Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

+55
dalisia
Ducess
elluta
pufoi
eriliana
lenus70
flori de camp
Angelica18
mari01
crina68
sabinatudor73
Marry
symos
kmn
rivka
ileana cosanzeana
fizicuta
mihaelavama
cica elena
cld
dorinamisov
ikuta
SilviaDumitrescu
Celya_f40
MihaelaT
Rimmelle
logra
Karina33
mym
CristinaBDH
valentinadof
cristi970
flori balteanu
Serban Valentina
GinaP
lucky
Giobsy
aisha
dadina
danniela
cozma felicia
anka_gabi
cris_io_mat
sorinamircov
marina40
victoriacus
georgeta.prnic
corina corina
cristinamihaela
gabi1972
myky7robc
emmancita
lelia40
corilex
romaya
59 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de romaya Mier 13 Feb 2013, 11:22 pm

SilviaDumitrescu a scris:
romaya a scris:
Mai exact : 152 patrate /15 zile ~10 patrate /zi +bordura +capete ascunse .. zid
ee si crezi ca ai dat toate iecsplicatiili?
10patrate/zi =cate ore avand ziua?
(asta pentru ca nu am avut alteceva ce sa mai zic de invidie ce am pe tine ) rade rade rade

paii ...scratch stiam de la tovarasa ca o zi are 24 de ore Laughing doar nu s-o schimbat fara sa fiu anuntata ..eeee.. .. rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 14 Feb 2013, 12:38 am

Offfff,inimioara mea ,ce frumoasa este love 152 de patrate si finisare in mai putin de o luna(probabil si alte proiecte pe langa) ,asa se obtine gradul de maresal, nu ca mine doar visand (si mintindu-ma singura...o sa fac si eu ceva asa finut si de efect).Minunata!Felicitari! aplauze
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de dorinamisov Joi 14 Feb 2013, 1:08 am

Kmn,frumos boleroul sa-l porti cu placere! Flowers

Romayaaaaa !Mai odihneste-te si tu,sa te ajungem si noi din urma pupi
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 76
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de flori de camp Joi 14 Feb 2013, 6:11 am

mirat2 Iar altii nu reusesc o bluza pentru un copil in 2 saptamani. Superba realizare, Dna Romaya. Flowers
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de mari01 Joi 14 Feb 2013, 7:24 am

Maresal Romaia ma ucizi lent si sigur.Superbisima si asta va fi o colectie pe cinste. Flowers
mari01
mari01
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 964
Varsta : 43
Localizare : craiova
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de corilex Joi 14 Feb 2013, 7:48 am

foarte faina romaya!ai avut spor nu gluma!
corilex
corilex
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 799
Varsta : 50
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 29/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de eriliana Joi 14 Feb 2013, 8:10 am

romaya a scris:
eriliana a scris:mi-a picat fatza....cat timp ai lucrat sefa ??????

rade stai sa ti-o ridic :3 saptamani rade

Mai exact : 152 patrate /15 zile ~10 patrate /zi +bordura +capete ascunse .. zid

Nu ma multumesc explicatiile....viteza de crosetat??? cate picioruse/minut? cate gauri???? hmmmm, am hotarat : nu-mi place in plus e alba , e...lunga....are volane.....e superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... pupi crezi ca asa usor imi ridici fata?? Peste maresal ce este ????supermaresal??? locotenent maresal??? Uite-asa scoateti voi din capul omului orice idee de a croseta.....gata m-ati lecuit definitiv ..raman la stadiul de privitor/admirator,mort/mut de invidie......mamaaaaaaa ce ma roade.....(invidia wink )
eriliana
eriliana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 349
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 15/01/2012

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de lelia40 Joi 14 Feb 2013, 8:26 am

Invidie ,respect ,admiratie /toate dau navala /cand vezi asa creatie /superba ,ca de gala .....
Si fata mea e pe tastatura ,iar sufletelul suspina inca dupa rochia cea verde ,acum e distrus...
Felicitari si spor ! faci lucruri minunate ! ca dealtfel toate doamnele de pe aici hug
lelia40
lelia40
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Varsta : 53
Localizare : motru
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de romaya Joi 14 Feb 2013, 11:56 am

Multumesc tuturor , kiss
In privinta timpului de lucru ,nu ma bagati in seama Smile cum v-am mai spus am timp berechet,am renuntat la profesie din motive personale si m-am reprofilat .. Smile Dantelaritul m-a pasionat dintotdeauna ,am suferit si eu ca si voi ,ca n-aveam timp destul pentru pasiunea asta ..Crosetatul m-a ajutat sa trec peste momente dificile -este inlocuitor de succes al psihologului Smile alaturi de voi forumiste dragi multumesc care m-ati suportat chiar daca uneori am fost mai dificila .. scuze..Embarassed
No gata cu multumirile ca nu suntem la Oscar .. rade si sa trecem la treaba:
Am spalat la masina obiectu' ..program cu stoarcere suplimentara ,l-am uscat pe menechin ,nu l-am apretat ,nu l-am calcat decat cu mana .. Smile nu-mi place dantela apretata si calcata ,imi place sa fie cat mai "naturala " wink
asa arata acuma :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In concluzie : nu s-a scurtat/lungit la spalare chiar daca are 1,2 kg.. inc-odata Flavia nu m-a dezamagit ..multumesc Talmaciu-Sibiu..etc.. se apropie oscarurile.. rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 14 Feb 2013, 1:12 pm

Si pentru ca tot suntem la Oscaruri rade primeste astazi cu ocazia Sf.Valentin o inima mare mare rosie cu Felicitari !



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



O incintare sa privesti lucrurile pe care le faci cu atita pasiune si daruire !




Ultima editare efectuata de catre Serban Valentina in Joi 14 Feb 2013, 4:31 pm, editata de 1 ori
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de romaya Joi 14 Feb 2013, 1:30 pm

Multumesc Valentina love pupi
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de danniela Joi 14 Feb 2013, 1:44 pm

kiss kiss kiss
Pe zi ce trece ne dai gata cu lucrarile tale!!!! Eu chiar te vreau la Oscar!!!! Nu, nu pe tine ci lucrarile tale!!!!!!
Felicitari de mii si mii de ori!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de romaya Joi 14 Feb 2013, 2:03 pm

danniela a scris: kiss kiss kiss
Pe zi ce trece ne dai gata cu lucrarile tale!!!! Eu chiar te vreau la Oscar!!!! Nu, nu pe tine ci lucrarile tale!!!!!!
Felicitari de mii si mii de ori!!!

Multumesc hug
Eu m-as multumi si cu un Oscar de la Renta .. rade
romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de symos Joi 14 Feb 2013, 3:16 pm

cand posteaza romaia .nu trebuie sa comentez cuvintele sunt de prisos ,nu pot exprima ce simt cand privesc "munca"ta........ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de myky7robc Joi 14 Feb 2013, 6:41 pm

romaya, felicitari si de la mine.
diagrama de lucru, vrei sa o postezi?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de romaya Joi 14 Feb 2013, 7:21 pm

Asta-i schema ,patratul de sus :


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss

romaya
romaya
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1381
Varsta : 66
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/06/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de myky7robc Joi 14 Feb 2013, 7:39 pm

ms mult, esti o prietena adevarata si o artista si mai adevarata.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 60
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de flori balteanu Joi 14 Feb 2013, 9:02 pm

cuvintele sunt de prisos ,Romaya...felicitari!
flori balteanu
flori balteanu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 299
Varsta : 53
Localizare : rm valcea
Data de inscriere : 31/08/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de cristi970 Joi 14 Feb 2013, 9:26 pm

Felicitari!
E superb, Romaya!
ura
cristi970
cristi970
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 589
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 27/12/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de emmancita Joi 14 Feb 2013, 11:54 pm

A trebuit sa ma duc trei pagini in urma sa vad ce am pierdut, iar a postat Romaya ceva!! Suuper a iesit!! Cata munca, cata frumusete!! Sa fii sanatoasa, Romaya si sa lucrezi muuulte astfel de minunatii!! kiss si sa ne arati si noua. Merci
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de corina corina Vin 15 Feb 2013, 10:17 am

Deja s-a spus in repetate randuri tot ce se poate spune de maiestria si rabdarea Romayei , asa ca nu-mi ramane decat sa spun si eu pe scurt : ''Multa sanatate sa ai draga Romaya si spor in tot ce-ti place sa faci ! flower ''

Si calcand apasat pe urmele Silviei , va arat si eu cum am reusit intr-un tarziu sa trec de subtiori la o bluza de matase verrrde wink , fara sa va mai povestesc cat am desirat pana am modificat modelul corespunzator . rade in locul cu pricina .


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Acum n-o sa va promit ''marea cu sarea'' spunandu-va ca va fi gata... nu stiu cand . Oricum greul a trecut , asa ca va merge repede , in functie de timp . Ramane de vazut daca se lungeste corespunzator ca si rochia albastra de tot a Silviei . wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 15 Feb 2013, 10:50 am

Coriiiiinaaaa inceputul este superb. Sunt sigura ca si rezultatul final va fi la fel. Cel putin la privit. Ramane de vazut cum va fi la purtat. Oricum te consider o curajoasa daca dupa experienta mea te-ai incumetat sa te apuci de asa ceva . Chiar sunt curioasa daca si la tine se va lungi ca la mine. Asta pentru ca mai am un pachet de sculuiri de matase. Sa ai spor si ... sa nu patesti ca mine.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de corina corina Vin 15 Feb 2013, 11:24 am

Multumesc de incurajari draga Silvia ! pupi
Ramane de vazut ce si cum am sa patesc . Chestia e ca nu mai pot de ea ! O fac si eu mai scurta rade si sa vad cat e in stare sa se lungeasca . Macar mai fac o economie de material . rade Important e sa nu se... largeasca ! wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de Celya_f40 Vin 15 Feb 2013, 11:57 am

zid ca niciodata nu voi fi in stare sa crosetez ceva asa frumos.......Romayaaaaaa, superb, n-am cuvinte! A iesit perfect! Felicitari!
Corina, da ce harnicuta esti tu...bine, stiam asta oricum, daaar, prea te intreci cu gluma! Verdele e ametitor! modelul dureros de fain, ( numa io... zid )
Spor sa ai, ca ce a fost greu a trecut. wink Da ce e, fir de matase? si nu ai adaugat un fir de ata? Parca asa mi-amintesc eu ca se procedeaza, nu?
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de cristinamihaela Vin 15 Feb 2013, 1:31 pm

Romaya are o masina de crosetata acasa ;))

Corina - verdele e super. Spor si rabdare sa o termini, ptr ca o sa fie o minunatie!

Bravo fetelor! kiss
cristinamihaela
cristinamihaela
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 159
Varsta : 49
Data de inscriere : 20/11/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri-crosetate (20)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB