Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

+18
betymi72
europolis
Carmen's
Zuri
mykya
dianabv
szoke89
ancamm
Handmade DEEA
nana_vulpe
Day
firimitura
nanavulpe
Margelutza
andrabijoux
Anusca
Dragonfly
darkpoke
22 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Lun 30 Mai 2011, 8:42 am

Margeluto este foarte frumos! Pe mine ma incanta culorile (in primul rand)! Ma intreb, oare, daca ai mai fi rulat, de mai multe ori, nu ti-ar fi iesit striatiile ceva mai mici? Doar imi dau cu parerea Smile
Eu inca nu am curajul sa fac tehnica asta. Nu stiu de ce m-am blocat? Vreau acele skinner blend ikat jellyroy canes ale lui Dona Kato, dar nu inteleg din poze cum face ea plierea aia culoare peste culoare. Mai studiez. Daca nu ma lamuresc... nu particip, desi ar fi mare pacat.
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Lun 30 Mai 2011, 9:07 am

vezi ca un ikat skiner blend..e prezentat si in linkul pus de mine
poate te ajuta..
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Lun 30 Mai 2011, 9:48 am

darkpoke a scris:vezi ca un ikat skiner blend..e prezentat si in linkul pus de mine
poate te ajuta..
Le-am studiat cu mare atentie, dar este un detaliu care-mi scapa. Nu-mi pot reprezenta, imaginativ, tehnica de la un capat la celalalt. Pana la un punct e ok, dar... undeva e un secret pe care nu reusesc sa-l gasesc. Sau cel putin asta este impresia mea.
Nu inteleg exact daca se face pliere evantai sau daca se taie bucati si se suprapun. Si-apoi cum se trec iar prin masina. Si parca nu m-as apuca pe bajbaite si sa stric niste fimo pentru ca nu-mi prisoseste. kiss
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de Day Lun 30 Mai 2011, 10:09 am

Nana,ce pas te incurca,mai exact?Poate il deslusim impreuna....
Day
Day
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3191
Varsta : 53
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 02/10/2009

http://bijuteriifimo.blogspot.com

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Lun 30 Mai 2011, 10:26 am

nana..poate pot sa te ajut..
din cate am inteles..vrei ikat skiner blend
ce am inteles eu..faci un skiner blend...clasic..pan aici cred k ai inteles
si apoi..fasia intinsa de skiner blend..o tai in cateva bucati..zice acolo in jur de 6..acum na..cat iti iese
le tai asa cum arata..in latimea modelului..astfel pe fiecare bucata sa-ti ramana un degradee..pe verticala
apoi .le suprapui..si aici cred k e partea tricky...
pui fasie peste fasie..exact cum le iei de pe masa..ca orientare..doar ca trebuie un offset..Smile) enginears knows..adica..pui o fasie..si cealalta care vine deasupra o asezi cu capetele la o distanta de cea de jos..adica sa nu vina in laterale..cap-cap...ci deplasate..spre stanga..prima..si urmatoarea care va veni..deplasata spre dreapta..de ex..spre ca ai inteles..si asa iti iese modelul ikat..altfel ar fi un skiner blend patrat ..Smile sper ca te-am ajutat..am explicat cam aiurea
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Lun 30 Mai 2011, 10:33 am

Pana aici am inteles. Si apoi, prin masina le trec cu modelul de ikat catre mine sau cu degrade-ul de pe prima fasie catre mine?
Banuiesc ca cu degradeul catre mine, pentru ca scopul este sa subtiez modelul din ikat. hm?!?!?!
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Lun 30 Mai 2011, 10:48 am

pai sincer..eu nu l-as mai trece prin masina..pt k se va deforma
le asezi si lipesti atent..si dai cu roleru..sprey..ce folosesti sa intinzi
la masina mea..sigur va strica modelul..chiar si pe cea mai mare setare
acum tu stii..cum e a ta
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Lun 30 Mai 2011, 11:17 am

darkpoke a scris:pai sincer..eu nu l-as mai trece prin masina..pt k se va deforma
le asezi si lipesti atent..si dai cu roleru..sprey..ce folosesti sa intinzi
la masina mea..sigur va strica modelul..chiar si pe cea mai mare setare
acum tu stii..cum e a ta
Ok. Multumesc mult. O sa incerc sa-l fac, fara sa-l mai trec prin masina. Cred ca o sa fac un skinner ceva mai subtire si atunci o sa fie mai bine. ADica mai aproape de ce cred eu ca e bine. O sa vedem. kiss kiss kiss kiss
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de ancamm Lun 30 Mai 2011, 11:33 am

Ma inscriu si eu la provocarea voastra cu primul IKAT facut in viata mea. Am ales al treilea stil, pentru ca nu am masina de paste si mi s-a parut mai usor de facut cu rolerul. M-am indragostit de tehnica asta.
Va arat intai canele:
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 DSCN6884
Am facut trei pandantive. Primul, o imitatie de camee decupata cu lama, ca n-am push mould si la care trebuia sa-i sparg bulele de aer din lac.
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Page1_0
Al doilea, favoritul meu, la care nu i-am finisat cum trebuie imbinarile de frica sa nu manjesc modelul. Aici va pun doua poze, sa va dati seama cat de cat si de marimea lui.

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Page1_11
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Page1_12

Si ultimul de care nu sunt prea multumita, niste zaruri de marimi diferite atarnate de colturi.
Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Page1_15

Astea sunt. Departe de ale voastre, dar tineti-va bine ca am de gand sa va ajung din urma! hug
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Lun 30 Mai 2011, 11:57 am

He he Anca! Ai sa razi, dar mie tocmai ala cu zarurile inegale imi place cel mai mult. Nu ca primul nu ar fi magistral, da? ADica... bun venit in club! Esti tare priceputa si indemanatica! Hai ca pe mine ma lasi repede in urma! Bravos!
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de ancamm Lun 30 Mai 2011, 12:08 pm

Multumesc Nanavulpe. Imi sunt dragi toate, doar ca cel cu zarurile e facut din taieturi de la cane si pe unele fete ale zarurilor se cam vede, iar zarul cel mic, capos, n-a vrut nicicum sa iasa zar dupa ce l-am gaurit.
Iar de lasat in urma mai am..eheeee. Dar alerg cu limba de-un cot.
Astep sa-ti vad creatia cu IKAT!
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de szoke89 Lun 30 Mai 2011, 4:40 pm

Buna fetelor!!!
Va urmaresc de foarte mult timp,dar nu mi-am facut inca curaj sa va vorbesc,si mai ales sa arat ce bijuterii am facut pana acum :P O sa incep cu provocarea aceasta,cu o rugaminte maaare la Darkpoke: sa nu ma introduca in urna pentru extragere,deoarece daca cumva si din greseala as iesi eu castigatoare,nu o sa am timp sa ma ocup de o noua tema......am examene si licenta de pregatit si ma cam ajunge timpul din urma....chiar si acum ar trebui sa invat dar trebuie musai sa vizitez forumul cyclops Intrebare de ce nu arata toata poza?Lipseste un sfert de cercel...da il am si pe ala :D
Cam ce mi-a iesit cu IKAT:Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 DSCN8197
szoke89
szoke89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 06/11/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Lun 30 Mai 2011, 4:42 pm

eu vad toata imaginea
si desi setul este superb..si ar merita cu varf si indesat sa intre in extragere...voi tine cont de rugaminte...atata timp cat toata lumea e de acord
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de ancamm Lun 30 Mai 2011, 5:01 pm

Superb Szoke89. Imi place mult cum ti-a iesit.
ancamm
ancamm
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 636
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 24/05/2011

http://handmadeexperience.wordpress.com/

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de szoke89 Lun 30 Mai 2011, 5:03 pm

Merci pupi si ale tale sunt suuuper :D
szoke89
szoke89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 06/11/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nana_vulpe Lun 30 Mai 2011, 7:12 pm

Day a scris:Nana,ce pas te incurca,mai exact?Poate il deslusim impreuna....
Doina, draga de tine, abia acum am vazut ca m-ai intrebat!
Nu stiu, nici pana acum, cum trebuie sa trec prin masina pachetelul de fasii suprapusea. Dar cum bine a zis Darkpoke, fac skinner-uil subtire si doar le suprapun dezaliniate :D si dau cu roler-ul dus-intors penste ele si gata.
Sa inteleg ca nu am voie sa pun fasiute de alb printre cele doua culori de baza. OOOOFFFFF!!! Las' ca ma descurc eu! kiss kiss kiss

szoke89 - Foarte frumoaseeee! Bafta la licenta! Hai! Spor la invatat! Las' ca termini si ai o vara inainte in care sa te tot distrezi cu toate tehnicile!
BAFTAAAAA!!!!!
nana_vulpe
nana_vulpe
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 344
Localizare : Romania
Data de inscriere : 26/08/2010

http://nanavulpe.blogspot.com/

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de dianabv Mar 31 Mai 2011, 10:06 am

tre sa scriu si eu ca ma manca degetele... cred ca asta e provocarea la care apar cei mai multi incepatori... e foarte simpla dar spectaculoasa. sper sa apuc pana maine sa pozez si eu medalionul facut de fetita mea, pe care a incantat-o tehnica asta. acum de fapt vroiam sa o felicit pe szoke89, e superb setul!
avatar
dianabv
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : brasov
Data de inscriere : 04/03/2009

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de szoke89 Mar 31 Mai 2011, 10:14 am

dianabv a scris:tre sa scriu si eu ca ma manca degetele... cred ca asta e provocarea la care apar cei mai multi incepatori... e foarte simpla dar spectaculoasa. sper sa apuc pana maine sa pozez si eu medalionul facut de fetita mea, pe care a incantat-o tehnica asta. acum de fapt vroiam sa o felicit pe szoke89, e superb setul!


pupi multumesc mult mult de tot
szoke89
szoke89
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 06/11/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de Margelutza Mar 31 Mai 2011, 10:29 am

Anca, szoke sunt foarte frumoase piesele voastre si numai de incepatoae nu par :*, nu mai fiti modeste kiss

Nana, asa cred cred ca puteam sa le fac subtiri dar fiind prima data cand am facut tehnica asta nu prea am stiut cum o sa iasa, as fi facut mai multe probe dar am ramas fara fimo Sad
O sa mai incerc tehnica asta cu siguranta si o sa va arat ce mi-a iesit
Margelutza
Margelutza
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 133
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/01/2011

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Mar 31 Mai 2011, 10:36 am

libelulo...nimic?
astept mai multe participante Smile...
vreti sa marim termenul ca sa fie timp?
e o tehnica chiar interesanta..ar fi pacat sa se iroseasca
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Mar 31 Mai 2011, 11:26 am

darkpoke a scris:libelulo...nimic?
astept mai multe participante Smile...
vreti sa marim termenul ca sa fie timp?
e o tehnica chiar interesanta..ar fi pacat sa se iroseasca
Chiar ma gandeam azidimineata de ce ai ales sa se termine atat de repede? De ce nu se incheie tot duminica sa zicem pe la orele 21.00 cand faci extragerea? Eu am facut o incercare, dar nu-mi place ce-a iesit. E frumos setul, cad nu se vede bine modelul, drept pentru care trebuie sa reincerc tehnica. Azi am de gand sa refac experimentul.
kiss kiss kiss kiss kiss
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Mar 31 Mai 2011, 1:32 pm

pai putem sa o amanam..pe duminica..am ales 2 sapt..fix..dar abia acum am realizat cat de repede au trecut Smile poate ar fi o idee buna..sa facem provocari de o luna.sau macar 3 sapt Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de nanavulpe Mar 31 Mai 2011, 1:42 pm

darkpoke a scris:pai putem sa o amanam..pe duminica..am ales 2 sapt..fix..dar abia acum am realizat cat de repede au trecut Smile poate ar fi o idee buna..sa facem provocari de o luna.sau macar 3 sapt Smile
Hai, te roooog, lungeste-o pana Duminica!

kiss kiss kiss kiss (santaj sentimental :D)
nanavulpe
nanavulpe
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Localizare : Craiova, Romania
Data de inscriere : 25/08/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de firimitura Mar 31 Mai 2011, 2:19 pm

vai ce minunatii. mor ca nu am reusit sa imi fac si eu timp pentru tehnica aceasta minunata. dar poate reusesc pana duminica sa vin si eu cu ceva. Doamne ajuta! kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de darkpoke Mar 31 Mai 2011, 4:31 pm

uite vin cu o propunere..daca e toata lumea de acord..si cum nu am apucat sa fac nici premiul..Smile
sa prelungim termenul..dar nu pana duminica asta..ci pana duminica viitoare...
asta insemnand 12 iunie
sunteti de acord? eu pentru..e cineva impotriva ??? Smile
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Povocarea 15 - IKAT in culori impuse - Pagina 2 Empty Re: Povocarea 15 - IKAT in culori impuse

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB