Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Poze cu noi si familiile noastre -5

+46
Cristache
violetas
vyky2010
crina68
mimiady63
ikuta
dorinamisov
gabyd
lika
kmn
lucky
carmenco
Admina
georgeta.prnic
anc@
Dorulet
corina corina
Gabiuta
diana-s
emmancita
denis21
camelia84
CCristinaC
dorina64
Angelica18
dienutzababy
ileana cosanzeana
fizicuta
kitty_1973
rivka
ivanoiuadela9
Uca
myky7robc
tinap
Gianina4ever
SilviaDumitrescu
AlinaJ.Bijoux
danniela
mariaz_09
arielas
cristina iosif
MihaelaT
Marry
firicel
pufoi
despina13cucli
50 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Sam 26 Mai 2012, 11:18 am

Georgeta,ce frumosi sinteti!Sa-ti traiasca fetele si "baiatul"! kiss
MihaelaT,multumesc de urari,si tu ai o fata tare frumoasa!Iti doresc la fel,sa traiti impreuna,sanatosi si fericiti!
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de danniela Sam 26 Mai 2012, 1:04 pm

Ce frumosi sunteti cu totii, si cei 3 iezi!!!!
Noua ne-a cumparat tata o capra alba cand eram mici, era o iedita de fapt, noi am strigat-o Luminita, mergea peste tot cu noi, manca ce mancam si noi, ciorba, mamaliga, tocanita, paine, dulciuri. Bea apa numai din cana ei de tabla si numai in usa de la bucatarie unde mama o striga mereu.
Fratele meu cel mare s-a casatorit si pe nevasta o cheama.... Luminita!!! Noi am tinut secret numele caprei dar o data mama a chemat-o sa ii dea apa, si cand a strigat Luminita in usa au aparut ambele Luminite rade rade rade atunci mama a trebuit sa ii spuna adevarul!! Bine ca nu s-a suparat!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Sam 26 Mai 2012, 7:48 pm

Danielaaaaa,m-ai facut sa rid cu capra ta,adica capritele... rade
Bine ca a-nteles cumnata cum sta treaba,ca altfel nu stiu cum s-ar fi rezolvat,ori rebotezati caprita,ori cumnatica... rade
kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 26 Mai 2012, 8:19 pm

Sa-ti traiasca familionul Georgeta!!! kiss
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de pufoi Sam 26 Mai 2012, 11:24 pm

Getuto frumoasa fata mai ai!
Si rochia e minunata si setu de bujuterii facut de tine e super!
Si tu asa de tanara si fetele cat tine!
Mor de invidie, nu alta! pupi
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Dum 27 Mai 2012, 2:11 am

Fetelor Merci Merci Merci pupi pupi pupi pupi pupi
Nu-i meritul meu ca este frumoasa,dar nici al mamei(dumnezeu sa ma ierte<<< este recasatorita si are inca o fata si un baiat>>>dar zici ca nu este facuta de ea,am vazut pozele ei,am albume intregi),este samanta lui tacsu,dovada ca a mea seamana cu ele,mai ales cu cea mare!
Mereu imi aduc aminte ca am ramas micuta pe langa ele!A fost impresionant........si eu am alergat tot orasul cu aparatul prin multime,ne-am pierdut unii de altii,vroiam sa fac cat mai multe poze sa avem de unde alege!Prin ploaie si multime,am facut sprint,bine ca cea mijlocara a avut grija de mezina !Astazi soacra mea,m-a laudat la toate rudele(am avut musafiri multi,unii plecau,altii veneau),ca am urmarit-o peste tot si i-am facut poze multe si frumoase(unele),si era tare mandra de ea (si de mine)!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de danniela Dum 27 Mai 2012, 9:14 am

Geta, nu e meritul tau ca e frumoasa, insa meritul tau e ca le cresti pe amandoua, se vede pe fata lor si pe a ta ca parca ar fi ale tale, asta denota ca esti o mama superba. Sper ca si ele sa recunoasca eforturile tale de a fi mama si prietena lor! Sincer te admir din tot sufletul meu love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de mimiady63 Dum 27 Mai 2012, 9:31 am

Georgeta sa-ti traiasca familia ,caci e tare frumoasa . kiss
mimiady63
mimiady63
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 401
Varsta : 60
Localizare : Romania jud.HD
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de pufoi Dum 27 Mai 2012, 9:46 pm

Getuto imi spunea un baiat din Romania, la care eu tin foarte mult, ca :,,nu e mama cea care iti da nastere, ci e mama cea care te creste, te educa si face Om din tine''.
Asa ca meritul, cred ca e mai mult al tau. Si tin eu minte cum te zbuciumai tu pentru ea si cum te mai consumai.
Si daca soacra te lauda, nu te lauda ea degeaba.I-a trebuit ceva timp ca sa faca asta! wink Adica , a stat cu ochii pe tine ca pe butelie, pana la laude, ca doar asa sunt soacrele.Si soacrele destepte lauda cand stiu ca au pe cine.
Felicitari si numai bine! pupi
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mar 29 Mai 2012, 1:33 am

sa ma laud si eu cu puii mei Smile
"pustiul" meu ( in hanoracul alb cu stelute)....indata implineste 20 de ani....e cu niste prieteni
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
...si pustoaica (11 ani)
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Angelica18 Mar 29 Mai 2012, 7:09 am

Gaby,ai doi copii minunati.Sa fie sanatosi si fericiti si sa-ti aduca numai bucurii.Sunteti frumosi toti trei kiss
Angelica18
Angelica18
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 55
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de tinap Mar 29 Mai 2012, 7:23 am

Sa-ti traiasca copilasii Gaby,ce baiat mare ai,arati asa tinara ca sa ai un baiat de 20 de ani!Si fetita e sa de dulce! kiss
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mar 29 Mai 2012, 7:59 am

Merci multumesc fetelor.....sa va traiasca si voua copilasii ....chiar daca au 20 .... 11 sau 1 an tot copilasi raman pt noi kiss
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de crina68 Mar 29 Mai 2012, 8:02 am

Găbițule,ai cu ce te lăuda!!!!
Să-ți trăiască și să te bucuri de ei! hug

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 29 Mai 2012, 8:02 am

Frumosi copii, frumoasa mama! Sa fitisanatoasi si norocosi!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mar 29 Mai 2012, 8:40 am

Saru'-mana Merci .....las' ca si voi aveti kiss
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de firicel Mar 29 Mai 2012, 8:51 am

sa-ti traiasca puii Gabytza si sa te bucuri de ei!Sunt frumosi si seamana cu mama lor kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Giobsy Mar 29 Mai 2012, 9:59 am

Găbiţule, să-ţi trăiască puii!
De fapt, să trăiţi toate şi să fiţi fericite, alături de familiile voastre frumoase!

_________________
GiobsySoulMade.wordpress
Facebook
Giobsy Soul Made Crochet
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mar 29 Mai 2012, 10:19 am

Multumesc din suflet Merci prietenie sa ne bucuram toate de copii nostri....e cea mai mare realizare din viata
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 29 Mai 2012, 11:32 am

Gabyd,sa-ti traiasca copii tai frumosi si sa va dea Dumnezeu sanatate si noroc,si tu sa tamai ca acum,optimista, vesela,spirit tanar. pupi


Eu astazi,am fost dupa ciuperci prin imprejurimile satului si am facut cateva poze,mi-a placut cum se vedea locul in care locuiesc,de pe dealurile apropiate:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mai de aproape ,straduta pe care stau eu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

in poza asta se vede Dunarea si pamantul romanesc
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si acum eu ,pacat ca nu am decat poza asta,sa vedeti cat eram de ''cocentrata'' rade rade ,ca tineam dumul drept;trebuie sa ma credeti ca eram in mers,dar cu viteza mica ca erau gropi si denivelari
in spate este soacra si mezina,care nu prea aveau incredere in mine rade rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de carmenco Mar 29 Mai 2012, 10:55 pm

Tare poza! Bravo tie!

Eu am intrat, am vazut si nu am mai avut timp de scris. Asa ca o fac acum.
Georgeta, ti-am admirat fata absolventa, impreuna cu copiii mei. Stefan al meu abia avusese banchetul si a fost frumos sa vedem si altceva decat cum e la noi. Pe mine m-au mirat buchetele. La noi fetele nu au asa ceva si nici nu merg incolonati. Sa le facem poze nici vorba. M-am rugat de el si abia mi-a aratat in telefon cateva.
Ai fete frumoase, toate trei! Sa-ti traiasca si sa te umple de bucurii.

Gabi, cand ti-am vazut poza parca m-am regasit pe mine. Stiu cu siguranta cu ce bucurie iti faci copiii cunoscuti. Altii ca ei nu sunt hug Sa le dea Dumnezeu tot ce e mai bun in lumea asta!
Eu spun fiecaruia in parte : n-are nimeni baiat/fata ca al/a meu/mea wink si se prapadesc de ras. Bineinteles ca rad de mine ca scot asa vorbe.
Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!

Nici pe iezi nu i-am uitat. Imi plac asa mult, imi place atmosfera de acolo, imi place mama. Imi doresc sa avem macar pe jumatate viata lor sanatoasa, a parintilor nostri. Cristache, s-o pupi din partea mea, chiar daca nu o cunosc personal. Si sa mai traiasca ani multi de acum incolo!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de gabyd Mar 29 Mai 2012, 11:03 pm

Georgeta, Carmenco....multumesc kiss ....sa va bucurati si voi de copii vostri... prietenie
Ma uit la pozele tale Georgeta si-mi aduc cu mare placere de zilele cand mergeam la Orsova la baiat.....peisajul e superb....un amalgam de relief....Dunarea....muntele....ceva de vis
gabyd
gabyd
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 842
Varsta : 57
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 08/08/2011

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de carmenco Mar 29 Mai 2012, 11:17 pm

Si casele pe mine m-au fermecat. Toate au acoperis din tigla. Cat de frumos se vede si cat de sanatoasa e tigla. Vara racoare, iarna cald.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de firicel Mier 30 Mai 2012, 12:27 am

Georgeta ,frumoasa zona!In privinta condusului tractorului,nu-i mare lucru,drum liber sa fie wink ....ciuperci ,gasirati?
Pun si eu o poza cu copilul meu,manca-l-ar mama pe el Smile
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 30 Mai 2012, 12:41 am

Geprgeta f. draguta zona ta!!! Smile
Firicel, sa0ti traiasca baiatul ca frumos mai e!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Poze cu noi si familiile noastre -5 - Pagina 10 Empty Re: Poze cu noi si familiile noastre -5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB