Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

+19
vlad_mom
Gabica
myky7robc
mylena
piciul
kmn
Floren
dorinamisov
cristina iosif
Angelica18
corina corina
lilibili
aisha
LRodica
mishou
romaya
Dorulet
ioana soare
gretty
23 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Mar 04 Feb 2020, 2:57 pm

O sa le folosesc pe toate, sunt intarite putin, dar mi-ar fi placut sa am un set.
Multumesc.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 05 Feb 2020, 6:58 am

Faine, da! Dar sunt oare si practice...ma gandesc ca se mai prelinge o picatura pe pahar sau condens... (exact la asta m-am gandit si cand am vazut prima oara mansoanele acelea tricotate pentru cana de cafea)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Mier 05 Feb 2020, 8:21 am

Destul de practice. Fiica mea are o inimiora pentru suport de cana, pe birou. Chiar o foloseste. O speli si daca e cazul o mai intaresti un pic. Mi-ar place albe dar sunt "pretentioase", de aceea am si ales maroul pentru ele.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 05 Feb 2020, 8:44 am

Mai bine maro, de acord! Mi-ar placea sa fie...nu stiu, laminate poate... adica sa fie mai simplu de spalat, sa nu se pateze... (zic si eu, eu care folosesc suporti de silicon Smile )

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Mier 05 Feb 2020, 9:31 am

Ar fi mult mai simplu.
Vorbind acum imi amintesc, aveam vreo 20 de ani, aveam o vecina mult mai in varsta cred ca avea la 60-65 atunci, (acum nu mai e Sad , eu care ma apropii si eu de acea 'mai in varsta' varsta  wink  ) care daca mergeam la ea si ma servea cu ceva avea servetele albe de panza, unele brodate, altele cu margini crosetate. Imi era ciudat sa le folosesc, ceream la inceput de hartie sa nu le murdaresc, apoi am renuntat, asa era obisnuita si pana a putut sa spele ea, le-a folosit.
Alte vremuri Smile .
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 05 Feb 2020, 9:58 am

Daaa, alte vremuri....mileuri ondulate, ridicate in jurul statuii de portelan, struguri la cheia de la sifonier...nu mai avem nici statuia si nici cheie la sifonier (ca nici nu mai e sifonier, ci dulap de haine din pal...cu asta nu mai ajungem in Narnia  Sad ). 
Off-topic, scuze, mama imi amintea zilele trecute ca ii ziceam cand eram adolescenta ca eu nu voi avea nici covoare si nici perdele la casa mea, prea multa munca de-aiurea la ele...si m-am tinut de cuvant, perdele mai am cateva, dar de voal, scurte si cu carucioare de plastic pe care nu le scot la spalat)...covoare de lana cu franjuri albi si cu traverse peste...ma ingrozesc numai cand imi amintesc...(si eu am apucat pieptanatul franjurilor de la covor, probabil sunt din ultima generatie care a facut asta)...La mileuri a renuntat mama singura, intai la noi in camera cand a vazut ca lipsesc din franjurii aia rosii cu tot cu margine...ca aveam hamsteri  rade (isi decorau si ei culcusul). In vremurile de-acum cand ai varsat cana cu cafea la ce te repezi sa iei de pe masa? Telefon si/sau laptopul, nu?  Smile Nu e mai rau sau mai bine acum, doar alte vremuri...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de gretty Mier 05 Feb 2020, 7:52 pm

Incearca-l si pe acesta:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  

am modificat usor schema e usor sa vezi
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Joi 06 Feb 2020, 8:33 am

Multumesc.
E vorba de ultimul rand. Am vazut bine?
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de gretty Joi 06 Feb 2020, 9:25 am

Da, ultimile 2 randuri; cate 3 picioruse in fiecare bucla apoi coltisori din 5 picioruse; de fapt eu l-am facut din imaginatie si apoi am cautat chema pt voi... eu creez adesea rozete sau combinatii din memorie; sper sa te descurci, poti numara...
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de Dorulet Joi 06 Feb 2020, 6:51 pm

Imi plac lucrusoarele crosetate,desi nu prea am facut asa ceva.Eu am cateva milieuri frivolite,am si covor,am si o carpeta cusuta cu lana in chilim pe panza de sac.O am pe peretele de deasupra patului si, credeti-ma,incalzeste camera,cel putin la nivel psihic.Sub canita de cafea pun tot frivolite si nu-mi fac griji,cu atatea produse de spalat de astazi...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Vin 07 Feb 2020, 8:04 am

Si mie imi plac. Covoare avem si noi, dar de pe perete le-am dat jos. Si soacra si mama aveau, dar acum nu mai au. Vinovata Eu.
Dorulet, trebuie sa recunoastem ca suntem foarte comode, ca sa nu folosesc un alt cuvant Smile . Prefer sa fac lucruri care ma relaxeaza nu sa sterg si sa scutur (de praf); sa citesc, sa crosetez, sa ma plimb cu cei dragi. Sincer nici sa gatesc nu imi place, o fac de nevoie.
kiss
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de ema Sam 08 Feb 2020, 10:37 am

Eu cred in continuare ca o casa fara covoare pe jos si perdele la geamuri e o casa rece, neprimitoare. Anul trecut, cand am fost acasa, mi-am cumparat covoare de la moldoveni. Nu aveam si aveam impresia ca e mereu santier. Perdele am doar la sufragerie. In rest am pus barele si urmeaza perdelele. Am o masa imensa, ovala si as fi vrut un mileu crosetat pe ea dar nu stiu sa fac si nu ma complic sa cumpar. Vine barbat-meu si pune cafeaua pe el...Imi place curatenia. Daca nu e curat si ordine, nu pot sa fac nimic.
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de Dorulet Sam 08 Feb 2020, 12:14 pm

Asa cred si eu,ema!Merge pe o masa mare o catifea si peste un milieu,un table-runner,in contrast,arata ca si cum ar fi intarsie pe mobila.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4770
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Sam 08 Feb 2020, 3:11 pm

Smile N-am nici eu peretii goi sau mobila goala, si pe mese un platou, o farfurie (doar nu credeati ca toate obiectele alea facute de mine stau in cutii wink )... nu se simte ca nu e covor pe jos din cauza puzderiei de forme si culori de pe pereti si mobila ...

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Dum 23 Feb 2020, 4:10 pm

Am mai crosetat cateva cosulete dar nu reusesc sa le intaresc cum as vrea.
Mai am unul de acum cativa ani si este mai teapan. Astea sunt foarte moi. Am diluat prea mult aracetul? De doua ori le-am  inmuiat in aracet, a doua oara mai mult aracet mai putina apa si tot nu sunt multumita. Oare ce proportie ar trebui sa folosesc.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Dum 23 Feb 2020, 8:11 pm

Fain! Ma amuza poza cu el pe laptop....ca mileul peste tv-plasma...
Eu nu apretez chestii crosetate, dar am intarit beton textile in sculpturi, nu stiu sa-ti zic o proportie pentru ca o fac ochiometric, cat sa se scurga de pe pensula, dar sa nu fie transparent... Poate depinde si de ce ai folosit. Eu doar cu moment waterproof cu uscare transparenta.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Dum 23 Feb 2020, 10:25 pm

Am folosit aracet cu uscare transparenta. De la Daco, cumparat din Libra.
Moment de unde il cumperi, din magazine gen dedeman, in libra nu mi-a zis de altceva cu uscare transparenta.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 24 Feb 2020, 6:33 am

Daco am avut vopsele acrilice si n-am fost multumita, pigment slab, putere de acoperire cam putina...Moment am vazut si la auchan si carrfour la raionul de scule pentru casa, dar si la magazinase de materiale de contructii (de-astea de oras unde te duci repede ca-ti mai trebuie ceva).

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Lun 24 Feb 2020, 8:05 am

Multumesc.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Lun 24 Feb 2020, 10:08 am

Cu drag! Asta daca nu ti-e peste mana sa ajungi la dedeman sau altele mari, care , de regula, sunt la marginea orasului.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Mier 26 Feb 2020, 9:41 am

Vlad-mom ai cumva la indemana adezivul Moment sa imi trimiti o poza. Am fost la magazin si mi-a aratat mai multe feluri, si nu am luat nimic. E acela pe care scrie si kit montaj, la tub, eu am zis ca nu. Trebuie sa scrie waterproof? Asa ceva nu avea acolo.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de vlad_mom Mier 26 Feb 2020, 10:26 am

Pentru pardoseli, D3, umbreluta inseamna waterproof :
(D2 cu capac rosu nu e waterproof ):
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-am pe cateva tricouri, manjite cand lucram, se inmoaie la spalare si se albeste, iar apoi cand se usuca devine transparent si tare.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
ursuralu-handmade
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4623
Varsta : 45
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Mier 26 Feb 2020, 10:43 am

Multumesc.
Nu mi-a aratat asa ceva.
O sa merg la Dedeman.
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de Gabica Joi 27 Feb 2020, 10:04 am

Bine că m-am uitat pe aici să-mi aduc aminte de covoraşele mele. Nu am mai lucrat la ele. Le-am aruncat în final sub măsuţa de la maşina de cusut. În bucătărie am pus sub masă o blană de oaie veche. Şi eu am desfiinţat mileurile de prin casă. Aş face din ele nişte bluze ...
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de LRodica Joi 27 Feb 2020, 10:45 am

Gabica sau le poti folosi la perdele. Nu stiu daca mi-as face dar sunt interesante.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3638
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3) - Pagina 5 Empty Re: Produse crosetate, decoratiuni pentru casa (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB