Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

+83
Uca
danabarbu2007
leonutza69
Lucia Ro
MAYA
mady85
audrey
RalucaS
firimitura
cristinica_70
gabi1795
scamutza
juliennej
livia1981
ralucis
Laila
Karina33
andreeaX
feliciagl
rucsy
teisoara
Noemi
chocolate
angells
bobitica
mdlupu
mihatm80
diana_roxana
olympia
ellybijoux
SILVIA2000
vilcris
tomari
cherie
livia_iri
Gabyx
Dodo-pui
Fran78cesca
danax3ro
mada93
ancuta_ancuta
geany20062006
Monica
aidaalex
ancutzicutza
Usagy
Giobsy
nadina_b2005@yahoo.com
DANIELA.I
AlinaJ.Bijoux
clodi
mycryna
degetica
Kristina
trice
milena
ioana soare
ciresicca
aisha
Mada
danae
puffetta
maria_covacef
bluegray
noel
totolina
ileana cosanzeana
Clio_Ela
Camy
zylv
kla78
chemio
Ramonica
g19
geany
diada
arime
amnro
Buburuza
Ana Maria
MihaelaT
SilviaDumitrescu
Admina
87 participanți

Pagina 1 din 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul

In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Admina Mar 01 Dec 2009, 9:47 am

In prima zi a lunii cadourilor, chiar de ziua nationala a Romaniei, demaram un nou concurs la sectiunea Croitorie. Ne dorim sa considerati premiul pus la bataie, drept un minunat cadou de sarbatori, deoarece anuntarea castigatoarei se va face in Ajunul Craciunului. santa

Este un concurs destinat sarbatorilor care se apropie, deoarece trebuie sa realizati o piesa vestimentara deosebita. De data aceasta am ales ca tema la concurs, o rochie de seara, eleganta si maiestrit lucrata. Alegerea in ceea ce priveste materialul, croiala, lungimea si stilul este numai a voastra, a participantelor. Noi nu impunem decat produsul finit si anume rochie (exclus compleu din doua parti) si alte detalii tehnice. Trebuie sa aiba dublura/ captuseala, sa fie finisata cat mai bine atat la exterior cat si la interior, deoarece vrem sa vedem poze cu rochia intoarsa pe dos si detalii ale exteriorului, surprins in amanunt. Pentru imortalizarea rochiei va rog sa purtati si accesorii asortate sau cat mai potrivite, deoarece vrem prezentata o tinuta, un stil nu doar produsul atarnat pe umeras. Daca aveti manechin special se poate fotografia si pe el, atata timp cat prezentati o posibila tinuta completa si intr-un cadru frumos aranjat.

Pot participa membrii cu minim 50 de mesaje, deci inscrierea pe forum, special pentru participare, este exclusa! Pot participa si membri noi inscrisi atata timp cat posteaza pana la sfarsitul concursului cele 50 de mesaje necesare, dar nu poasteaza doar de dragul de a strange numarul necesar; puteti comenta la creatiile de pe forum, puteti sa aratati ce ati lucrat, sa intrebati sau sa raspundeti privitor la nelamuriri de pe forum, sa "barfiti" la sectiunea sociala sau sa postati oriunde vreti in forum.
Durata concursului va fi de aproape trei saptamani, incepand de azi, ultima zi de inscriere va fi duminica 20 decembrie (pana la ora 24). Votarea se va face in urmatoarea saptamana, urmand ca rezultatele sa se transmita in cel mai scurt timp.

Votarea castigatoarelor se va face in sistem dublu: juriu si membri. Notele din partea juriului vor cantarii 50% si juriul va fi alcatuit din persoane cu simt estetic si cunostinte in domeniul croitoriei. Membri vor putea vota dupa incheierea concursului, in cadrul subiectului deschis pentru votare. Nu pot vota decat membri inscrisi pana la data de 1.12.2009! Parerea celor care voteaza liber va conta 50% din punctajul final. Se va vota in funtie de doua mari criterii: artistic si tehnic. La artistic va conta: originalitatea, aspectul final, stilul. La cel tehnic va conta: corectitudinea executiei, complexitatea modelului si calitatea rochiei.

Am sa va rog sa postati poze la dimensiunea 640*480 pixeli, ca sa se poata vedea bine, produsul; se accepta maxim 7 poze, in diverse ipostaze (in lumina naturala, cu blitz). O poza sa prezinte materialul croit (partile tiparului atasate sau desenate pe materialul intreg); minim o poza trebuie sa prezinte dosul rochiei, captuseala; o alta poza (minim), trebuie sa arate un detaliu important de pe rochie, un element dificil sau bine lucrat; in celelalte poze va rog sa pozati rochia in intregime, purtata de beneficiara, fata/ spate si profil. Este de preferat sa vedem creatia, purtata, nu pozata pe un pat sau pe o masa. Asta e doar o sugestie, voi faceti cum considerati ca e mai bine, ca sa va cresteti sansele de castig.

Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven Premiul este oferit de Bro Rom Masini Casnice si consta intr-o masina de cusut computerizata BROTHER INNOV-IS 10.Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA NV%20Range%2010%20Cutouts_10_cut

Premiul se va trimite numai la adresa de pe teritoriul Romaniei, deci trebuie sa apelati la rude, daca veti castiga si locuiti peste hotare.
Inscrierile se vor face la acest subiect, printr-o postare obisnuita, in care sa specificati ca participati la concurs cu acea creatie, sa vorbiti in doua cuvinte despre ce v-a inspirat sa o lucrati si de ce ati ales acel model, acea croiala, etc.

Pentru informatii, detalii, inscrieri va astept sa postati in continuare. Voi reveni cu detalii suplimentare, privitor la jurizare in cursul zilei de azi.

P.S. Insist ca acest produs se poate lucra pentru voi, pentru prietene, mame, verisoare, etc. deci sper sa nu suparam pe nimeni ca am cerut o rochie de seara eleganta, in contextul crizei actuale. Suspect Si in trecut ne-au convins incepatoare ca pot sa obtina punctaj foarte bun, sa castige premii si sa fie inventive. Rochia ar fi ideal sa se lucreze pentru Revelion, dar nu conteaza destinatia daca rezultatul este frumos. Daca se anunta o nunta in primavara, puteti sa va faceti rochia de pe acum si sa intrati in cursa pentru marele premiu, astfel impuscati doi iepuri dintr-un foc.


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mier 17 Mar 2010, 12:50 am, editata de 4 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 01 Dec 2009, 9:56 am

ura concursssssss. Ce frumos! Bafta multa participantelor, ideei si spor. Pentru un asa premiu inca de pe acum multumiri sponsorului (chiar si de la mine care nu voi participa la concurs)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/
album picasa
https://www.facebook.com/silvia.dumitrescu1
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 01 Dec 2009, 10:00 am

Wouuu!
Admina, felicitari pt acest nou concurs si multumim sponsorului! Flowers
Doamnelor si domnisoarelor care se vor inscrie in concurs le doresc mult spor!



Sper din tot sufletul sa nu mai apara discutii de genul celor de la "Fusta mea".

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Ana Maria Mar 01 Dec 2009, 10:02 am

Felicitari, Admina, pentru initiativa si pentru energia de a demara un nou concurs , abia astept sa vad, de pe margine, creatii spectaculoase. Mult succes tuturor participantelor si felicitari sponsorului, premiul este intr-adevar, de exceptie. CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA 134621
Ana Maria
Ana Maria
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 514
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/07/2009

http://www.firetricotat.ro

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Yupiiii!

Mesaj Scris de Buburuza Mar 01 Dec 2009, 11:09 am

De data asta particip si eu la concurs!

Edit: si de astazi sunt la dieta! Ca sa aiba rochia pe ce sa stea wink

Edit 2: Si super-felicitari pentru super-concursul cu super-premiu!


Ultima editare efectuata de catre Buburuza in Mar 01 Dec 2009, 11:41 am, editata de 1 ori
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Mar 01 Dec 2009, 11:30 am

Doamne, ce-mi faceti! S-a terminat cu linistea mea!
In loc sa-mi vad de ale mele acum trebuie sa fac o rochie!!! Si trebuie sa fie si cea mai frumoasa!!! CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA 4246

Va las ca am treaba cos kiss
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de arime Mar 01 Dec 2009, 11:48 am

Super concurs, fain premiu! Merci Merci Merci
Felicitari Admina, multumiri sincere sponsorului! love

Mult succes participantelor, bafta multa, inspiratie din belsug si spor! cos
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Mar 01 Dec 2009, 11:49 am

Acum am vazut conditia referitoare la mesaje pale Trebuia sa am deja 50 de mesaje sau mai am o sansa si pot sa ma inscriu in concurs dupa ce le acumulez? boo
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de diada Mar 01 Dec 2009, 11:55 am

Trebuie sa faceti mesajele pana la sfarsitul concursului. La fiecare concurs am avut aceasta conditie. Altfel riscam sa vina utilizatori pentru prima data, posteaza creatia, ne ia premiul si nu-l mai "vedem" prin zona.

Multumim sponsorului! Mult succes participantelor! ura

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de geany Mar 01 Dec 2009, 1:13 pm

Imi permit sa completez, cine se va inscrie de astazi pee acest seit www.lucrudemana.com nu va participa la concurs indiferent de cate postari va avea peste 3 saptamani. Cine s-a inscris pana la 1. decembrie 2009 si va avea de-alungul celor 3 saptamani 50 de mesaje postate si doreste poate participa fara probleme.
Daca este gresit ceea ce am afirmat rog sa fiu corectata de persoanele administrative.

Felicitari admina, pentru tot ceea ce faci ca acest forum sa fie pe podiumul pe care-ti doresti. Pentru toti utilizatorii acestui forum cred ca este o onoare sa fie alaturi de tine si sa te sustina fiecare in felul lui.
Multumiri sponsorului care iti sprijina puterea de a indelplinii dorinta participantilor la concurs, de a-si realiza o rochie unicat, in speranta de a primi o masina de cusut de ultima generatie...

Minunata idee de a infiinta acest forum "diada", puternica ambitie de a-l aduce la forma actuala "admina". FELICITARI adminilor kiss


Ultima editare efectuata de catre geany in Mar 01 Dec 2009, 3:40 pm, editata de 2 ori (Motiv : completare)
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Haaaa?

Mesaj Scris de Buburuza Mar 01 Dec 2009, 1:25 pm

geany a scris:Imi permit sa completez, cine se va inscrie de astazi nu va participa la concurs indiferent de cate postari va avea peste 3 saptamani. Cine s-a inscris pana la 1. decembrie 2009 si va avea de-alungul celor 3 saptamani 50 de mesaje postate si doreste poate participa fara probleme.
N-am inteleees cum vine asta.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de g19 Mar 01 Dec 2009, 2:12 pm

Un lucru extraordinar acest concurs , extrem de binevenit . Felicitari pentru initiativa si pentru implicare . Succes participantelor !!!!
avatar
g19
helper
helper

Numarul mesajelor : 13
Localizare : vrancea
Data de inscriere : 22/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Mar 01 Dec 2009, 2:42 pm

Buburuza a scris:
geany a scris:Imi permit sa completez, cine se va inscrie de astazi nu va participa la concurs indiferent de cate postari va avea peste 3 saptamani. Cine s-a inscris pana la 1. decembrie 2009 si va avea de-alungul celor 3 saptamani 50 de mesaje postate si doreste poate participa fara probleme.
N-am inteleees cum vine asta.

Adica cine se inregistreaza de azi incolo pe site, nu poate participa la concurs (ca sa nu apara "membrii noi" strict pentru concurs) . Doar membrii inregistrati pana la 1 dec au dreptul sa participe.

ura
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Ramonica Mar 01 Dec 2009, 2:46 pm

Super concurs, super premiu. Le urez multa bafta participantelor si abia astept sa vad rochitele cu care se vor inscrie in concurs. Poate pana la urmatorul concurs o sa invat si eu sa cos, caci in momentul de fata nu sunt in stare sa fac nici o fusta.
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de geany Mar 01 Dec 2009, 3:37 pm

Buruza imi cer scuze, tocmai am completat cine se va inscrie incepand de astazi pe seit www.lucrudemana.com nu va avea dreptul sa participe la acest concurs.

Amnro, ai dreptate, asa am vrut sa spun.

Bafta tuturor celor care vor paticipa bucurie bucurie bucurie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de chemio Mar 01 Dec 2009, 4:21 pm

SUPER premiu!
chemio
chemio
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 182
Varsta : 48
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 11/09/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de kla78 Mar 01 Dec 2009, 4:47 pm

wawwww super premiu,bafta multa tuturor concurentelor,eu nu cred ca voi avea timp cum nu am avut timp nici pt celalalt concurs dar va doresc mult succes.
kla78
kla78
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 522
Varsta : 45
Data de inscriere : 28/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de zylv Mar 01 Dec 2009, 5:13 pm

admina,ai organizat super concurs.binenteles,gratie sponsorilor,pe care ii iubesc din tot sufletul,caci datorita lor am o masina bengoasa(vorba fiului meu).si o pot nominaliza pe d-na Adriana(caci cu dansa am intrat in contact) ca fiind o super draguta.deci,e musai sa-mi fac rochie pentru revelion. kiss


Ultima editare efectuata de catre zylv in Mar 01 Dec 2009, 6:31 pm, editata de 1 ori
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Camy Mar 01 Dec 2009, 6:04 pm

ADMINA si DIADA ne faceti numai suprize.Forumul acesta face parte din viata mea,voi participa indiferent de rezultat,imi plac rochiile de seara.

fetelor important este sa participam cu cat ne inscriem mai multe cu atat va fi mai bine!



kiss hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 01 Dec 2009, 6:24 pm

Super concurs, super premiu!!
Felicitari Admina, multumiri sponsorilor si bafta participantelor/participantilor ;) !!

De acord cu Geany, mi se pare corect sa nu fie permisa participarea celor care nu s-au inscris pe forum pana la inceperea concursului, chiar daca scriu cele 50 de mesaje.
Acum sa nu aruncati cu rosii,,, eu as propune (asta in caz ca vor vota membrii forumului) ca si cei ce voteaza sa fie conditionati de inscrierea pana la data concursului. Altfel azi isi vor face cont toti prietenii, neamurile si mai stiu eu care, cand e vorba de asa un premiu, clar, vor scrie si mesaje in fiecare zi, doar sa poata vota... Nu ar fi corect fatza de cei care au fost activi aici , si vor ramene in continuare la fel.

Pupici, bafta participantilor, eu fac galerie!!!
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de amnro Mar 01 Dec 2009, 6:42 pm

Clio_Ela a scris:Super concurs, super premiu!!
Felicitari Admina, multumiri sponsorilor si bafta participantelor/participantilor ;) !!

De acord cu Geany, mi se pare corect sa nu fie permisa participarea celor care nu s-au inscris pe forum pana la inceperea concursului, chiar daca scriu cele 50 de mesaje.
Acum sa nu aruncati cu rosii,,, eu as propune (asta in caz ca vor vota membrii forumului) ca si cei ce voteaza sa fie conditionati de inscrierea pana la data concursului. Altfel azi isi vor face cont toti prietenii, neamurile si mai stiu eu care, cand e vorba de asa un premiu, clar, vor scrie si mesaje in fiecare zi, doar sa poata vota... Nu ar fi corect fatza de cei care au fost activi aici , si vor ramene in continuare la fel.

Pupici, bafta participantilor, eu fac galerie!!!

de acord cu propunerea (daca voteaza membrii forumului). poate ar fi util sa aflam si cine va juriza concursul si care vor fi criteriile
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mar 01 Dec 2009, 6:57 pm

amnro a scris:
Clio_Ela a scris:Super concurs, super premiu!!
Felicitari Admina, multumiri sponsorilor si bafta participantelor/participantilor ;) !!

De acord cu Geany, mi se pare corect sa nu fie permisa participarea celor care nu s-au inscris pe forum pana la inceperea concursului, chiar daca scriu cele 50 de mesaje.
Acum sa nu aruncati cu rosii,,, eu as propune (asta in caz ca vor vota membrii forumului) ca si cei ce voteaza sa fie conditionati de inscrierea pana la data concursului. Altfel azi isi vor face cont toti prietenii, neamurile si mai stiu eu care, cand e vorba de asa un premiu, clar, vor scrie si mesaje in fiecare zi, doar sa poata vota... Nu ar fi corect fatza de cei care au fost activi aici , si vor ramene in continuare la fel.

Pupici, bafta participantilor, eu fac galerie!!!

de acord cu propunerea (daca voteaza membrii forumului). poate ar fi util sa aflam si cine va juriza concursul si care vor fi criteriile
subscriu,desi nu am sa particip,am sa votez ,imi plac rochiile insa ink nu sunt suficient de experimentata spre a face asa o creatie
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de totolina Mar 01 Dec 2009, 7:27 pm

of, ce premiu, cine nu ar fi tentat sa participe!!! stiu ca doar 3-4 fete au facut rochii de seara pana acum. as fi si eu tentata sa particip dar mi-am pierdut din indemanare..... nu am mai facut o rochie deosebita de la banchetul din clasa a 12-a. mai vad, daca pot sa il pacalesc pe sot sa imi dea bani de material rade
oricum vreau sa imi fac o rochita de revelion.
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de diada Mar 01 Dec 2009, 7:42 pm

Regulile sunt deja facute de Admina, pe prima pagina, si deocamdata asa raman. La regulile jurizarii inca se lucreaza. Multumim frumos!


Ultima editare efectuata de catre diada in Mar 01 Dec 2009, 9:51 pm, editata de 1 ori

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de noel Mar 01 Dec 2009, 8:10 pm

bucurie bucurie bucurie bucurie
uraaaaaaaaaaaa!! concurs!! si un super premiu Merci
cand m-am logat pe acest forum nici nu banuiam ca sinteti atit de serioase (sper ca intelegeti la ce ma refer) pupi
eu ma inscriu la urmatorul concurs de rochii de seara, mai am de invatat cum se fac fustele Laughing
bafta la toate concurentele, organizatorilor si sponsorilor.. Va multumesc anticipat Merci pentru ceea ce vom invata si din acest concurs Flowers
noel
noel
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 148
Localizare : -
Data de inscriere : 26/07/2009

Sus In jos

CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA Empty Re: CONCURS DE CROITORIE - ROCHIE DE SEARA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB