Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

+56
zylv
Lucia Ro
ileana cosanzeana
Onna
Karina33
emi
doyna2004
AKD
Marry
stoy
monica11
europolis
ELENA76
Uca
ribana
marina40
SilviaDumitrescu
Camy
DANIELA.I
amnro
miatodor
hope
Clio_Ela
cory74
miclescumirela
ralucahanc
lushca
pepy24
skygirl
cretu_veronica22
pisi
MAYA
danabekk
florica frincu
scamutza
ciucamona
leonutza69
ancuta_ancuta
geany
PAULA CONSTANTIN
mnarcisa
Nicoleta Irimescu
amia
Alina.C
MihaelaT
Admina
veniciuc nicoleta
adelina24
ioana soare
totolina
MagdaMarin
danae
mihamiha
valentinadof
milena
diada
60 participanți

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 04 Apr 2010, 9:30 pm

diada a scris:Limita de varsta am hotarat sa fie 14 ani, varsta la care se face buletinul.

Aceasta e limita de varsta

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Lun 05 Apr 2010, 3:49 pm

magda am inteles ca asta-i limita maxima dar ma intrebam daca nu cumva exista una minima (a mea draga fetita are maine exact una bucata luna! love ); sper ca nu; ma apuc sa-i aleg un model din mai multe selectate!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Lun 05 Apr 2010, 8:10 pm

Limita minima nu avem.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mier 07 Apr 2010, 7:54 pm

M-am gandit sa particip si eu la acest concurs.Am pe cineva care are o fetita de 2 ani si un pic si am sa-i fac fetitei un un sacou,si sa vad,o rochita si mai inca ceva.ma mai gandesc pe masura ce cos
azi am croit sacoutul,imi trebuie niste captuseala ,ma duc maine in oras,sa iau.
Poate si o salopetica care sa mearga imbracate cu sacoul si chiar si fara sacou.
toate din acelasi material.ceva usor dar si elegant.
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de skygirl Joi 08 Apr 2010, 11:56 am

abia astept sa inceapa lumea sa posteze compleurile pentru copii :D sunt foarte nerabdatoare sa vad de minunatii o sa mai faceti si de data asta :D
skygirl
skygirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de pepy24 Joi 08 Apr 2010, 1:03 pm

buna!
nu am mai intrat de mult, se pare un nou concurs bine-venit, bb-lina mea a fost bolnava, acum ii dau dintisorii, dar un compleu de primavara o sa-i fac.
spor la treaba!
pepy24
pepy24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 44
Localizare : campulung
Data de inscriere : 31/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de florica frincu Joi 08 Apr 2010, 2:25 pm

abia astept sa vad ce modele de hainute mai poarta copilasii zilelor noastre.cum am spus eu am depasit aceasta varsta!bafta si spor la treaba!
florica frincu
florica frincu
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de leonutza69 Vin 09 Apr 2010, 3:23 pm

concursul asta e tare fain...eu nu stiu daca o sa reusesc sa particip desi ma tenteaza,dar astept cu nerabdare sa vad foto cu dragutii vostri! spor la treaba!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de amia Vin 09 Apr 2010, 4:12 pm

vor fi hainute peste hainute si toate dragute( o dau in rime :P) mai ales ca manechinele vor fi toate dragalase
Juriule te compatimesc la cata lume isi anunta participarea ajutor[center]
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de florica frincu Vin 09 Apr 2010, 9:17 pm

multumesc pentru informari .sper sa vad modele interesante la acest concurs. orice copil trebuie imbracat , asa ca datii inainte !!!!!!!!!!!!!!
florica frincu
florica frincu
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Lun 12 Apr 2010, 8:02 pm

vreau sa stiu ce fel trebuie sa arate compleul.....sa fie de ocazie sau de purtat la joaca!!
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 12 Apr 2010, 9:33 pm

Azi mai aveam putin si terminam si eu compleul pentru concurs dar din pacate am primit o veste tare trista.M-a sunat nasa sa imi spuna ca a murit nasul azi-noapte in somn.A facut atac cerebral.Dumnezeu sa-l ierte.
Si in semn de respect fata de el nu mai lucrez pana miercuri cand il ingroapa.Joi voi continua si poate pana duminica reusesc sa-l afisez aici.
Dupa ce il termin(mai am un tiv la o maneca,tivul de jos si un guler)va incepe chinul cu sedinta foto a copilului.Presimt ca voi alerga dupa el prin curte cum dealtfel am facut si probele el nu nu,eu da da.

Ce conteaza unde va fi purtat?Important e sa o faca si sa fie in parametri concursului.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de milena Lun 12 Apr 2010, 9:39 pm

Nici eu nu pot lucra ,imi vine baiatul acasa si am mari emotii nu l-am vazut de 8 luni .
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de florica frincu Mar 13 Apr 2010, 12:10 pm

salut! imi place sa cred ca ati petrecut bine de Paste, asa ca e timpul sa va apucati de treaba. daca nu aveti inspiratie , va recomand revista BURDA; acolo au cateva modele dupa care puteti sa va inspirati. succes!!!!!!!!
florica frincu
florica frincu
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 27/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Mier 14 Apr 2010, 8:13 am

Am si eu o intrebare ptr. organizatorii concursului.Nu inteleg , treb. sa postam o poza cu ceva lucrat de noi ca sa vedeti ca noi lucram sau .....ce ?

l.e. eu deabia ieri am citit tot regulamentul si nu vad rostul ,daca postam tot felul de detaliii privitoare la compleu, eu de ex.am multe lucruri lucrete de mine dar niciuneia nu iam facut poza.


Ultima editare efectuata de catre diada in Mier 14 Apr 2010, 10:08 am, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje)
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de diada Mier 14 Apr 2010, 10:07 am

Eu iti recomand sa citesti si regulametul forumului, incalci punctul 6 mai ales, nu am acum timp sa-ti unesc mesajele dar o s-o fac, la urmatoarea abatere primesti avertisment.

Si faptul ca postezi 2-3 cuvinte si 3 postari succesive, asta arata ca vrei sa-ti faci numarul de postari. Noi chiar asta am vrut cu acest regulament al cncursului, sa si aratati ce lucrati sa fim constructive. Si mie mi se pare normal asa. Cum tie iti place sa vezi creatiile fetelor, si noi suntem interesate de creatiile celor noi venite.

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Mier 14 Apr 2010, 10:16 am

nu ma supar ca mi-ati spus nu vreau sa credeti ca fac mai multe comentarii dar sunt incepatoare in ceea ce priveste calculatorul daca vroiam sa fac cele 50 de masaje le faceam in 2 zile deoarece sunt multe ramuri unde poti sa comentezi cite ceva .imi cer scuze daca am deranjat pe cineva dar eu stau numai in pat si pot sa urmaresc ce se scrie.INCA O DATA IMI CER SCUZE
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Mier 14 Apr 2010, 12:10 pm

Ma uitam sa vad daca cineva a reusit sa tremine compleul
Din pacate nimeni.Mai am si eu ultimele finisari ,care pana diseara sper sa fie gata,apoi trebuie sa expediez pachetul cu ce am cusut pentru a ajunge la persoana destinata si apoi sedinta foto.
Marin Magda,condoleante.
Milena sa te bucuri de venirea fiului tau si sa petreceti frumos impreiuna.
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 14 Apr 2010, 3:17 pm

cretu_veronica22 a scris:Marin Magda,condoleante.

Multumesc mult acum am venit de la inmormantare si am intrat sa vad daca au fost postate primele creatii la acest concurs.O sa incerc maine sa-l termin si eu si sa-l fotografiez.

_________________
~Regulamentul forumului~Atasarea pozelor-tutorial pas cu pas!~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Admina Mier 14 Apr 2010, 10:36 pm

Setul pentru copii poate sa fie oricum, de zi sau seara, atata timp cat e de copii. Daca participati cu o creatie pentru un adolescent, cel mai bine (cred) ar fi sa fie haine de zi. Daca puneti o rochie de seara pentru o domnisoara (care ar rivaliza cu una de dama) nu s-ar mai incadra la concurs. Deci va orientati; hainutele de copii nu pot fi asa de extravagante, totusi.
Magda, condoleante. Spor la treba, in continuare.

Exclamation Haideti, haideti ca daca nu avem minim 15 concurente, nu mai organizez concursuri la croitorie. No Ma suparati de fiecare data, va lasati pe ultima suta de metri. Am pus termenul lung din cauza sarbatorilor, dar voi vad ca asteptati Craciunul, ca sa lucrati Hainutele iepurasului.
Cine stie, poate apare iar vreun premiu surpriza pentru prima participanta, ca si la concursul de la Tricotaje...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de milena Joi 15 Apr 2010, 6:26 am

Am terminat bluzita, ma apuc de restul compleului ,sper sa termin la timp .
milena
milena
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 440
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/12/2009

http://miledynaturals.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de lushca Joi 15 Apr 2010, 10:09 am

am terminat si eu bluzita si fustita dar ma chinui la vestuta ca nu prea am lucrat ptr.copii vestute,asta e trebuie sa o fac.Condoleante ptr. Marin Magda
lushca
lushca
helper
helper

Numarul mesajelor : 69
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de ralucahanc Joi 15 Apr 2010, 1:13 pm

as vrea si eu sa particip. am un baietel de 3 ani si 5 luni si as putea sa ii fac ceva. sper pina in 25 sa reusesc
ralucahanc
ralucahanc
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Localizare : curtici-arad
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de cretu_veronica22 Joi 15 Apr 2010, 5:00 pm

Am terminat azi compleul.Am facut un sacou,o salopetica si o rochita pe care le poate purta cu sacoul,la alegere.
Acest compleu este pentru fetita unei doamne din Urlati,jud Prahova.Mine voi pune la posta pachetul cu hainutele si apoi doamna imi va va pune poze pe mess sa le pot posta si aici.
Dar eu nu mai am rabdare si va arat ce am lucrat.
Rochita croitaCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400223
rochita incheiata(pe dos)CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400238
pantalonul pregatit pentru aplicarea platcutei brodateCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400246
feston cu mana pe dosul lucruluiCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400262
Pentru ca masina mea electrica s-a sticat cam de mult timp sunt nevoita sa festonez cu mana .
Lucrez doar cu cea mecanica.
In timpul lucrului la sacouCONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400226 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400248
Compleul la final:CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_SV400259 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_IMG_2716

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_IMG_2718 CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Th_IMG_2730
Sper sa ma incadrez in cerintele concursului.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 21 Apr 2010, 8:24 am, editata de 1 ori (Motiv : Adaugat citat din mesajul de pe pag 10.)
cretu_veronica22
cretu_veronica22
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 192
Varsta : 62
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 01/02/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de miclescumirela Joi 15 Apr 2010, 5:46 pm

Genialeeee,sunt superbe abia astept sa le probam sa face sedinta foto kiss kiss
miclescumirela
miclescumirela
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii - Pagina 3 Empty Re: CONCURS DE PASTE - Compleu pentru copii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 11 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB