Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Haine pentru copiii nostri (14)

+58
gabi1972
Camy
emmancita
zahariaelouise
ancabanu
gattino
alinutza_andrei08
adriuta
i.xell
Uca
andreeaseby1419
bibitu
danniela
Lucia Ro
PAULA CONSTANTIN
carmenzoe
otilia gergely
danielabordei
ivanutamihaela
tadok
olguta cusma
fulguta28
symos
Motzu
dada17
denis21
violetas
SilviaDumitrescu
adelina24
Dolores
dienutzababy
zsofia
aurishta
marina40
Ramonell
elenaveronica
Admina
rosita
LYNDA
coripin
MihaelaT
ancone
Andata
marabr
MagdaMarin
Panea Laura
mnarcisa
diada
LORIMAR
geany
danae
aidil
arielas
ismi3ismi
Karina33
anc@
Gianina4ever
valentinadof
62 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de Admina Joi 07 Iun 2012, 10:23 am

Magda, ce dragura e rochita! Ii vine perfect copilei. Las-o tu cu parul mai lung, ca e domnisorica deja. wink
Marina, draguta fetita cu frumoasa rochita. Sa o fi pozat-o cu rochita pe ea.
Arielas, simplu-simplu, dar ai cusut frumos si corect. Imi place bluzita de vara, sa o poarte cat mai mult, fetita ta.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de danae Joi 07 Iun 2012, 10:29 am

Ariela, e tare faina! Eu cand am cusut cu ata elastica am reusit sa dereglez Brother-ul, imi insira ata mai apoi. Am mai strans de surubelul de la suveica, dar parca nu e ca inainte. De acum voi incerca sa cos la cea ruseasca. Si voi patiti la fel, sau sunt eu grea de cap?

Edit: Am reusit sa fac si eu poze la ce am mai lucrat. Nu e cine stie ce, dar progresez. Am facut 2 bluze si un tricou pentru cea mica. Tricoul este o incercare dintr-un tricou de-al meu iar bluza mov este din bumbac de la Ismi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si o "varza" din ce ramasese de la o rochie de-a mea pentru cea mare. Volanele le-am incretit folosind tehnica pe care a explicat-o Karina. pupi E foarte usor de facut, nu prea am inteles cand am citit, dar pe masura ce puneam bolduri, ma luminam. La betelie nu am avut elastic gros si am facut trei randuri de elastic ingust.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si din sezonul iarna, pentru un baietel dragut, o caciulita.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre danae in Joi 07 Iun 2012, 11:38 am, editata de 1 ori
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de arielas Joi 07 Iun 2012, 11:31 am

Multumesc fetelor. Ati vazut nu e mare lucru.
Danae nu stiu ce sa-ti spun, si eu am incercat la brother, dar imi iesa mai bine la masina normala. Am mai avut o discutie la ata elastica mai anul trecut.
Oricum cand faceti proba trageti mai multe linii paralele ca sa vedeti cum iesa. S-ar putea sa tina ata si atunci trebuie s-o mai slabiti.(tensiunea)
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de rosita Joi 07 Iun 2012, 11:39 am

Danae, si eu mi-am dereglat un pic masina cu ata elastica. A mea e cu bobina orizontala, si nu m-am bagat la tensiunea atei acolo, am cusut asa cum era. Chiar si asa, o vreme dupa aia cusatura cu ata normala a aratat urat.
Imi place si mie cum arata cusaturile astea, si am tot vrut sa incerc cu zigzag peste elastic, dar pana la ora asta n-am facut-o inca.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de aurishta Joi 07 Iun 2012, 12:09 pm

danae a scris:
Edit: Am reusit sa fac si eu poze la ce am mai lucrat. Nu e cine stie ce, dar progresez. Am facut 2 bluze si un tricou pentru cea mica. Tricoul este o incercare dintr-un tricou de-al meu iar bluza mov este din bumbac de la Ismi.
taie Smile Stii care a fost reactia Angelicai cand a vazut pozele tale? "Ooooo! Uite cate ce frumoasa e!" rade (scuzati gramatica ei, n-are nici 3ani)
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de danae Joi 07 Iun 2012, 1:25 pm

Multumesc fetelor! Merci
Rosita, a mea are suveica verticala, si dupa ce am cusut cu ata elastica, insira rau ata la suveica. Am tot reglat eu pe acolo, am strans si surubelul din suveica, dar tot asa, ceva timp tot urat se vedea ata dedesubt.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de arielas Joi 07 Iun 2012, 2:32 pm

Foarte frumoase lucrusoare le-ai facut si bluzitele si fustita varza. Si ce originala e caciulita!
Eu din materialul colorat din care ai facut varza , am o palarie de soare, de fapt 2 si pentru mine si mai am material din care sa vad ce mai fac. hug
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de Karina33 Joi 07 Iun 2012, 2:39 pm

Rapid am admirat ce-ati mai lucrat dar ma bag in seama la discutia despre ata elastica. Eu folosesc alta suveica pentru ata elastica. Asa nu o dereglez pe cea cu care cos de obicei. Nu stiu la masinile cu suveica orizontala cum puteti scapa de problema dereglarii. Stiu ca una din primele reguli de cautare SH pentru masini a fost: suveica orizontala metalica montata in capatul arborelui masinii. Este cel mai simplu si trainic de reglat. De-asta lucrez de atatia ani pe babutze inestetice dar in care am siguranta ca pot trage si voal sau lycra dar si blug sau piele. Si asta doar schimband acele si regand putin ata superioara.

PS: ma bucur ca ai vazut ce usor se increteste asa Dana!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de rosita Joi 07 Iun 2012, 2:41 pm

Dana, tu daca ai suveica verticala, cred ca poti sa-ti mai cumperi o suveica, si o pastrezi pentru cusut cu ata normala, iar pe aia (de)reglata pentru ata elastica. Zic si eu...

PS: vad ca a postat si Karina intre timp aceeasi idee Smile
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de danae Joi 07 Iun 2012, 2:52 pm

Karina, daca nu erai tu, cred ca si acum increteam volane! Eu cam fugeam de incretit, dar acum e floare la ureche.
Multumesc pentru idee. Cred ca voi cumpara alta suveica pentru masina asta. Nu am incercat sa bag ata elastica pe "Katiusha", adica ruseasca mea, sa vad daca patesc la fel.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de aidil Joi 07 Iun 2012, 3:14 pm

Dana, frumoasa colectie pt bebelina ai mai cusut. Cat despre Angela, poate nu sta bine la gramatica, da cu mate e beton. Chiar ca-s multe si fiecare e frumoasa!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de marina40 Joi 07 Iun 2012, 4:18 pm

Ieri am cusut fetitei o ie si o fustita

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]


Ultima editare efectuata de catre marina40 in Joi 07 Iun 2012, 4:22 pm, editata de 2 ori (Motiv : poza gresita)
marina40
marina40
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 255
Localizare : zalau
Data de inscriere : 10/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de aurishta Joi 07 Iun 2012, 4:37 pm

Sunt foarte dragute!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de marina40 Joi 07 Iun 2012, 8:50 pm

Multumesc,zice fiica mea ca are costum de romancuta.
marina40
marina40
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 255
Localizare : zalau
Data de inscriere : 10/04/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de diada Joi 07 Iun 2012, 10:02 pm

danae a scris: Cred ca voi cumpara alta suveica pentru masina asta. Nu am incercat sa bag ata elastica pe "Katiusha", adica ruseasca mea, sa vad daca patesc la fel.

vezi ca cea ruseasca are suveica pe invers si daca o dereglezi nu mai gasesti de cumparat. Foarte frumos ai lucrat, ma bucur ca ti-ai facut timp si pentru cusut. Multumesc si de caciula originala!!! nu am reusit sa-i fac poze cu ea pe cap hug

Marina, sa-ti traiasca romancuta, superba!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de zsofia Joi 07 Iun 2012, 11:11 pm

Karina asta imi mai trebuia sa vada si fetita mea rochia cu fluture,ea e moarta dupa fluture,nu ma lasa pana ce nu fac si pentru ea o rochie cu fluture,o interesant rochia ,si mie imi place nu numai fetitei mele . hug
danae lucrezi foarte frumos ,pacat pentru masina ta ,dar nu cumva a ramas o bucatica de elastic inauntru si nu observi tu ,si deaia nu poti regla suveica cum doresti tu,sa poarte bucuros fetitele tale,hainutele facute de tine,si sa le mai faci cat mai multe hug
marina tare mult imi place bluzita ,are dreptate fetita ta ,si eu tot asa vad o bluzita romancuta.sa porte fericita fetita ta
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de aidil Sam 09 Iun 2012, 11:20 am

Din categoria cu ce m-am mai distrat in ultima vreme, postez cateva hainute pt Maria, obtinute din reciclarea unui pantalon alb din in (de cnd erm gravidacu ale)si dintr-o rochie din tineretea socrelei (a se citi 50 si ani), forte putin purtata si ea.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Evident ca rochita are fluturi, nu asa faini ca ai Karinei si nici nasturei nu am cusut pe aripi, poate ii cos dupa-amiaza, daca mai gasesc rabdare.
Am mai croit inca o rochita imbulinata toata, dar inca nu am cusut-o, imi lipseste o panglica alba bbc, draguta. o gasesc eu si apoi e randul lui ale!
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de LORIMAR Sam 09 Iun 2012, 2:20 pm

Aidil,ce frumoase sunt hainutele ... bine rochita imi place mult si ii sta foarte bine fetitei tale.. bucurie
LORIMAR
LORIMAR
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 237
Varsta : 45
Localizare : Tecuci
Data de inscriere : 07/10/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de dienutzababy Dum 10 Iun 2012, 12:54 am

aidil, super rochita, una in genul cred ca o sa imi fac si eu ca e comoda tare pe caldurile astea
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de arielas Dum 10 Iun 2012, 9:13 am

Foarte, foarte dragute , si rochita si pantalonii cu bluzita. Ma bucur pentru voi fetelor. Vad ca ai fost harnicuta Aidil, iar Mariei i-ai dat de treaba cu fotografiatul. love
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de danae Lun 11 Iun 2012, 9:58 am

Ce harnicuta ai fost! tare bine ii sta si tie iti vine bine compleul. kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de LYNDA Lun 11 Iun 2012, 2:49 pm

Foarte frumoase si deosebite hainutele love
Am cusut si eu un costumas cu fustita si maieut pentru papusa mea dintr-o rochie de cand eram gravida...si o pereche de pantalonasi dintr-un tricou care nu-l mai purtam de mult! sper sa va placa...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
LYNDA
LYNDA
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1096
Varsta : 39
Localizare : ACASA
Data de inscriere : 15/10/2009

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de arielas Vin 15 Iun 2012, 8:11 am

Lynda imi place rochita , materialul ei e foarte vesel, iar croiala e interesanta.
Pantalonasul e vesel si practic. Of, daca nu se gasesc materiale si pentru copii...
Am cautat un capitol unde sa pun o camasa de baieti, dar nu am gasit potrivit decat locul asta...oricum e copilul meu...chiar daca e mai inalt ca mine
Maneca este raglan, i-am pus capse ca asa ii place...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am pus camasa impreuna cu pantalonii pe care i-am postat la capitolul respectiv...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 15 Iun 2012, 9:23 am

Lynda, de mult nu ti-am vazut printesa. Este o scumpa si-mi place mult ce i-ai cusut. Sa le poarte sanatoasa!
Ariela, este foarte frumoasa camasa si-mi place si mie cu capse ca-i mai tinereasca decat cu nasturi. Faci numai lucruri frumoase.
Felicitari, mamicilor!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de Dolores Vin 15 Iun 2012, 10:06 am

Foarte frumoase hainutele pentru copii! Deja ma simt inspirata sa lucrez si eu ceva pentru mandra mea ... care este o stilista in devenire, pipaie si mangaie toate materialele care ii plac.
Dolores
Dolores
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 09/12/2010

Sus In jos

Haine pentru copiii nostri (14) - Pagina 4 Empty Re: Haine pentru copiii nostri (14)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB