Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

+67
artbaby
violetas
zsofia
tomari
superpower
adadebu
ana.acount
kabunta
Buburuza
AlinaJ.Bijoux
kla78
Gianina4ever
cory74
Motzu
geo
SilviaDumitrescu
Ioana Popa
andreeaX
zylv
olympia
m-julie
Lucia.BlueFlower
RamonaM
mykya
Savu Ramona
aurelia.c
Eliana
mnarcisa
emmancita
geany
gabitica81
ancone
musetel
Steluzza
arielas
aurishta
Giobsy
chocolate
carlogea crinela
MagdaMarin
Dobri Ionela
sym
clodi
firicel
cris69
Vianne
Marry
Nicoleta Irimescu
Admina
RalucaS
mimo
Karina33
ioana soare
valentinadof
europolis
Lucia Ro
bibitu
Noemi
amnro
cristinavas
Gioconda
Uca
didi_cj
teisoara
diada
anigherman
MihaelaT
71 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Joi 26 Aug 2010, 1:51 pm

Mie mi se par enorme preturile, am comparat pretul la o capsa magnetica de aceeasi dimensiune cu o alta de pe un site recomandat la resuse de Ioana Soare,, si acolo era 1.05 lire, deci aproximativ 6 lei nu 18. Mie mi se par groaznic de scumpe, or fi ele prym...
Eu la cum le-am vazut pe cele de pe Merceria, zic ca merg folosite si la genti ( ma refer la capse si riveti)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 29 Aug 2010, 12:43 pm

Am terminat si eu o geanta si mai am doua in lucru...Nu ma intrebati ce material este ca habar n-am, e ca si inul, poate chiar este in rade La fund ca sa stea frumos am pus o bucata de linoleum ca nu statea doar cu intaritura si am cusut de material.In interior este un buzunar cu fermoar.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de ioana soare Dum 29 Aug 2010, 1:15 pm

Uau, e super geanta Mihaela! ura Si lucrata la perfectie ca de obicei!
Foarte buna ideea si cu linoleumul Idea
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 29 Aug 2010, 1:47 pm

Multumesc, Ioana! pupi
Ma tot gandeam ce sa pun sa stea frumos si mi-a picat fisa ca am o bucata de linoleum, asa ca am incercat si merge bine si chiar se coase Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Dum 29 Aug 2010, 2:02 pm

Frumoasa geanta Mihaela! bucurie

Si multumesc de ideea cu linoleumul Merci
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Marry Dum 29 Aug 2010, 2:45 pm

Mihaela, tare faina geanta ta.Impecabila. aplauze aplauze aplauze
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 29 Aug 2010, 3:50 pm

Multumesc! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Vianne Dum 29 Aug 2010, 5:43 pm

Fetelor, minunate gentile!
Eu cumpar de aici capsele magnetice, cate 6 bucati, in jur de 5$.
Mi-am facut si eu o geanta estivala.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
Vianne
Vianne
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 50
Localizare : Long Island, New York
Data de inscriere : 28/10/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de cris69 Dum 29 Aug 2010, 5:57 pm

foarte frumoase gentile.
vianne ma bucur sa te vad. te pup.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de firicel Dum 29 Aug 2010, 5:59 pm

fetelor,mihaela si vianne,sunt super frumoase gentile voastre!felicitari ura eu nu ma pricep prea mult la croitorit zid dar se pot realiza si cu croseta si geanta mihaelei si a viannei si cu putina inspiratie chiar si aplicatiile de pe ele.ce parere aveti?
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Dum 29 Aug 2010, 8:21 pm

MIhaela, frumoasa gentuta si frumos lucrata. Si iti multumesc pentru ideea cu linoleumul.
Apropo, am desfacut zilele trecute o geanta ( sa iau accesoriile de pe ea) si am descoperit ca era intarite cu izolatie din aceea pentru parchet, cred ca e o idee si asta.
Vianne, imi plac mult de tot aplicatiile. Ce cusatura ai folosit pentru prindere pe material?
Va kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 29 Aug 2010, 9:58 pm

Multumesc!
Vianne, pupi cam de multisor nu te-am mai vazut pe site...pentru cine nu stie, va zic ca Vianne a facut o gramada de genti super 😉E foarte frumoasa si aceasta... am furat modelul Smile

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Lucia Ro Mar 31 Aug 2010, 4:15 pm

I-am facut si eu fetitei mele o posetuta... cele din comert nu prea sunt frumoase si mai ales nu sunt pentru varsta ei... cam prea multe paiete si strasuri si prea multa Hannah Montana lol! ... Chiar daca a trecut vara si materialul este estival, fiind si vesel totodata, o va putea purta si cand afara e innorat...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Mar 31 Aug 2010, 5:48 pm

Frumoasa posetuta, dar mai frumoasa posesoarea!
Sa-ti fie sanatoasa si sa o poarte cu placere!
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de anigherman Joi 02 Sept 2010, 9:19 am

E foarte draguta posetuta! Si fetita ta e foarte frumoasa si asortata. Ce-mi plac si margaretele de pe rochita! S-o poarte cu placere! Felicitari! Flowers
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Joi 02 Sept 2010, 9:23 am

Lucia , frumoasa posetuta, frumoasa fetita!Felicitari!!!! Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 03 Sept 2010, 12:29 pm

Fetelor va multumesc frumos de tot!! Ma bucur ca va place!! kiss
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 48
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Karina33 Lun 06 Sept 2010, 10:22 pm

Vianne e superba gentuta ta!!! Parca nici nu-mi vine sa ma mai laud cu-a mea!

MihaelaT sunt dezamagita!!! lol! Dupa minunea de la concurs orice geanta e postata doar ca sa-i sublinieze valoarea primei!

Si ca sa ma fac de ras(mi-ati facut pofta de facut genti cum faceam in tinerete cand nu gaseai ce sa cumperi) vin si eu cu geanta pe care am cam purtat-o zilnic de cand am terminat-o. Mi-e draga! Materialul de baza e o panza de bumbac cu in luata prin 86-87 de la Fondul Plastic din care am tot croitorit/vopsit pe vremea aia. Bucata asta a fost initial lucrata ca rochie de gravida in 89, apoi transformata in fusta sport cu buzunare aplicate prin 92, tinuta ani buni prin dulap desi nu ma mai incapea ca mi-era mila de material si transformata in geanta buna de 'toate' saptamana trecuta. Floricele le-am facut pe drum pana la Petrosani ca doar nu era sa stau degeaba trei ore in masina...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Lun 06 Sept 2010, 10:40 pm

Karina, mie imi place, e vesela si de cum am vazut-o mi s-a parut practica.
Chiar ca buna la toate.
kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de clodi Mar 07 Sept 2010, 10:32 am

Karina, tu te-ai setat pe 'automat'? lol! Imi place ce ai lucrat!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de sym Mar 07 Sept 2010, 1:17 pm

eu folosesc carton pentru ,dar linoleul e o idee mai buna ca la apa nu se strica
sym
sym
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 41
Data de inscriere : 05/01/2010

http://posetesimonasandu.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Dobri Ionela Mar 07 Sept 2010, 3:10 pm

Bravo fetelor pentru gentute. Mihaela e draguta gentuta ta e finut lucrata. Vienne gentuta fetitei tale e superrrrr draguta. Cred ca e incantata de ea si o poarta cu placere si se mandreste cu faptul ca a lucrat-o mama ei. Bravo! aplauze
Dobri Ionela
Dobri Ionela
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 42
Data de inscriere : 24/03/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 26 Sept 2010, 2:42 am

Vin si eu cu un ghiozdanel de la 3,8 lei defapt a costat 4,5 lei,care s-a rupt in 2 saptamani.Mai inatai i-am pus alte bretele de la un ham pentru copii.
Azi l-am recroit,din el am pastrat decat fata(avea desene si buzunar)si l-am cusut din nou,un pic la masina si restul de mana.Bretelele intentionat le-am cusut departate sa nu le mai forteze cand il pune in spate.Materialul e unul de geci ceva cauciucat pe dos.Eu il tineam pentru sacose de mers la piata ca e rezistent.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de clodi Joi 30 Sept 2010, 3:37 pm

Atata v-am tot admirat gentile pana cand m-am convins ca trebuie sa incerc si eu Smile Cu gandul la subiectul cu incretituri populare si dupa ce am vazut tot felul de modele de genti pe net m-am hotarat sa incerc si eu ceva. Acestea sunt doar testele pentru ca intentionez sa le fac din piele.. cand voi reusi sa le fac si pe cele din piele le postez la topicul cu pricina. Mentionez ca aceste genti nu sunt terminate, n-au captuseala si fermoar inca, dar eu sunt tare incantata de rezultat (modesta ce sunt rade) si vreau sa va arat si voua Smile
Pentru a fixa mai bine creturile, pe dos am lipit si intaritura.
Acesta este primul test... cu un fel de triunghiuri pe fata si spatele este simplu Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar aceasta este preferata mea love
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

dosul unde se vede intaritura lipita peste incretituri:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Pand de Craciun tb sa fie gata ca o prietena mi-a zis ca ea vrea un 'test' din asta cadou de Craciun rade
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Joi 30 Sept 2010, 3:42 pm

Clodi, foarte frumoase si buna initiativa.
Bunica mea facea pernute decorative cu modelul celei de-a doua din materiale gen saten, si mereu ma fascinau cand le vedeam dar nu am invatat inca cum se fac.
Felicitari si hai... treci si la piele.
Parerea mea, sa iti iasa bine pielea trebuie sa fie mai moale, ca de hainute.
Succes!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 3 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB