Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Pauza mare - Pagina 2 EmptyAstazi la 6:43 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Pauza mare - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Pauza mare - Pagina 2 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Pauza mare - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Pauza mare - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Pauza mare - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Pauza mare - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Pauza mare - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Pauza mare - Pagina 2 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Pauza mare - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Pauza mare - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Pauza mare - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Pauza mare - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Pauza mare - Pagina 2 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Pauza mare - Pagina 2 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Pauza mare - Pagina 2 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Pauza mare - Pagina 2 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Pauza mare - Pagina 2 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Pauza mare - Pagina 2 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Pauza mare - Pagina 2 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Pauza mare

+22
cookie
ikuta
ema
Clio_Ela
nicoleta_mc
carmenco
adrina
aurishta
violetas
Karina33
mihaelavama
firicel
danabarbu2007
kitty_1973
MihaelaT
elenaxx
julix_2007
crina68
fizicuta
mykya
denis21
Eva
26 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mar 26 Apr 2011, 4:59 pm

pai naiba sa-i pieptene ca prima saptamana e on-line si apoi fata in fata si apoi iar on line si apoi nu mai stiu.... zid
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 26 Apr 2011, 8:31 pm

Eva a scris:
Oricum, succes, Mihaela! Chiar sunt curioasa daca faci ceva nou si util. Sa ne spui si noua!

Sar'na! Nimic nou, doar atat ca fac niste discipline pe care curricula ce am avut-o la vreme respectiva nu le cuprindea, cu ar fi Instruirea asistata de calculator, Tehnoligia informatiei si comunicarii,... si ce-i noi sunt disciplinele necesare invatamantului prescolar ca in urma acestui 3 in 1 voi avea dubla specializare. Sunt multe de spus, dar fiind un loc public ma abtin. beat

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de firicel Mar 26 Apr 2011, 8:43 pm

Wooooooooow,ce initiativa demna de toata lauda!desi nu lucrez in invatamant,lucrez cu copiii si cu doamnele cadre didactice pe care le admir si apreciez pentru viata lor dedicata copiilor!Lucrez intr-o fundatie care are ca scop dezvoltarea educationala si sociala a copiilor!Si fiindca de pe acest topic cunosc foarte bine cateva doamne profe(Fizicuta,Codruta,Mykya,Julix,Elenaxx si mai nou Denis21)va felicit pentru initiativa si va doresc "viata lunga"! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de fizicuta Mar 26 Apr 2011, 8:47 pm

hug pupi multumim draga Firi,imi era dor de tine kiss
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de elenaxx Mar 26 Apr 2011, 9:51 pm

Multumim draga Firicile-Sforicel. pupi
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de mihaelavama Mar 26 Apr 2011, 9:53 pm

ma alatur si eu breslei: profesoara de fizica de 23 de ani, si de doi ani si de tehnologia informatiei (postuniversitar), dar si membru fondator (din 2002) si director executiv al unui ONG local. ma ocup de copii si tineri, dar nu ma limitez la ei. proiecte multe derulate sau in derulare pt. copii si tineri: olarit, cusaturi, crosetat; schimburi de experienta cu tineri din alte tari; proiecte derulate pt tineri si adulti cursuri de calificare: viticultura, floricultura, lucrator in gospodaria agroturistica.
la catedra, fiind in mediu rural, am mai predat: matematica, chimie, educatie tehnologica si mai recent geografie.
pasionata de lucru manual in general, mai nou de crosetat.
porecla din primul an la catedra, care mai circula si acum ”fizicuta” - am ramas la fel de mica (1,50), doar ca mai rotunda.
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 58
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de julix_2007 Mar 26 Apr 2011, 10:48 pm

mihaelavama a scris:ma alatur si eu breslei: profesoara de fizica de 23 de ani, si de doi ani si de tehnologia informatiei (postuniversitar), dar si membru fondator (din 2002) si director executiv al unui ONG local. ma ocup de copii si tineri, dar nu ma limitez la ei. proiecte multe derulate sau in derulare pt. copii si tineri: olarit, cusaturi, crosetat; schimburi de experienta cu tineri din alte tari; proiecte derulate pt tineri si adulti cursuri de calificare: viticultura, floricultura, lucrator in gospodaria agroturistica.
la catedra, fiind in mediu rural, am mai predat: matematica, chimie, educatie tehnologica si mai recent geografie.
pasionata de lucru manual in general, mai nou de crosetat.
porecla din primul an la catedra, care mai circula si acum ”fizicuta” - am ramas la fel de mica (1,50), doar ca mai rotunda.

Foarte interesanta chestia asta cu ONG-ul din rural si cu activitatile pe care le dezvolti. Ma gandesc si eu de mult timp la ceva de genul asat, dar nu stiu cum si de unde sa incep. Momentan nu ma dau banii afara din casa, am investit contravaloarea unei masini noi in implanturile dentare si mi-e destul de greu sa ma misc cu vreo initiativa/afacere.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Eva Mier 27 Apr 2011, 12:39 am

MihaelaT, ma asteptam la raspunsul asta... in urma liceului eu am dubla specializare: invatator-educatoare...
Mihaelavama, la cat de mult crosetezi, ma gandeam ca esti somera, dar tu ai o multime de alte activitati pe langa asta! Eu m-am aventurat la un singur proiect anul acesta si mi se pare mult (e drept ca pierd 3 ore/zi si cu naveta)! Succes in continuare!
Denis, eu predau la clase de liceu. Ar merge un parteneriat?
Firicel, ma bucur ca va place topicul; si eu sper sa aiba viata lunga!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de fizicuta Mier 27 Apr 2011, 7:20 am

Eva eu crosetez pe naveta desi nu merg decat 20 de min cu autobuzul , profit de momentele linistite...si in cancelarie,dupa ca am terminat orele si mai este pana la plecarea autobuzului dau din croseta wink asa profit de timpul liber si ma relaxez.
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Karina33 Mier 27 Apr 2011, 9:23 am

Pot sa trec si eu sa va salut?

Eu am terminat Matematica la Universitatea Bucuresti dar n-am predat decat doi ani. Nu mi-a placut prea tare, prost platita, copil mic, fara niciun ajutor prin casa, asa ca am ramas si-am transformat croitoreala din hobby in meserie.
Pasiunea pentru orice inseamna lucru de mana o am (avem ca si surorile dau din maini) din familie. De crosetat am invatat pe la 7 ani, de impletit abia la scoala la orele de lucru manual, cat eram mici faceam rame si pirogravam, o ajutam pe mama la reconditionat si legat carti vechi, faceam lumanari de ceara naturala, martisoare si brose din ipsos pictat cu tus, felicitari in diverse tehnici, bijuuri din ce ne pica in mana (de la cauciucuri, spon si garnituri pana la seminte de gogosari ramasi de la zacusca si samburi de fructe), in liceu am inceput serios croitoreala, pictam cu galus panza ieftina si ne faceam tzoale de Fondul Plastic.

Din fericire ziua avea atunci mult mai multe ore! Ca ne vedeam si de scoala, si de casa, citeam biblioteci intregi si ne ramanea timp si de mesterit si joaca sau iesit cu prietenii.

Ma bucur cand vad ca lucrurile unicat sau personalizate devin iar importante!

Spor tuturor la dat din maini si incercati sa transmiteti placerea lucrului manual si copiilor de scoala! hug
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de violetas Mier 27 Apr 2011, 9:26 am

Vin si eu in "Pauza mare" alaturi de voi. Din '93 am predat matematica pana in 2006, nefiind titulara. In 2006 am plecat din sistem, dar aici, impreuna cu voi, parca ma simt in cancelarie, unde mai schimbam o reteta, un model, mai ceream o parere. Acum, uneori regret, dar exista riscul ca la un moment dat sa fiu somera sau sa fac naveta cine stie pe unde ca suplinitor necalificat. Si pe plan financiar e mult mai bine acum.
Am invatat un lucru: in viata trebuie sa fii pregatit pt orice, sa nu spui nu pot, pentru ca s-ar putea sa fii nevoit sa faci acel lucru, sa fii deschis la nou si receptiv si dispus la schimbare. Eu am luat-o de la zero, mi-a fost greu dar am razbit, chiar daca am fost nevoita sa fiu departe de familie uneori pt a merge la cursuri. Daca as fi fost titulara, sigur as fi vrut sa ies la pensie de la catedra, asa ca va invidiez. Oricum, va doresc multa , multa rabdare cu aceste noi generatii care nu gasesc motivatii pentru a invata, fiind promovate doar acele exemple pe care bine le stim.
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Eva Mier 27 Apr 2011, 1:52 pm

Hi, hi, Fizicuto, as face si eu ca tine, de n-as fi tot eu si sofer! Smile Cand se intampla sa n-am masina la dispozitie valorific si eu timpul - de regula corectand lucrari, pregatind o fisa, citind ceva pentru scoala ... In cancelarie nu ma simt in largul meu, e prea aglomerat! Smile
Karina, de asta iti ies tie hainele perfecte, ca esti as la calcule si geometrie in spatiu! Si la cate te mai pricepi! aplauze
Violeta, din pacate ai dreptate cu lipsa motivatiei, dar chiar si asa, mai sunt pe ici, pe colo copii buni si constiinciosi care te fac sa simti ca u muncesti chiar degeaba.

Doamnelor, s-a terminat si vacanta, asa ca va urez si eu mult succes si rabdare in activitatea de la catedra!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de aurishta Mier 27 Apr 2011, 2:07 pm

Eva a scris:
Karina, de asta iti ies tie hainele perfecte, ca esti as la calcule si geometrie in spatiu! Si la cate te mai pricepi! aplauze
Exact la asta ma gandeam eu azi! Nu este de nicaieri abilitatea de a transpune in plan un model care e in spatiu, se intrevede pasiunea pentru matematica.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Karina33 Mier 27 Apr 2011, 2:19 pm

Ba eu zic ca-i invers: abilitatea de-a vedea in spatiu, in perspectiva, jocurile copilariei (nu tin minte sa fi avut papusi in copilarie, iar dupa 7 ani le-am luat pe-ale surorilor si vecinelor ca sa le imbrac) de constructie, montat/ dezmembrat orice si muuulta lectura de orice fel, mi-au dezvoltat imaginatia de a fost joaca geometria in spatiu, locurile geometrice si geometria analitica.
Grea si inutila mi s-a parut in facultate partea de analiza matematica avansata din integrale, ecuatii diferentiale...parca neaplicabila la nimic. N-am vazut acolo nicio placere, doar chin. Geometria si algebra m-au distrat si s-a vazut si la note mereu.

Va admir pe cele care rezistati in invatamant si faceti asta cu pasiune si vocatie! Voi modelati oamenii de maine! Aveti mari raspunderi! hug
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de denis21 Mier 27 Apr 2011, 3:26 pm

Astazi a fost prima zi de scoala dupa minivacanta de Paste.Copiii parca erau tot in vacanta,unii si-au facut ghiozdanul dupa orarul de luni.La ei ,duminica a tinut 3 zile.Colegele mele de catedra,la voi cum a fost?
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de adrina Mier 27 Apr 2011, 5:24 pm

Banuaim eu ca sunt multe cadre didactice active pe acest forum si iata ca cineva chiar s-a gandit sa deschida acest subiect de discutie. Eu sunt mai putin activa dar nu pot sa intru la calculator fara sa nu arunc un ochi pe acest forum sa vad ce mai e nou.
Am terminat liceul pedagogic in 1988 si de atunci lucrez intr-o scoala speciala.Din toamna o sa-mi schimb si functia , voi fi profesor de psihopedagogie speciala, cu greu o sa ma obisnuiesc cu asta dupa 23 de ani de invatator educator.
Daca nu as fi avut fetita care are 7 ani (pe langa baiatul de 15) si nu as fi inceput sa-i fac diferite lucrusoare crosetate nu ma-s mai fi apucat iar de crosetat niciodata si n-as fi ajuns sa profit de pe urma asta.Acum am mai descoperit si quilligul si nu stiu cum sa ma impart, sa-mi ajunga timpul sa le fac pe toate.
avatar
adrina
helper
helper

Numarul mesajelor : 80
Localizare : pascani
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de julix_2007 Mier 27 Apr 2011, 6:50 pm

denis21 a scris:Astazi a fost prima zi de scoala dupa minivacanta de Paste.Copiii parca erau tot in vacanta,unii si-au facut ghiozdanul dupa orarul de luni.La ei ,duminica a tinut 3 zile.Colegele mele de catedra,la voi cum a fost?

Exact la fel. Mici o diferenta.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 27 Apr 2011, 7:48 pm

La mine a fost somnolenta Smile deh, sunt si mititei. In rest, azi, am avut evaluarea mare pt Eco Scoala...
Acu-mi fac unitatea la romana ca s-a egzbirat Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de fizicuta Mier 27 Apr 2011, 8:04 pm

Mai mult chef de treaba am avut eu decat elevii.....unde mai pui ca si clasele erau pe jumatate,sa vad ce va fi maine ptr ca azi m-am lamurit!
Am si eu o intrebare;in judetele voatre s-au dat cei 100 de euro ptr achizitionarea de carti?Se vehiculeaza ca ar fi judete unde s-ar fi dat(Calarasi,Buzau).....eram curioasa.La scoala unde predau nu s-au dat nici cei 25% din concediul 2010 ,in timp ce in orasul unde stau au fost dati pe 22 aprilie.. mirat nu mai inteleg nimic.....
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 27 Apr 2011, 9:25 pm

No, io am primit suta, dar in rate si nu stiu pe care an Smile) ...dar stiu ca am primit o data 30 de euro (parca la inceput de an scolar) si pe la inceputul lui decembrie(asta-i sigur) am primit cealalta parte. De concediu nu mai stiu daca am luat. O sa radeti de mine, dar eu nu-mi incarc memoria cu astea ca sunt si asa destule rade De regula adun bonuri si bonulete, facturi si altele de pe carti si cand trebuie mai completez.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 27 Apr 2011, 9:42 pm

buna fetele! eu sunt din CL si tocmai am primit RESTUL DE 70 EURO inainte de Paste ,cat despre cei 25% si aici s-au taiat la toti ,iar in scolile unde nu s-a luat pe vara ,le-a oprit apoi din salariu treptat!asa s-a intamplat la scoala sotului meu,la mine s-a taiat direct !
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Eva Mier 27 Apr 2011, 10:00 pm

Noi n-am primit suta de euro, in schimb stam bine cu salariile! Probabil vom primi si noi euro, parca am semnat ceva in legatura cu asta inainte de vacanta! Maine aflu mai multe caci azi n-am fost la scoala!
Eva
Eva
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 552
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 12/01/2009

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de julix_2007 Joi 28 Apr 2011, 2:03 pm

Eva a scris:Noi n-am primit suta de euro, in schimb stam bine cu salariile! Probabil vom primi si noi euro, parca am semnat ceva in legatura cu asta inainte de vacanta! Maine aflu mai multe caci azi n-am fost la scoala!

Luna asta mai stam bine salariile, ca au avut grija ... aia... sa ni le ciuntzeasca.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 54
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de carmenco Joi 28 Apr 2011, 2:07 pm

Ma gandeam sa va intreb....... dintre toate persoanele care sunt intr-o scoala, pe cine ati mai primi aici langa voi? Excludem cadrele didactice. Smile
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de mihaelavama Joi 28 Apr 2011, 3:28 pm

eu una as primi secretarele si bibliotecarele. lucram mult cu ele si ne ajutam reciproc, asa cred ca este si in alte scoli.
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 58
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Pauza mare - Pagina 2 Empty Re: Pauza mare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB