Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Modificarea si stramtarea hainelor

+80
Panea Laura
olympia
Gianina4ever
stoy
Steluzza
zsofia
iolanda evelina
ismi3ismi
aurishta
Uca
rosita
aurelia.c
florindogul2011
SilviaDumitrescu
firicel
myhappyfeet
Motzu
margot
dktimi
ramonasimon_74
feiercarmen
christel
ema
bibitu
iris6
sandydeea
cory74
Danny24
mickyta
Giobsy
narcisa
MagdaMarin
clodi
monica11
came_lia
augustin87r
amnro
Raluck_Doll
bobitica
Alina.C
europolis
BITZA7575
caty80
DANIELA.I
scamutza
kisslandia
myky7robc
Usagy
Karina33
degetica
leonutza69
madalina16
zylv
sweetlizzuka
alexaaa08
fufa021978
dana131208
ileana cosanzeana
ioana soare
deja
ariana
aisha
RalucaS
abbba
geany
julix_2007
vilcris
duchess
lorinaoo1
dorinamisov
Camy
kla78
arime
MihaelaT
Kristina
tomari
emilia
Admina
diada
kindaras
84 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de julix_2007 Vin 13 Feb 2009, 8:19 pm

Felicitari pentru indemanare. La croitorie nu ma bag pentru ca mi-a frica Sad sa bag foarfecul de teama sa nu stric. Asa ca las pe altii.
avatar
julix_2007
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1478
Varsta : 55
Localizare : Suceava
Data de inscriere : 07/12/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Sam 14 Feb 2009, 7:26 pm

Camy, e superba bluza modificata. Era un material frumos, pacat sa nu-l folosesti. pupi
Julix, nu zi niciodata, niciodata wink Daca doar de tema, nu croitoresti, incearca sa modifici ceva ce ai prin sifonier. Haine mai vechi, mai mari, transforma-le sau doar stramteaza-le. Sa vezi cum iti vine cheful de lucrat de la 0 cos
Azi am scurtat 3 pantaloni, si stramtat 2 dintre ei. M-am saturat de cei drepti, si nici nu-mi stateau bine, fiind prea largi jos, asa ca i-am facut slim, tigareta sau cum le-o mai zice.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Au tiv decorativ, culoare asortata si am mai facut o pereche la fel, dar verzi. M-am molipsit de la Camy si acum imi pun zig-zaguri diferite pe marea majoritate a hainelor wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Sam 14 Feb 2009, 11:04 pm

Admina, pantalonii ca pantalonii, dar papucii tai m-au dat gata! love
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 16 Feb 2009, 5:08 pm

Admina, arata tare bine! si eu ti-am admirat sabotii wink
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de geany Mar 17 Feb 2009, 10:34 am

hei camy ,cine ti-a facut cadou bluza sa orientat la material care sa-ti placa ca a stiut ca ti-o faci tu pe plac(cum ar fi fost sa-ti aduca doar bucata de material?) lol!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty modificarea blugilor

Mesaj Scris de abbba Mar 24 Feb 2009, 5:10 pm

buna... am si yo o intrebare.....
in ultimul timp m-am ingrasat si nu prea ma mai incap blugii,..as vrea sa stiu daca ii pot modifica, adica largi, exista vreo posibilitate?
avatar
abbba
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : giurgiu
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Mar 24 Feb 2009, 5:20 pm

doar sa le bagi material pe lateral, desi fiind blugi, nu stiu cum o sa mearga la buzunare, mai ales ca au si cusatura decorativa, sa renunti si la ea, deci doar asa, bagata o fasie de material de sus pana jos, parerea mea, mai asteptam si alte fete poate au alte pareri
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de abbba Mar 24 Feb 2009, 5:28 pm

pe mine ma intereseaza doar partea de sus,ei ma mai cuprind kt de kt , dar au talia foarte joasa si se vede foarte urat, nu vreau sa ii modific yo, am sa merg la croitor, dar tre sa stiu ce sa ii spun.
avatar
abbba
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : giurgiu
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de diada Mar 24 Feb 2009, 10:20 pm

pai daca te duci la croitor iti zice el ce o sa le faca (ce poate sa le faca), le pune un clin sus.
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de abbba Mier 25 Feb 2009, 7:38 am

nu cred k imi spune, pb o sa-mi zica k nu se baga, k e prea complikt, de-aia v-am cerut ajutorul voua Smile
avatar
abbba
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : giurgiu
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Mier 25 Feb 2009, 8:45 am

Abba, pt suma potrivita, orice croitor se baga la orice... Problema e suma potrivita; chiar merita sa-i modifici? Daca au talia joasa se va vedea orice modificare, pt ca nu ai cum sa gasesti material exact la fel ca si jeans-ul in cauza. Poate daca nu sunt modificati la tiv, si-ti taie de acolo, desi de multe ori au alta nuanta jos si alta in talie. Deci mai bine iti iei 2 perechi noi pe masura actuala si ii pastrezi pe acestia sa-i porti, cand revi la dimensiunile tale. Ultima oara cand am vazut, in capitala, cel putin, scurtatul unei perechi(o chestie banala) era 15 lei, dar sa-i desfaca sa bage un clin la spate sau pe laterale... e greu, va costa. Uita-te la rezerve daca ar avea de unde sa le dea drumul pe laterale cu 2cm pe fiecare parte, desi nu se mai fac nici pantalonii de stofa cu rezerve, dar blugii zid

Exclamation Si te rog, nu mai folosi "k" in loc de "ca" si foarte multe prescurtari in text. Eu am scris 6 randuri intr-un minut, nu cred ca nu ai timpul necesar sa scri corect romaneste, doar un rand. :pace:

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Mier 25 Mar 2009, 2:25 am

foarte frumosi pantalonii tai admina,si mie imi plac tot asa strimti pe picior,asa se si poarta acum ,cred ca a trecut vremea evazatilor.

geany cand primesti un cadou e bine primit indiferent ce este,,calul de dar nu se cauta la dinti,,dar vreau sa iti spun ca daca primesc cadou materiale sunt cea mai fericita.chiar de ziua mea am primit de la o prietena 2 materiale super,abia astept sa vad ce voi face din ele,cred ca rochite.

kiss
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de geany Mier 25 Mar 2009, 12:53 pm

asa e camy ai dreptate,si mie mi-ar placea sa primesc materiale de cadou ca eu nu am in apropiere magazine cu materiale Sad dar daca astept pana la ziua mea nu mai lucrez nimic rade (e in decembrie)...bun venit acasa si printre randuri cu noi love
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Modificare haine

Mesaj Scris de RalucaS Joi 26 Mar 2009, 10:15 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Rochita este o adaptare dintr-o alta, am scos niste ornamente, am scurtat, stramtat, pus cordon si bentite la maneci, si asta a iesit Smile

PS: cred ca am facut ceva gresit cu poza asta asa mare. De ce e asa complicat cu pozele astea? zid de ce nu putem atasa pur si simplu ca pe alte site-uri?


Ultima editare efectuata de catre diada in Joi 26 Mar 2009, 11:09 pm, editata de 1 ori (Motiv : editare poza)
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Vin 27 Mar 2009, 8:49 am

RalucaS, am spus-o si o repet: pozele nu se pot pune direct pe forum, ca in alte parti, deoarece este forum gratuit, spatiul de gazduire este limitat, daca eram un site pus pe profituri banesti, aveam si poze gazduite la noi... Apropo, pe Despre copii nu se pot pune poze DELOC, doar link catre poza, nu se vede nici o poza pe tot forumul, in afara de reclame zid Si nu se mai plange nimeni, ei nu se agita sa schimbe lucrul asta...
On topic, foarte frumoasa culoare are rochia, merita sa o modifici.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de RalucaS Vin 27 Mar 2009, 1:12 pm

Admina a scris:RalucaS, am spus-o si o repet: pozele nu se pot pune direct pe forum, ca in alte parti, deoarece este forum gratuit, spatiul de gazduire este limitat, daca eram un site pus pe profituri banesti, aveam si poze gazduite la noi... Apropo, pe Despre copii nu se pot pune poze DELOC, doar link catre poza, nu se vede nici o poza pe tot forumul, in afara de reclame zid Si nu se mai plange nimeni, ei nu se agita sa schimbe lucrul asta...
On topic, foarte frumoasa culoare are rochia, merita sa o modifici.

Am inteles sa traiti! :D
Deci nu am facut cum trebuia, nu? Sad(
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Camy Vin 27 Mar 2009, 5:55 pm

RALUCAS este foarte draguta rochita ta si cred ca ai muncit la ea....styu cum este sa modifici,mult mai greu decat sa faci de la cap la coada.in talie ai2 cordoane?unul rosu si unul galben?ai niste unghii superbe,tu ti le faci ?

va pupic dulce
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de RalucaS Lun 30 Mar 2009, 3:23 pm

Camy a scris:RALUCAS este foarte draguta rochita ta si cred ca ai muncit la ea....styu cum este sa modifici,mult mai greu decat sa faci de la cap la coada.in talie ai2 cordoane?unul rosu si unul galben?ai niste unghii superbe,tu ti le faci ?

va pupic dulce

Nu as zice ca a fost f greu, nu am modificat decat in partea de jos dar e de efect ea asa. Mai greu a fost ca a trebuit sa ii fac si o jupa-furou, se lipea de mine ca nebuna Smile Cordonul da, e din 2 bucati, e banda din satin de fapt: una grena si una aurie.

Cat despre unghii, da, eu le fac....dar cam rar ca mi-e foarte lene Smile Embarassed
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Joi 02 Apr 2009, 9:31 pm

Mi s-a pus pata pe niste malete cu guler col-roule si le-am taiat pe toate, le-am luat gatul rade Si cum am tot vazut bluze "de-a gata" cu finisare nefinisata si marginile nesurfilate, netivite, am purces la treaba.
Una alba, taiata la greu cu foarfecul si surfilat tiv ingust; am tras de material ca sa iasa marginile valurite ca o varzuca:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alta rosie, lasat o parte nefinisata si restul tivit si tighelit:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alta lila, mai grosuta, dintr-un tricot. Am dat tighel la partea surfilata de dedesubt si restul taiat cu foarfecul, cu sadism.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ultima facuta si pozata, normal ca mi-a iesit cel mai frumos guler, la sfarsit wink

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Concluzie, nu va lasati sufocate de helanci si malete, modificati-le cu spor maxim, ca e pacat sa stea la naftalina cos

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de RalucaS Joi 18 Iun 2009, 9:49 pm

Se ia o bluza gata facuta. Ajungeti cu ea acasa si vedeti ca e cam mare, deci va trebui sa o modificati. Dar va vine o idee...ce-ar fi daca ar deveni rochie?

rochie oranj

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Iun 2009, 10:03 pm

Superba modificare, ti-a iesit o super rochie. love Imi place tare mult si materialul si volanul alb, totul. Este croit pe bie, volanul?

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 18 Iun 2009, 10:41 pm

Raluca, ti-a iesit super! Nici nu zici ca a fost bluza. Bravo! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de aisha Vin 19 Iun 2009, 10:00 am

Raluca, super idee! Felcitari pt realizare!
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de ariana Vin 19 Iun 2009, 10:30 am

Raluca ,felicitari! Ti-a iesit foarte bine rochia si iti vine bine,o idee super buna love
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de geany Vin 19 Iun 2009, 10:30 am

Raluca,forte buna idee;ai rezolvat-o si ai facut-o si mai frumoasa.Felicitari Flowers
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Modificarea si stramtarea hainelor - Pagina 4 Empty Re: Modificarea si stramtarea hainelor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB