Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

+57
kla78
anaid27
gabrielavio
Celya_f40
crina68
marina40
Cristache
flori balteanu
Anuk
Rimmelle
ado
mari01
cristina07
AlinaJ.Bijoux
CCristinaC
ivanoiuadela9
mishou
lucky
elluta
dadi
alinutza_andrei08
alessia2007
stejara
ALICET
iuliana72
Trandafir-rosu
AMEE
mnarcisa
Dorulet
gretty
valentyna_sweetly
georgeta.prnic
andora
fizicuta
marya222006
pufoi
Dodo-pui
firicel
adrianastanciu
cocav
Angelica18
culea mirela
tinap
samo99ro
symos
GinaP
corina corina
LORIMAR
adelina24
monicris
danniela
myky7robc
kitty_1973
MihaelaT
dorinamisov
SilviaDumitrescu
valentinadof
61 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 28 Iul 2012, 5:44 pm

myky7robc ce ne arati tu nu prea seamana a palarie de dama. Mai de graba a o cipilica pentru copil/adolescenta. Scuze dar stii ca eu spun ce gandesc. Ca sa fie o palarie de dama in viziunea mea, trebuie sa aibe borul evazat, pe cand a ta.... ai mers cam drept dupa ce aiterminat partea de calota sau ai crescut foarte putin. Referitorla zahar nu, nu te urmaresc albinele pentru ca se usucafoarte bine wink Sau cel putin pe mine nu m-au urmarit (le-or fi fost frica sa nu se otraveasca daca ma musca rade )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Sam 28 Iul 2012, 9:41 pm

mai, silvia, nu ma supar deloc, ca de asta am postat-o sa cer pareri, ca e prima de acest gen pe care am lucrat-o.
a iesit o varza zid
trebuie sa ii desfac borul si sa il fac mult mai clos?, moamaaa si cat am bibilit la el! Sad
nu am crescut la calota, am mers drept de sus de la fundu,. palariei pana la frunte cand am inceput sa lucrez borul, ca am vrut sa semene a palarie, nene si a iesit ce vedeti.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 28 Iul 2012, 10:22 pm

da myky7robc daca vrei sa fie palarie nu cipica ii desfaci borul si cresti ca la fustitele clos. Partea de calota este bine dar borul trebuie rafaut. Si din proprie experienta pot sa-ti spun ca un model rar asacum ai tu la bor este foarte greu sa il faci sa stea drept pe orizontala. Nu stiu cum sa ma exprim....sa il faci sa stea ca la palariile pe care le vezi pe capul cucoanelor wink Fiind rar cade. Si pentru o mai buna tinuta a borului trebuie lucrat cu o croseta maimica decat cere firul. Si ca sa-ti dai seama daca lucrezi bine adica e cresterea corespunzatoare poti pune palaria(sau viitoare palarie) pe un caston/borcan/ghem..... ceva care sa fie aproximativ la fel de mare cat capul iar borul trebuie sa stea drept pe suprafata plana. Nu ondulat ca atunci ai crescut prea mult, dar nici sa se intoarca de margini in sus sau sa nu dea voie calotei sa stea lejera pentru ca atunci ai crescut prea putin.
Oricum, asa cum am mai zis daca vrei palarie trebuie sa refaci borul si daca mai ai nevoie de "suport tehnic " striga la "ajutor" si ofacem noi palarie pana la urma . wink eeee ce palaria noastra rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Dum 29 Iul 2012, 12:56 pm

silvia, esti o dulce, cu observatiile tale cu tot, iar tonusul asta al tau este extraordinar de molipsitor. pupi
sa stii ca initial am vrut sa fac si borul la fel cu calota ca si model, dar mi-a placut mult si asta pe care l-ai vazut, negandindu-ma ca nu va sta teapan(ma gandesc ca poate apretat va sta) Sad
dar nu mai risc si voi continua aceeasi diagrama si la bor.
imi sunt de mare folos sfaturile si sustinerea voastra, ca pe toate va iubesc kiss
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de marya222006 Mier 01 Aug 2012, 10:45 am

Am facut si eu o caciulita de vara pentru o pustoaica de 4 anisori
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss
avatar
marya222006
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 27/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de fizicuta Mier 01 Aug 2012, 3:17 pm

Foarte frumoasa este caciulita,dar f interesanta est floare atasata......felicitari!!!
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de marya222006 Mier 01 Aug 2012, 3:47 pm

Sarumana mult!
kiss
avatar
marya222006
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 27/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 04 Aug 2012, 9:06 pm

Oare pe asta v-am aratat-o? Daca da imi cer scuze de repetite
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Este lucrata de muuult, dintr-un fir de ata primita. Se spune ca ar fi ata cu care se cos operatiile (persoana care mi-a daruit-o lucra in spital wink )

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de pufoi Dum 05 Aug 2012, 1:51 am

Silviuto ai mai postat-o de inca vreo zece ori!!(mor de ciuda, la ce mumoasa e si asta).Si mai are si culorile Italiei!
Eu mor cu ale mele de gat, ca le-am apretat a doua oara azi, si maine le iau de la capat. Nici ca le las!! Le-am apretat cu spray de apret, ca nu mai stiu cum se face ,,maglavaisul'' de casa.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Dum 05 Aug 2012, 8:56 pm

pai, daca asa e vorba pe aici, va scriu ca si eu am terminat palaria alba, postata mai devreme aici, careia i-am desfacut borul si acum mi-a iesit ca lumea, dar sta ca o ,,bleagaaa...aaaa", sa vad dupa spalare si apretare cum va sta.
apropo, cam cata faina sa pun la cata apa? sau cine stie alta solutie pt apretat teapan?
silvia e f eleganta si asta, iar la atasarea unei esarfe ma gandeam si eu la a mea.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de marya222006 Mar 07 Aug 2012, 2:05 pm

Am mai facut si eu o caciulita de nou nascut
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
marya222006
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 27/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de andora Mar 07 Aug 2012, 5:38 pm

Ce caciulita superba!
andora
andora
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de pufoi Mar 07 Aug 2012, 7:52 pm

FOarte draguta Maria!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Mar 07 Aug 2012, 7:53 pm

marya, e superba caciulita, dar vreau sa-i vad si ceafa.
Din ce fir ai crosetat-o?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de marya222006 Mar 07 Aug 2012, 9:58 pm

Doamnelor sarumana Merci kiss
myky firul e bumbac luat de pe B..... aici ai poza si la spate e simpla
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
marya222006
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 27/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 08 Aug 2012, 10:42 pm

Marya...frumoasa,frumoasa caciulita pentru bebelina!Felicitari! pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de valentyna_sweetly Joi 09 Aug 2012, 7:32 am

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img] buna fetelor! in timpul care am lipsit de pe aici am facut cite ceva pt magazin dar nu prea am avut timp sa postez ,am fost foarte ocupata ,scuze ,va arat cam ce am produs .
valentyna_sweetly
valentyna_sweetly
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 183
Varsta : 46
Localizare : focsani
Data de inscriere : 30/11/2010

http://hainutecrosetatevaly.blogspot.com

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de gretty Joi 09 Aug 2012, 10:11 am

Maria, sfatul meu ar fi sa aduni putin la frunte pe o bentita sau sa pui fundita la frunte ca bebelusii isi misca des capul si caciulita cade pe spate. Fa discul mai mic si adu cele 2 parti ale calotei una langa alta ca sa nu se largeasca la ceafa si sa nu mai trebuiasca funda acolo.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 09 Aug 2012, 12:13 pm

Valentyna,dar ai fost harnicuta,nu gluma bine Foarte frumoase!A doua si a patra palarita,sunt preferatele mele!Spor la croset
Felicitari aplauze
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de marya222006 Joi 09 Aug 2012, 1:18 pm

Valentina, foarte frumoase, a doua e si preferata mea Smile
Grety sarumana mult pentru sfat Merci Merci Merci , promit ca o sa-l urmez intocmai kiss
avatar
marya222006
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 450
Varsta : 39
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 27/10/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de gretty Joi 09 Aug 2012, 1:39 pm

Ma bucur ca ai inteles problemutza acestei caciulite care de altfel e f frumoasa si care asa nu va crea probleme in purtare, eu am crescut 3 nazdravani si stiu cum e necesar. Succes pe mai departe.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Mar 14 Aug 2012, 4:27 pm

iata si palaria cea alba careia i-am modificat borul, la indicatiile silviei.
acum imi place cum mi-a iesit.
voi ce parere aveti?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de pufoi Mar 14 Aug 2012, 6:01 pm

E super faina, dar tot nu imi dau seama pe ce ai apretat-o si cu ce de sta asa teapana.
Eu le-am apretat pe ale mele de trei ori cu spray -apret, dar tot nu stau cum trebuie.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de Dorulet Mar 14 Aug 2012, 6:09 pm

Foarte faina,myky,ce mai,esti experta.Felicitari!E pentru mare?Sa ai parte de soare muuuuult si apa buna.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de myky7robc Mar 14 Aug 2012, 6:22 pm

multumesc fetelor.
da, dorulet e pt mare, abia astept sa o port acolo.
acum lucrez si la un costum de baie, dar nu stiu daca am timp sa il termin pana sambata.
pufoi, am apretat-o cu binecunoscuta faina de grau alba, am facut un terci din cateva linguri de faina pe care initial am inmuiat-o cu apa rece si pe urma am amestecat continuu sa nu se lase la fundul ibricului, am lasat sa dea cateva clocote si pe urma la racit.
am rasturnat-o intr-un lighean in care am mai adaugat un pic de apa ca era prea groasa, dar nu am subtiat-o prea mult, adica asemanatoare unui iaurt care curge, nu stiu daca m-ai inteles.
apoi am scos-o si am presat-o intre maini si am tras-o pe o oala fara torti, imbracata intr-un sac menajer.
dupa 2 zile s-a facut teapana.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12) - Pagina 3 Empty Re: Fesuri,caciuli,palarii,basti crosetate (12)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB