Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Rochii de seara,deosebite (9)

+89
Gabiuta
i.xell
ral
tomari
nicole24
ivanutamihaela
Giorgi
Gabry_ela
Steluzza
Elspethalexia
Alina Les
tadok
rivka
Mickey
olguta cusma
scoobbyy
madalinush
maravela lucia florina
DANIELA.I
Dorulet
teisoara
adelina24
Chirrox13
corina corina
aurishta
nicoletanoni
elutzamicutza
pisi
aurelia.c
emmancita
barbin
iriclau
Miniona
-iulia-
a.moscu
Tache Marilena
victoriacus
gabriela1554
lucky
ismi3ismi
mami jeni
kla78
zucchina
kerkyra
Panea Laura
alexaaa08
sybex
nicole71
Motzu
canadianca50
Gianina4ever
valentinadof
chihaiamaria
kitty_1973
gepiza
stoy
PAULA CONSTANTIN
ema
bibitu
aidil
cosmina46
alice07
arielas
Karina33
afilimonb
marina40
fulguta28
wanna1687
marabr
Admina
rosita
cory74
Adelle23
ancabanu
mischelle35
veronica.l
MihaelaT
silvia adriana
MagdaMarin
danniela
tinap
SilviaDumitrescu
clodi
Rimmelle
ALICET
Lucia Ro
despina13cucli
ancush
Uca
93 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aidil Lun 29 Oct 2012, 11:15 am

Karina, imi era dor de tine! Cel mai mult imi place rochia rosie pt domnisoara de onoare, dar si cea bej in care urmeaza sa se schimbe!
Nu inteleg cum este croit closhul despicat, dar arata bine. Daca tot am inceput, spune-mi te rog si mie cum procedezi la surje cand ajungi la colturi, ale mele (colturi) nu ies nici pe departe asa aspectoase ca ale tale.
Cat despre Sahara, nu e chiar magazinul cu cele mai bune calitativ materiale. Mai au cate ceva deosebit, dar nu e greu sa te inseli, mai ales ca nici modul de prezentare nu te ajuta la cumparat/ales. M-am pacalit si eu acolo de vreo 2-3 ori.
M-au surprins rochitate pt fetitele nasei (8 si 12 ani parca), sunt tare frumos lucrate, dar eu mi-as fi imbracat fetitele de 8 si 12 ani ceva mai copilaresc. Probabil clientul e stapan, dar si mama ar trebui sa se impuna mai bine in fata lor.
Felicitari si inca odata ma bucur ca ai aparut!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de iriclau Lun 29 Oct 2012, 1:24 pm

Sa va arat si eu cu ce m-am ocupat in luna a 8-a de sarcina .... o rochie de mireasa pentru o prietena . V-am cerut eu sfaturi in legatura cu corsetul ... care e acoperit de bluza de dantela (din fericire) . Pana la urma corsetul a iesit ok , dar nu de nota 10.
Fusta e prinsa de corset, iar bluza de dantela se incheie cu nasturei la spate . Mi-a placut tare mult dantela. Se lucreaza destul de greu pt ca paietele si margelutele ingreuiaza coaserea la masina dar am fost multumita de rezultat.
Daca e cineva interesat pot da detalii cate straturi are partea de fusta...etc ..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In caz ca nu se intelege...rochia are o funda la spate, prietena mea fiind slabuta, a trebuit sa cream un pic de volum ..

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aici se vede mai bine modelul dantelei ...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

E tare greu de facut o rochie de mireasa , dar e si frumos. Miresele in general sunt dificile , mai ales cand nu stiu exact ce vor (ce model, ce material ..). Si mie mi-a fost greu sa-mi aleg o rochie de mireasa de-a gata , apoi daca era sa o fac undeva... cred ca fugea croitoreasa de mine rade

Sper sa va placa rochia mea! kiss
Spor la cusut !
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de ancabanu Lun 29 Oct 2012, 3:02 pm

mirat2 Felicitari iriclau!!! Ti-a iesit super rochia!!!! Cred ca trebuie sa ai curaj sa mergi la croitoreasa pentru rochia de mireasa. Eu am cautat mult rochia mea iar cand am gasit-o, am fost la proba si am simtit ca este a mea. A fost prima si ultima rochie de mireasa probata si luata!! Nu as fi avut rabdare sa merg la probe si abia apoi sa o vad finalizata!!
Miniona, ce rochie de sirena ti-a iesit! Minunat!!
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Panea Laura Lun 29 Oct 2012, 4:00 pm

Nu pot sa spun decat uaaaaaaaaauuuuuu mirat2
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de barbin Lun 29 Oct 2012, 4:15 pm

si eu la fel mirat2
barbin
barbin
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Varsta : 38
Localizare : Galati
Data de inscriere : 26/06/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Karina33 Lun 29 Oct 2012, 5:17 pm

E superba rochia de mireasa!
Si da, e distractiv :zid zid zid sa lucrezi cu miresele! Vin deja stresate si se streseaza si mai si pana le dai umerasul cu rochia gata. Dar cum sunt printese in ziua respectiva ai tu rabdare in locul lor si dupa marele eveniment iti primesti multumirile reale si sincere.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 29 Oct 2012, 7:22 pm

Iriclau ,rochia de mireasa e de senzatie!Felicitari!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de alice07 Lun 29 Oct 2012, 9:37 pm

excelent! toate rochitele sunt lucrate minunat, iar pt cea de mireasa pur si simplu nu imi gasesc cvuintele. felicitari se de la mine
alice07
alice07
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Varsta : 44
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 29 Oct 2012, 11:46 pm

Absolut superba rochia de mireasa ! De talia uneia de la o casa de moda de la Paris
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de cory74 Mar 30 Oct 2012, 10:54 am

Intr-adevar superba, rochita de mireasa!!! Eu nu am avut sansa sa port rochie de mireasa, dar mi-ar fi placut sa arate ca aceasta... kiss
Karina, rochiile tale sunt superbe! Mai ales cea ciclam. Mai ca as purta-o si eu, chiar daca nu mai sunt asa de tanara...
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Admina Mar 30 Oct 2012, 12:40 pm

Superba rochia de mireasa, Iriclau. Felicitari, ai facut niste progrese impresionante! Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de danniela Mar 30 Oct 2012, 12:53 pm

Superba rochie de mireasa Flowers Flowers Flowers
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aidil Mier 31 Oct 2012, 8:11 am

Felicitari, Iriclau. A iesit superba si cand ma gandec ca esti in luna a 8-a de sarcina, raman fara cuvinte.
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de iriclau Mier 31 Oct 2012, 11:08 am

Multumesc .... majoritatea lucrurilor pe care le stiu acum sunt datorita site-ului , si mai am o multime de invatat .
M-au ajutat tiparele pe care le am gasit aici, sfaturile pe care le-am primit , mereu se gaseste o persoana care sa te ajute .

kiss

Spor si inspiratie!
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de kla78 Joi 01 Noi 2012, 11:25 am

foarta frumoasa rochita de mireasa,felicitari!

am si eu cateva rochite dar cum nu am avut camera foto nu am avut cum sa le postez,ultima este facuta saptamana trecuta pt o nunta la care am fost samb..[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]ata.


Ultima editare efectuata de catre kla78 in Joi 01 Noi 2012, 12:26 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de emmancita Joi 01 Noi 2012, 9:33 pm

Foarte frumoase , kla!! Simple si de efect!!Felicitari!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Karina33 Joi 01 Noi 2012, 9:47 pm

aidil a scris:Karina, imi era dor de tine! Cel mai mult imi place rochia rosie pt domnisoara de onoare, dar si cea bej in care urmeaza sa se schimbe!
Nu inteleg cum este croit closhul despicat, dar arata bine. Daca tot am inceput, spune-mi te rog si mie cum procedezi la surje cand ajungi la colturi, ale mele (colturi) nu ies nici pe departe asa aspectoase ca ale tale.
Cat despre Sahara, nu e chiar magazinul cu cele mai bune calitativ materiale. Mai au cate ceva deosebit, dar nu e greu sa te inseli, mai ales ca nici modul de prezentare nu te ajuta la cumparat/ales. M-am pacalit si eu acolo de vreo 2-3 ori.
M-au surprins rochitate pt fetitele nasei (8 si 12 ani parca), sunt tare frumos lucrate, dar eu mi-as fi imbracat fetitele de 8 si 12 ani ceva mai copilaresc. Probabil clientul e stapan, dar si mama ar trebui sa se impuna mai bine in fata lor.
Felicitari si inca odata ma bucur ca ai aparut!

Multumesc intai de aprecieri tuturor! kiss
Closul il croiesc normal, intreg, cu cusatura la spate, pe fermoar de obicei. Crapatura o stabilesc de obicei la proba si fixez pe verticala bolduri pe directia in care 'cade' materialul. Asta ca sa nu ma risc la pozitionare (unele vor sa ascunda ceva defecte pe picior si-ar fi nasol ca taman peste defect eu sa fac slitul) si nici la adancimea crapaturii. La cea crem, ultima, am mai inchis la sfarsit putin crapatura pentru ca in pozitia asezat se dezgolea prea mult si prea indecent domnisoara.
La surje la colturi intai incerc sa intorc fix cand s-a terminat latura si sa ajut mergand foarte incet si impingand din lateral ca sa nu se ingroape coltul. Daca am reusit figura si-a iesit coltul de sub talpita restul e lejer si iau viteza. Daca nu mi-a iesit figura scot din triplock si incep cusatura noua pe a doua latura iar la final ascund cativa centimetri ata cu un ac cu ureche lunga in surjeul respectiv. Or fi si alte solutii, eu pe-astea le folosesc, daca stie careva si altele sunt curioasa sa le incerc.
Cu rochitele copilelor mi-am dat seama ca taman mama era problema, mi-e ca fetele si-ar fi luat ceva mai adecvat. Mama n-a ascultat nici de mine si nici de doua vanzatoare ce stiau prea bine ce cer eu...sunt multumita ca au iesit pana la urma si-asa.


Kla de ce nu ne arati rochiile imbracate pe tine? Asa sigur arata si mai bine decat pe manechin. Sa ne mai arati ce lucrezi!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de valentinadof Joi 01 Noi 2012, 11:42 pm

De cand ma chinuia ideea unui clos despicat!Bagat la cap!Multumesc,Karina!

Kla
sunt tare frumoase rochiile!Felicitari!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de -iulia- Vin 02 Noi 2012, 8:41 am

Foarte frumoase rochitele Kla
Cea neagra imi place mult dde tot
Spor sa ai sa mai faci
-iulia-
-iulia-
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 149
Varsta : 56
Localizare : germania
Data de inscriere : 24/06/2012

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Admina Vin 02 Noi 2012, 10:06 am

Felicitari Kla! Imi place mult cea bleumarin si bolero-ul. Am lucrat candva una in genul acesta, ca model si culoare. Dar sunt frumoase toate. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Panea Laura Vin 02 Noi 2012, 10:08 am

Foarte frumoase rochiile Kla
Nu imi pot da seama cum ai facut florile la cea rosie? imi plac tare mult.
Edit - este un cerc mare si ai ascuns inchiderea lui cu ceva pietricele, ca nu vad foarte clar
Panea Laura
Panea Laura
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 717
Localizare : ROMANIA, ARAD
Data de inscriere : 12/03/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de aidil Vin 02 Noi 2012, 11:36 am

Multumesc mult, Karina.
Kla, felicitari!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de kla78 Vin 02 Noi 2012, 11:49 am

multumesc fetelor.

KARINA poze imbracata cu ele nu am deorece pe cea rosie si cea albastra cu bolero nu le-am imbracat ,pur si simplu le-am facut sa le am iar saptamana trecuta cand ma gandeam ce sa imbrac la nunta le-am probat si stateau naspa pe mine pt. ca am slabit,de aceea a trebuit repede sa-mi croiesc alta,cea inchisa la culoare pe care am treminat-o sambata pe la ora 14..cand primesc pozele de la nunta le arat.

LAURA florile sunt un dreptunghi indoit pe mijloc ,surfilat si unite lateralele,apoi am cusut partea de jos cu pas mare si am tras de capete pana s-a incretit.,doar margeluta din mijloc e pusa sa acopere cusatura ,paietele le-am pus eu sa fie ceva negru ca vroiam papuci negri.

kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de mischelle35 Dum 04 Noi 2012, 1:49 pm

Kla78, felicitari pentru rochite, ai avut spor, nu gluma! La cat mai multe rochite si ocazii unde sa le afisezi!
mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 04 Noi 2012, 2:47 pm

Iriclau, este superba rochia de mireasa. love Felicitari!
Kla, ce harnicuta ai fost! Bravo! Sunt foarte frumoase!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

 Rochii de seara,deosebite (9) - Pagina 6 Empty Re: Rochii de seara,deosebite (9)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB