Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Probleme tehnice (masini de cusut) 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Probleme tehnice (masini de cusut) 5

+80
IoanaPel
Edit
adrianp
miles carmen
Sava Ionuț
Diana 85
carmen manta
MihaelaT
laly_colcy
aniel
cornelia76
Saft
Lucica67
LRodica
Dany_Dum
prunapetronela@gmail.com
Nori
Eugen Grigorescu
Fancy-
tak
Iulia - Emilia
dan2017
anamaria.s
dadah
Adela Ispas
Anastasia Gorbuleac
daniela67
Indra
Alexz12
oliv
lex06
Gabiuta
stefan_xt
laura_elena87
lori16ro
Danutzaaa
geany
adina_lg
nemessiss90
Michelle88
florentinaship
Camis
valentinadof
ancaadriana
dragut
ioana soare
ppisic
Samarineanca
Adorama
vlad_mom
Loredanaaa
aamaria
diada
elena georgiu
Ioana MJ
delphinas
tumblr
diandra
loo.lory
annemona
anex07maia
IoanaMarin
Admina
imso90s
piciul
stefania11223
deea_28
tomari
Deniiiiiii
plesea_rodica
gobelin
SilviaDumitrescu
orhapetru
Gandalf
nicuv
nico21
flores
Floren
adii
danniela
84 participanți

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de danniela Lun 29 Dec 2014, 9:11 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Masina mea nu mai surfileaza cu nici un fel de zig-zag!!!
Liniar merge bine dar cand dau sa mut pe zig-zag vad ca se misca mecanismul dar...acul tot liniar coase!!! E un singer elctrica masina!
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de adii Lun 29 Dec 2014, 9:13 am

misca rozeta in sus jos pana va reancepe, se mai blocheaza
adii
adii
helper
helper

Numarul mesajelor : 97
Localizare : Lugoj
Data de inscriere : 11/01/2014

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de danniela Lun 29 Dec 2014, 9:23 am

Care rozeta??
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de adii Lun 29 Dec 2014, 10:14 am

pe aceea care dai de la liniar, zig-zag etc
adii
adii
helper
helper

Numarul mesajelor : 97
Localizare : Lugoj
Data de inscriere : 11/01/2014

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de danniela Mar 30 Dec 2014, 7:53 am

Multumesc Adii, am incercat, vad ca se misca axul ala din interior dar....raman cu dar. A venit rumanul acasa si i-=am zis sa se uite la ea putin, poate ii descopera secretul. Ca am ramas cu niste fete de perne nefacute fix din cauza surfilatului.
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de adii Mier 31 Dec 2014, 9:05 am

numai la zig-zag e problema sau si la celelalte tipuri de cusaturi? a mea are peste 20 de modele si cand nu dau sus-jos de cateva ori si e ok daca nu mai merge probabil sa rupt ceva ...
adii
adii
helper
helper

Numarul mesajelor : 97
Localizare : Lugoj
Data de inscriere : 11/01/2014

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Sam 10 Ian 2015, 5:50 pm

Sad La masina mea luata de la Lidl mi se intepenise acul. Cu chiu cu vai abia a reusit al meu sot sa il scoata. Acum se chinuie sa imi puna altul Nu mai sata prins in tinja. Sad A mai avut cineva probleme cu masinile de la Lidl? Stie cineva cum se poate rezolva problema, masina fiind in garantie?
Si draga imi era ...

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de tomari Dum 11 Ian 2015, 6:11 pm

Silvia ai pastrat bonul cu care ai cumparat-o? din ce am cumparat de la ei (electric) bonul de casa (separat incasat) reprezenta certificatul de garantie  Shocked
Cand am intrebat cum se procedeaza in caz de probleme pe perioada garantiei mi s-a spus ca pe baza bonului de casa solicit inlocuirea produsului sau (in lipsa acestuia) returnarea banilor. Sper sa-ti rezolvi problema cat mai repede hug
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 11 Ian 2015, 6:32 pm

Da Tomari am pastrat ca am intrebat si eu cum e cu garantia cand am cumparat-o si la fel mi-a spus dar ma gandeam ca poate s-a confruntat cineva cu problema, si a mers la ei . Eram curioasa ce s-a intamplat ca parca nu as vrea sa imi iau banii pe ea ca m-am indragostit de ea si alta la schimb... nu stiu daca mai au. Momentan mi-a rezolvat sotul prblema mea . Ramane de vazut camd o sa fie nevoie sa schimb iar acul wink
Multumesc pentru postare!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de Floren Lun 26 Ian 2015, 8:31 pm

Poate are cineva nevoie de manuale ale unor masinde cusut !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty problema suveica

Mesaj Scris de flores Joi 29 Ian 2015, 10:11 pm

Buna.sunt foarte incepatoare in ale cusutului..am un Singer vechi,306 k, Am tras cateva cusaturi cu ea dar probabil ca era dereglata sau nu stiu ce are pentru ca suveica este incoltita...ajutati ma va rog
ceva de genu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
flores
flores
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : oradea
Data de inscriere : 29/01/2015

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de nico21 Vin 30 Ian 2015, 4:16 pm

Fetelor spuneti-mi si mie, va rog, voi ce ati facut cu masinile de cusut de la Lidl daca s-au stricat? Eu am tot dat mail-uri la cei de la service si mi-au spus sa pun masina (overlock-ul) la posta sa o trimit in Germania sa o repare sau sa o schimbe (transport gratuit bineinteles). Ce sa fac cu ea sa o trimit sau nu?
nico21
nico21
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de piciul Vin 30 Ian 2015, 5:46 pm

Flores, nu ai cautat o noua suveica? E solutia cea mai buna si daca ai uns-o si trage materialul bine...spor la lucru!
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 30 Ian 2015, 7:08 pm

nico21 mie mi-a reparat-o sotul (momentan). Mi se pare destul de complicat cum spui tu. La magazinul de unde ai cumparat-o ai fost sa intrebi? Nu exista posibilitatea sa o duci la magazin si de acolo sa se ocupe ei? Sau sa-ti dea banii inapoi. Eu asa intelesesem ca se procedeaza.

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de flores Vin 30 Ian 2015, 7:42 pm

Piciul am gasit azi la o mercerie dar nu potriveste..si ar trebui sa aflu cauza..altfelma tem ca acelasi lucru se va intampla si cu cea noua...
flores
flores
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : oradea
Data de inscriere : 29/01/2015

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de nico21 Vin 30 Ian 2015, 8:17 pm

SilviaDumitrescu eu le-am trimis prima data mesaj celor de la Lidl si ei mi-au dat adresa de mail a celor de la service. Am sa merg totusi si la magazin sa intreb Sad Nu as fi vrut sa o returnez pentru ca, la banii astia nu mai gasesc alt overlock. Oare daca o duc la alt service pierd garantia?
nico21
nico21
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 30 Ian 2015, 8:59 pm

cred ca da din moment ce nu au si contract cu nici unu din tara

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Acul este prins intr-o bratara cu un surub daca surubul se rasuceste si nu strange este posibil sa fie filetul srticat trebue inlocuita.

Mesaj Scris de nicuv Lun 02 Feb 2015, 6:17 pm

SilviaDumitrescu a scris:Sad La masina mea luata de la Lidl mi se intepenise acul. Cu chiu cu vai abia a reusit al meu sot sa il scoata. Acum se chinuie sa imi puna altul Nu mai sata prins in tinja. Sad A mai avut cineva probleme cu masinile de la Lidl? Stie cineva cum se poate rezolva problema, masina fiind in garantie?
Si draga imi era ...
nicuv
nicuv
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 02 Feb 2015, 6:55 pm

Multumesc nicuv! Nu surubul sau filetul au fost de vina. Surubul strangea, dar cand il desurubam complet si il puneam pe masa, nu putean sa trag acul din tija. Ramasese infipt/intepenit tare acolo. S-a chinuit o gramada sotul pana l-a scos de acolo. Acum mi-a pus altul si am lucrat cu ea, dar nu am avut curajul sa incerc sa schimb acul Smile Poate o sa o fac intr-o zi cand nu am de lucru ca sa nu ma trezesc cand imi frige buza ca iar am probleme. Multumesc inca odata!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Cand se va rupe acul data viitoare curatati locasul cu un varf de ac s-a intepenit de la praf si ulei. Sa aveti spor la lucru.

Mesaj Scris de nicuv Lun 02 Feb 2015, 8:25 pm

SilviaDumitrescu a scris:Multumesc nicuv! Nu surubul sau filetul au fost de vina. Surubul  strangea, dar cand il desurubam complet si il puneam pe masa, nu putean sa trag acul din tija. Ramasese infipt/intepenit tare acolo. S-a chinuit o gramada sotul pana l-a scos de acolo. Acum mi-a pus altul si am lucrat cu ea, dar nu am avut curajul sa incerc sa schimb acul Smile Poate o sa o fac intr-o zi cand nu am de lucru ca sa nu ma trezesc cand imi frige buza ca iar am probleme. Multumesc inca odata!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

flores a scris:Buna.sunt foarte incepatoare in ale cusutului..am un Singer vechi,306 k, Am tras cateva cusaturi cu ea dar probabil ca era dereglata sau nu stiu ce are pentru ca suveica este incoltita...ajutati ma va rog
ceva de genu:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


G
GGG

Gasiti aceasta piesa la un atelier de reparatii s-au la un magazin de metalochimice, mergeti cu cea veche ca sa o comparati.Daca nu va descurcati trimiteti mai multe poze cu ea pe adrea mea si va trimit eu, dar vedeti ca si graifarul cel care agata ata este lovit si o sa trebuiasca cel putin slefuit daca nu inlocuit.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
nico21 a scris:Fetelor spuneti-mi si mie, va rog, voi ce ati facut cu masinile de cusut de la Lidl daca s-au stricat? Eu am tot dat mail-uri la cei de la service si mi-au spus sa pun masina (overlock-ul) la posta sa o trimit in Germania sa o repare sau sa o schimbe (transport gratuit bineinteles). Ce sa fac cu ea sa o trimit sau nu?

Ce problema aveti la ea este asa grava descrieti defectul pote o rezolvam impreuna.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
flores a scris: Piciul am gasit azi la o mercerie dar nu potriveste..si ar trebui sa aflu cauza..altfelma tem ca acelasi lucru se va intampla si cu cea noua...

Verificati graifarul pe axul din miiloc sa nu aiba ata din aceasta cauza suveica nu intra in locas si a batut acul in ea.

EDIT SilviaDumitrescu nicuuuuuuuv multumim taaare mult ! Esti foooarte amabil dar te rugam sa nu mai faci postari succesive. Spune ce ai de spus intr-un singur mesaj daca nu a postat nimeni dupa tine sau nu au trecut 24 de ore. Te rog sa nu te superi. Asa spune regulamentul si trebuie sa il respectam. Te asteptam in continuare cu mult drag sa ne spui parerea ta despre probleme noastre.
nicuv
nicuv
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de nico21 Mar 03 Feb 2015, 2:53 pm

Eu am dus overlock-ul inapoi la lidl si mi-au dat banii, mi s-a parut prea complicat sa o trimit pana in germania la reparat. Acum caut alta masina, sa vad ce gasesc Sad
nico21
nico21
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 03 Feb 2015, 5:26 pm

nico si la verificat cineva? au facut comentarii?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de nico21 Mar 03 Feb 2015, 5:44 pm

Silvia acum l-am intrebat pe socrul meu, el a fost cu masina si a zis ca nu a verificat nimeni nimic, nici macar nu s-au uitat la ea. A dat bonul la casa si i-a dat banii.
nico21
nico21
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 195
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de Gandalf Mier 04 Feb 2015, 3:14 pm

flores aia e o suveica de masina industriala,nu gasesti asa ceva la mercerie.
Gandalf
Gandalf
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 21/01/2015

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de orhapetru Mier 04 Feb 2015, 4:03 pm

Suveica postata de nicuv este pentru masina casnica, nu industriala, doar ca este un model asemanator celor folosite la masinile industriale; de fapt cred ca mai are o degajare/o fanta in corpul suveicii dar care nu se vede in fotografie.
Intr-adevar este foarte uzata si nu ar trebui, sigur freaca undeva la graifar, nu a fost intretinuta corespunzator, sunt pete de rugina pe suveica iar uzura este exterma.
parerea mea.....
cos
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Probleme tehnice (masini de cusut) 5 Empty Re: Probleme tehnice (masini de cusut) 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB