Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

+45
dadina
Trandafir-rosu
ikuta
sorinamircov
alessia2007
Angelica18
Giobsy
stoy
emi
samo99ro
lenus70
romaya
lennny
mirica_alecsandra
Marry
arime
cristina iosif
pufoi
geo
kla78
Serban Valentina
veronica.l
symos
aisha
georgeta.prnic
mariaz_09
ivanoiuadela9
Shtefania
raducan48
kmn
violetas
crina68
gabyd
rivka
claudiana
larimali
dorinamisov
virginia
cld
danniela
SilviaDumitrescu
tinap
firicel
trice
myky7robc
49 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 04 Mar 2012, 10:41 pm

Aisha,ma uit cu dor si jale la topul tau.De mult imi doresc si eu o frumusete ca asta.Este superb!A meritat si timpul investit , si luptele seculare Smile hug
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de virginia Lun 05 Mar 2012, 9:53 am

Aisha, m-ai lasat fara cuvinte. Este extraordinar de frumos. Sa-l porti sanatoasa.
eu vreau si imbracat wink

Subscriu si yo
kiss Flowers
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de aisha Lun 05 Mar 2012, 10:39 am

Va multumesc tuturor pt aprecieri. kiss Imi dau curaj sa mai incerc si alte lucruri.

myky, firul este Flavia (nu pot sa spun exact cat mi-a intrat, ca de la atata lucrat si desirat am mai aruncat din el Smile , dar in mod normal, 1 bobin e suficient), croseta nr. 2 (din aia turceasca, de plastic). Initial i-am facut bretele pe morisca, dar nu imi placea, pt ca se intindeau prea tare, asa ca le-am inlocuit cu bretele de sutien, care sustin foarte frumos partea de sus.

Silvia, eram sigura ca ai sa-mi ceri asa ceva. Smile N-am ce face si trebuie sa recunosc: in iarna asta m-am ingrasat un pic, fata de dimensiunile avute atunci cand am inceput sa lucrez, asa ca ... mai dureaza vreo 2 luni pana il voi imbraca. Promit sa il postez si imbracat, cand va veni vremea calda.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de danniela Lun 05 Mar 2012, 11:11 am

Foarte frumos lucrat Aisha!! Vorba Silviei, nu se vede cat ai desirat!!!!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 05 Mar 2012, 12:56 pm


aisha ! Woauuu f f frumos topul crosetat de tine .
frumos modelul si culoarea vesela de vara ....pe cind si o fusta la topul tau ?? prietenii stiu de ce .... rade rade
La cit mai multe asemenea frumuseti . hug hug [b]
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de kla78 Lun 05 Mar 2012, 5:48 pm

AISHA superb topul ,a meritat efortul si rabdarea de a face si desface,eu ma enervez repede si le las deoparte desi am un sac de gheme !
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de aisha Lun 05 Mar 2012, 7:29 pm

Multumesc daniela, valentina, kla.

Valentina, inca nu ma pricep sa inmultesc corect. Dar nu ma las! Va urma si fusta aia. wink
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 05 Mar 2012, 8:04 pm

Cu siguranta iti va iesi . S-a putut cu topul vei reusi si cu fusta Smile wink
Succes !
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de geo Mier 07 Mar 2012, 5:09 pm

Super toupul! Aisha, din cate imi aduc aminte tu te pricepi la tricotat, nu? Principiul de inmultire cred ca e cam la fel. De unde ai luat bretelele?
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de dorinamisov Joi 08 Mar 2012, 1:55 pm

am terminat si eu raglanul

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

floarea este pentru voi - LA MULTI ANI !
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de virginia Joi 08 Mar 2012, 2:03 pm

Dorina, asa cum ne-ai invatat: numai frumuseti. primul
La multi ani si tie. Flowers
Felicitarea este "La sueta de seara".
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 08 Mar 2012, 2:04 pm

La multi ani Dorina!
Ca de obicei foarte frumoase ! Bluza rosie confirma faptul ca firul face diferenta wink Se vede eleganta fata de cea bej wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de geo Joi 08 Mar 2012, 2:08 pm

Super! Mie imi place mai mult cea bej. Ar veni super pe mine, cu o pereche de blugi stransi pe picior, evenual bagati in niste cizme maro inchis sau negre lol! (modesta ca de obicei)
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de crina68 Joi 08 Mar 2012, 2:12 pm

Absolut spectaculoasă bluza roșie!
Desăvârșită execuție ,iar firul un vis.....Felicitări,Dorina!!!!
Și eu îți mulțumesc ,încă odată,pentru tot!

LA MULȚI ANI,NOUĂ!!!! Flowers

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 08 Mar 2012, 2:19 pm

Eu votez cu cea rosie!superba Flowers
Felicitari! pupi
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de dorinamisov Joi 08 Mar 2012, 2:39 pm

Virginia,o sa ma conformez - ma bucur pentru comanda ta si la cat mai multe !

Silvia, bluza bej este pentru o persoana cu 120 peste bust si drep sa-ti spun am lucrat-o cu mai putin drag si probabil s-a transmis Neutral

Geo,persoana este cam plinuta si mai este si mica de statura...

Crina,te pup si astept sa vad rochita Codrutei wink

Georgeta, multumesc draguta ca de obicei.
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de danniela Joi 08 Mar 2012, 2:45 pm

Mie imi plac amandoua si ca model si culoare, nu vad nici o umbra de tristete in cea bej! Superbe Dorina! La multi ani si tie! Si...apropo, tu mai dormi???
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 08 Mar 2012, 3:48 pm

Maaaaiiiii nu am zis ca cea bej e trista sau ca nu e frumoasa. Are si ea frumusetea ei, dar cea rosie prin firul din care este lucrata ii da o eleganta, o finete aparte wink Asta e gustul meu si nu puteti sa va.....in el ( sau poate da? scratch )
Acum ca sa ii mai stirbesc din stralucire Dorinei trantesc si eu ce-a de a doua si mult discutata si desirata bluza wink
Pentru a nu fi confundata cu prima va spun ca la prima sunt mai multe frunze si mai mari iar la aceasta sunt mai putine si mai mici wink
Si am sa va si pun o poza pentru exemplificare.
Prima bluza ( la care am mai lungit puutin maneca doar pe partea interioara, cea cu picioruse)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si a doua:
fata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
spate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
maneca ( ne sucitaaaaaaaa)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
la sub brat tot nu sunt multumita de cum arata dar ... asta este. wink
Ma voi apuca de alt raglan , deci pazeeeeea rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de virginia Joi 08 Mar 2012, 3:56 pm

Silvia, a meritat efortul si.... dezbaterile aprinse pe tema bluzei. De data asta a iesit aproape perfect. Exceptia, desigur, incretitura pe care o face maneca la subrat. Dupa parerea mea, era bine daca mai faceai 4-5 randuri inainte de a incepe-o.
Chiar si asa, a iesit foarte bine. Sa o porti sanatoasa.
kiss
virginia
virginia
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1137
Varsta : 54
Localizare : ITALIA - ANCONA
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de danniela Joi 08 Mar 2012, 3:56 pm

Da'cine a zis ca ai zis tu ca nu iti place??? rade Dorina a zis ca nu a lucrat-o cum ar fi vrut ea!
Si ca sa imi dau cu parerea si despre bluzele tale (asta ca sa ai de ce sa ma bati) Sa stii ca imi place a doua mai mult. Parca zic eu ca se aseaza mai bine pe piept! A se observa ca nu am nimic cu manecile tale wink
Si felicitari pentru viteza! love Flowers
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 08 Mar 2012, 4:20 pm

Virginia incretitura de la sub brat cred ca am aranjat-o si pe aia din ac ( nu de tot dar nu se mai vede asa rau), dar nu am mai facut poza si dupa ca m-am imbracat si dezbracat de atatea ori cu bluzele astea de... am facut muschi la maini.
virginia a scris: ...... Dupa parerea mea, era bine daca mai faceai 4-5 randuri inainte de a incepe-o.....
nuuu chiar trebuiau mai putine randuri ( ve-o 4-5). wink
Multumesc !
danniela pai de ce sa te bat daca iti dai cu parerea? ti-o luai daca nu iti dadeai wink Si daca vrei sa stii ca si mie imi place mai mult ce-a de-a doua wink si daca ai ceva de zis ... zi si despre maneci ca oricum nu mai desfaaaaac nici shot rade Tu zi ca nu te costa nimic da nici eu nu voi lua in considerare daca zici ceva de rau rade pupi
Multumesc da viteza..... a fost blocata in marshalier la bluzele astea ca atat cat am desirat la astea... nu cred ca am mai desirat la vre-o bluza de cand lucrez eu wink rade

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de dorinamisov Joi 08 Mar 2012, 4:30 pm

rade Silvia,am inteles ce ai vrut sa zici,asta am spus si eu la bluzele celelalte - firul a contat foarte mult - Votez ambele bluze - astept noul raglan.

Daniela,multumesc! ai inteles bine,am cam bombanit cand lucram - 120 cm peste bust !!! - mai lucram un sfert de bluza - de dormit da,ma culc cu gainile si ma scol cu cocosii (la 4 dimineata) croset ce sa fac - asta este bioritmul meu .
dorinamisov
dorinamisov
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 886
Varsta : 75
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 26/12/2008

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de gabyd Joi 08 Mar 2012, 4:37 pm

Dorina, ca de obicei.....taci si ne bombardezi cu frumuseti wink Amandoua sunt superrrrrrrrrrrrrrr.
E foarte frumos firul rosu.Este mohair????.....unde gasiti fetelor asa subtire?????....ma intereseaza si pe mine
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 56
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Joi 08 Mar 2012, 5:14 pm

Silvia pupi ,felicitari pentru amandoua,a doua te aranjeaza mai bine,in ochii mei! Smile
Felicitari pentru perseverenta! aplauze aplauze
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 47
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de firicel Joi 08 Mar 2012, 5:21 pm

Dorina,faci lucruri deosebite!Imi place mult cea rosie dar si cea bej !
Silvioara,bine ac ai terminat-o si ti-a iesit din grija!E frumoasa !
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14) - Pagina 4 Empty Re: Bluze,topuri,jachete,bolerouri...crosetate (14)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB