Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Modificarea si stramtarea hainelor

+80
Panea Laura
olympia
Gianina4ever
stoy
Steluzza
zsofia
iolanda evelina
ismi3ismi
aurishta
Uca
rosita
aurelia.c
florindogul2011
SilviaDumitrescu
firicel
myhappyfeet
Motzu
margot
dktimi
ramonasimon_74
feiercarmen
christel
ema
bibitu
iris6
sandydeea
cory74
Danny24
mickyta
Giobsy
narcisa
MagdaMarin
clodi
monica11
came_lia
augustin87r
amnro
Raluck_Doll
bobitica
Alina.C
europolis
BITZA7575
caty80
DANIELA.I
scamutza
kisslandia
myky7robc
Usagy
Karina33
degetica
leonutza69
madalina16
zylv
sweetlizzuka
alexaaa08
fufa021978
dana131208
ileana cosanzeana
ioana soare
deja
ariana
aisha
RalucaS
abbba
geany
julix_2007
vilcris
duchess
lorinaoo1
dorinamisov
Camy
kla78
arime
MihaelaT
Kristina
tomari
emilia
Admina
diada
kindaras
84 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Lun 19 Ian 2009, 8:55 pm

Din ciclul nimic nu se pierde totul se transforma, am modificat un pulover vechi si laaarg, intr-o vesta lunga si pantaloni de casa, pt pitica.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Mar 20 Ian 2009, 12:27 am

admina esti tare ingenioasa,ce silueta esti love frumoasa vestuta.te pupic hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Joi 22 Ian 2009, 12:16 pm

Se ia o haina maaare si blanoasa(se purta acum cativa ani) si era si mare de mine, se desface captuseala veche, manecile. Se obtine o bucata de material care seamana cu o vesta larga.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am scos tipar nou, am croit noua haina doar ca nu mi-a ajuns materialul sa scot si dublurile si a trebuit sa o modific. Separat se foloseste acelasi tipar pt captuseala, si am modificat si aici, am scos-o putin mai mica(deoarece dublura partii din fata este de fapt marginea intoarsa, bucata asta am scazut-o din captuseala).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Le-am asamblat separat si apoi le-am cusut impreuna, fata pe fata, tot asa, din aproape in aproape, ca sa se aseze bine, sa nu tina.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Joi 22 Ian 2009, 8:25 pm

aaaa la mama ei admina hainuta.bv imi place kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de vilcris Vin 23 Ian 2009, 11:22 am

Si ai uitat sa ne spui, Admina ca se poarta direct peste desu-uri, asa ca in prezentarea ta. Unele cat mai sexy. Succesul este garantat. ura

Am si eu niste palalai de haine de blana pe care mi-am pus in gand sa le scurtez de vre-o 3 ani si nici pana azi nu am apucat. Infunda dulapul degeaba. Sper sa ma mobilizez in urmatorul cincinal. taie
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 23 Ian 2009, 5:42 pm

vin si eu cu o modificare wink ziceam intr-o zi ca are fii-mea un sarafan care i-a ramas cam mic, dar care mi-a placut tare mult si i-am mai prelungit un pic existenta, transformandu-l intr-o fusta.
pt ca din ce-am taiat de sus nu puteam sa fac o bentita numai daca puneam bucata langa bucata, asa ca am festonat cu zig-zag, am pus o panglica ca o bentita si una pe fata materialului, asa mai de efect, un nasturel pe interior pana cumpar niste cleme(mos si baba) si un fermoar mititel.

inainte
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
dupa
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Vin 23 Ian 2009, 9:20 pm

Mihaela, ai avut dreptate sa modifici sarafanul, e foarte frumos materialul love Si ti-a iesit o fusta asa de draguta... Imi plac accentele din talie, sa o poarte cu placere scumpica ta pupi
Am facut o poza cu haina pe mine si geanta mea blanoasa, asortata. O am din facultate si doar captuseala a trebuit reparata, in rest se tine tare.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 24 Ian 2009, 1:06 pm

sar'na, Admina! kiss e un raiat tare bun.
moama da ce se potriveste geanta cu haina...super!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Sam 24 Ian 2009, 1:28 pm

vilcris a scris:Si ai uitat sa ne spui, Admina ca se poarta direct peste desu-uri, asa ca in prezentarea ta. Unele cat mai sexy. Succesul este garantat. ura

Am si eu niste palalai de haine de blana pe care mi-am pus in gand sa le scurtez de vre-o 3 ani si nici pana azi nu am apucat. Infunda dulapul degeaba. Sper sa ma mobilizez in urmatorul cincinal. taie
Vilcris, Embarassed scuze de desuuri... Eram in graba, m-am uitat in dulap si n-am gasit nici un maieu mai elegant(le-am gasit dupa ce-am facut poza) si am pus sutienul pe Mademoiselle ca sa nu o expun in toata nuditatea. Asta e, pe viitor trebuie sa-i fac si ei o garderoba, ca nu mai tine.
Pai la iarna viitoare asteptam haine de blana, de la tine; sunt sigura ca vei face iarna car si vara sanie, deci spor la lucru, in primavara-vara bee

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Sam 24 Ian 2009, 2:19 pm

Mihaela, super ca te-ai gandit sa modifici sarafanul! e o culoare foarte frumoasa! pupi

Admina, imi place foarte mult si haina si geanta! ura
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de vilcris Lun 26 Ian 2009, 11:05 am

MihaelaT a scris:sar'na, Admina! kiss e un raiat tare bun.
moama da ce se potriveste geanta cu haina...super!

La cat sunt eu de chioromana, nici n-am observat ca e si geanta pe-acolo. A trebuit sa ma mai uit inca odata. Laughing
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 04 Feb 2009, 3:41 pm

sa va arat ce am facut din doua camasi...eu sunt multumita. Embarassed mi-a iesit si butoniera la fusta rosie, am facut una pe o bucata de material si apoi direct la treaba. nasture am pus unul de la camasa, n-am chinuit un pic dar a meritat. am vrut sa pun capsa dar habar n-am cum se prinde si nici n-am ustensile necesare. m-am inspirat din arhiva burda si am croit eu ca tipar nu am.
asta-i camasa

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

acesta-i modelul

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si asta am facut eu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cealata fusta mai are nevoie totusi de niste pense, dar o rezolv eu...sper rade
camasa

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
modelul:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si ce am lucrat eu

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

tivul l-am facut si eu cu o cusatura ornamentala...nu are masina mea prea multe, dar ma descurc cu ce am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si in partea de sus am facut tot astfel de cusatura.
cu ocazia asta am invatat cum sta treaba cu butonierele, cu tighelul, eu zic ca mi-a iesit bine si slitul fustei rosii. are el acolo o "buba" dar nu l-am mai desfacut de teama ca nu-mi iese barem cum a fost.


Ultima editare efectuata de catre diada in Mier 04 Feb 2009, 4:26 pm, editata de 1 ori (Motiv : aranjare poze)
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Mier 04 Feb 2009, 4:32 pm

Mihaela, love love love nu am cuvinte, m-ai lasat tablou! felicitari hug ura imi place foarte mult ce ti-a iesit, mai ales ca nu ai avut tipar de doua ori ura ura superbe, esti plina de surprize, foarte profi ti-au iesit, si cusatura ornamentala imi place! Flowers Flowers Flowers
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 04 Feb 2009, 4:55 pm

multumesc! kiss
acuma sa vedem cum imi va iesi fusta mea...azi nu mai scot "cusatoarea"(masina de cusut, asa-i zicea Diana cand mi-a luat-o sotul), dar maine ma apuc de ea.
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de tomari Mier 04 Feb 2009, 8:18 pm

SUPER cheers
Este destul de dificil ca dintr-o camasa sa scoti o fusta mai ales cea cu pliuri asa ca la cat mai multe taie
Sunt sigura ca Diana e foarte mandra de creatiile tale si totodata de mama ei love
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 05 Feb 2009, 8:40 pm

sar'na! kiss
cea cu pliuri are oua cusaturi pe lateral care le-am ascuns sub pliuri. se vad mai mult asa catre tiv. partea cu pliuri e facuta din spate si partea de sus e dublata si facuta din maneci...asa m-a dus pe mine mintea wink
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Joi 05 Feb 2009, 8:47 pm

Mihaela, ai fost o harnica si jumatate cos Superbe fustele, zici ca sunt cumparate, lasa "bubele" ca le vezi doar tu, care le-ai cusut. Vad ca-ti prieste concediul, esti foarte productiva. Eu de o saptamana ma agit sa scot 2 tipare, inca nu le-am decupat zid

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 05 Feb 2009, 8:49 pm

sar'na, Admina!
pai in concediu ce am mai mult timp Smile
vreau sa termin si fusta mea ca apoi am de facut si pt scoala, hartii si hartiute.
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Joi 05 Feb 2009, 10:49 pm

mihaela sa nu mai zici ca nu te pricepi,esti super tare,frumoase,frumoase,frumoase,fustitele.si ce slit perfect ai facut wink da asa mai fac si eu la pliuri daca nu am bucata intreaga ascund cusaturile in pliuri,iar despre cusatura ornamentala este nemaipomenita,eu nu o am Sad .ai pus fermoare ascunse la fustite?felicitari inca o data. kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de duchess Sam 07 Feb 2009, 5:27 pm

Mihaela , imi place ce ai cusut ura
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 07 Feb 2009, 5:50 pm

Camy, sunt fermoare obisnuite. doar fusta mea rosie are fermoar ascuns.
Multumesc! pupi
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Vin 13 Feb 2009, 1:42 am

buna fetelor,am avut o bluzita care imi placea tare mult materialul si nu o purtam ,era primita ,este frumoasa dar nu era genul meu.sa va arat cam ce a iesit din ea.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

acum arata asa.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



va pupic dulce

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de lorinaoo1 Vin 13 Feb 2009, 8:37 am

Miha tare fain ti-au iesit, mai ales fustita cu plisata ura Flowers
Camy inteleg de ce nu era pe gustul tau bluzita primita, nici eu nu as fi purtat-o asa. Ti-a iesit tare bine taie, ca de obicei la tot ce faci tu Flowers
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Vin 13 Feb 2009, 12:26 pm

Camy super bluzita, imi place foarte mult! tie iti ies toate superbe love love love Flowers felicitari
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 13 Feb 2009, 2:29 pm

Camy, fara cuvinte! ura ura ura kiss

Lorina, sar'na! kiss
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 3 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB