Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

+62
Giobsy
deeaz
DANIELA.I
mnarcisa
pisi
cata13lina
andreeaX
Clio_Ela
danae
anasia
SilviaDumitrescu
vilcris
ioana soare
milena
geany
ELENA76
cory74
leonutza69
cretu_veronica22
mihamiha
europolis
totolina
Karina33
Danny24
Admina
Danu
ciucamona
danyelyta28badea
elena_florescu
jessica
petronela2008
liavas
raducan48
getasart
Camy
teisoara
Alina.C
MihaelaT
amnro
Made by Ank
ally_4fvr
Noemi
bobitica
oxigen
Serban Valentina
AKD
Marry
amia
adelina24
anigherman
lushca
cristinelu_mai
clodi
ancuta_ancuta
monica11
miclescumirela
Uca
veniciuc nicoleta
MagdaMarin
oana_007
ribana
diada
66 participanți

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Lun 03 Mai 2010, 3:34 pm

Si eu accept orice comentarii, chiar si in vazul lumii, nu ma deranjeaza.

Si n-am inteles un lucru, lushca, la ce mesaje private te referi?

Eu una, recunosc, am primit cateva mesaje private, de la fete care m-au felicitat, si mi-au spus ca m-ar fi vazut castigatoare... Si le multumesc public, fara a da nume, e ok?... hug
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de totolina Lun 03 Mai 2010, 3:38 pm

eu cred ca toate vrem lamuriri, dar desigur timpul e limitat. toate stim pe unde am gresit, dar eu as vrea sfaturi cum as putea sa fac mai bine. de exemplu acel buzunar. voi cum faceti buzunarele dublate, sa nu iasa colturi. o sa incerc atat cat am priceput sa vad daca imi iese dupa modul explicat deja.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Clio_Ela Lun 03 Mai 2010, 3:43 pm

Felicitari, Mihaela, Amnro, Alina, si tuturor participantelor!!

Mii de scuze ca vin cu felicitarile atat de tarziu... doar de la serviciu mai ajung sa intru. va povestesc la cafeluta.

Toate compleurile au fost muncite, fiecare are ceva deosebit. Am reusit sa citesc si comentariile, Vilcris, multumesc si eu pt sfaturi!
Lusha, detalii, elemente dificil de realizat, pe care tu nu vrei sa le gasesti in anumite compleuri participante, sunt buzunarele, fermoarele, cataramele... Ai incercat vreodata sa faci asa ceva?
Nu sunt prietena cu cele care modereaza sau cu adminele, imi e foarte drag forumul, (imi pare nespus de rau ca fost prezenta foarte rar in ultimele luni) Apreciez mult ceea ce ele fac aici -voluntar, doar din dragoste pentru lucrul de mana si placerea de a ajuta.
Acuzatiile facute de tine - care aparusera deja cu ceva vreme in urma- chiar nu isi au locul aici. E foarte urat din partea ta sa faci astfel de afirmatii. Am citit si eu ca ai in casa "un om al legii", si nu vad legatura. Pana cand cei mai multi dintre acestia vor servi legea ... o sa mai dureze.
Cand se fac acuzatii nefondate, ar fi potrivit sa apara si scuzele de rigoare...

Multi nu stiu (acum ma laud... sa nu aruncati cu rosii!!) - primul concurs de croitorie a fost castigat de mine Smile (am avut motive bine intemeiate cand am rugat sa-mi fie schimbat IDul).
Mereu au aparut zvonuri ca se stiu castigatorii dinainte...
Am incredere in juriu si admine, si sunt convinsa ca mereu concursurile vor fi castigate cinstit.
Alina, Mihaela, nu vad de ce dati atatea explicatii, nu merita sa folositi pretiosul timp pentru asta. Compleurile realizate de voi sunt superbe, se vede ca sunt atent lucrate. Daca unora nu li se pare asa e treaba lor...

Inca o data, felicitari tuturor pentru minunatiile realizate pentru ingesasii vostri!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Lun 03 Mai 2010, 3:52 pm

Ela, tin minte concursul de fuste, la fel si toate discutiile aparute la fiecare concurs, le urmaream din umbra.
Dar eu una chiar nu dadeam explicatii... m-ar si amuza s-o fac... cum sa explic eu de ce m-am situat pe un anumit loc in clasament, cand altcineva a facut notarea?

Chiar vroiam sa glumesc cand s-a incheiat concursul in discutie, la salon, pe tema "spagilor"... (Admina incepuse "subiectul"), dar m-am razgandit si mi-am vazut de treburi....
Si la modul cel mai serios, chiar nu am inteles la ce fel de mesaje private se refera lushca, cu alte cuvinte nu am inteles acuzatiile si nici cui i se aduc.... Eu una, sincer, nu m-am simtit...


Ultima editare efectuata de catre Alina.C in Lun 03 Mai 2010, 5:15 pm, editata de 1 ori (Motiv : completare)
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de geany Lun 03 Mai 2010, 3:57 pm

Desi am fost in juriu, sunt dezamagita sa aflu ca s-a mituit si eu n-am primit nimic Sad

Va propun la fiecare dintre participante (in special nemultumitelor) sa luati fiecare poza in parte a fiecarei participante, fiecare descriere si sa dati note pentru fiecare dintre aceste 6 puncte. originalitate; design si cromatica; versalitatea; complexitatea; corectitudinea; calitatea.

Sunt curioasa cat timp va dura pentru voi analiza si pe ce loc v-ati afla dupa punctajul vostru. BAFTA!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Lun 03 Mai 2010, 4:04 pm

Geany tu n-ai nevoie ca esti afara si ai de toate!!!! Noi astea din Romanica am fost tinta atacurilor energetice de mituire. lol!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cory74 Lun 03 Mai 2010, 4:11 pm

Vilcris, iti multumesc, cuvintele tale ma mangaie...(asa simt), in incercarea mea de a face croitorie... Stiu ca e prost cusut...!
Fac si eu un comentariu, daca-mi este permis..- Cred ca e de prost gust sa ne antrenam in discutii de genul celor de mai sus. Cine a luat premiu si l-a meritat, este evident; acum ce rost au comentariile...isinuante?!
Va recomand tuturor ignoranta, nu oferiti unora ceea ce-si doresc: atentie
wink !
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Lun 03 Mai 2010, 4:44 pm

Cum nu ai primit nimic geany ? Acuze ! nu-s de ici de colo !(glumeam )

Cory ai pus punctul pe i . Nimeni nu ne-a obligat sa facem nimic ( sa participam , sa coasem...) , totul a fost benevol .
In liceu am avut o poezie de Eminescu , nu o mai tin minte pe toata , dar m-a impresionat ultima strofa :
Si te-ai dus dulce minune
Si-a murit iubirea noastra
Floare-albastra , floare-albastra
Totusi este trist in lume !"
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 03 Mai 2010, 5:30 pm

auuuuu dupa ce ca azi am alergat prin oras ca o nebuna si acu sunt rupta de picioare vin aci si ce sa vad...acuze peste acuze.
lushca te rog sa termini cu acuzele nefondate pe aceasta sectiune. Daca ai ceva care nu-ti convine maergi la "loc de dat cu capul" , dar si acolo cred ca nu e frumos sa faci acuze fara sa ai o dovada.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Marry Lun 03 Mai 2010, 6:20 pm

Felicitari Mihaela, AlinaC,Amnro!Sa va bucurati de premii.
Pentru toate concurentele cel mai important este ca a-ti reusit sa faceti lucruri frumoase pentru copii vostri care sunt dragalasi ,iar cel mai frumos premiu este zimbetul lor. primul love
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de andreeaX Lun 03 Mai 2010, 9:42 pm

Felicitari,chiar ma gandeam ca sunt f multe hainute super dragute si va fi greu de ales cea mai cea .Felicitari tuturor!

PS: Dar totusi nu ma asteptam sa nu castige AlinaC sau Amnro!Au fost de mare efect kiss
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cata13lina Lun 03 Mai 2010, 9:59 pm

andreeaX a scris:Felicitari,chiar ma gandeam ca sunt f multe hainute super dragute si va fi greu de ales cea mai cea .Felicitari tuturor!

PS: Dar totusi nu ma asteptam sa nu castige AlinaC sau Amnro!Au fost de mare efect kiss
SSSTTT, liniste.....nu-i voie !!!
avatar
cata13lina
helper
helper

Numarul mesajelor : 95
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mar 04 Mai 2010, 12:22 am

Ce ma bucur ca a existat si un sondaj la care au votat 110 persoane, nu doar 5. Intamplator au ales aceleasi 3 castigatoare, intr-o ordine aproape la fel.Si intamplator, costumul Mihaelei a iesit tot pe primul loc. Sau poate a mituit 110 persoane sau ma rog, majoritatea, sa o voteze. Sau poate, cine stie...
Lusca, eu as lasa-o cum a cazut. Nu mi se pare frumos sa te oftici ca nu ai castigat, pe un forum public, nu reiese decat ca tu nu stii sa pierzi; nu ca ele au trisat cumva. Au mai fost, ca tine, cu pata pusa si acuzatii de gen, cum au venit au si plecat (singure, sau ajutate); nu ne-au dezbinat si nu au demonstrat nimic, pentru ca nu e nimic de demonstrat. Imi pare rau sa te dezamagesc. Nu faci decat sa umbresti si sponsorii concursurilor (nu ca ti-ar pasa), care investesc bani in aceste premii. Au incredere in judecata noastra si a juriului, nu s-au implicat niciodata in votare; nu ne-au verificat.
Mihaela, are album cu toate creatiile ei si evolutia ei la croitorie. Bravo ei ca a ajuns priceputa si a convins membrii (la sondaj) si juriul, la votare. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de getasart Mar 04 Mai 2010, 7:02 am

mai bine acum;


Ultima editare efectuata de catre getasart in Mar 04 Mai 2010, 9:48 am, editata de 1 ori
getasart
getasart
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 71
Localizare : Roman/Neamt
Data de inscriere : 16/03/2010

http://www.getasart.3x.ro--si--http://getasart-picturacuacul.blo

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de pisi Mar 04 Mai 2010, 8:05 am

Nu cred ca are vreo legatura D-zeu cu ce se intampla pe aici si nici dracu de altfel cu acuzatiile lu Lusca.Si-a spus punctul de vedere si atata tot , probabil mai sunt si altele dar prefera sa taca pt. ca daca cuiva i s-a parut un compleu mai frumos decat cele castigatoare nu inseamna ca si ceilalti au aceeasi parere.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de getasart Mar 04 Mai 2010, 8:09 am

si acum;


Ultima editare efectuata de catre getasart in Mar 04 Mai 2010, 9:48 am, editata de 1 ori
getasart
getasart
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 71
Localizare : Roman/Neamt
Data de inscriere : 16/03/2010

http://www.getasart.3x.ro--si--http://getasart-picturacuacul.blo

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Mar 04 Mai 2010, 8:16 am

Geta multe credem in Dumnezeu dar nu-i nevoie sa-L aduci in discutie aici.
Este subiect separat de religie pe la mame si copii, parca.
Si la noi este caracteristic sa iasa cu scandal la orice, de la botez la inmormantare, de la concurs la pomana.
Crezi ca a turna gaz pe foc e o fapta prea crestineasca? Hai sa lasam sa se stinga scandalul! Concursul a fost organizat si jurizat corect. Cine-i nemultumit sau nu-i convine ceva se poate cara pe alte saituri, la concursuri cu dati un clic sau cautati steluta sau altele de genu'
Mai bine trecem la treaba si mai lucram ceva frumos!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Mar 04 Mai 2010, 9:43 am

Subscriu la cele spuse mai sus. E un concurs, si Dumnezeu nu ne poate pune pe toate pe locul 1, oricat am vrea noi! Smile
E absolut normal sa existe invinsi, invingatori, multumiti, nemultumiti, comentarii sau tacere, pareri impartite. wink

Pisi, mie una mi-au placut hainutele facute de tine, dar poate ca materialele utilizate nu au avut acel ceva care sa te faca sa zici wow! Nu stiu, zic si eu, nu te supara, nu zic cu rautate. Mie imi place ce lucrezi tu (in general), corect realizat, tineresc, cu bun gust...
Cand am vazut postarea lui Amnro, de exemplu, recunosc, am zis wow...mi-a placut.
Lushca, la fel, nu are acel ceva.... pozele nu evidentiaza prea bine detaliile de care spui tu.... culorile materialor, nici ele...

Mi-am spus si eu partial parereal, n-o fi cu suparare, nu?.... boo
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de miclescumirela Mar 04 Mai 2010, 9:53 am

Woow ce suparare pe aici,mai fetelor sunt frumosi toti copii ,toate compleurile sunt super.Mie imi place al fetitei mele rade ca e al ei si ca i sta bine si ca l-a primit prin posta de la multi km si s-a potrivit la fix Smile
Si imi mai palce ca a fos juriuuuu si a ales cine ce si cum,asa ca nu mai e loc de discutii
Compleul Mihaelei e super minunat ,cularea e dementiala si fetita la fel,ce aveti voi daca a castigat ea???????Eu am iesit cu Sabi imbracata in salopeta ieri si in 500 metri mai sa-i vina rau de deoheata ce era buburuza mea iubita Smile
Fiti linistite si cu zicea cineva mai sus cu-i nu-i place sa nu mai participe si gata.FARA NICI O SUPARARE
Acum o pun sa se incrunte la voi
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Img2732h
kiss
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de pisi Mar 04 Mai 2010, 10:10 am

Alina nu sunt suparata ca nu am castigat si recunosc ca sunt compleuri mai frumoase decat cel facut de mine Smile ziceam ca e normal sa fie si persoane carora le plac alte compleuri decat cele castigatoare,fiecare cu gusturile lui.Chiar daca mie mi-a placut cel mai mult compleul tau :P sunt convinsa 100%ca juriul a decis corect.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Mar 04 Mai 2010, 10:16 am

Mie mi-a placut al Milenei si al Veronicai. Daca nu v-ati prins imi plac hainele retro, la tupii. Si la polul opsus, din motive de modernitate, al lui Amnro, ca e sucar, sa-i zic rockabilly poate. Si al lui Pisi, tot asa, ca e modern, vesel, perfect pentru copila. Dar si al Alinei.C ca e de inspiratie spaniola (am lucrat si eu o rochita cu aceleasi combinatii, alb/ negru cu buline.). Dar de ce sa nu recunoastem ca e complex si bibilit al Mihaelei si ii sta super bine, domnisoricii? De ce sa sar in sus, mie imi place X, ea trebuia sa castige. Adevarul e ca e greu sa alegi una, sunt diferite si fiecare frumoasa in felul ei.
Magda, fara suparare, eu nu-mi pozam (mai ales pentru concurs) copilul pe un wc. Compleul baietelului, super, cum a zis si Ioana, perfect inul pentru copii si culori frumoase pentru baietei. Dar poza aia, e ih. Shocked
Daca vreti sa ne paruim, va astept la ospiciu, aici doar pareri si pro-uri. hug

Si centralizatorul voturilor.
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Total10

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mar 04 Mai 2010, 10:49 am

O,ce discutii s-au incins.Si mie ii pare rau ca nu am castigat.Dar dupa ce am vazut toate postarile,inca de duminica seara,mi-am format singura o parere.Chiar imi place costumul Mihaelei,imi place cum e lucrat.E modern.imi place si felul in care a facut descrierea ,pe cand eu am scris acolo 3 cuvinte si gata.E adevarat mie imi plac astfel de hainute la copii de varsta Sabinei.Dac faceam pentru cineva mai mare,modelele si materialul erau altele.Cel mai mult ma bucur ca ii vin bine hainutele fetitei.Concursuri vor mai fi.
Parerea mea e ca juriul si-a facut treaba in mod corect.
Felicitari castigatoarelor Flowers
MIHAELA T,cand mai merg pe la Vulcan,trec pe la tine sa iau si eu masina.Tu ai zis peace nu da wink
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Mar 04 Mai 2010, 10:57 am

Si mie imi place al Milenei, si mai ales faptul ca a facut pozele afara, in aer liber, in locuri frumoase.
(Recunosc ca m-a batut si pe mine gandul... dar probabil as fi ales un loc mai exotic, si ar fi fost mare discrepanta,.... nu e frumos una sa bage poze de pe wc si alta intre palmieri Smile )

Dar referitor la rochia Milenei, parerea mea este ca e cam prea larguta pe fetita, si cam prea lunguta. In rest, super, lucrata impecabil, culori foarte frumoase, bluzita imi place enorm, hainuta la fel... Material mi-as lua si eu, exact la fel, pentru vreo rochie de vara, si cel cu flori imi place, deci alegerea lor e super.

Mi-am adus aminte de o faza (nu aruncati cu pietre, nu are legatura cu nimeni si nimic de pe forum)... cand aveam vreo 5-6 ani (am poze si acum), aveam o rochita un pic larguta, cu pliuri in fata (poate si la spate), cu taietura un pic mai sus de talie, primita de prin strainataturi. Mie imi placea enorm, mai ales ca era de la matusa mea draga... dar odata o vecina ii spune mamei mele sa nu ma mai imbrace in rochii pentru gravide... cand am auzit imi venea sa intru in pamanat de rusine (probabil mamei la fel)... si nu am mai purtat acea rochie vreodata. Desi era cea mai frumoasa, material super, etc....

Sa nu uit, multumesc Pisi de aprecieri!
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de danae Mar 04 Mai 2010, 11:00 am

off topic o rochita ca a ta a vrut gogosica mea . "rusinica". Bine ca nu m-am prezentat la concurs cu ea rade . Hai ca o pozez diseara si v-o arat.

Edit: revin, este cu platcuta, putin peste genunchi si cu 2 pense in fata si 2 in spate. rade rade rade


Ultima editare efectuata de catre danae in Mar 04 Mai 2010, 11:15 am, editata de 2 ori (Motiv : completare pt Alina C.)
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de adelina24 Mar 04 Mai 2010, 11:13 am

Pacat ca dintr-o intentie buna ies discutii inutile ! plange
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 50
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 5 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB