Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

+66
Serban Valentina
carcriv
alinachiri
Angelica18
crina68
fiordaliso
zylv
bubu85
LORIMAR
Andata
danae
ancuta_ancuta
mya21_ro
teisoara
valentinadof
Dodo-pui
camelia84
irish05
kmn
Gabiuta
Buburuza
arielas
kitty_1973
piciul
carmenco
violetas
mariaz_09
feliciagl
CCristinaC
MihaelaT
Miniona
SilviaDumitrescu
myky7robc
corina corina
Lorena1
dienutzababy
danniela
violeta25
iuliana72
louise27
ismi3ismi
geany
Karina33
elenaxx
diada
Chirrox13
amoni
MagdaMarin
betymi72
mariucamariuca
rosita
denis21
AlinaJ.Bijoux
pufoi
firicel
letho
Gianina4ever
Uca
Admina
georgeta.prnic
danielabordei
despina13cucli
adriuta
Giobsy
tinap
lennny
70 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de kmn Mier 29 Feb 2012, 9:22 am

pufoi...ce-mi place.....si culoarea e bestiala
sa-l stapanesti sanatoasa...
kmn
kmn
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1056
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de amoni Vin 02 Mar 2012, 7:56 pm

Azi m-am aprovizionant ptr 8 Martie mi-am loat 2 busturi si un suport ptr cercei
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
[img]<script src='http://img717.imageshack.us/shareable/?i=dsc00831o.jpg&p=tl' [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]</noscript>[/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
Si mai mi-am loat margelute ace tortice ptr cercei, sarma , cristale ,multe mi-am loat, si bine intele am gasit un magazin cu incaltaminte si mi-am loat o pereche de opincute.
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img] m-am rasfatat si eu un pic dupa atitea zile de munca.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de firicel Vin 02 Mar 2012, 8:02 pm

Felicitari Amoni pentru toate achizitiile!Sa ai spor la tot! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de tinap Vin 02 Mar 2012, 8:23 pm

Amoni,sa le stapinesti sanatoasa si sa faci lucruri frumoase cu ele,imi plac mult margelutele,atele,si suportul de cercei e super,chiar am nevoie si eu de unul,cerceii stau prin cutii unii peste altii.Am si eu margelute multe,toate culorile,dar deocamdata nu stiu cum sa le intrebuintez,le-am luat sa fie acolo,poate cos ceva pe bluze sau pulovere,o sa ma inspir de la voi.

Pufisor,foarte faina camera,dar lampa m-a dat gata!E mortala!Mai ales ca se schimba culoarea!E traznet!Sa ai fun in dormitor! wink
tinap
tinap
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1299
Varsta : 63
Localizare : la mediterana
Data de inscriere : 30/08/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de amoni Vin 02 Mar 2012, 8:45 pm

Sa dee domnul firico si la alti si un pic si mie, tina eu le-am loat ca sa-mi expun bijuteriile pe ele cind merg la vanzare, ptr ca atunci cind imi fac ptr mine o perechiue de cercei se gaseste cineva sa ii vrea taman pe aia.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de violetas Vin 02 Mar 2012, 10:38 pm

Amoni, opincutele sa le porti sanatoasa, iar din restul sa faci lucruri cat mai frumoase si sa fie vandute!
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de pufoi Sam 03 Mar 2012, 12:10 am

Amoni sa stapanesti sanatoasa toate cumparaturile!
Tina ... nu fun la mine in dormitor, ca nu-mi place sa-mi deranjez camera! wink
fun la sot in dormitor, ca ma simt ca in natura si apoi... trebuie sa aranjeze el rade
ca si tine , am c umparat o gramada de chestii pt bijuuri, dar... nu am curaj!
maine le postez!
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 03 Mar 2012, 12:19 am

Amoni, sa stapanesti sanatoasa tot ce ti-ai cumparat!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de irish05 Sam 03 Mar 2012, 7:32 am

MagdaMarin a scris:Am primit azi gratis prin posta 6 castroane de sticla de care sunt foarte incantata.
Atata eu si sotul meu le-am folosit la masa de frumoase ce sunt.
Iar eu abia astept sa prajituresc,ador sa-mi asez ingredientele masurate la indemana in vase identice,abia imi iese sedinta foto mai bine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si o razatoare ca sa nu-mi mai rad degetele cand rad morcovul,asta se spala foarte usor si nu mai murdaresc si spal razatoarea mare.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cand am chef de un pic de branza rasa mai murdaresc toate fetele.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dim pacate nu are decat o razatoare pe cea mica,dar... calul de dar nu se cauta la dinti . wink


sa le stapanesti sanatoasa pe toate? cum adica gratis?
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de amoni Sam 03 Mar 2012, 8:55 am

Multumesc frumos fetelor, busturile mile-am dorit de mult dar nu am avut bani sa-mile cumpar.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de myky7robc Sam 03 Mar 2012, 3:03 pm

amoni, sa-ti fie de folos si sa le stapanesti sanatoasa, dar mai ales sa scoti profit.
de unde ti-ai luat busturile?
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de amoni Sam 03 Mar 2012, 7:51 pm

Myky busturile le-am loat din dragonu rosu tot ce mi-am laoat am loat de acolo, ptr ca, mi-am dorit un bust si costa pe site-uri undeva la 25 , 30 de lei si eu le-am cumparat cu 15 lei bucata.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 03 Mar 2012, 8:58 pm

Irish05 exista un site pe care poti oferi si primi gratis lucrurile care tie nu-ti mai folosesc dar care mie imi pot de folos.
Acolo se ofera si se primeste orice wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de camelia84 Dum 04 Mar 2012, 1:11 pm

care e acel site???daca nu va deranjez...ne spui si noua???
camelia84
camelia84
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 73
Varsta : 39
Localizare : vrancea
Data de inscriere : 12/02/2012

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de diada Dum 04 Mar 2012, 3:33 pm

Da, foarte bun site-ul pentru oferit ce nu-ti mai trebuie, eu il stiam de lucrurigratis.ro dar cred ca si-a schimbat numele, dar ca oriunde pe internet gasesti fel de fel de oameni ciudati... cum mi s-a intamplat mie de ex rade si doar mi-a zis Admina zid posibil ca ce dai sa se vanda mai tarziu tot pe net pe alte siteuri, asa ca, eu am ales sa i le trimit lui Dodo sa le vanda ea!!!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 04 Mar 2012, 3:37 pm

Nu Diada nu s-a schimbat numele tot ala este.Doar ca fondatorul nu mai are bani sa-l intretina si se chinuie sa supravietuiasca.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 05 Mar 2012, 9:51 am

...am in plan o poseta...si cum avea nevoie si de un cleste preducea...azi mi-am cumparat urmatorul set:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
la 17 lei wink
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 05 Mar 2012, 10:02 am

Dodo... de unde l-ai cumparat? Vreau si eu... Sad
Sa-l folosesti sanatoasa kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 05 Mar 2012, 10:03 am

ms,de la lidl
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Chirrox13 Lun 05 Mar 2012, 10:06 am

Sa il folosesti sanatoasa draga Dodo si sa ne arati gentutele care ies din mainile tale. Felicitari pentru noua ta achizitie. Smile
Chirrox13
Chirrox13
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1567
Varsta : 44
Data de inscriere : 10/04/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de kitty_1973 Lun 05 Mar 2012, 10:10 am

Multumesc! La noi, in oferta care o gasesc in cutia postala, scrie ca e valabil setul de miercuri, 7 martie... Aseara, din intamplare, am intrat pe site-ul lor si am vazut ca e oferta de luni 5 martie... asa ca, l-am trimis pe tata sa caute. Acum vazand postarea ta l-am sunat si mi-a spus ca mi-a cumparat si mie setul! Sunt asa de bucuroasa! Smile
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Admina Lun 05 Mar 2012, 10:11 am

MagdaMarin a scris:Nu Diada nu s-a schimbat numele tot ala este.Doar ca fondatorul nu mai are bani sa-l intretina si se chinuie sa supravietuiasca.
Numai in Romania vezi asa ceva... un site ar trebui sa se poata intretine singur, nu sa coste bani pe proprietari. zid Ar trebui sa bage o sectiune cu vanzari, unde sa ceara taxa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de valentinadof Lun 05 Mar 2012, 10:30 am

Sa le folosesti cu spor Dodo,ia sa vad eu cum ajung pe-acolo?!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Gianina4ever Lun 05 Mar 2012, 12:41 pm

Si eu l-am vazut,si data trecuta l-am scapat,i-am spus si eu sotului sa-mi ia setul...sa vedem daca mai gaseste...
Dodo,sa-l folosesti sanatoasa si sa ai spor!Revin
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 05 Mar 2012, 3:12 pm

Dodo, la cat mai multe produse frumoase cu ajutorul lor!
Azi mi-a luat si mie serifu, acest set, tot de la Lidl.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat  azi! Va arat si voua!-4 - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-4

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB