Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Imbracaminte pentru gravidute

+71
criston84
CarmenClaudia
letho
alice07
scoobbyy
anomyss
marabr
Uca
zylv
fulguta28
anyrok
arielas
i.xell
marina40
ancabanu
alinachiri
pisi
kabunta
anigherman
mariucamariuca
Savu Ramona
alinutza_andrei08
rosita
bobitica
Chirrox13
ALICET
degetica
aurishta
geo
dienutzababy
Alice85
Motzu
Steluzza
PAULA CONSTANTIN
LYNDA
valentinadof
mnarcisa
ancush
clodi
europolis
IrisT
danabekk
Marry
Tinkerbell
Giobsy
amnro
feliciagl
teisoara
leonutza69
tomari
Alina.C
simonag
MagdaMarin
vilcris
danae
Karina33
mb09
ancuta_ancuta
Noemi
Adeana
ioana soare
mdlupu
geany
MihaelaT
Clio_Ela
Admina
SilviaDumitrescu
arime
anne-marry
Camy
diada
75 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Joi 22 Apr 2010, 11:21 am

Poti sa-l furi, sa-l faci identic, cum vrei, cred ca lui Karina trebuie sa-i cerem voie Merci ea mi-a explicat "mura-n gura" este ideea ei, imi place si mie tare mult cum a iesit, recunosc ca fara voi nu m-as fi gandit sa-l inveselesc putin, acum chiar este super!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de ioana soare Joi 22 Apr 2010, 11:48 am

Diada e super sarafanul si asa inveselit cu snur si purtat de tine imi place mult mai mult! Flowers
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 09 Mai 2010, 7:47 pm

Diada, eu am ramas in urma rau de tot... Sarafanul imi place la nebunie! Mai incolo sper sa-mi fac si eu.
Deocamdata pot purta bluzitele si rochitele facute anul trecut, o luna-doua imi mai intra burtica in ele Smile

Dar de o bluzita cu manecute lungi aveam nevoie... Tiparul e din Burda Apr. 2009 ( am facut cu cusatura pe umar, o singura parte maneca+piept, si maneca+spate). Modelul mi-a placut mult, a fost prima bluzita facuta de mine anul trecut- cand m-am reapucat- dupa multi ani, de cusut:)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre Clio_Ela in Dum 09 Mai 2010, 7:56 pm, editata de 1 ori (Motiv : Completat poze)
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de leonutza69 Dum 09 Mai 2010, 8:52 pm

foarte frumoasa clio, ca toate creatiile tale, tocmai ti-am studiat albumul, imi plac mult,toate
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de teisoara Dum 09 Mai 2010, 8:56 pm

Frumoasa mamica purtatoare de burtica ,dar si indemanatica foc.frumoasa bluzica si se aseaza super. pupi
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Karina33 Dum 09 Mai 2010, 10:06 pm

Frumoasa bluza Ela, imi place cum se aseaza pe tine!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 09 Mai 2010, 10:54 pm

Ela, e foarte frumoasa bluza si esti o graviduta super.
De acu' o sa tot postezi pe aici ca din ce ai tot scris nu te mai incape nimic...astept.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Dum 09 Mai 2010, 11:21 pm

Karina, eu astept critici si sfaturi! Sa nu treci peste defecte, ca ma supar:) Altfel nu mai invat nimic. Oricum nu cos eu prea mult, dar macar sa o fac de fiecare data mai bine:)

Teisoara, Mihaela, Sa nu ma deochiati!! wink Frumusica eram eu in urma cu vreo 15 ani... acum sunt o babutza grasutza Smile
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 09 Mai 2010, 11:33 pm

Unde, unde, care, care?
Stai asa, ce babuta? Pai avem aceeasi varsta si eu ma simt tare tanara wink asa ca... sa nu te mai aud.
Am o colega trecuta de 50 si e tare simpatica cand zice "in floarea varste" si dupa o pauza completeaza cu "varstei mele" si tu incepi aici cu babuta...ptiu, ptiu sa nu-ti fie cu deochi!

No, scuze de off topic (eu nu-s incruntata, ci zambesc) si de trebuie ma moderez. peace

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Karina33 Dum 09 Mai 2010, 11:38 pm

Clio_Ela a scris:Karina, eu astept critici si sfaturi! Sa nu treci peste defecte, ca ma supar:) Altfel nu mai invat nimic. Oricum nu cos eu prea mult, dar macar sa o fac de fiecare data mai bine:)

Teisoara, Mihaela, Sa nu ma deochiati!! wink Frumusica eram eu in urma cu vreo 15 ani... acum sunt o babutza grasutza Smile

Mai asteapta!!! Chiar m-am uitat! Suspect Tivul e frumos, decolteul e suficient fara a fi indecent, lungimea e ok, mai ales pentru burtica....aaaa, m-am prins! Nu te laudasem detailat! Si nu te vaita de batranete, se stie ca femeia intinereste cu sarcina! Asa ca sa pui mana sa-ti mai lucrezi hainute!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 10 Mai 2010, 12:17 am

Karina, am vb foarte serios, am multe de invatat! Cos de placere, pana am descoperit forumul lucram dupa ... ochi, instinct si ceva logica. Pana anul trecut stateam trei zile la o bluzita, apoi am reusit in trei ore:) Off, daca ar fi timp destul sa invat sa lucrez si corect, nu numai binisor si gandind ca "nu se vede din avion"...
Mihaela peste o luna sunt considerata OFICIAL gravida batrana...
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Lun 10 Mai 2010, 7:20 am

wow, super ti-a iesit, iti vine foarte bine! Si culoarea imi place tare mult, s-o porti cu placere hug
Si eu ar mai trebui sa-mi fac macar o bluza, dar cum sunt "consemnata" in casa, ies doar la nevoie, ma descurc cu ce mai am, plus ca mi-e din ce in ce mai greu sa stau la masina de cusut si din cauza burticii dar si din cauza lui Petru care vrea si el, desigur!
Ela, tu esti la inceput, asa ca abia astept sa vad ce-ti mai faci, mai ales ca ai toata perioada verii inainte! love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de feliciagl Lun 10 Mai 2010, 7:26 am

Ela foarte frumoasa bluza si ca intotdeauna excelent executata. Ti-am vazut si rochitele, sunt superbe. Rochia neagra cu buline albe e din budra? mai stii nr? Esti o gravida stilata.
De ce oficial gravida batrana, eu ma gandeam sa mai fac un copil, atunci cum as fi numita?
avatar
feliciagl
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 267
Localizare : galati
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 10 Mai 2010, 10:33 am

Smile Felicia, de la 35 de ani, gravida e considerata... batrana Sad si intra in categoria sarcinilor "cu risc". De ce nu or schimba asta nu stiu... Am colege de serviciu care la 40 sau 42 au nascut primul copil.

La rochia neagra cu buline am facut un tipar simplu de tot, tre sa il caut, stiu ca l-am pus si pe forum cand am postat rochia.

Diada, imi voi mai coase 2-3 bluzite, inca imi sunt bune cele facute anul trecut. Cu moda asta -Baby-doll, cu cusatura sub piept, nu mai stii care e graviduta si care nu, parca toate femeile sunt burtici, zau asa:)

edit: am gasit postarea:)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre Clio_Ela in Lun 10 Mai 2010, 10:39 am, editata de 1 ori (Motiv : am gasit postarea de la rochii)
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Joi 20 Mai 2010, 7:59 am

La cate gravidute suntem pe forum, slaba miscare la acest topic bee

Vin cu un top cu ata elastica, de cand ma bate la cap Admina sa-mi fac asa ceva hug si o fusta din raiat, pe care am modificat-o, fusta primita de la Admina, de la prima sarcina dar atunci nu am avut timp de ea s-o fac si uite ca nici nu am refacut-o in alt fel intre timp (si bine am facut).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

asa arata fusta initial:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si transformata:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

poate par maaare, dar sunt gravida in 34 saptamani (pe primul l-am nascut la 36 sapt) asa ca nu mai am mult, oricum bebe e mic, are abia 2.100g de-asta zic ca mai am 3 saptamani pana nasc! Apoi va predau stafeta, eu nu ma mai bag pupi

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de vilcris Joi 20 Mai 2010, 11:26 am

Cred ca iti sade bine cu tonurile astea de bej si maro, dupa cat pot eu sa-ti vad din fata. Si bluza cred ca va fi foarte buna la plaja ca nu stiu ca si gravida daca mai ai timp sa o porti rade
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 20 Mai 2010, 11:40 am

Diada, sper sa aduci vara acum, ca ai facut topul Smile
Foarte buna ideea cu modificatul fustei, si ti-a iesit super! Felicitari!!

Cred ca si vremea e vinovata ca gravidutele de pe forum nu prea cos, eu port puloverele mai largi pe care le am in dulap, ca pe dedesubt nu se vede mare lucru.

Esti o graviduta frumoasa, si inca subtirica. Iar tu zici... "maare".? ... ah, pe mine ma apuca groaza. Pai burtica mea e acum, la numai 20 de sapt. aproape cat a ta. Sad Dar nu de la bebe, ca el e mititel (sper sa imi spuna maine dr cam cate grame are) ci de la pacatoasele de sunculitze, care se depun in ultimele saptamani de parca as sta numai la masa. Si chiar nu stiu de la ce, ca de mancat mananc parca mai putin decat inainte de sarcina Sad Ups, sunt deja off topic
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 20 Mai 2010, 1:45 pm

Diada, fain tare topul si fusta arata tare bine. pupi
Mai un pic...
love

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Joi 20 Mai 2010, 1:58 pm

Adevarul e ca m-am cam agitat cu acest top, si cu fusta, o sa le dau mai departe cui are nevoie! mersi de aprecieri, chiar ca mai e un pic!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Camy Joi 20 Mai 2010, 6:28 pm

DIADA superrrr totul ,si ingenioasa ideea la fusta,sa le porti sanatoasa,hai ca mai ai un pic .
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de geany Joi 20 Mai 2010, 8:35 pm

Diada, spui mereu ca gata nu mai cosi si apoi ne mai arati ceva, inca ceva si... sa le porti cu placere, sa fiti sanatosi si sa mai cosi pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Karina33 Joi 20 Mai 2010, 11:04 pm

Stati sa vedeti ca acusi apare Diada si cu o rochie de seara! Si punem pariu ca-n bagajul de spital e si masina de cusut?
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de amnro Vin 21 Mai 2010, 12:19 am

si statia de calcat rade rade
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de diada Vin 21 Mai 2010, 10:29 am

La rochii de seara nu ma bag, nu sunt asa de priceputa ca voi hug si da, mi-as pune si masina de cusut in bagaj, trag tare pe ultima suta de metri ca nu stiu cat voi mai putea face ceva dupa... si statia chiar e marfa! lol!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Giobsy Vin 21 Mai 2010, 11:34 am

Diada, esti o graviduta frumusica si priceputa! Nici Demi Moore nu arata atat de bine cand s-a fotografiat cu burtica mare.
Sa le porti cu placere si sa le predai stafeta (hainele de gravida) altor fete de pe aici.
Mie nu, in nici un caz!
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Imbracaminte pentru gravidute - Pagina 4 Empty Re: Imbracaminte pentru gravidute

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB