Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

+62
Giobsy
deeaz
DANIELA.I
mnarcisa
pisi
cata13lina
andreeaX
Clio_Ela
danae
anasia
SilviaDumitrescu
vilcris
ioana soare
milena
geany
ELENA76
cory74
leonutza69
cretu_veronica22
mihamiha
europolis
totolina
Karina33
Danny24
Admina
Danu
ciucamona
danyelyta28badea
elena_florescu
jessica
petronela2008
liavas
raducan48
getasart
Camy
teisoara
Alina.C
MihaelaT
amnro
Made by Ank
ally_4fvr
Noemi
bobitica
oxigen
Serban Valentina
AKD
Marry
amia
adelina24
anigherman
lushca
cristinelu_mai
clodi
ancuta_ancuta
monica11
miclescumirela
Uca
veniciuc nicoleta
MagdaMarin
oana_007
ribana
diada
66 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Made by Ank Lun 26 Apr 2010, 3:59 pm

Sunt toate extraordinare. Greu de ales care e cel mai frumos compleu. Toate meritati felicitari. Sper sa ajung si eu la asemenea maiestrie.
Made by Ank
Made by Ank
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 110
Varsta : 42
Localizare : Targu Mures
Data de inscriere : 30/03/2010

http://ankbijuterii.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de amnro Lun 26 Apr 2010, 4:23 pm

multumesc mult pentru aprecieri hug

sa dea Dumnezeu sa avem copiii sanatosi, ca asta e cel mai important. in rest, frumusete, premii... le rezolvam noi cumva.
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 26 Apr 2010, 4:46 pm

Multumim mult!
Bine mai zici, Amnor. kiss
Ieri l-am inaugurat cu varianta geaca+fusta+colanti si tare bine m-am simtit cand am fost intrebata de unde l-am cumparat Smile ...cati nervi mi-a facut, pe atat de mult imi place acum.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Alina.C Lun 26 Apr 2010, 5:48 pm

Si noi va multumim mult! kiss
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de teisoara Lun 26 Apr 2010, 8:29 pm

FELICITARI tuturor fetelor care au trudit pt.aceste lucrusoare minunate.Toate sunteti castigatoare pt.ca ati avut curajul(mie mi-a lipsit)sa puneti in opera, cu dead-line,asa frumuseti.Basca,ca ati ramas cu lucrusoarele pt.copilasi.
Jos palaria si pt.organizatorii(adminele)si sponsorii concursului. Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers Flowers


Ultima editare efectuata de catre teisoara in Lun 26 Apr 2010, 9:22 pm, editata de 1 ori (Motiv : joa=jos)
teisoara
teisoara
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 944
Varsta : 52
Localizare : galati
Data de inscriere : 22/07/2009

http://2mainipricepute.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Lun 26 Apr 2010, 8:45 pm

felicitari tuturor fetelor,toate ati facut niste frumuseti,va felicit pe toate .
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de getasart Mier 28 Apr 2010, 6:28 am

Felicitari,fetelor;;modelele,ca modelele; dar celmai mult mi-au placut,"ingerasii"care poarta aceste modele; Sa va traiasca,sa fie sanatoase si sa va bucurati de ele;
Doamne ajuta!
getasart
getasart
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 71
Localizare : Roman/Neamt
Data de inscriere : 16/03/2010

http://www.getasart.3x.ro--si--http://getasart-picturacuacul.blo

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de raducan48 Mier 28 Apr 2010, 11:00 am

toate pt. mine au nota 10(zeceee), felicitari concurentelor si bafta!
raducan48
raducan48
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : www.lucrudemana.com
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de getasart Mier 28 Apr 2010, 12:06 pm

Da; sigur;toate ar trebui premiata,tinind cont,ca fiecare "lucrare"are complexitatea ei;
Doamne ajuta!
getasart
getasart
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 114
Varsta : 71
Localizare : Roman/Neamt
Data de inscriere : 16/03/2010

http://www.getasart.3x.ro--si--http://getasart-picturacuacul.blo

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de liavas Mier 28 Apr 2010, 4:51 pm

felicitari tuturor sunt frumoase toate modelele,bafta cos
liavas
liavas
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 24/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de petronela2008 Mier 28 Apr 2010, 6:02 pm

Daca ar trebui sa votez nu stiu ce as alege. Toate sunt superbe. Felicitari fetelor! Aveti maini de aur!
petronela2008
petronela2008
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 48
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de jessica Joi 29 Apr 2010, 9:10 am

Intr-adevar sunt minunate creatiile voastre,e greu de ales pentru ca toate sunt reusite, va doresc succes , multa putere de munca in continuare si multa fantezie.
jessica
jessica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 46
Localizare : Italia
Data de inscriere : 16/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de elena_florescu Joi 29 Apr 2010, 3:08 pm

Felicitari fetele!Sunt suuuuuperbe toate!Nici eu nu pot alege!Nota 10 pentru toate concurentele!!! kiss
elena_florescu
elena_florescu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 01/11/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de danyelyta28badea Joi 29 Apr 2010, 7:13 pm

felicitari tuturor celor care au participat kiss
foarte frumoase.
toti copii sunt niste ingerasi mai ales cand sunt imbracati de mamicile lor ffffffffffoarte pricepute in ale croitului si a alegeri materialelor din care sa faca lucruri frumoase pt ei cos
va fii foarte greu pentru jiuriu sa aleaga.
felicitari adminelor hug pentru concurs.
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de ciucamona Joi 29 Apr 2010, 7:54 pm

o sa fie dificil pentru juriu toate participantele au facut ceva pt. copilsi lor Smile
ciucamona
ciucamona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 34
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danu Vin 30 Apr 2010, 9:30 pm

superbe toate costumatiile!!! Felicitari tuturor celor care participa. Frumoase compleuri si frumosi ingerasi!! Milena, creatia ta parca e desprinsa dintr-un tablou de Renoir...
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danu Vin 30 Apr 2010, 9:35 pm

Lushca imi place foarte mult costumatia ta. Mi-as imbraca fetita asa!
Multa bafta la concurs! bucurie
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de lushca Vin 30 Apr 2010, 9:47 pm

multumesc Danu chiar nu ma asteptam sa placa la cineva ,ptr.mine e bine ca se simte copilul bine in el ,este lejer si placut la culoare ptr.varsta ei
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danu Vin 30 Apr 2010, 9:55 pm

Imi plac carourile si faptul ca ai folosit si un material uni ...Imi place ca ai dat multa atentie detaliilor artistice, ai creat...ti-ai imaginat si ai pus in practica....SUCCES!!!!! bucurie bucurie bucurie
Danu
Danu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 14
Varsta : 50
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 20/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Admina Sam 01 Mai 2010, 12:19 am

Am deosebita placere de a va anunta castigatoarele acestui minunat concurs si clasamentul final.

Marea castigatoare, viitoare posesoare a unei masini de aplicat ornamente Merrylock SP1100, este:

MihaelaT

Castigatoarea premiului II si a unui cupon de 100lei
Amnro

Castigatoarea premiului III si a unui cupon valoric de 50lei
Alina.C

Tabelul cu punctajele si clasamentul final:

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 ConcursFinal

Felicitari tuturor participantelor, au lucrat minunatii de hainute, pentru frumusete de copilasi. Sa le creasca mari si sa fie cuminti, pe cat de draguti sunt. hug

Multumim sponsorului acestui concurs, Bro Rom Masini Casnice http://www.decusut.ro/, care a facut posibil acest concurs, prin oferirea premiilor motivante.
Multumim membrelor juriului: Camy, Geany, Karina, Olympia, Vilcris. Flowers Sunteti niste sufletiste si jumatate, stiu ca iar ati analizat fiecare poza si detaliu, de dragul perfectionismului. Multumim membrilor forumului, care ne-au urmarit cu interes si au discutat despre aceste compleuri frumoase.
Multumesc in mod special Diadei, care a organizat acest concurs, in ciuda burticii, care ar trebui sa o faca egoista. Smile Iti doresc, multa liniste, in primul rand.
Revin maine cu un tabel detailat, in care apar totalurile de la fiecare membru al juriului, de dragul unei transparente totale.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Camy Sam 01 Mai 2010, 12:36 am

FELICITARI MIHAELA T! sa o folosesti cu placere.

felicitari tuturor participantelor,toate sunteti castigatoare Smile Flowers Flowers Flowers


Ultima editare efectuata de catre Camy in Sam 01 Mai 2010, 9:12 am, editata de 1 ori
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Danny24 Sam 01 Mai 2010, 1:33 am

FELICITARI TUTUROR! creatiile pentru cei mici sunt cele mai frumoase premii, pe care toate le-ati castigat. Va doresc voua si familiilor voastre multa sanatate si bucurii! kiss La cat mai multe creatii!
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Karina33 Sam 01 Mai 2010, 7:25 am

Felicitari Mihaela!!! Sa o pui la treaba sa vedem si noi ce stie sa faca!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de totolina Sam 01 Mai 2010, 8:36 am

hug felicitari, Mihaela, stiam ca tu o sa castigi love
felicitari si celorlalte 2 castigatoare si restul participantelor.
copiii nostrii sunt fericiti si asta e tot ce conteaza. pupi
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de europolis Sam 01 Mai 2010, 8:42 am

flower Felicitari Mihaela, Amro si Alina dar si celorlalte participante, mie mi-au placut toate creatiile voastre Flowers
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA - Pagina 2 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - VOTAREA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB