Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyAstazi la 9:46 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

+39
vlad_mom
fiordaliso
rodishor
odrina
raluk0182
corilex
greieras
sergiu valentin
Anca Gruian
oliv
iriclau
gaza
alinnusha92
gabriela1554
ioanadu
danabarbu2007
diada
ppisic
piciul
anc@
MihaelaT
elenaveronica
adina_lg
Butterfly_Amalia
LRodica
Dorulet
adina.adcont@gmail.com
orhapetru
ionela07
Karina33
bebelusha
dorina narita
Gabica
kabunta
Samarineanca
alessia2007
Admina
valentinadof
christinuca
43 participanți

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 03 Ian 2016, 11:43 am

Capitole anterioare:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

**************************************************


Am deosebita placere sa incep un nou capitol in Noul An. Ieri a fost zi de lucru si am lucrat, am lucrat... nu o sa se vada chiar asa, dar lucrurile astea sunt migaloase si cu 2 copii in vacanta care vor una alta, am reusit!

Cateva portfarduri. Material bumbac 100%, fermoare, pasmanterie, D-uri. Toate sunt captusite.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Un portofel pentru marunt:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

fata romantica:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si piesa de rezistenta!!! o Husa pentru Tableta!

Mi-am dorit o tableta pentru noptile cu insomnii pe care le am din ce in ce mai des, mai ales in noptile cu luna plina... Am vrut una mare, ca sa vad pe ea ceva, deh, batranetea. A venit mosul, dar husa nu a avut, a ramas sa-mi iau eu ce-mi place. Si cum erau scumpe, am cautat tutoriale pe net si am gasit una facubila!!! perfecta pentru mine. Sunt o gramada de tutoriale pe youtube.

Material folosit: Rosu de la materialele de draperie, usor catifelat. Cred ca il am de pe la Karina hug elastice, pasmanterie, izolatie de parchet si carton.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sta la poza rade din cauza izolatiei de parchet, pusa intreaga, nu se face triunghiul corect:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si ultima poza, sa va dati seama de marime:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si nu in ultimul rand, va arat tutorialul dupa care am facut-o:



Va doresc mult spor si voua in noul an! cos

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de christinuca Dum 03 Ian 2016, 1:43 pm

sunt minunate!!! mie nu-mi iese asa "curat" la fermoar Sad
christinuca
christinuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/01/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 03 Ian 2016, 2:36 pm

Incearca sa pui in capetele fermoarului material. Eu asa fac. Nu am gasit nici un tutorial pe youtube sa-ti arat.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de valentinadof Dum 03 Ian 2016, 2:47 pm

Da,imi place c-ai inceput anul in forta Diada!Spor iti doresc si vise implinite!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de piciul Dum 03 Ian 2016, 3:04 pm

Christinuca, are un tutorial foarte bun Kabunta; eu una asa am invatat!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Diada ma bucur ca iti faci timp pentru toate! Eu la reader books am facut tricotata si captusita husa.
Spor in toate, fetelor!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 03 Ian 2016, 3:10 pm

Multumesc Piciul!!! Exact asa il fac si eu hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de christinuca Dum 03 Ian 2016, 5:13 pm

multumeeeesc!!!! Merci

________________________________________________________


diada unde gasesti materiale atat de frumoase si colorate? vreau si euuuu!!!!!

Edit Admina: Foloseste functia Edit, daca nu au trecut 24 de ore de la postarea te si n-a mai scris nimeni dupa tine.
christinuca
christinuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/01/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Admina Dum 03 Ian 2016, 6:41 pm

Bravo Diada! Ziceai tu ca o sa cosi, vad ca ti-a iesit planul. La cat mai mult timp pentru cusut, in 2016! cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 03 Ian 2016, 8:30 pm

Multumesc fetelor!

Christinuca, le iau de unde le gasesc, le am stranse de ceva timp, am si primite cateva de la Karina, Motzu, Ismi, Elouise, Ioana Soare, Admina etc Smile)) Chiar si Orha Petru mi-a trimis un material impermeabil (l-am cersit) pentru o geanta, sa vad cand imi fac timp de ea. D

Dar si din SH iau, chiar daca este o draperie, o fata de perna, depinde ce imi place atunci, nu vrei sa stii cate materiale am si pe unde le tot dosesc sa nu-mi ocupe loc. Dar anul asta am zis ca le toc sa mai scap de ele! sa-mi iau altele rade

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de christinuca Dum 03 Ian 2016, 8:58 pm

Smile) spoooor! buna ideea cu SH
christinuca
christinuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/01/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de alessia2007 Dum 03 Ian 2016, 10:10 pm

Frumoase toate, Diada. Felicitari si pentru husa si pentru rabdarea sa faci una.

Am facut si eu 2 portfarduri

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alessia2007
alessia2007
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 438
Varsta : 42
Localizare : arges
Data de inscriere : 14/01/2010

http://angelicalucreaza.blogspot.com/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Samarineanca Dum 03 Ian 2016, 11:06 pm

Un inceput de an perfect! Foarte frumoase!
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de kabunta Lun 04 Ian 2016, 12:55 pm

Foarte faine portfadurile. Foarte vesele si utile. Bravo fetelor.
kabunta
kabunta
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 421
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/06/2010

http://georgiasew.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de piciul Mar 05 Ian 2016, 10:45 pm

Am reusit si eu sa fac poze si sa termin "sacosele" pentru a darui celor dragi cateva borcane de gem de prune, (gem facut de mine asta toamna, nu Topoloveni  Smile ) Am vazut asa ceva la un targ asta toamna si m-am tot codit sa fac...din lipsa de timp...acum am scame de la panza de sac peste tot...nu am mai avut rabdare sa fac si ceva mai artistic, asa ca am aplicat ce am avut prin casa; le-am pus un fund de carton si nu le-am captusit ca nu au viata lunga..sunt pentru a face cadoul special  wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Gabica Mier 06 Ian 2016, 12:26 pm

Piciule, o idee trăsnet.
Mă înscriu pe listă la primit un astfel de cadou: geanta + gemul făcut de tine.
La mine gentuţa ta ar avea viaţă lungă pentru că aş umple-o cu plante medicinale.
Minunat
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de dorina narita Mier 06 Ian 2016, 1:25 pm

Piciule si mie mi se par grozave sacoșele facute de tine. Sigur se vor bucura prietenii tai de asa cadou.
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de piciul Mier 06 Ian 2016, 9:04 pm

Pai da-mi adresa si se rezolva!
Chiar e buna ideea cu plantele medicinale...sunt saculeti cu tot felul de dantele si brizbrizuri plini cu lavanda sau alte plante...sunt migalosi, nu sunt simpli deloc...dar imaginatia e libera si poti face un dar minunat!
Multumesc fetelor, pentru incurajare!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Gabica Joi 07 Ian 2016, 11:54 am

Piciule, nu zice de 2 ori, că acuşi ţi-o trimit. wink
Am şi eu pe acasă nişte sac din ăsta. Îl transform curând!!
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Mar 19 Ian 2016, 4:18 pm

Sunt o mare iubitoare de genti love asa ca m-am gandit sa incep sa fac si eu. Unele le-am facut cadou, altele le-am vandut, dar imi place din ce in ce mai mult acest subiect Smile Tiparele le-am luat de pe net, unele gratis iar pentru altele am platit. Sper sa va placa!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Samarineanca Mar 19 Ian 2016, 8:50 pm

Foarte frumoase, Amalia! Si eu sunt o mare iubitoare de genti, dar greu ma urnesc sa le fac si de multe ori le dau cadou, sunt cadoul perfect.
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Mier 20 Ian 2016, 3:59 pm

Multumesc, Samarineanca! Da, sunt un cadou perfect Smile

Aseara am mai mesterit una, care ar fi trebuit sa fie husa pentru al meu Kindle dar a iesit mult prea mare, asa ca o voi "marita" Smile)))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de danabarbu2007 Vin 22 Ian 2016, 11:51 am

Amalia sunt superbe gentile tale ..trebuie sa ne spui mai multe trucuri despre cum le confectionezi si ce fel de materiale folosesti!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Vin 22 Ian 2016, 12:15 pm

Hey...ma bucur ca iti plac, Dana!

Despre materiale....am luat dintr-un depozit materiale pentru tapiterie ce imita pielea, chiar si pe cel roz lacuit si cel folosit la steluta portfardului. Acestea au ceva tinuta asa ca nu am folosit intaritura. Materialul cu inimioare este bbc subtire, iar cel turcoaz cu flori este o fata de masa din HM. Mi-a placut foarte tare textura, culorile si imprimeul si l-am luat la reducere cu 30lei. wink

Tiparele....ce am cumparat am luat de aici LINK . Sunt cele mai ieftine pe care le-am gasit, plus: are grup pe FB unde ofera un cod de reducere, fetele de acolo sunt foarte saritoare daca ai nelamuriri, poti chiar vinde genti facute dupa tiparele ei, sunt explicate ok cu poze. Are si cateva tipare gratis.

Acum imi mai trebuie doar un piciorus de teflon pentru a lucra mai bine cu piele/imitatie. Doar ca am o masina mai speciala si trebuie sa il comand din uk la pretul de 120lei zid

Spor la lucru! kiss
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de danabarbu2007 Vin 22 Ian 2016, 2:33 pm

Uff! Cam mult piciorusul acela...Dar eu vad ca merita! Si eu am incercat sa lucrez imitatie de piele si cam greu ..trebuie ace speciale si piciorus ...cred ca am dar nu l-am folosit...eu mi-am luat seturile pentru innov-is 900
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de piciul Dum 24 Ian 2016, 7:54 am

Butterfly_Amalia, faine! Eu pentru Kindle am tricotat o husa...dar desi captusit mai "agata" cate o scama.
Si cel roz e tot imitatie de piele?! Fain...adica nu crapa cand il cosi la masina...pare un plastic, pvc. Spor la lucru si inspiratie!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB