Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

+35
LRodica
Floren
teisoara
mnarcisa
geanina_scumpica
mlizeta
kabunta
geo
elenaveronica
rosita
Panea Laura
Teima
i.xell
bobitica
mariag
aurishta
nicole24
danutzablue
aidil
georgianamatei2007
diada
scoobbyy
barbin
mari42
marabr
ancabanu
danae
innicia
valentinadof
Motzu
afilimonb
canadianca50
diblaru maria
MagdaMarin
MihaelaT
39 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geo Dum 12 Ian 2014, 5:44 pm

Motzu, asa am facut Smile . Doar ca dublura nu include si bretelele, se opreste putin deasupra rascroielii pentru gat.

Elena, multumesc frumos! Sa stii ca si masina mea e ieftina, e cel mai ieftin model de la Brother. Poti sa scrii la topicul cu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si poate stie cineva de ce agata. Pune si o poza cu ce se intampla, sigur o sa stie cineva!
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de kabunta Dum 19 Ian 2014, 10:36 pm

Am lucrat si eu o pereche de colanti de catifea rosie elastica. Sunt f comozi prin casa.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mlizeta Lun 20 Ian 2014, 10:00 am

Geo foarte frumos costumul de alergat. Arăţi ca o sportivă profesionistă pe o pistă de campionat. Felicitări.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geo Lun 20 Ian 2014, 12:24 pm

Kabunta, sunt comozi, dar culoarea si materialul ii fac si putin sexy Smile

Mersi, Lizeta! Chiar profesionista nu sunt dar sper sa alerg un semimaraton primavara asta  Laughing 
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de elenaveronica Mar 04 Feb 2014, 10:57 am

neata! va scriun imbracata in noua mea pajama facuta aseara , incepand cu ora 20.mi-ar fi iesit mai repede daca aveam sufficient material, ca sa nu fac iarasi "artificii"- materialul e de prin anii 60-70, mostenit de la una din bunici, fiind sintetic dar plusat-nu stiu daca voia vreun halat/draperie?! si la bluza , l-am folosit mai mult ca detaliu la bustul unei rochii din tricot pe care o taiasem chiar eu acum ceva vreme. am folosit cusatura zig-zag apoi liniara. invreo 2 ore eram in lumea viselor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


dat fiind imprimeul , sotul zice ca parca sunt din Jamaica- o fi de bine?!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de i.xell Mar 04 Feb 2014, 11:15 am

Sa o porti sanatoasa! Ce vesela este, mi-ar placea si mie una asa, eu le am toate in culori uni, ai si inimioara.....
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de elenaveronica Mar 04 Feb 2014, 11:29 am

multumesc! I viat de zi cu zi port culori sobre dar in sinea mae sunt ca un copil-am ijamale cu albinute, cu litere colorate
....mai cauta in lada bunicii...cine stie ce prostii mai gasesti pe acoloiti sta mintea in loc ce imprimeuri se gaseau pe vremuri!
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mlizeta Mar 04 Feb 2014, 11:34 am

Elena să ai odihnă plăcută într-o aşa minunăţie. Este foarte veselă.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geanina_scumpica Mier 05 Feb 2014, 3:57 am

Siiii am facut si eu ceva colanti pentru vanzareeeee sper ca va plac toti sunt aceiasi marime S-M [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] mai am ceva modele dar nu mai am rabdare sa le incarc in fine  kiss kiss kiss 
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de i.xell Mier 05 Feb 2014, 2:24 pm

Geanina dar sunt superbi! ai niste materiale "bestiale"! Si zici ca-s de vanzare?!? eu nu dadeam asa minunatii spre vanzare  lol! ii tineam numai ptr mine. Sa iti mearga maxim vanzarea, sigur se vor da ca painea calda  wink
i.xell
i.xell
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 611
Localizare : between cities
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de elenaveronica Mier 05 Feb 2014, 5:12 pm

Foarte "profi", Geanina! am si eu o intrebare- la fel de masina ii lucrezi, ce tip de cusatura si cu ce fel de ac si ata?eu ma cam feresc d materiale elastice pt piciorusul apas prea mult pe ele si se impotmoleste materialul
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geo Mier 05 Feb 2014, 7:15 pm

Bravo, Geanina? ai folosit vreun tipar gata facut sau ai copiat o pereche? Am gasit recent un tutorial pentru colanti si am de gand sa-mi fac si eu dupa masurile mele.

Elena Veronica, depinde de materialul elastic. Eu cos cu masina normala, dar cu ac spcial pentru materiale elastice. Folosesc cusatura dreapta si trag putin de material, sau zig zag, depinde cat de tare trebuie sa se intinda materialul in zona aia.

Ca sa nu se impotmoleasca lasa o rezerva mai mare, sa fie mai stabil sau pune hartie sub material si le cosi impreuna. Eu de obicei incep sa cos mai departe de capatul materialului si trag usor de atele din spate, astfel ajut materialul sa mearga mai departe si nu intre in placuta.

Am gasit si un filmulet, dar mie nu imi sta niciodata materialul asa de drept cand cos zig zag pe margine. Trebuie sa tin de el din toate partile sa nu fuga Smile
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geanina_scumpica Mier 05 Feb 2014, 10:08 pm

I.xell iti multumesc Smile)) am facut cam 30 de perechi nu le puteam pastra pe toate e drept ca am oprit si pentru mine cateva perechi ,elenaaaa draga mea eu folosesc masina de surfilat singer  ca sa cos materialele elastice si mai am si uberdeck  Merrylock si o masina care e normala care de obicei o folosesc pentru materialele elastice ca sa intaresc cusatura in anumite parti al hainei pe care o fac toate sunt casnice nu sunt industriale iar cat despre ata folosesc ata normala si cea de surfilat eu de obicei combin 2 ate normale pentru ace si ata speciala pentru surfilat pentru restu compartimentelor destinate atei,ii da o rezistenta mai buna si in acelasi timp ramane cusatura elastica si se vede si mai bine cusatura mai frumoasa . kiss iar cat despree tipar da am folosit un tipar pe care il aveam mai demult prin calculator pe care l-am mai modificat eu putin
geanina_scumpica
geanina_scumpica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 226
Localizare : arad
Data de inscriere : 01/06/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mnarcisa Joi 13 Mar 2014, 5:45 pm

Am inceput sa lucrez si pentru mine  Smile 
Astazi niste colanti din jerse mai gros.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de elenaveronica Vin 14 Mar 2014, 9:16 am

buna! am si eu o intrebare legate de modul in care prelucrati materialele strech. mi -am luat si eu overlock si folosesc cusatura falsa elastica pentru interior. dar la margini, pentru tricou, colanti , cum faceti sa arate bine? ce tip de cusatura folositi? am vazut un tutorial pe youtube cu o tipa..wolf.. ca re folosea la masina obisnuita ac dublu si obtinea ca la uberdeck, iar pe spate arata ca un zig zag.a incercat vreuna dintre voi?
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de diada Vin 14 Mar 2014, 9:21 am

da eu, dar eu foloseam la tricourile copiilor si ei si le urca in cap, drept pentru care plezneste imediat, la mine nu merge. Cea mai buna e zig zag intrerupt. Nici pe aceasta nu o folosesc decat la colanti sus, la jartea.

La tricouri cel mai bine o folosesc pe cea ascunsa cu triplock dupa care revin cu liniara pe drept, pentru ca altfel mi se intoarce marginea.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de kabunta Dum 16 Mar 2014, 2:39 pm

Am facut si eu o pereche de pantaloni de pijama de matase naturala pentru o prietena care este innebunita dupa matase. Iata ce a iesit :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mlizeta Dum 16 Mar 2014, 2:57 pm

Kabunta ai făcut nişte pantaloni foarte şic.
mlizeta
mlizeta
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : craiova
Data de inscriere : 19/06/2013

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de teisoara Dum 16 Mar 2014, 5:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

o miniserie de colanti pt.copila din dotare wink
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 53
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 28 Apr 2014, 10:17 pm

Astazi am reusit sa fac si pentru mine niste colanti. Sunt de lycra. Imprimeul mi-a placut.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geo Sam 03 Mai 2014, 11:41 pm

Si eu mi-am mai facut un "echipament" cu care am alergat la Brasov Marathon. Pentru maieu am folosit Fehrtrade XYT top si pentru fusta cu pantalon scurt pe dedesubt am folosit Jalie 2796. Stiu ca mai sunt fete care cred ca nu pot coase materiale elastice daca nu au masina de surfilat, dar sa stiti ca nu e musai. eu am cusut maieul si pantalonii/fusta la liniara, cu zig zag si cusatura dreapta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 04 Mai 2014, 12:29 am

Foarte frumos Geo!
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de valentinadof Dum 04 Mai 2014, 8:53 am

Teisoara dar tu ai spor, nu gluma!Felicitari,sa-i poarte sanatoasa fata ta.
Narcisa foarte fain imprimeul.Imi place tare mult.
Geo,dar tu parca ti-ai mai lucrat ceva special pt alergat!Imi place costumatia dar la fel de mult imi place si actiunea in care esti implicata.Sotul tau nu te insoteste la alergat?Si inca o intrebare,ce-asculti in casti?

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de geo Dum 04 Mai 2014, 10:33 pm

Valentina, imi place sa alerg singura, e singurul lucru pe care il mai fac singura. Si oricum alerg atat de incet incat probabil nu as putea tine pasul cu nimeni, mai ales cu un barbat cat de cat in forma Laughing. La cursa la care eram in poze am avut un timp foarte mare, am fost printre primii de la coada.

Banc:
O doamna intra intr-un bar si cere ceva de baut. Vocea ei era foarte groasa, ragusita si barmanul o intreaba:
- Doamna, dar ce aveti la gat?
- Margele

Asa imi vine si mie sa raspund al ultima intrebare: muzica Smile
Nu stiu daca ma intrebi daca ascult muzica sau altceva, sau ce fel de muzica. Am si o aplicatie care imi spune cand am mai facut cate 1 km si in cat timp, dar e desteapta si da ea muzica mai incet in timp ce ma informeaza Laughing
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de valentinadof Lun 05 Mai 2014, 2:01 pm

Geo rade .Foarte tare conexiunea ta.Ma gandeam si eu, poate asculti ceva mesaje motivationale: hai geo,hai ca poti,inca mai poti,:laugh:Ceva de genul.

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3) - Pagina 3 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB