Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

+92
iriclau
Elenik
Muravka
Mickey
Adorama
m-julie
Iulia40
feliana
dambustel
danielabordei
anc@
amoni
arielas
cretu_veronica22
danae
marabr
geany
LYNDA
zsofia
mnarcisa
valentinadof
kabunta
ancabanu
zylv
tomari
Lucia Ro
Motzu
lady
pufoi
mykya
iana02
luminitza79
antonina
gabyd
betymi72
dominiq
aurelia.c
gab'rela
anyrok
bubu mic
rob roy
AlyC
i.xell
Gabiuta
mari01
ElaR
craluca
Karina33
auricaco
mariuca7
mishou
dorinamisov
Savu Ramona
Cristina_Ionela
violeta25
olympia
kla78
flori de camp
Floren
bibitu
stoy
Pui_dEuropolis
veryscrap
Xorana
mya21_ro
GinaP
emmancita
annamaria26985
georgeta.prnic
aidil
rivka
elenaveronica
ikuta
cris_io_mat
MihaelaT
dana_ana23
corina corina
danida
Admina
creanga22
mariaz_09
veronica.l
piciul
mb09
rebel
mihaelavama
Marry
ismi3ismi
firicel
Dodo-pui
anamaria79"
diada
96 participanți

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

concurenta cu geanta cea mai frumoasa este?

CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 4 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap14%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 14% 
[ 69 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap11%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 11% 
[ 55 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap28%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 28% 
[ 136 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap9%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 9% 
[ 44 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 16 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 24 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 10 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 26 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 3 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 14 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 7 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap1%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap2%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 2% 
[ 9 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap3%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 3% 
[ 13 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap5%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 5% 
[ 25 ]
CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_lcap0%CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!! - Pagina 5 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 492
 
 

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de firicel Joi 08 Mar 2012, 11:10 pm

Pe pagina 4,parca
editez:pagina 5,scuze!
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 08 Mar 2012, 11:47 pm

Felicitari tuturor!
A fost un concurs tare frumos... si de acu' inainte sa se desfasoare tot asa. aplauze

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de emmancita Joi 08 Mar 2012, 11:51 pm

Deci pe tine te.am votat Lucia,felicitari!! foarte mult mi.a placut gentuta ta si m.am uitat de multe ori la toate inainte sa votez. kiss
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Gabiuta Vin 09 Mar 2012, 8:07 am

Multumesc mult Firicel pupi .Vroiam sa stiu pe cine am votat Smile si intre cine s-a dat batalia in preferintele mele fiindca foarte multe au fost frumoase. kiss
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 09 Mar 2012, 8:18 am

emmancita a scris:Deci pe tine te.am votat Lucia,felicitari!! foarte mult mi.a placut gentuta ta si m.am uitat de multe ori la toate inainte sa votez. kiss

Multe multumiri Emmancita hug kiss
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de danae Vin 09 Mar 2012, 8:50 am

Felicitari tuturor! Frumoase gentute ati facut! Si foarte frumos a fost concursul asta! kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Vin 09 Mar 2012, 9:45 am

Am votat poseta concurentei nr 6.Aceasta mi-a placut in mod deosebit,desi a fost destul de greu de luat o hotarare ca atea genti frumoase.
Felicitari Zsofia,ai creat o poseta deosebita.
Felicitari castigatoarelor si tuturor participantelor la concurs. Flowers
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de arielas Vin 09 Mar 2012, 10:53 am

Felicitari castigatoarelor si participantelor ! Nu ati muncit in zadar, toate avem o poseta noua acum !
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de amoni Vin 09 Mar 2012, 12:42 pm

Am votat si eu concurenta cu nr, 2 felicitari tuturor!
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de anc@ Vin 09 Mar 2012, 3:12 pm

Felicitari!!!eu am votat cu numarul 11!!
anc@
anc@
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 950
Localizare : acasa
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de arielas Vin 09 Mar 2012, 3:31 pm

Multumesc, iti trimit pupici, eu am fost aia ! kiss
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de danielabordei Vin 09 Mar 2012, 4:50 pm

Doooaaaammmnneee, ce frumuseti! Zau, ca nu stii ce sa alegi! La ce vad eu aici... sa indrazneasca cineva sa spuna ca romancele nu sunt pricepute la toate! Cu greu m-am decis sa votez si eu una. Bravo voua fetelor!
danielabordei
danielabordei
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 23/09/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de dambustel Vin 09 Mar 2012, 9:19 pm

felicitari tuturor ... toate sunt superbe insa :D nr. 6 mi-a rapit inima ... FELICITARI ... o vinzi ? Smile
inca o data FELICITARI tuturor kiss
dambustel
dambustel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 49
Localizare : google
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de feliana Vin 09 Mar 2012, 9:22 pm

Felicitari tuturor concurentelor care au realizat lucruri frumoase si deosebite.
ma duc sa votez
avatar
feliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 23
Localizare : cluj
Data de inscriere : 13/12/2008

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Iulia40 Vin 09 Mar 2012, 9:29 pm

Toate sunt frumoase dar poseta nr.6 as purta-o cu mare drag si cu mandrie. Felicitari creatoarei.
avatar
Iulia40
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 54
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Karina33 Vin 09 Mar 2012, 9:35 pm

Intai si-ntai va multumesc tuturor celor ce m-ati votat!
Si felicit pe toate concurentele ca au realizat o geanta dupa gustul, nevoia si priceperea fiecareia. Pe unele le-am 'ghicit' dupa stil, altele m-au surprins placut, iar unele m-au dezamagit. Important e ca fiecare din noi are o geanta noua.

Eu am reusit s-o scot ieri in lume, am probat-o cum s-ar spune si-s multumita de forma si utilitatea ei.

Multumesc sponsorului si abia astept atele sa fac una-alta, sper ca frumoase, din ele!

De Admina si Diada nu mai spun nimic, stiu deja cat le admir ca se ocupa sa tina cat mai viu si activ forumul, ca ne provoaca prin concursuri si, cu adevarat notabil, fac rost pentru noi de premii cu adevarat valoroase.

kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de zsofia Vin 09 Mar 2012, 10:48 pm

Multumesc fetelor kiss imi faceti o provocare mult mai mare sa fac genti cat mai multe simult mai frumoase.Pe geanta asta am facut primul rand speciel pentru mine,mult doream sa am genti dupa imbracamintea mea,eu oricum ma imbrac in stil etno,de aceea nici nu am folosit alt material,prima data am facut dupa gustul meu ,si stiam ca o sa ma cunoasteti,nici nu mai stiu daca o sa mai pot face ceva ca sa fiu ascuns ca sa nu ma recunoasteti stilul meu tot asta ramane si la haine si la altele,un lucru am observat nu persoana conteaza ci cea ce face,cand m-am apucat de genti nu am crezut nici eu ca o sa reusesc sa fac ca sa va si placa asa de mult,de fapt imi plac si me ,si dintodeauna pun intrebare oare eu am facut aceasta geanta?nu demult am inceput sa fac genti dar decate ori ma apuc de alta de fiecare data inveti ceva nou,si doresc multe multe lucruri sa fac,si asta numai asa pot daca ma apuc de fiecare zi si studiez.O sa mai fac fiorte curand din geanta asta sa fie si de vanzare
zsofia
zsofia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 56
Localizare : Sfantu Gheorghe
Data de inscriere : 13/11/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de m-julie Sam 10 Mar 2012, 1:43 pm

superbe toate. cu greu m-am decis. concurenta nr 2 ai un vot si din partea mea:)
m-julie
m-julie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Adorama Dum 11 Mar 2012, 11:02 am

De data asta chiar mi-a fost foarte greu sa ma decid. Pana la urma am dat un vot, dar imi plac mult inca vreo 5-6 genti, le-as fi votat pe toate cele care-mi plac, daca as fi putut.
Adorama
Adorama
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 36
Localizare : prin zona
Data de inscriere : 05/04/2010

http://www.pulbere-de-stele.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Mickey Dum 11 Mar 2012, 6:04 pm

Foarte frumoase toate gentile,m-ar fi "aranjat" cate una din fiecare.Felicitari tuturor pentru talent si rabdare.Concurenta cu nr. 7 a primit votul meu,a fost mai aproape de gusturile mele.
Felicitari tuturor! bucurie
Mickey
Mickey
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 47
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 23/11/2010

http://autismcatalina.blogspot.com

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Muravka Lun 12 Mar 2012, 2:47 pm

Frumoase gentute! Sincer, n-am stiut ce sa aleg... Smile Ca multe alte fete, mi le-as fi dorit pe toate! Felicitari, fetelor!
Muravka
Muravka
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 147
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Elenik Mar 13 Mar 2012, 10:29 pm

Felicitari tuturor participantelor! Vad aici din ce in ce mai multe talente si idei creative. Bravo! Sper sa imi fac mai mult timp si sa incerc sa fiu si eu alaturi de voi. Sa aveti o primavara frumoasa!
Elenik
Elenik
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de iriclau Mier 14 Mar 2012, 9:21 pm

wooow ... ce frumuseti !!! ce pacat ca n-am prins si eu votarea Sad
Felicitari concurentelor, majoritatea au fost foarte frumoase !
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Larisa09 Joi 15 Mar 2012, 12:00 am

Felicitari tuturor concurentelor!
Din pacate am pierdut votarea....
Larisa09
Larisa09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 107
Varsta : 61
Localizare : Deva
Data de inscriere : 29/10/2010

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Uca Vin 16 Mar 2012, 12:15 pm

Cu scuzele de rigoare, hop si eu ! peace

Felicitari Szofia! primul Flowers
Felicitari Karina! Flowers
Multumesc Adminelor si sponsorului pentru organizarea si desfasurarea acestui concurs.

Multumesc din suflet celor care au apreciat geata realizata de mine! Merci

Am incercat sa fac si un tutorial, o parte din poze le am deja in picasa, o parte erau in laptop, laptop care s-a ars acum o saptamana. zid Sper sa pot recupera datele de pe acesta si sa pot posta si tutorialul, la subiectul potrivit.


P.S Acum m-au sunat de acasa ( sunt plecata din tara) si a ajuns premiul!
kiss


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Important Re: CONCURS PRIMAVARA: POSETA INFRUMUSETATA - VOTAREA!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB