Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

+92
iriclau
Elenik
Muravka
Mickey
Adorama
m-julie
Iulia40
feliana
dambustel
danielabordei
anc@
amoni
arielas
cretu_veronica22
danae
marabr
geany
LYNDA
zsofia
mnarcisa
valentinadof
kabunta
ancabanu
zylv
tomari
Lucia Ro
Motzu
lady
pufoi
mykya
iana02
luminitza79
antonina
gabyd
betymi72
dominiq
aurelia.c
gab'rela
anyrok
bubu mic
rob roy
AlyC
i.xell
Gabiuta
mari01
ElaR
craluca
Karina33
auricaco
mariuca7
mishou
dorinamisov
Savu Ramona
Cristina_Ionela
violeta25
olympia
kla78
flori de camp
Floren
bibitu
stoy
Pui_dEuropolis
veryscrap
Xorana
mya21_ro
GinaP
emmancita
annamaria26985
georgeta.prnic
aidil
rivka
elenaveronica
ikuta
cris_io_mat
MihaelaT
dana_ana23
corina corina
danida
Admina
creanga22
mariaz_09
veronica.l
piciul
mb09
rebel
mihaelavama
Marry
ismi3ismi
firicel
Dodo-pui
anamaria79"
diada
96 participanți

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

concurenta cu geanta cea mai frumoasa este?

CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap14%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 14% 
[ 69 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap11%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 11% 
[ 55 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap28%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 28% 
[ 136 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap9%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 9% 
[ 44 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 16 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 24 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 26 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 7 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 5% 
[ 25 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 2 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 492
 
 

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de elenaveronica Lun 05 Mar 2012, 4:38 pm

scuze, cred ca mi-a scapat discutia respectiva! nici eu nu sunt participanta, eu doar am evidentiat preferatele mele, insa toate harnicutele merita aplauze- gusturile nu se discuta, eu oricum nu cunosc pe nimeni de pe forum si nu cred ca se va lasa influentat cineva de opiniile mele.
mea culpa, sper sa ma iertati! zid
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de corina corina Lun 05 Mar 2012, 4:47 pm

Veronica , imi pare rau ! Mi-a cazut cu tronc asa postarea ta si cred ca te-am luat cam tare . Smile Sper sa nu te fi suparat , dar imi mentin parerea .
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 48
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de elenaveronica Lun 05 Mar 2012, 4:49 pm

nu, stai linistita! m-am uitat la poza ta si mai mult ca sigur, te aprinzi repede si iti trece tot la fel, cu alte cuvinte pui suflet in ton ceea ce faci! si mie mi se intampla la fel , nu sunt capabila de rautati
elenaveronica
elenaveronica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 30/01/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de rivka Lun 05 Mar 2012, 5:20 pm

bravo fetelor kiss una mai frumoasa ca si alta e asa greu sa da-i un singur vot caci am vre-o trei care imi plac mult, oricum toate sunteti castigatoare pupi Flowers
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de aidil Lun 05 Mar 2012, 7:05 pm

Felicitari tuturor!
Sunt frumoase si ingenioase, greu de ales, asa ca m-am orientat mai mult dupa stilul meu, desi nu e o parere obiectiva.
Am votat si eu mai devreme. prietenie
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de georgeta.prnic Lun 05 Mar 2012, 11:29 pm

Felicitari tuturor concurentelor! Flowers Superbe primul
Am avut 5 preferate,apoi trei,si in final...... Am votat!Am un nasuc fin,si cred ca recunosc stilul unei persoane care ma uimeste cu talentul creativ.Si aici (dar si la concursul de paltoane)nu poti vedea voturile pana nu-l acorzi pe al tau....si acum(si atunci) ,cocurenta careia i-am acordat votul,a fost pe primul loc..si a fost cea mai apreciata pana in final.Greu....foarte greu,dar cred ca fiecare votam stilul personal,de exemplu:imi plac gentile mari,incapatoare,dar nu port.... ca sunt micuta si nu mi se potrivesc,ma uit intodeauna la gentile medii,si in cazul nostru sa indeplineasca cerintele concursului.Din partea mea toata admiratia aplauze aplauze aplauze
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de annamaria26985 Lun 05 Mar 2012, 11:49 pm

am votat si eu cu greu, toate sunt frumoase si muncite.Felicitari participantelor kiss
annamaria26985
annamaria26985
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 743
Varsta : 38
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 23/03/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de emmancita Lun 05 Mar 2012, 11:55 pm

Georgeta, puteai vedea voturile si daca dadeai pe " vezi rezultatele", asta putea sa te influenteze oarecum...mie imi plac mai multe ,asa ca inca nu am votat wink , maine ma hotatasc!! Si eu am recunoscut ceva/ pe cineva, dupa concurs o sa vad daca m-am echivocat!!
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 06 Mar 2012, 12:06 am

Emmancita,nu da pe ''vezi rezultatele'',strici tot farmecu wink l!Admira,pune pe hartie toate preferatele,dupa nr.de concurs,amanunte cu ce ti-a placut,cu ce nu ti-a placut.Nu te influenteaza nimic ,asa cand nu ai idee de voturi!Eu am si acum hartiuta in fata si sunt tare mandra de cum am analizat gentutele,asa dupa gusturile mele(dar am trecut si rubrica:cerinte concurs).Dupa ce votez chem familionul,si le cer parerea fara sa le spun cu care am votat:si am constatat ca sotul chiar stie cate ceva despre mine wink
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de GinaP Mar 06 Mar 2012, 9:06 am

Mi-e foooarte greu sa ma hotarasc intre 6 si 18! Amandoua sunt absolut superbe! Si celelalte sunt frumoase si interesante, dar acestea sunt pe gustul meu! Felicitari tuturor pentru creatiile minunate bucurie
GinaP
GinaP
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 494
Varsta : 40
Localizare : Caras-Severin
Data de inscriere : 02/01/2012

http://thingsheartmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de rivka Mar 06 Mar 2012, 9:23 am

georgeta.prnic ai dreptate tot asa am facut si eu cand am ales gentuta pe care am votat-o ,si familionul meu a votat rade
ar trebui sa nu se poata poata vedea rezultatul decat dupe ce votezi wink
rivka
rivka
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 896
Varsta : 52
Localizare : timisoara
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de mya21_ro Mar 06 Mar 2012, 9:31 am

am votat si eu...felicitari tuturor participantelor!!! gentutele sunt foarte frumoase, mi-as dori pentru mine o gramada din modelele realizate de voi!
mya21_ro
mya21_ro
helper
helper

Numarul mesajelor : 75
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 28/01/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Xorana Mar 06 Mar 2012, 10:14 am

Am votat si eu dar ....greu de ales, pacat ca nu putem vota mai multe Smile Fiecare este frumoasa in felul ei. Succes!
Xorana
Xorana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/10/2011

http://www.handmade-shic.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de veryscrap Mar 06 Mar 2012, 10:20 am

foarte frumoase; felciitari tuturor

veryscrap
veryscrap
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : europa
Data de inscriere : 23/02/2012

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Pui_dEuropolis Mar 06 Mar 2012, 10:28 am

Mamaaaaaaaaa cate concurente ati strans de data asta!! Laughing bine ca am primit pe mail ca sa ajut si eu cu un vot pe cineva! :D vad ca nimeni nu si-a expus favorita, dar oricum am votat geanta pe care eu o vreau! click Numai bine si sa le purtati sanatoase feteloooooor! pupi
Pui_dEuropolis
Pui_dEuropolis
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Clermont Ferrand - Franta
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de stoy Mar 06 Mar 2012, 10:48 am

Foarte frumoase posetele dumneavoastra doamnelor.
Mi-au placut 3 posete pe care le-as purta mandra tare daca ar fi ale mele, dar ma inclin si le felicit pe toate concurentele pentru munca depusa si pentru ingeniozitate.
Numarul 6 felicitari este foarte frumoasa, deja iti cunosc stilul si materialul, indiferent ce lucru relizezi se vede ca depui ceva din sufletul tau in tot ceea ce faci, ai un stil aparte si totodata unic, ma inclin in fata creatiilor tale si implicit a ta.
Concurenta 14 , ai facut o poseta ff frumoasa, m-ai cucerit cu florile alea din piele. E minunata, sa o poti sanatoasa.
Desi vad ca nu are voturi imi place ffff mult si poseta cu numarul 15 e foarte frumos facuta simpla si deosebita in acelasi timp. Eu sunt impresionata si de aceasta poseta si ii acord votul meu.
Acestea sunt preferatele mele, dar si celelalte posete sunt muncite si fiecare are frumusetea ei.
Cu siguranta gusturile sunt diferite, asa ca cele pe care nu le-am nominalizat sa nu se supere. kiss

P.S.
Si eu am sustinut ca ar fi bine sa nu se vada votul, dar totodata vreau sa va spun ca totusi e mai bine sa se vada, ca am observat nu numai la acest concurs ci si la altele ca la anumite concurete cresc voturile de regula seara as spune intr-un mod dubios fara ca cineva sa specifice in mesaje ca a votat acea concurenta. Da suntem o comunitate mare si cred ca unele din concurente si-au facut nnn conturi ca sa se voteze si castige, rusinos si totodata degradant. Dac nu ma insel la concursul de sarafane a si fost exclusa pentru acest motiv o concurenta.


Ultima editare efectuata de catre stoy in Mar 06 Mar 2012, 12:08 pm, editata de 1 ori
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de bibitu Mar 06 Mar 2012, 10:49 am

am votat si eu nr 6 ,este cea mai de primavara poseta ,felicitari tuturor participantelor,toate ati lucrat super
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Floren Mar 06 Mar 2012, 10:50 am

Votat !!!! Felicitari, albinutelor ! Felicitari organizatori, sponsori, si minunate manute harnice!!!!! bucurie
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de flori de camp Mar 06 Mar 2012, 11:02 am

23 - extrem de ingenios!
flori de camp
flori de camp
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1124
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de kla78 Mar 06 Mar 2012, 11:10 am

am reusit si eu sa ma opresc la o geanta pe care am votat-o,e foarte greu,toate au cate ceva aparte!felicitari la toate concurentele!
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de olympia Mar 06 Mar 2012, 11:59 am

Am cateva posete preferate si am ales destul de greu una dintre ele. Are putine voturi din pacate. Am tras cu ochiul si la rezultatele partiale, uau cat de diferite-s gusturile!...
olympia
olympia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 547
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 06/12/2008

http://www.penecolorate.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de violeta25 Mar 06 Mar 2012, 12:13 pm

Felicitari participantelor bucurie toate posetele au ceva deosebit si e tare greu sa te hotarasti ametit
Mi-a placut foarte mult
-poseta nr 2 pentru modelul ingenios si broderia deosebita, cand vezi acei fluturasi chiar te duce cu gandul la zilele mai calde,
-poseta cu nr 3 imi place enorm si as purta cu mandrie acest model de poseta ,
-poseta nr 6 foarte frumoasa si foarte frumos executata dar eu as purta portocaliu vara,
-poseta nr 14 este superba cu florile acelea mari i viu colorate,
-poseta nr 18 imi place foarte mult modelul si culoarea,
-poseta nr 23 este foarte deosebita si foarte colorata.
Acum nu va suparati ca mi-am dat cu parearea, nu am criticat (nu sunt in masura pentru asa ceva ) doar am spus ce-mi place inocent
Eu am ramas cu gandul la fluturasi Flowers
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Cristina_Ionela Mar 06 Mar 2012, 1:00 pm

Cata migala, cata maiestrie , cata imaginatie ...in sufletul meu toate sunteti castigatoare , de fapt , toate suntem castigatoare si cele care ati lucrat si noi ca v-am vazut munca si ne-am bucurat de ea. Ati lucrat niste poseste deosebite si va marturisesc ca pentru mine a fost o adevarata bucurie sa le privesc de aceea vreau sa va felicit pe fiecare in parte pentru munca depusa si sa va urez la cat mai multe astfel de realizari frumoase. kiss
Cristina_Ionela
Cristina_Ionela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 94
Varsta : 41
Localizare : Apuseni
Data de inscriere : 04/05/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Savu Ramona Mar 06 Mar 2012, 1:03 pm

Superbe toate , si ma bucur enorm ca am reusit si eu sa particip .
Din pacate nu am avut timp sa o termin pe cea cu care ash fi vrut sa particip caci am inceput 2 odata. Insa sunt foarte mandra si de aceasta cu care am participat.
Inca odata felicitari fetelor : superbe toate gentile kiss
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de dorinamisov Mar 06 Mar 2012, 1:15 pm

Felicitari ! Tooooooooooooate sant frumoase - greu de votat !
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB