cucli
Panea Laura
Dorulet
aidil
MihaelaT
82 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Lun 23 Dec 2013, 7:46 pm

Valentina, cred ca da, mai degraba portfad, ca le-am lasat asa simple. Multumesc pentru apreciere.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Mar 24 Dec 2013, 1:20 pm

Si un plic din imitatie piele, luata de la sahara:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am vrut sa ii pun si lant auriu dar nu prea am gasit...
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Mar 24 Dec 2013, 6:37 pm

o poza cu el integ nu ai? si ceva dimensiuni?

Nu o sa inteleg niciodata de ce unele fete nu dau detalii despre ce fac. Meseria din mana nu ti-o ia nimeni. Chair daca dai un sfat. Daca am fi gandit toate asa acest forum nu ar fi existat. Aici nu ma refer la tine Ladia, am intalnit o tipa pe Fb care ca sa nu spuna cum face a zis ca are foarte multa treaba  rade desi sheruia pe alta parte. In acelasi timp este Alina Villanova care de fiecare data mi-a spus dupa ce tutorial a facut si de unde isi ia marterialele. Si cu toate astea, ati vazut vreuna ca lucrez ca ea? fiecare are stilul ei. M-am descarcat si eu  rade 

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de gabriela1554 Mar 24 Dec 2013, 8:35 pm

i.xell a scris:
Gabriela, imi place geanta colegului, in interior e simpla sau mai are in dotare buzunar?
multumesc, doar captusita. are doar buzunarul acela cu fermoar si e cam mica sa se loveasca doua buzunare cap in cap.
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Mar 24 Dec 2013, 9:42 pm

Diada, uite si poza cu plicul intreg, acu m-am prins ca nu se vedea tot in niciuna din poze:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dimensiunea este 19*26 cm, cred ca nu e standard, eu am facut-o la ochi dupa o carte, rezerve de 1 cm.

Eu nu vand, desi m-am bagat in toate domeniile cate un pic, croit, crosetat, genti, bijuterii, haine, lotiuni de corp. Cred ca nu am stofa de comerciant. Am si tutorial ptr plic aici: link.  Cat despre explicatii dau cu mare drag, eu tot uitandu-ma la ce nivel sunteti voi mi s-a parut banal cu ce am venit, dar poate mai sunt si persoane la inceput, pentru cine e asa e un proiect ok.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Joi 26 Dec 2013, 4:58 pm

sunt foarte frumoase. eu am cumparat piele naturala pentru marochinarie si desi am croit deja plicul pe care il doresc, inca nu l-am cusut. am primit si niste mostre de imitatie de piele de la un depozit din Timisoara, dar mi se par destul de delicate la coasere. dupa sarbatori o sa incerc sa cos si eu plicul. sper sa reusesc
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Joi 26 Dec 2013, 5:45 pm

Ana3, multumesc, materialul pe care l-am folosit s-a cusut usor. Cu ac de piele, nu stiu daca asa se face dar la mine a mers. Spune-mi te rog, cam cat e imitatia de piele la depozitul din tmisoara, presupun ca e texline. Aveau multe mostre? Daca poti pune o poza ar fi super Smile
Piele inca nu am cusut, mai intai exersez pe imitatie hihi.
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Joi 26 Dec 2013, 7:20 pm

Da, de la texline am cumparat. pielea naturala a costat 45 lei m patrat fara TVA. mi-au trimis vreo 12 mostre. Imitatia este 20 lei m liniar, vreo 30 de mostre. cel mai simplu este sa le ceri lor mostre de pe site. costa in jur de 10-15 lei transportul, dar poti vedea si textura materialului. in plus cei de la texline nu livreaza daca nu ai cerut mostre in prealabil, tocmai din aceasta cauza. sunt mai multe tipuri de imitatie. unele nu sunt potrivite pentru gentute pt ca apar fisuri daca vrei sa le cosi. poze nu reusesc sa postez, sau nu stiu eu cum se face. daca reusesc, atunci postez si poze
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Joi 26 Dec 2013, 7:40 pm

Multumesc, ana3. E ok si fara poze. Eu am mai facut comanda la ei dar am luat altele, bumbac, in si jerse. Mostre nu am cerut piele imitatie sau naturala, atunci nu credeam ca pot coase la masina mea. O sa le cer la urmatarea comanda. Sunt foarte de treaba am vazut.

Daca vrei sa afli cum sa pui poze, exista tutorial aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Joi 26 Dec 2013, 9:48 pm

Va sterg mesajele de aici si vorbiti pe privat va rog.

Am avut si eu comanda de un plic. Din pacate prima poza lasa de dorit. Poate cand o sa-l primeasca o sa-mi tirmita posesoarea poze cu plicul intreg.

Este facut din material putin elastic, negru si aplicat broderie cu paiete, decupat de la un alt material. Captuseala bumbac. Inchidere cu magnet. Dimensiuni: le aflu cand primeste coletul  rade 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de nico21 Joi 26 Dec 2013, 9:59 pm

Multumesc diada nu mi-am dat seama cu suntem off topic.
E foarte dragut plicul, e cumva si intarit?
nico21
nico21
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Joi 26 Dec 2013, 10:14 pm

Da, cu intaritura pentru genti.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de valentinadof Vin 27 Dec 2013, 10:12 am

Cu siguranta ca plicul va fi primit cu multa placere, Diada!
Superb! Si cu broderie de paiete!Eiii!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Admina Vin 27 Dec 2013, 11:55 am

Diada, superb plicul, elegant si versatil. La cat mai multe cliente la plicuri si gentute.  ura

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Vin 27 Dec 2013, 8:59 pm

Felicitari pentru plic Diada. E superb. Ce fel de intaritura ai folosit? Se poate cumpara din magazine? Multumesc
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Andante Sam 28 Dec 2013, 12:18 am

Diada, sa nu spui ca broderia din/cu paiete e facuta tot la masina aceea 'minune'?!Nici de cumparat nu gasesti asa ceva!Felicitari!

LE Acum am vazut explicatiile detaliate...scuze!
Andante
Andante
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 57
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 08/09/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Sam 28 Dec 2013, 1:01 pm

 scuze ladia, zid  am gresit pretul imitatiei de piele. e 12 lei nu 20.
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Dum 29 Dec 2013, 12:51 pm

Question Am nevoie de ajutor. Am cusut o gentuta si nu stiu cum sa atasez chenarul. Stiu ca este prin coasere si intuiesc aproximativ cum, dar nu sunt sigura ca acesta este procedeul corect. Multumesc
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de diada Dum 29 Dec 2013, 5:10 pm

Ce fel de chenar ai?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Lun 30 Dec 2013, 5:39 pm

Am reusit sa termin gentuta.


Ultima editare efectuata de catre ana3 in Mar 31 Dec 2013, 12:41 pm, editata de 1 ori
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Ladia Lun 30 Dec 2013, 8:49 pm

Bravo, ana3! Si la mai multe!
Ladia
Ladia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Karina33 Lun 30 Dec 2013, 9:22 pm

ana3 io o sa-ti zic bravo abia cand o sa depui minimul efort de-a finisa produsul. Macar pe unde se vede....
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Lun 30 Dec 2013, 11:30 pm

Multumesc ladia.
Scuze Karina33 daca nu se ridica la inaltimea asteptarilor. Avand in vedere ca a fost realizata din materiale reciclate si nu pentru a fi pusa in vanzare, ci mai mult ca sa-mi dovedesc ca pot macar sa visez ca pot sa fac si altceva in afara de a fi mama, atunci eu cred ca merita. Sper
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Karina33 Mar 31 Dec 2013, 6:38 am

Ana3 nu-i vorba de asteptarile mele, ar trebui sa fie ale tale. Si ce daca-s materiale reciclabile? Alea nu pot fi finisate?
Zici ca esti mama. Pe copilul tau il scoti in lume, si vrei sa fie si laudat, mucios, jegos si cu hainele atarnate pe el? Mai gandeste-te inainte sa lasi orgoliile ranite sa raspunda in locul ratiunii! N-am vrut niciodata raul cuiva, cu atat mai mult pe forum.
Si da, astept sa zic bravo la ceva frumos si curat lucrat!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de ana3 Mar 31 Dec 2013, 12:49 pm

intr-adevar gentuta nu arata bine. Am reusit sa o sterg. poate data viitoare voi face o alta care sa fie demna de prezentat. aveti dreptate, nu mi-as scoate niciodata copiii din casa murdari si nearanjati, asa cum nu o sa scot nici gentuta.
Un an nou fericit tuturor!
ana3
ana3
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : internet
Data de inscriere : 20/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII - Pagina 11 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-VIII

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB