Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyMier 08 Mai 2024, 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Hainute pentru copiii nostri (4)

+48
mihaelavama
crumaoli
anigherman
zylv
ribana
Giobsy
ioana soare
MARI_H
doyna2004
sellenna_us
danae
dienutzababy
anasia
chocolate
miclescumirela
AKD
vilcris
mirelasacalus
claudiana
Anduku
valentinadof
cretu_veronica22
tomari
bubu mic
mnarcisa
clodi
SilviaDumitrescu
amnro
danabekk
Lucia Ro
bobitica
Uca
cory74
mamiboom
Marry
adelina24
kitty_1973
totolina
teisoara
geany
stoy
hope
Karina33
Admina
diada
Alina.C
europolis
MihaelaT
52 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de hope Mier 07 Apr 2010, 4:53 am

bobotica,felicitari.este foarte frumoasa rokita.imi place mult desenul si combinatia de culori.parca arata stropita ,pictata cu ceva.fetita prietenei sigur e incintata.kiar daca rokita e putin marisoara,copii cresc repede.mai bn un pic mai mare,ca se poate regla,decit mic .parerea mea...bn lucrata. aplauze
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de diada Mier 07 Apr 2010, 9:41 am

bobitica a scris:
P.S. Multumesc Diada pentru urarile de sarbatorile pascale.

Cu placere, urarile sunt trimise din partea ambilor admini hug

revenind, imi place foarte mult rochita, chiar daca e mare cum zici tu, exact asa am patit si eu cu o fetita mi-a iesit mare rochita dar o ia anul asta, a ta a iesit muuult mai bine!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Mier 07 Apr 2010, 10:44 am

Bobitica rochita ta este deosebita! Imi plac foarte mult floricelele de pe rochita, poate ne dai niste explicatii in ce priveste realizarea lor... In privinta marimii nu-ti face griji..o s-o poarte si la 4 ani- avantaj; o sa te pomeneasca mai mult wink ; pt ca merita purtata..

Eu am incercat sa fac o palarie pt Lavi, dar nu a iesit cum ar fi trebuit Sad , data viitoare o sa stiu ce trebuie si ce nu trebuie sa fac... Sunt f dezamagita; credeam ca m-am gandit la toate... zid O sa pun totusi niste poze..
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
O sa va spun ce nu trebuia sa fac! Cine poate sa ma corecteze Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 4246 Am pus intaritura la borurile palariei, le-am facut cam late si in primul rand n-am masurat corect ; trebuia din crestetul capului pana pe ureche, ma refer la partea de sus, nu stiu ce denumire are... Asta e !!! O sa-mi iasa data viitoare, ca nu ma vad in stare s-o desfac scratch
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de totolina Mier 07 Apr 2010, 11:15 am

mie imi place borul palariei, se aseaza frumos. la calota se vede ca ceva nu e in regula acolo. ca sa ajunga la urechi trebuia sa fie mai adancita. ai folosit tipar, sau doar din masuratori? ca daca ai folosit tipar, poate asa trebuia sa vina palaria, mai scurta.


Ultima editare efectuata de catre totolina in Mier 07 Apr 2010, 11:40 am, editata de 1 ori
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Mier 07 Apr 2010, 11:29 am

nu am folosit tipar, am desenat direct pe material dupa imaginatia si aprecierea facuta din masuratori....pe capul Laviniei
De aceea spuneam ca poate intervine cineva cu indicatii precise in ce priveste calota, stabilirea tiparului..
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de bobitica Mier 07 Apr 2010, 1:46 pm

Multumesc de aprecieri.Floricele sunt facute datorita acestui forum.A pus cineva niste poze de la picassa si mi-au ramas in suflet.Doua sunt dupa acelasi tipar cu niste cercuri de material impaturite in 4 si unite.Cea mai rosie e facuta din 2,5 metri de banda lucioasa incretita bine bine.O sa fac niste poze cu modul de asamblare a cercurilor si voi pune poze.E atat de simplu si de efect ca mi se pare incredibil(imi vine sa fac incontinuu flori ).O zi placuta tuturor si spor la lucru.
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Vin 09 Apr 2010, 9:20 am

Am revenit Smile , pentru ca tocmai am terminat ceva, adica aseara.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mai am foarte putin la cea de a 2-a rochita. Aaaa, am uitat sa va spun ca fac 2 rochite identice. Cand am nascut-o pe Lavi, am cunoscut in spital o mamica, care a nascut la 40 de minute dupa mine. Am pastrat relatia...si anul acesta vream sa sarbatorim impreuna, deci vor fi 2 rochite, 2 tortuletze... wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aici sunt eu...in exil la bucatarie; sotul meu era obosit si nu mai suporta tzacanitul.. Laughing
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 09 Apr 2010, 9:47 am

Se poate si trei rochite identice ... Prima a fost a lui Ruxi fetita mea , apoi sefa mea a vrut pentru fata ei care e de aceeasi varsta cu fata mea si pentru nepoata ei nascuta cu cateva zile inainte de Ruxi, asa ca iata si prima mea mini - serie! Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de totolina Vin 09 Apr 2010, 10:32 am

foarte frumoase rochitele voastre, si ce "imbulinate" sunt Smile
cum v-ati nimerit amandoua cu rochite cu buline
am cautat si eu o data un material cu bulie ca voia fica-mea rochita ca a Cleopatrei, dar nici vorba sa gasesc.
felicitari pt rochite si sa le poarte sanatoase fetitele, kiss
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Vin 09 Apr 2010, 11:45 am

rade ha ha ce de buline!!! Duminica sarbatorim...asa ca luni o sa pun si eu dovada celor 2 rochite, cu tot cu posesoare Smile
Multumim frumos pentru urari, Totolina! Sa stii ca m-am uitat in urma, si ti-am vazut lucrarile, care nu sunt tocmai simple, asa cum spuneai.. wink
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 09 Apr 2010, 1:19 pm

Vai, ce-mi plac rochitele voastre! Sunt foarte, foarte frumoase. Felicitari! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de danabekk Vin 09 Apr 2010, 2:59 pm

Buna ziua, tuturor

Am o intrebare pentru Bobitica. Floricica de pe pieptul rochitei tale este cumparata sau ai facut-o? Daca e construita de tine, ai putea sa ma inveti si pe mine? Merci

Rochitele pe care le-am vazut, sunt absolut adorabile! TOATE!! Felicitari!

Va sarut si spor la treaba!
Dana
danabekk
danabekk
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 200
Localizare : Atlanta, GA
Data de inscriere : 07/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de amnro Vin 09 Apr 2010, 3:27 pm

rade rade a facut cineva 4 rochite? rade rade

foarte frumoase rochitele. si mie imi plac combinatiile de materiale dar nu prea-mi ies niciodata.

la multi ani pt sarbatorite!!!
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de hope Vin 09 Apr 2010, 4:29 pm

lucia si cory..e clar,voi v-ati vorbit. rade
frumoase creatii.ne surprindeti pe zii ce trece.
sigur faceti concurenta rade ..glumesc.
spor la cit mai multe!!
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Alina.C Vin 09 Apr 2010, 4:35 pm

Foarte frumoase rochitele, toate!! Se pare ca se poarta bulinele love Feicitari, si la cat mai multe creatii frumoase cu care sa ne incantati privirea!
Alina.C
Alina.C
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 535
Varsta : 44
Localizare : in lumea mea...
Data de inscriere : 19/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Vin 09 Apr 2010, 6:36 pm

Drept sa va spun, eu am ales buline pentru ca nu am gasit nimic vesel... In Constanta nu mai sunt magazine.... Daca mai apare o rochie- doua pe aici, chiar ca lansam o moda... boo noua
Multumiri pentru urari !!! pupi
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Lucia Ro Vin 09 Apr 2010, 9:27 pm

Sa aveti o zi de nastere frumoasa Cory pentru fetita ta pe 14 aprilie, Ruxi a mea e nascuta pe 15 aprilie si tot 4 ani face!! rade
Multumiri pentru aprecieri Mihaela...si tuturor celorlalte... Smile
Cred ca se poarta bulinele intr-adevar!!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de cory74 Vin 09 Apr 2010, 9:51 pm

Deci eu am nascut vineri si tu sambata! Suuper tare, Lucia! Felicitari !!!! La multi ani! Sa-ti traiasca printesa Ruxi si sa te bucuri de ea! birthday
Sa nu-mi spui ca petreceti tot duminica ca si noi?! wink

N-am rabdare pana luni, si o sa va arat ce am mai facut...M-am gandit ca n-ar strica sa fac si o surpriza, despre care nu am pomenit nimic, fetitei care vine la noi. Stiind ca a facut o pasiune pentru dinozauri....i-am facut o bluzita!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 49
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de hope Sam 10 Apr 2010, 11:25 am

cory,m-ai innebunit .frumos si mult lucrezi.bv.cu tine,soarta magazinelor de imbracaminte e falimentul rade draguta bluzita.
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 12 Apr 2010, 10:42 pm

Cory, e tare frumoasa bluzita.Felicitari!

Azi am mesterit si eu o pereche de pantaloni de trening pentru Diana. Mai au ei "bube", dar sunt multumita de rezultat...se putea si mai bine Rolling Eyes


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 12 Apr 2010, 11:13 pm

Si hainutele ca si copii. Minunati. Sa le poarte sanatosi/sanatoase

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de bobitica Lun 12 Apr 2010, 11:36 pm

Buna seara!Mihaela superbi pantalonii(si micuta se vede ca e mandra de ei).Spune te rog cum ai cusut bentita roz de-a lungul cracului.Arata bine si ma intreb daca e migalos sau....reusesc si eu vreodata?!
Superbe si rochitele cu buline.Sunte-ti o sursa de inspiratie zilnica.
O seara buna tuturor si spor la lucru!
bobitica
bobitica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 206
Varsta : 47
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/11/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Karina33 Lun 12 Apr 2010, 11:43 pm

Frumos treningutul Mihaela! Si trendy!

Bobitica hai ca-ti raspund eu: e usor si poti si tu! Aplici pamblicuta indoita pe laterala fetei si cosi cat vrei sa lasi la vedere din ea. Apoi aplici spatele cracului cosand peste cusatura anterioara. Greu? Eu zic ca nu, numai putina atentie e necesara! Succes!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 12 Apr 2010, 11:56 pm

Multumesc! Diana-i foarte incantata incat i-a pregatit sa-i ia maine la gradi desi i-am facut pt joaca. Ma gandeam ca nu-i vor placea fiind bleumarin(de aceea am bagat si niscai roz). Materialul l-am luat de la SH cu 2 lei Smile) 2,20/1,80 si l-am spalat inainte sa cos, deci nu vor mai intra la apa.
Ce am cusut eu e bie rade am luat pt buzunare si apoi mi-a venit ideea sa pun si lateral.
Cam asa cum a zis Karina am facut, doar ca eu am cusut bentita de partea din spate ca pe fata erau si buzunarele si-mi era sa nu ma complic si apoi am cusut fata cu spatele, Pentru ca am cusut la lineara, unica mea masina, am folosit cusatura zig-zag.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de hope Mar 13 Apr 2010, 2:50 am

mihaela,frumosi pantalonasii,si practici.sa-i poarte sanatoasa Diana.
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Hainute pentru copiii nostri (4) - Pagina 3 Empty Re: Hainute pentru copiii nostri (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB