Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

+56
zylv
Lucia Ro
ileana cosanzeana
Onna
Karina33
emi
doyna2004
AKD
Marry
stoy
monica11
europolis
ELENA76
Uca
ribana
marina40
SilviaDumitrescu
Camy
DANIELA.I
amnro
miatodor
hope
Clio_Ela
cory74
miclescumirela
ralucahanc
lushca
pepy24
skygirl
cretu_veronica22
pisi
MAYA
danabekk
florica frincu
scamutza
ciucamona
leonutza69
ancuta_ancuta
geany
PAULA CONSTANTIN
mnarcisa
Nicoleta Irimescu
amia
Alina.C
MihaelaT
Admina
veniciuc nicoleta
adelina24
ioana soare
totolina
MagdaMarin
danae
mihamiha
valentinadof
milena
diada
60 participanți

Pagina 8 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Alina.C Joi 22 Apr 2010, 10:55 am

Felicitari fetelor care au postat deja! Cand e vorba de copilasi, totul e frumos, fiecare din lucrusoarele postate are farmecul sau.
Si eu cred ca termin astazi, sper sa stea fiica-mea la pozat.
Spor la treaba celor care mai aveti de lucru!
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Joi 22 Apr 2010, 11:06 am

Felicitari, Pisi, foarte frumos...Fusta e bestiala, cred ca o sa ma bag si eu la una pt pisicuta mea..
Cred ca diseara o sa postez si eu fotografiile..! Mai am de facut niste poze, dar am nevoie de Lavinia, care e la gradi Smile
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Joi 22 Apr 2010, 11:10 am

Felicitari tuturor fetelor care au muncit pentru costumase.Acum am si eu pentru cine sa lucrez.. bebic
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de pisi Joi 22 Apr 2010, 11:11 am

multumesc fetelor, mama ei o sa fie tare mandra cand o sa vada comentariile voastre.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ioana soare Joi 22 Apr 2010, 11:11 am

Pisi rochita e bestiala si ii vine asa frumos fetitei! Imi place si fustita cu buzunarele inedite, imi plac culorile vesele, foarte frumos totul, felicitari! Flowers

Lushca ce bine ca ai facut un nou costumas si vei participa ceu el la concurs, e de o mie de ori mai frumos decat primul. Eu am ceva cu satinul la copii, nu mi se pare deloc potrivit. Felicitari pentru costumas , pentru idee si pentru coerctitudine!

edit ca am vazut mesajul Nicoletei:) : Felicitari Nicoleta, sa ai un bebe sanatos si sa va bucurati de el si cu el!


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Joi 22 Apr 2010, 11:13 am, editata de 1 ori
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Joi 22 Apr 2010, 11:13 am

Nicoleta, ai ramas insarcinata, sau ai nascut Question
Oricare varianta ar fi valabila, felicitari !!!!
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Joi 22 Apr 2010, 11:41 am

Pisi,ai lucrat un compleu foarte frumos.Mulata bafta la concurs. Flowers
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 22 Apr 2010, 12:08 pm

Buna am revenit cu al meu calculator reparat.Multumesc pentru aprecieri.
Voi ma descurajati ca vad numai fete aici,Marius al meu fiind(deocamdata)singurul baiat.Oricum cu proba si pozatul a fost un chin.Caci al meu baiat numai chef de mine nu avea.La pozat l-am pacalit cu bomboane(gen bonibon),poza si bomboana.Si asa am alergat dupa el sa stea cum il pun eu.
L-am pozat pe wc din baie ca sa fie mai sus, sa ii pot face poza cu blitz si sa-l prind la inghesuiala rade (eu am baia mica) sa nu aiba unde fugi.
Si eu cos tot in bucatarie caci trebuie sa fiu cu fetita langa mine in carut, mai o cusatura ,mai un urlet,mai cos ,mai linistesc fata.Apoi in 5 min strang tot santierul caci trebuie sa pun masa.Cat am lucrat la costumul pentru concurs am avut noroc ca sotul a mancat la mama lui(unde munceste,acolo mananca) foame Baiatul a fost in picioarele lor la betoane.Si asa am avut timp si pt concurs.Bineinteles ca am cusut si descusut destul acolo unde nu eram multumita.Iar la pantaloni partile mici din spate le-am pus invers,le-am tighelit,apoi am observat ca nu e bine.Camasa mi s-a parut interesant sa o fac cu fentele in contrast,iar platca a fost o adevarata provocare.
Dar m-a ajutat cos mult.Lucram la amandoua(liniare). La una festonam si la cea noua coseam.
Felicitari si bafta celorlalte concurente , sunt superbe creatiile pe care le-ati
facut pana acum.
Fie ca cea mai buna sa castige.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de AKD Joi 22 Apr 2010, 12:10 pm

Foarte vesel si dragut compleul tau Pisi, de model nu mai vorbim se vede ca se simte foarte bine imbracata astfel si e frumusica foc. Bafta la concurs tuturor
AKD
AKD
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 40
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 29/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de stoy Joi 22 Apr 2010, 1:09 pm

Nicoleta sa va traiasca bebe-ul sa fie sanatos fericit si norocos.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 48
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de hope Joi 22 Apr 2010, 1:13 pm

pisi,foarte frumos costumasul...ce mindra e bombonica rade cred ca e foarte mindra mami ca are o asa fetita.sa-i traiasca!.. felicitari!imi place foarte mult fustita ,culorile si nu numai..croiala,lucratul ingrijit...bafta!

nicoleta,au avut dreptate fetele "sigur a nascut,de a a disparut"..felicitari!sa-ti traiasca!

bafta la concurs,fetelor.


Ultima editare efectuata de catre hope in Joi 22 Apr 2010, 1:20 pm, editata de 2 ori (Motiv : completare)
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 22 Apr 2010, 1:15 pm

Felicitari Nicoleta sa-ti traiasca fetita.Acum astept sa te vad aici in calitate de concurenta . love

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de danae Joi 22 Apr 2010, 1:51 pm

Pisi, imi place de nu mai pot. Felicitari, lucrezi foarte frumos. Fetita e cea mai mandra.

Nicoleta, felicitari si te asteptam cu lucrusoare pentru bebe. kiss

Fetelor, eu mi-am prins urechile la costumas. E drept ca nu am avut nici timp, dar parca e prea de tot. Sper sa pot pune si eu niste poze. Spor la treaba celor care inca mai cos
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Joi 22 Apr 2010, 1:58 pm

Multumesc fetelor,dupa ce-mi revin ma bag si eu la facut rochite,fustite si alte minuni pentru bebela mea..ca vad ca-i place schimbata des..deci trebuie sa am cu ce:))
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de pisi Joi 22 Apr 2010, 2:22 pm

Multumesc mult fetelor,sunt la servici si mai urmaresc ce mai apare din cand in cand:)
Bafta tuturor!
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Marry Joi 22 Apr 2010, 3:26 pm

Luscha,Pisi,Totolina felicitari ptr creatii sunt minunate, la fel si copilasii care le poarta. aplauze
Nicoleta sa-ti traiasca fetita si s-o vedem crescand mare. kiss
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de doyna2004 Joi 22 Apr 2010, 5:06 pm

Foarte frumoase creatii am vazut eu pe aici!Bravo fetelor si sa va traiasca copilasii!!!
doyna2004
doyna2004
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Palma de Mallorca
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de milena Joi 22 Apr 2010, 8:11 pm

Sa va prezint compleul fetitei mele.Cand am ales materialul m-am gandit la in si asta am si cumparat de culoarea cerului senin cu pete galbene de soare.Buchetul de flori l-am brodat un pic .Hainuta are 2 fete si este captusita cu vatelina ,pentru serile racoroase de primavara.Nasturei sunt imbracati cu material vesel.Bluzita roz pal am vrut sa fie eleganta si i-am facut un mic coltisor la manecuta sa n-0 incomodeze la joaca.Sper sa va placa compleul fetitei mele ,multumesc adminei si sponsorului pentru mobilizare si urez succes tuturor participantelor wink CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 S6300152CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 S6300148CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 S6300155CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 P42108431CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 JpgCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 IMG_0468CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 IMG_0501CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 IMG_0537CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 IMG_0525CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 P4210848
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ioana soare Joi 22 Apr 2010, 8:20 pm

Milena foarte frumos costumasul! Jacheta imi place cu materialul cu flori in interior, asa cum se vede in poza cu trunchiul de copac. Ai o fetita scumpa foc , bag seama ca i-a placut sedinta foto!
Super finisate la interior, mi-a luat ceva pana sa ma prind ca in poza a patra ne prezinti dosul hainelor.
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Joi 22 Apr 2010, 8:26 pm

Foarte frumos compelul,sa-l poarte sanatoasa.
E lucrat foarte frumos.
Multa bafta la concurs. Flowers
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cory74 Joi 22 Apr 2010, 8:28 pm

A venit vremea sa postez si eu...va spun sincer ca sunt dezamagita, nu de idee si aspect ci de felul in care le-am lucrat; este foarte evident ca sunt amatoare.. Cu hainute de vara ma descurcam mai usor... Am desfacut eu de cateva ori...oricum o sa constatati si singure.. Sad
Le pun totusi pentru ca m-am laudat ca intru in concurs si sa nu par ca am vorbit degeaba...!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02041c
acesta este materialul pentru camasa, desenat de mine cu mana libera ( fara tipar)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02047h
aici partile necesare pentru pantalon si vesta..
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02059b
un element dificil; asa consideram eu butonierele, acum am inteles cum se procedeaza corect !
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02066yCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02069ff
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02074eCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02077dCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02080xqCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02081ye
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02085z
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02088rp
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Dsc02090av
si fluturasii mei, pe care i-am decupat dintr-o fusta mai veche a Laviniei si apoi i-am prins prin cusatura zig-zag, bulinele de pe ei sunt din blug pe dos..(vesta e murdara de acuarele, ainsistat sa se imbrace cu ea Smile ) Cam asta
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Uca Joi 22 Apr 2010, 8:56 pm

Foarte frumoase creatii ati postat... frumosi copilasi... sa va traiasca si sa va bucurati de ei. Felicitari pentru creatiile voastre. Flowers
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Admina Joi 22 Apr 2010, 9:18 pm

ura Dupa parerea me, se previzualizeaza poate cel mai frumos concurs, de pana acum. nor Sunt mandra ca am propus aceasta tema, ati aratat ce e mai frumos din acest hobby minunat. Mie imi plac toate, nu va mai perii pe fiecare, pe rand. Aveti toata admiratia mea, bee harnicute.
Va fi foarte dificil de departajat, toate seturile sunt minunate. hug

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 22 Apr 2010, 9:24 pm

Wouuu! Numai frumuseti ati facut! Felicitari!
Eu cred ca renunt...nimic nu mi se leaga de mana si parca totul merge pe dos. zid

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de milena Joi 22 Apr 2010, 9:36 pm

eu tot intru ,ma uit, dar la copii nu la compleuri ,sunt tare frumosi si haiosi suntem binecuvantate Am fost create sa cream. Avem in noi puterea de a da viata unei fiinte umane.
Iubim. Iertam. Invingem.
Suntem sensibile, putem plange in public si ne putem arata slabiciunea fara sa fim judecate.
Suntem puternice. Suntem un exemplu de vointa si de multi-tasking.
Suntem fiice, iubite, sotii, mame, bunici, matusi, femei de cariera.
Suntem frumoase, sexy, dorite, adulate, venerate, mentori, pioniere.
Iubim. Iertam. Invingem.
Flowers
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 8 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB