Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

+57
amoni
carmenfratila
emma90
smihaelaviorica
ada85bejan
Lionqueen
dienutzababy
Ramonica
geo
vero50
casagravor
rucsy
moruna
Marry
pavady
mihaelavama
Karina33
Savu Ramona
iuliana72
ikuta
cristinica_70
margelutamea
mariaz_09
cld
carmenco
adelina24
kitty_1973
mnarcisa
zylv
RamonaM
ileana cosanzeana
cris69
norelif
diana-s
Andata
fizicuta
elenaxx
CCristinaC
diada
MARI_H
Aghata
Nicoleta Irimescu
Lucia.BlueFlower
denis21
dorinamisov
ivanoiuadela9
symos
Dodo-pui
Admina
iulia sevcenco
carolina-bubulina
firicel
Gianina4ever
betymi72
AlinaJ.Bijoux
Uca
mykya
61 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Andata Lun 04 Apr 2011, 11:25 pm

Daca la voi e ceata, in mintea mea e un adevarat tsunami. Vazand ce minunatii creeaza destinatarele mele pot doar sa sper sa nu ma fac de ras.
Multumesc din suflet organizatoarelor care s-au inhamat la o asemenea munca titanica si spor la lucru tuturor iepurasilor.
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ikuta Lun 04 Apr 2011, 11:42 pm

Mykya ai dreptata toate suntem de pe forum.M-am exprimat gresit eu am vrut sa spun fete care participa activ la sueta.Asa-i cand vrei sa fi Napoleon si te gandesti la mai multe lucruri odata
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Lun 04 Apr 2011, 11:54 pm

Ikuta pai daca imi pica o fata de la sueta (sau poate chiar mi-a picat si nu spun) wink cu o sticla de ”ceva” as fi rezolvat problema. rade
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 04 Apr 2011, 11:58 pm

Aha, cu mine nu ai fi rezolvat-o cu o sticla de "ceva"!!! rade
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mar 05 Apr 2011, 12:05 am

Ete,Alinuto,bine ca te-ai bagat tu mot-cocot!Poate era vb. de mine rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ikuta Mar 05 Apr 2011, 1:53 am

Si mai vrei sa ma contrazici Mykya?Vezi ce usor era?Mai aveai grija doar unui cadou.Precis fata de la sueta era multumita de "ceva" rade bere
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 05 Apr 2011, 2:13 pm

firicel a scris:Ete,Alinuto,bine ca te-ai bagat tu mot-cocot!Poate era vb. de mine rade

Firi, uite ziceam si eu asa!!! Sa nu te superi pe mine!! Oricum eu ma bucur de orce primesc asa cun cred ca o sa se bucure se fetele pt. care sunt eu iepurasi!!! gata, ma intorc la mesterit!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de fizicuta Mar 05 Apr 2011, 9:40 pm

zid cata sfada....si eu nu prea mai am spor la lucru nu muncesc nu mai zic de activitate pe forum plange ...........sa fie de vina astenia de primavara?............sa ma gandesc ca voi dezamagii ca iepuras?................sau mai bine sa iau lucrurile asa cum sunt?................grea dilema (sau mai corect trilema wink )
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mar 05 Apr 2011, 9:53 pm

Eu cred ca orice cadou e daruit cu multa dragoste si caldura,oricare ar fi el.
Chiar nu conteaza ce este.Conteaza ca ai avut placerea, sa daruiesti ceva.
Nuiasa fetelor? kiss
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mar 05 Apr 2011, 9:54 pm

Ia lucrurile asa cum sunt. Nu vei dezamagi pe nimeni. Orice lucru cat de mic dar oferit cu drag va aduce bucurie. Hai sa nu ne mai facem probleme, sa oferim doar din tot sufletul. kiss

L.E. Na ca m-am intersectat cu Carolina care e de aceeasi parere. wink
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de ikuta Mar 05 Apr 2011, 9:59 pm

Nu, ne sfadim, povestim si noi sa treaca vremea.Iti dai seama ca toate punem suflet in ceea ce facem si oferim cu drag, altfel nu ne inscriam la concurs.Nimeni nu asteapta luna de pe cer si toate ne vom bucura de cadou oricat de mic va fi, deoarece stim ca a fost facut cu drag, si oferit din suflet
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 05 Apr 2011, 10:05 pm

Ikuta ai mare dreptate prin ceea ce ai zis!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mier 06 Apr 2011, 7:54 pm

ANUNT: adresele le voi trimite incepand cu vineri seara. Va rog sa nu va faceti griji ca nu le-ati primit primit pana acum. Am scris asta si in regulament dar m-am gandit sa reamintesc totusi. Mai am o rugaminte: unele dintre voi doresc sa fie extraiepurasi si mi-au solicitat si adresele altor fete. E in regula, dar va rog frumos sa imi reamintiti acest lucru printr-un mesaj dupa ce primiti cele doua adrese pentru ca nu mai stiu deja cine ce mi-a cerut zid si nu mai stau sa centralizez si asta. Deci dupa ce primiti cele doua adrese cuvenite trimiteti-mi PM cu ce adrese mai doriti si va raspund cu placere. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mier 06 Apr 2011, 8:34 pm

Eu am o intrebare:unde sunt fetele cele noi care cu cateva zile inainte de terminarea inscrierilor erau omniprezente? rade Hai mai fetelor,mai dati si voi un semn de viata sa nu credem ca doar ati facut cele 75 de mesaje si ne-ati uitat! rade


Ultima editare efectuata de catre firicel in Mier 06 Apr 2011, 11:22 pm, editata de 1 ori
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de mykya Mier 06 Apr 2011, 8:40 pm

Eu sper ca nu... Shocked Cred ca fetele se pregatesc. paste Sper...
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de firicel Mier 06 Apr 2011, 9:52 pm

Ei na!Ca noi nu.....dar noi avem dexteritate mai multa in toate rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de amoni Mier 06 Apr 2011, 10:56 pm

firicel a scris:Eu am o intrebare:unde sunt fetele cele noi care cu cateva zile inainte de terminarea inscrieri erau omniprezente? rade Hai mai fetelor,mai dati si voi un semn de viata sa nu credem ca doar ati facut cele 75 de mesaje si ne-ati uitat! rade

Poate nu mai au net rade sau sa speriat cind au vazut lista atit de lunga.
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Dodo-pui Joi 07 Apr 2011, 12:11 am

amoni a scris:
firicel a scris:Eu am o intrebare:unde sunt fetele cele noi care cu cateva zile inainte de terminarea inscrieri erau omniprezente? rade Hai mai fetelor,mai dati si voi un semn de viata sa nu credem ca doar ati facut cele 75 de mesaje si ne-ati uitat! rade

Poate nu mai au net rade sau sa speriat cind au vazut lista atit de lunga.
Ai may...nu fiti ...lucreaza Merci
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de geo Joi 07 Apr 2011, 7:53 am

era sa ma simt Smile, dar am deja mai mult de 75 de mesaje, am facut chiar si doua stelute Cool
geo
geo
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1384
Varsta : 39
Localizare : Londra
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de vero50 Joi 07 Apr 2011, 8:26 pm

Eu nu m-am speriat, nu v-am uitat si nu am renuntat , insa inca incerc sa va cunosc (atat cat se poate din mesajele voastre). Eu as fi participat cu mare drag la acesata frumoasa initiativa insa nu ma simt pregatita. Sper ca la urmatoarea provocare sa intru si eu in joc.
vero50
vero50
helper
helper

Numarul mesajelor : 73
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 06/03/2011

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de cristinica_70 Joi 07 Apr 2011, 8:30 pm

Firicel eu sunt aici bucurie .Tac ,citesc si notez.Ma pregatesc de iepuras.
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de norelif Joi 07 Apr 2011, 8:41 pm

Buna seara!Este grea documentarea! wink Din pacate ziua are numai 24 ore si pentru cine are servici, familie,este mai dificil sa fie f.activ pe forum!Dar cum participarea s-a facut la dorinta fiecareea,eu cred ca toate o facem cu drag! kiss
Iar primavara asta ciudata cred ca are partea ei de vina! Sad
O seara frumoasa si sa aveti spor !! love
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de symos Joi 07 Apr 2011, 9:49 pm

va pupic si aici felelor si daca as avea putere si timp v-as trimite fiecareia cate ceva facut de mine [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 08 Apr 2011, 6:38 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau, de Paste! - Pagina 12 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau, de Paste!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB