Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyIeri la 10:18 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Mileuri si dantele crosetate(2)

+66
GinaP
Angelica18
victoria2006
viorica
marya222006
dadi
Dorulet
dorinami
emilia-elena
vyky2010
anamaria79"
florycostea
Aya
greieras
lenus70
creanga22
cld
pufoi
alessia2007
despina13cucli
dadina
denis21
tinap
georgeta.prnic
daniela67
anasia
anc@
EuIrinuca
virginia
tomari
myky7robc
mishou
MagdaMarin
camelia-vasilica
cozma felicia
Marry
CCristinaC
cocav
monaoprescu
ghita
Celya_f40
symos
mare_melisa
crina68
zahariaelouise
carmenco
SilviaDumitrescu
romaya
diada
palmierdany
ioanaichim
corina corina
moruna
corilex
Aditza
cristinaandrada
danadea
dienutzababy
lotus nufar
mariaz_09
Serban Valentina
emmancita
ema
mykya
samo99ro
firicel
70 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mar 03 Apr 2012, 1:16 am

Cu placere,Creanga!Virginia,ce amintiri frumoase imi trezeste aceste modele!Lucram in adolescenta cu mama(ziua lucra la fabrica in trei schimburi,si apoi lucram laseta pentru o firma care vindea in strainatate).Am avut multe si de toate marimile, ca zestre,dar au ramas in casa fostului sot.Acum nu am nici unul,si mi-am facut snur pentru a incepe ,dar m-am luat cu crosetatul,bijuteriile,tricotatul si este tot in cutia cu ''seduse si abandonate''!
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de florycostea Joi 05 Apr 2012, 10:27 pm

superbe, doamna georgeta.prnic.
florycostea
florycostea
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de anamaria79" Dum 15 Apr 2012, 12:17 pm

fetele sper ca pun bine aici.
am gasit ceva pentru cele care vor sa lucreze laseta.inceand de la siret la felul cum se umple u mileut
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
scuze daca pun tot linkul dar sunt prea multe poze.am sa pun linkul si la "resurse"
anamaria79
anamaria79"
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 327
Varsta : 45
Localizare : oradea
Data de inscriere : 16/05/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de greieras Mier 18 Apr 2012, 10:45 am

Buna lectie! Multumesc frumos.
greieras
greieras
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 788
Varsta : 67
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/03/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de camelia-vasilica Mier 25 Iul 2012, 4:12 pm

camelia-vasilica a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" border="0" />[img][/img]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
e putin miscata poza, dar se mai intampla

Sper ca va plac lucrusoarele mele.


Ultima editare efectuata de catre camelia-vasilica in Mier 25 Iul 2012, 4:18 pm, editata de 1 ori
camelia-vasilica
camelia-vasilica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Localizare : dej
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 25 Iul 2012, 4:53 pm

Camelia -Vasilica , frumoase mileurile tale si muncite,migaloase, realizate cu laseta romaneasca . Felicitari !
Cu ce fir le-ai lucrat ? Iar modele sunt mai vechi sau ai o carte mai noua ?
Si eu am inceput de curind sa-mi amintesc de cum se face snur, am lucrat cu muulti ani in urma citeva mileuri cu laseta si stiu cit de migalos este.
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de vyky2010 Mier 25 Iul 2012, 5:22 pm

Felicitari Camelia!Mileurile tale sunt foarte frumoase si lucrate corect!Foarte rar mai lucreaza cineva astazi laseta,pana in `89 eram la intrecere cu colegele .Succes pe mai departe!
vyky2010
vyky2010
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 331
Varsta : 78
Localizare : PITESTI
Data de inscriere : 07/06/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Mier 25 Iul 2012, 5:34 pm

Camelia,cat sunt de frumoase!De mult nu am mai vazut asa modele frumoase,si atat de muncite!Felicitari!Esti maestra hug
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de pufoi Mier 25 Iul 2012, 6:07 pm

Camelia sunt superbe, superbe!
Am lucrat si eu laseta si am foarte multe modele,incepute si neterminate, dar sunt in tara.
Am sa le aduc, sa le termin, caci sunt foarte apreciate aici.
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de camelia-vasilica Mier 25 Iul 2012, 7:35 pm

Serban Valentina a scris:Camelia -Vasilica , frumoase mileurile tale si muncite,migaloase, realizate cu laseta romaneasca . Felicitari !
Cu ce fir le-ai lucrat ? Iar modele sunt mai vechi sau ai o carte mai noua ?
Si eu am inceput de curind sa-mi amintesc de cum se face snur, am lucrat cu muulti ani in urma citeva mileuri cu laseta si stiu cit de migalos este.

Modelele sunt vechi, eu le-am cumparat din Cluj cu multi ani in urma, dar nu le-am lucrat. Mai am cateva nelucrate. Acum nu prea se mai gasesc si sunt desrul de scumpe.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
georgeta.prnic a scris:Camelia,cat sunt de frumoase!De mult nu am mai vazut asa modele frumoase,si atat de muncite!Felicitari!Esti maestra hug

Multumesc pentru aprecieri.


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Mier 25 Iul 2012, 7:38 pm, editata de 1 ori (Motiv : unit mnesaje)
camelia-vasilica
camelia-vasilica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Localizare : dej
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de camelia-vasilica Mier 25 Iul 2012, 7:39 pm

pufoi a scris:Camelia sunt superbe, superbe!
Am lucrat si eu laseta si am foarte multe modele,incepute si neterminate, dar sunt in tara.
Am sa le aduc, sa le termin, caci sunt foarte apreciate aici.

Ma bucur ca sunt apreciate pe undeva. E o munca migaloasa dar placuta in acelasi timp.
Multumesc pt aprecieri.
camelia-vasilica
camelia-vasilica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Localizare : dej
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Serban Valentina Mier 25 Iul 2012, 9:05 pm

Camelia-Vasilica te intrebam de carte mai noua pentru ca eu nu am vazut in
librarii si nici pe net editii noi .
Am 3 carti mai vechi cu multe modele frumoase , doua chiar le am pe calculator
scanate iar pe cea in combinatie cu goblen urmeaza sa o scanez, abia am
primit-o in dar.
Pentru cele interasate de carti laseta romaneasca, postez adresele unde le puteti gasi :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Vizionare placuta si sa aveti spor la lucru. hug
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de emilia-elena Mier 25 Iul 2012, 11:48 pm

buna seara,sunt noua pe site si in arta crosetatului si voi sunteti tare pricepute si as dori daca se poate un model de rozeta,multumesc kiss kiss
emilia-elena
emilia-elena
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 218
Varsta : 43
Localizare : Lecco
Data de inscriere : 22/07/2012

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de symos Joi 26 Iul 2012, 12:07 am

camelia sunt foarte frumoase ,si stiu si cata munca e pt ca si eu am lucrat mult timp laseta pana au aparur copii si am inceput sa le fac lucrusoare
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de camelia-vasilica Joi 26 Iul 2012, 8:11 am

Serban Valentina a scris:Camelia-Vasilica te intrebam de carte mai noua pentru ca eu nu am vazut in
librarii si nici pe net editii noi .
Am 3 carti mai vechi cu multe modele frumoase , doua chiar le am pe calculator
scanate iar pe cea in combinatie cu goblen urmeaza sa o scanez, abia am
primit-o in dar.
Pentru cele interasate de carti laseta romaneasca, postez adresele unde le puteti gasi :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Vizionare placuta si sa aveti spor la lucru. hug

Nu am carti noi, am una veche de prin anii 70 dar e toata dezlipita si mai am una mai noua cu goblenuri si laseta. Carti noi pe la noi nu au aparut. eu caut panze corect desenate ca sa iasa frumoase mileurile, depinde mult de asta.
camelia-vasilica
camelia-vasilica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Localizare : dej
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Serban Valentina Joi 26 Iul 2012, 9:24 am

Se gasesc pinze gata desenate ?
Spune-mi te rog si mie unde , ma intereseaza subiectul.
Cit priveste cartile, de aceea le-am pus pe calculator sa le poata accesa pasionatele de laseta romaneasca.
Eu am cautat de curind in librarii una din cartile din 83 ,de altfel cred ca este ultima editata, cu vreo doi ani am rugat si pe Forum daca o are cineva si nu am gasit=o .
Am avut=o cumparatat-o(chiar din 83) si am imprumutat-o unei vecine carei nu mi-a mai restituit-o intre timp
s-a mutat , din bun simt nu am insistat sa mi-o aduca crezind ca nu si-a terminat de scos modele. Invatatura de minte ....
Acum doua luni de zile , o prietena buna a gasit-o la Ocazii.ro si mi-a facut-o
cadou/.
Iti dai seama ce bucurie imensa mi-a facut., eu cautind-o de atitia ani.
Urmeaza ,functie de timp sa o scanez si sa o pun la dispozitia celor interesate.
Aaaa uite va pun un link sa vedeti ce pasionate sunt rusoaicele de laseta romaneasca.
am ramas placut impresionata.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de camelia-vasilica Vin 27 Iul 2012, 5:28 pm

Panze desenate sunt in Cluj, la magazinul Central, la raionul mercerie.
camelia-vasilica
camelia-vasilica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 45
Localizare : dej
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de dorinami Dum 05 Aug 2012, 3:51 pm

Am scos si eu din sertare mileurile mele lucrate cu multi, multi ani in urma. Unele poate isi au locul si la capitolul broderii manuale dar le voi pune aici. Aceasta fata de masa am lucrat-o acum 23 de ani cand eram gravida cu fetita mea cea mica. Din 9 luni de sarcina 7 luni am stat numai in spital. La 6 luni de sarcina aveam 45 Kg. Nu puteam manca nimic pt. ca aveam stari de greata. Noaptea ma durea burta si nu puteam dormi. Asa ca de cat sa stau cu ochii in tavan lucram...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] -azi, daca ar fi sa o lucrez din nou, sigur as adopta alte umpluturi . Dar la vremea aceea doar cartile pe care le aveam ma inspirau...pe cand azi avem atatea surse de inspiratie! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/834/dsc08570v.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL] si la capitolul crosetat cred. ca azi m-as descurca mai bine. Imi place f.mult dantela , totul , dar broderia nu mai imi da posibilitatea sa lucrez tot ce-mi doresc. Data viitoare am sa mai expun si niste mileuri cu laseta si o fata de masa inceputa acum, nu stiu cati ani si care nu stiu daca voi trai sa o mai termin.....
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de myky7robc Dum 05 Aug 2012, 8:22 pm

dorina, ce frumuseti, adevarate opere de arta!
si eu am in lucru o fata de masa inceputa de soacra mea, dar nu stiu cand o voi finaliza, desi imi place tare mult sa lucrez la ea.
myky7robc
myky7robc
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3432
Varsta : 59
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de georgeta.prnic Lun 06 Aug 2012, 3:35 pm

Dorina,sunt atat de finute si frumoase!Adevarate'' comori''.... de colectie!
Eu personal sunt fascinata de frumusetea lor,imi plac tare mult aplauze
georgeta.prnic
georgeta.prnic
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1535
Varsta : 48
Localizare : romania-serbia
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Dorulet Lun 06 Aug 2012, 7:43 pm

Dantela a fost si ramane o comoara,indiferent de tehnica.Aplicatiile din dantela dau feminitate si frumusete,iar in casa,un mileu de dantela da personalitatea caminului.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4798
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de dorinami Lun 06 Aug 2012, 9:06 pm

Fetelor ma bucur ca v-au placut mileurile mele si va multumesc pt.cuvintele frumoase. Doresc sa va mai arat cateva mileuri cu laseta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/818/dsc08550x.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar aceasta este o fata de masa pe care am inceput-o acum 24-25 de ani. Oare voi mai reusi s-o termin ? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dorinami
dorinami
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 292
Varsta : 65
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 22/01/2012

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Celya_f40 Lun 06 Aug 2012, 9:26 pm

Ce frumuseti, cu nostalgie mi-aduc aminte de matusica mea, invatatoare. Ce-mi mai dadea peste degetele daca nu facaeam uniform snurul rade
De la ea am invatat si punctul chilim si punct in cruce...ce vremuri...
Celya_f40
Celya_f40
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1280
Varsta : 61
Localizare : Când pe ici, când pe colo
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de pufoi Lun 06 Aug 2012, 10:28 pm

Dorina foarte, foarte frrumoase!
Nu am moarte, nu apartin nici unui timp. Sunt vesnic frumoase si deosebite. wink
pufoi
pufoi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2566
Varsta : 50
Localizare : italia
Data de inscriere : 02/11/2011

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 06 Aug 2012, 11:11 pm

dorinami daca vrei, poti . Pune-ti ambitia asa cum am facuit eu cu vesta aceea , pentru ca e pacat de punca depusa pana la stadiul asta. wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mileuri si dantele crosetate(2) - Pagina 10 Empty Re: Mileuri si dantele crosetate(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB