Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyAstazi la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

+151
symos
kamelyaa
tinassyliliana
valentyna_sweetly
mykya
veniciuc nicoleta
superpower
Dolores
Buburuza
adadebu
Savu Ramona
Sabine
kmn
razvan_mokile
crumaoli
ada+
amnro
rossana
violeta25
Camy
Pongonel
Marry
ioana soare
tomari
marcelamihalcea
mnarcisa
zylv
cretu_veronica22
PetroN
miţu
julix_2007
louise27
manuela29
gabi1795
m.m.
Eva
Gabiuta
madelainemarie
Cristina_Ionela
danae
europolis
anigherman
gratziela
hanna montana
Floren
irinel62
CCristinaC
Ela
Acarina
cristina.moncea
cris69
rosita
Dragonfly
piciul
telena
ciresicca
DANIELA.I
doraly
sunflowers
kla78
Alina.C
rebel
valentinadof
aidaalex
geo_narcisa
teisoara
Indra
craciun lidia
29lorena
pepy24
M.Emilia
RamonaM
margelutamea
aleahim67
MagdaMarin
iulia bumbu
Cristache
emi
cookie
elutzamicutza
AlinaJ.Bijoux
lorinaoo1
geany
rivka
came_lia
danabarbu2007
albinlei
Oana Crivat
virus
ionelita
Noemi
Danny24
andreea1611
Tache Marilena
dominiq
christabelle
mimy
CristineluG
claudiana
deedee_d_89
anagalina
gepiza
SilviaDumitrescu
samo99ro
Karina33
pisi
oli65
Lucia Ro
7furnici
arielas
diada
totolina
Adriana13
sonytzu
AlyC
amoni
Giobsy
laurin
carticoiaica
betymi72
Mada
icabica
nicky3128
Lali
anda
emmancita
dicioanacris
ionela stefan
MihaelaT
ancuta_ancuta
cory74
aurishta
catalinac
codruta-cosmina
Andata
leonutza69
aba
danadea
Steluzza
ral
m-julie
AKD
Uca
daiana25
adelina24
bibitu
stoy
petronela2008
Adelaida
clodi
Admina
155 participanți

Pagina 9 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

In jos

Votati cel mai frumos sarafan!

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 3% 
[ 23 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 4% 
[ 27 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 10 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 11% 
[ 79 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap8%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 8% 
[ 60 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 11% 
[ 78 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 2% 
[ 14 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap9%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 9% 
[ 66 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 5% 
[ 39 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 5% 
[ 34 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap6%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 6% 
[ 43 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_lcap7%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Vote_rcap 7% 
[ 51 ]
 
Total voturi : 723
 
 

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de emmancita Mier 27 Oct 2010, 12:57 pm

S-a mai votat azi? Eu vad ca pe locul doi e cea cu 48 voturi si pe 3 cea cu 45 voturi, nu?
EDIT. 46 voturi la 3, cred ca s-a mai votat intre timp.
emmancita
emmancita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1578
Varsta : 51
Localizare : madrid
Data de inscriere : 02/10/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 1:02 pm

In ce priveste premiul, e strict decizia voastra! Nu stiu Question
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 27 Oct 2010, 1:06 pm

pai voi trebuie sa va decideti, asa a zis si Admina, ramaneti 2 pe locul 3 dar cum va impartiti? cine ia de la Brother si cine de la Mercerie Question Voi decideti peace

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de zylv Mier 27 Oct 2010, 1:08 pm

felicitari castigatoarelor.Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 00020322eu cred ca ce-i cinstit ,e cinstit.urnele s-au inchis la ora 24.in ceea ce priveste premiul de la brother,sigur se inteleg ele,din cate am citit corry e deschisa la colaborare.pup castigatoarele,si multumiri BROTHER si LUCRU DE MANA
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 1:11 pm

Inteleg! Numai ca o astept pe Stoy, "sa apara" Smile Nu mi se pare ok sa decid eu singura! Flowers
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de stoy Mier 27 Oct 2010, 1:21 pm

Fetelor felicitari, eu zic ca ce e lege nu-i tocmeala cory are 46 eu 45 , deci felicitari Cory.
Eu sunt multumita de ce am eu acasa, un sarafan frumos care daca nu era acest concurs nu l-as fi facut.Am intarziat ca sunt la servici si intru asa pe fuga. Eu am o masina Iulia si nu vad ce as putea cumpara de la brother.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 1:29 pm

Stoy, gresesti! Votarea s-a incheiat aseara: 44 cu 44! Asa ca alege: BROROM sau MERCERIE

Scuze, Stoy nu am citit tot mesajul tau...atunci alege de la mercerie, si eu iau pciorus de Brorom


Ultima editare efectuata de catre cory74 in Mier 27 Oct 2010, 1:33 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de stoy Mier 27 Oct 2010, 1:39 pm

Am inteles Cory, asa cum am spus eu nu vad ce as putea cumpara de la Brorom ( am vazut ca iti doresti un piciorus atunci sa fie al tau), gasesc eu niste minunati de fire prin Mercerie. E bine asa? Sper ca acum am fost mai explicita. hug
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 27 Oct 2010, 1:55 pm

Ok, deci asa ramane, o sa-i transmit Adminei.

Felicitari fetelor! hug Flowers

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Lali Mier 27 Oct 2010, 2:00 pm

Felicitari fetelor! Superbe sarafane si minunante participante kiss !
avatar
Lali
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Adelaida Mier 27 Oct 2010, 2:06 pm

In primul rand, felicit castigatoarele!!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 2191092yph0dinlux
In al doilea rand, acum ca am primit ok-ul de la staff, pot sa va spun ca imi doresc sa dau un premiu de consolare pentru cele doua fete intarziate si pentru ultimul loc de pe podium. Stiu ca e format din 4 fete.
Deci, facem asa:
Sint 6 fete si eu pun in joc 3 lucrari facute de mine.
Inca nu sint hotarata care anume, deci am sa postez (in cursul zilei de azi) la "Bijuterii" citeva si aleg fetele.
Initial, am vrut sa trimit la toate 6 cite ceva , dar nu stiu cum e cu taxele de expediere de aici.
Astea-s cu problema, ca in rest, ceea ce fac, pentru asta si fac sa ajunga sa fie purtate de cineva pina la urma.
Adelaida
Adelaida
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 210
Localizare : Germania
Data de inscriere : 17/07/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de amoni Mier 27 Oct 2010, 2:18 pm

Felicitari tuturor fetelor pt creatiile lor Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 16778
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Mier 27 Oct 2010, 2:31 pm

Asteptam mesajul oficial, dar nu mai am rabdare:
FELICITARI Karina! primul Flowers
FELICITARI Cory si Stoy. Flowers

Felicitari tuturor celor care au participat la acest concurs.

Sunt mandra cu asa colege (si coleg). wink

Multumesc tuturor celor care m-au votat si celor care au apreciat munca mea, celor de la care am primit sfaturi inca de la inceputul existentei mele pe forum, sfaturi si invataminte fara de care nu as fi reusit sa realizez nimic din ceea ce mesteresc azi, cu fiecare zi ce trece invat ceva nou si imi bucur privirea vazand minunatiile pe care le creati.
Multumesc intregii comunitati "Lucru de mana" pentru existenta si pentru contributia in evolutia mea, comunitate in care ma simt ca intr-o mare familie.
Va multumesc!
Merci


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Mier 27 Oct 2010, 6:08 pm, editata de 1 ori (Motiv : mancat litere)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de diada Mier 27 Oct 2010, 2:32 pm

si locul II? bee Question

edit: Hai mai Uca, stiu ca tu esti, mi s-a parut distractiv sa intreb fuga


Ultima editare efectuata de catre diada in Mier 27 Oct 2010, 2:35 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mier 27 Oct 2010, 2:40 pm

Am deosebita placere de a anunta, castigatoarele acestui concurs. Premiile sunt oferite de Brorom Sibiu: http://www.decusut.ro/cos

Locul I - Karina33 primul (masina de cusut Brother LS 2125)

Locul II - ucabesty (cupon 100 lei)

Locul III - cory74 (cupon 50lei) ____________________ Locul III - stoy (cupon Merceria.ro - 50 lei)


In continuare puteti vedea clasamentul final, in urma sondajului la care au votat membrii forumului:

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Sondaj10

Multumim tuturor pentru participare! Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Uca Mier 27 Oct 2010, 2:42 pm

rade siner imi chinuiam creierii si ma uitam din nou la sondaj zicandu-mi: " Oare am facut vreo gafa?" Nu am vazut eu bine? Ca nu reuseam sa descifrez mesajul tau.
Diada kiss
rade rade rade


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 27 Oct 2010, 2:45 pm

Felicitari!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 Rose
Sa le folositi sanatoase si sa participati si la urmatorul concurs! hug pupi

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de totolina Mier 27 Oct 2010, 2:47 pm

felicitari si din partea mea kiss
sa folositi sanatoase produsele si sa ne mai aratati minunatii, ca sa avem de unde sa ne inspiram.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de AlyC Mier 27 Oct 2010, 2:48 pm

Felicitari fetelor inca o data !!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 9 5479
AlyC
AlyC
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 41
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/07/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Mier 27 Oct 2010, 2:59 pm

bucurie Felicitari tuturor participantelor!

Multumim foarte mult pentru premii si pentru suplimentul acordat... Flowers

Uca mai sti ce ti-am zis?! wink Am avut dreptate!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 27 Oct 2010, 4:13 pm

Felicitari castigatoarelor!!! cat si tuturor participantelor si Virus.
Flowers
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mier 27 Oct 2010, 6:06 pm

Multumesc mult! Ca la premiile serioase trebuie sa-mi scot biletelul sa nu uit cui sa multumesc.

Intai si-ntai adminelor ca organizeaza concursuri asa interesante si motivante! Chiar a fost o participare diversa si-am vazut sarafane foarte frumoase.

Multumesc BROROM ca oferiti premii asa substantiale! Promit ca o sa folosesc la maxim(fara sa intind coarda peste puterile ei) masina castigata.

Multumesc tuturor celor ce m-au votat!

Multumesc Anne pentru modelul ales si pentru poze! Sa porti sarafanul cu drag!

Multumesc celorlate participante ca am vazut modele frumoase pe care la nevoie le pot 'fura' in viitor!


Serios vorbind nu ma asteptam sa fiu pe primul loc. Ma bucura, insa, nespus ca v-a placut ce-am facut. Ma bucur si de premiu, as minti ca nu-mi trebuie sau ca n-am ce face cu ea, abia astept sa o pun la treaba, sa vad ce si cum merge, cat poate! Sa ma joc la ea!


Multumesc tuturor ca n-a mai iesit scandal ca la alte concursuri! Poate asa invatam sa ne bucuram de un concurs indiferent cate participa si care-i miza.

Multumesc! kiss
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danae Mier 27 Oct 2010, 6:43 pm

Felicitari tuturor, fetelor, Virus! Toti ati muncit si ati facut lucruri frumoase. Sa fie purtate cu drag. Si adminelor felicitari pentru concursurile organizate kiss
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 27 Oct 2010, 6:47 pm

Felicitari tuturor! Si mie imi placeau sarafanele de pe podium si mi-a fost greu sa ma hotarasc-imi pare bine ca au fost apreciate si votate! bucurie
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de petronela2008 Mier 27 Oct 2010, 6:54 pm

Felicitari castigatoarelor si tuturor participantilor ! Pentru mine toate sunteti pe primul loc. Flowers
petronela2008
petronela2008
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 14 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB