Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

+6
dandana
Admina
bubu85
Adriana13
gobelin
diada
10 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de bubu85 Dum 21 Feb 2010, 12:57 pm

nu stiu ce sa spun, dar se pare ca la mine s-a rezolvat problema pt ca se pare ca primesc mail-uri
sper sa le primesc si in continuare
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de bubu85 Sam 06 Mar 2010, 9:27 pm

de ce nu primesc mesaje de la desi urmaresc Re: TRICOT - Proiectul saptamanii - Marlen va explica II, nu primesc mesaje pe mail cand cineva lasa acolo mesaj
de ce?
m-am deconectat si m-am conectat la loc si tot nu primesc mesaje
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de diada Joi 11 Mar 2010, 9:40 am

ady_kat a scris:
cosmina a scris:

P.S. fetelor eu am o problema mie nu imi apar pe e-mail actualizarile acestui topic, de ce?
am intrebat si la tehnic dar nu am primit nici un raspuns
ce sa fac?
te duci la profil..apoi la ..preferinte..si setezi acolo dupa cum doresti..sa primesti mailuri..notificari..mesaje private..cum crei tu..bafta!

cosmina a scris:multumesc
am facut asa ieri si nu am primit
dar vad ca acuma mesajul tau mi-a aparut pe e-mail
m-ai salvat

Nu ti-am raspuns aici pentru ca mi s-a parut ca nu ai incercat tot ce s-a scris si reluam discutia din nou, mai mult de-atat nu putem face.

Reluati tot ce s-a scris, daca nu merge, ultima varianta, schimbam adresa de mail, cam asta este.

Ma bucur ca ai rezolvat.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de dandana Joi 11 Mar 2010, 10:21 am

ma inscriu si eu la cele ce nu MAI primesc notificari, asa dintr-o data!
nu am schimbat nimic deci poate nu sunt fetele (toate) sunt vinovate

pe mine nu ma deranjeaza si nici nu am timp sa fac ce scrie pe aici dar promit cand am timp
avatar
dandana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 419
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/05/2009

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 28 Iul 2010, 10:18 am

Azi si eu am aceasta problema,de dimineata mergea iar acum nu primesc nici un mail cu notificare,desi sunt abonata la 115 subiecte.
Sper sa-si revina.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de Uca Mier 28 Iul 2010, 10:24 am

ma inscriu si eu, deci nu sunt singura, ma tot gandeam ca am facut ceva gresit.
Nici eu nu mai primesc notificari.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 28 Iul 2010, 1:28 pm

Acum au inceput sa vina notificarile.Decat 2 din cate ar fi trebuit sa vine.E si asta un inceput .Si nu am modificat nimic.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de rosita Mier 28 Iul 2010, 1:33 pm

Nici eu nu am primit nici o notificare astazi, chiar ma intrebam ce-i cu linistea asta. Am intrat acum pe forum si ce sa vezi, descutiile continua numai ca nu vin notificarile. Ce-o fi? Nici eu n-am schimbat nici o setare.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 28 Iul 2010, 2:34 pm

Eu nu am ales sa primesc notificari si cand intru pe forum toate subiectele unde s-a postat sunt rosii, asa ca stiu unde sa intru sa citesc si sa-mi clatesc ochii...mi se pare mult mai simplu decat sa tot primesc notificari.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 28 Iul 2010, 2:39 pm

Si cum faci sa fie rosii?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 28 Iul 2010, 2:54 pm

Nu am facut nimic, pur si simplu asa imi apare de cand activez pe acest site...hai ca am facut un print sa vezi ce si cum

pagina principala

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si la croitorie ca aici s-au scris inca doua mesaje


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 28 Iul 2010, 2:57 pm

Bingooo mersi de pont acum am vezut si eu. Merci

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de rosita Mar 23 Aug 2011, 9:59 am

Am si eu o intrebare despre postarile noi, pe care n-am apucat inca sa le citesc. Mai intai sa va spun ca eu mi-am dezactivat notificarile pe email despre postarile noi, si le vad apasand linkul "mesaje noi" din pagina principala.
Dar sa zicem ca dupa o absenta mai lunga intru pe Forum si nu fac altceva decat sa verific mesageria privata, nu citesc postarile noi de pe forum. A doua zi cand intru si apas "Mesaje noi" el imi arata ce s-a postat nou doar de la ziua anterioara, nu ce s-a postat pe toata durata absentei mele. Ca si cand el considera ca la intrarea mea din ziua anterioara eu am citit postarile noi, chiar daca eu am verificat doar mesageria privata.
Sper ca s-a inteles ce am zis Smile
E vreo setare de unde pot sa pastrez postarile noi ca necitite pana accesez linkul de "Mesaje noi"?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de diada Mar 23 Aug 2011, 12:11 pm

Asa este normal, iti arata mesajele noi de la ultima vizita, in schimb, daca te duci pe categoria care te intereseaza, iti apar subiectele necitite cu rosu, cum a aratat Mihaela mai sus.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de rosita Mar 23 Aug 2011, 12:22 pm

Am inteles, merci Diada!
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune. - Pagina 2 Empty Re: Notificari care nu vin in casuta de mail desi este activata aceasta optiune.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB