Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

+151
symos
kamelyaa
tinassyliliana
valentyna_sweetly
mykya
veniciuc nicoleta
superpower
Dolores
Buburuza
adadebu
Savu Ramona
Sabine
kmn
razvan_mokile
crumaoli
ada+
amnro
rossana
violeta25
Camy
Pongonel
Marry
ioana soare
tomari
marcelamihalcea
mnarcisa
zylv
cretu_veronica22
PetroN
miţu
julix_2007
louise27
manuela29
gabi1795
m.m.
Eva
Gabiuta
madelainemarie
Cristina_Ionela
danae
europolis
anigherman
gratziela
hanna montana
Floren
irinel62
CCristinaC
Ela
Acarina
cristina.moncea
cris69
rosita
Dragonfly
piciul
telena
ciresicca
DANIELA.I
doraly
sunflowers
kla78
Alina.C
rebel
valentinadof
aidaalex
geo_narcisa
teisoara
Indra
craciun lidia
29lorena
pepy24
M.Emilia
RamonaM
margelutamea
aleahim67
MagdaMarin
iulia bumbu
Cristache
emi
cookie
elutzamicutza
AlinaJ.Bijoux
lorinaoo1
geany
rivka
came_lia
danabarbu2007
albinlei
Oana Crivat
virus
ionelita
Noemi
Danny24
andreea1611
Tache Marilena
dominiq
christabelle
mimy
CristineluG
claudiana
deedee_d_89
anagalina
gepiza
SilviaDumitrescu
samo99ro
Karina33
pisi
oli65
Lucia Ro
7furnici
arielas
diada
totolina
Adriana13
sonytzu
AlyC
amoni
Giobsy
laurin
carticoiaica
betymi72
Mada
icabica
nicky3128
Lali
anda
emmancita
dicioanacris
ionela stefan
MihaelaT
ancuta_ancuta
cory74
aurishta
catalinac
codruta-cosmina
Andata
leonutza69
aba
danadea
Steluzza
ral
m-julie
AKD
Uca
daiana25
adelina24
bibitu
stoy
petronela2008
Adelaida
clodi
Admina
155 participanți

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

In jos

Votati cel mai frumos sarafan!

Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 3% 
[ 23 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 4% 
[ 27 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 10 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap4%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 4% 
[ 26 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 11% 
[ 79 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 5% 
[ 33 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap8%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 8% 
[ 60 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap11%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 11% 
[ 78 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 2% 
[ 15 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 2% 
[ 14 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 2 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap0%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 0% 
[ 3 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap3%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 3% 
[ 21 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap2%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 2% 
[ 18 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap9%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 9% 
[ 66 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 5% 
[ 39 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 5 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap1%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 1% 
[ 9 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap5%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 5% 
[ 34 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap6%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 6% 
[ 43 ]
Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_lcap7%Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA - Pagina 14 Vote_rcap 7% 
[ 51 ]
 
Total voturi : 723
 
 

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de aba Lun 03 Ian 2011, 8:26 pm

Da superpower, trebuie sa fie si critici si aprecieri. Dar tu ai scris doar ca trebuie sa apara si lucruri care nu ne plac. Am inteles ca unele nu ti-au placut dar poate ne spui ce ti-a placut?! Asta ca sa fii impartiala, sa ai si critici si laude, asa cum zici ca e corect.
Ti-ai facut cont doar pentru ca aveai niste critici constructiv si pamantul nu s-ar mai fi invartit daca nu ni le impartaseai? Daca suntem ipocriti poti sa nu mai intri pe forum, sincer, nu te obligam.
avatar
aba
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1681
Data de inscriere : 04/04/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de mykya Lun 03 Ian 2011, 8:58 pm

Ciudat ce se intampla pe aici de putina vreme incoace...useri noi care critica, jignesc. E putin cusut cu ata alba. Hai sa nu le mai dam asa atentie. Cred ca e ceva dorinta de razbunare.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de valentyna_sweetly Lun 21 Feb 2011, 10:50 am

imi place enorm sarafanul lui stoy este superb cu acele floricele felicitari si te-am votat primul
valentyna_sweetly
valentyna_sweetly
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 183
Varsta : 46
Localizare : focsani
Data de inscriere : 30/11/2010

http://hainutecrosetatevaly.blogspot.com

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de tinassyliliana Sam 26 Mar 2011, 7:05 pm

Mi-a placut tare mult sarafanul lui "stoy"... Felicitari! ideea pe care ai avut-o cand ti-ai facut sarafanul este de nota 10... te prinde bine forma sarafanului.
tinassyliliana
tinassyliliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de kamelyaa Sam 26 Mar 2011, 10:26 pm

superbe lucrurile pe care le faceti fetelor.mi-a fost foarte greu sa ma decid.de cateva zile citesc forumul acesta zi si noapte si inca nu am terminat....super.ma bucur ca v-am gasit.acum fac un curs de la eurocor dar inca nu am reusit sa fac ceea ce faceti voi.poate voi reusi candva caci imi place foarte mult chiar daca zici ca am doua maini stangi.pana una alta ma minunez de creatiile voastre
kamelyaa
kamelyaa
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 36
Localizare : alba
Data de inscriere : 23/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de symos Sam 26 Mar 2011, 11:23 pm

vai ce rautate...........d-na superpower aici sunt si artisti si incepatori si cand o fata spune ca e 1-ul lucru facut de ea mie mi se pare normal sa incurajezi..........nimeni nu s-a nascut invatat ,dar aici pe forum apreciem oamenii care vor sa faca ceva cu manutele lor... nu suntem ipocrite suntem o familie "manuala"
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de amoni Dum 27 Mar 2011, 11:44 am

rade ce m-am distrat pe seama d-na superpower. Acum serios indiferent ca sti sau nu croitorie important e sa iti iasa ceva pe care sa-l porti, iar spiritul unui concurs e sa participi nu sa critici pe alti si daca nu sti inveti, ca doar este o vorba omu din greseli invata, pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de tinassyliliana Lun 28 Mar 2011, 1:35 pm

Un sarafan dragut a creat si d-na "elutzamicutza"...
Cum spune si "symos" toate fetele ce au postat aici trebuie incurajate chiar daca sunt la prima bluzita, rochita etc.... fiecare dintre noi isi incearca norocul si indemanarea.
tinassyliliana
tinassyliliana
helper
helper

Numarul mesajelor : 76
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de iriclau Dum 03 Apr 2011, 10:32 pm


In primul rand felicitari tuturor! nu mi-a fost usor sa ma decid , toate sarafanele sunt frumoase si presupun multa munca.As fi vrut sa pot vota cel putin 8 sarafane bucurie .
Mult succes tuturor!
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de ank18 Vin 06 Mai 2011, 5:07 pm

Votat insa cam dificila alegera. Mi-au placut toate modelele.
Felicitari fetelor pentru munca depusa. Roadele sunt pe masura!
ank18
ank18
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : google
Data de inscriere : 06/05/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de adriuta Mier 21 Sept 2011, 6:01 am

Pana la urma cine a castigat???Smile
adriuta
adriuta
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 242
Localizare : acasa
Data de inscriere : 17/09/2011

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Mier 21 Sept 2011, 10:43 am

link in emoticon gasesti premierea. Smile
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de arielas Mier 21 Sept 2011, 12:06 pm

Ce tare si eu care credeam ca e alt concurs rade Chiar ma gandeam: ce criza , 2 concursuri deodata!!!! rade
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de jade84 Lun 12 Mar 2012, 4:49 pm

Vai ce sarafane frumoase ati facut!!!!!! Si eu imi doresc unul si de vreo 2 zile stau si ma gandesc cum si in ce fel sa ma apuc de tipar...eu sunt cam incepatoare pe aici, pana acum am facut doar perdele, cersafuri, etc si posete...dar ma gandesc ca trebuie sa imi iau inima in dinti si sa ma apuc.
As fi preferat sa il fac pentru altcineva ca asa pentru mine mi se pare mai greu cu proba...
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: Concursul SARAFAN DE TOAMNA - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 14 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB