Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyAstazi la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyIeri la 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de alessia Mier 22 Apr 2009, 7:49 pm

Ce frumoss! Sa te distrezi si sa facio poze multe ,sa le vedem si noi pupi !
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 7:52 pm

multumesc wink abia astept sa plecam pt ca n-am mai iesit din oras de la inceputul lui decembrie parca...

imi place muuuuuuuult poza ta de la avatar kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de alessia Mier 22 Apr 2009, 7:54 pm

Cu placere wink
Care poaza iti place asta noua sau aia veche? dama
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 7:58 pm

asta ca te vad mai bine cat esti de frumoasa dama
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de alessia Mier 22 Apr 2009, 8:00 pm

Of,fac ce fac si iar ajung la munca... Sad .
ANDRICA,te pup si distractie placuta iti urez de pe acum,ca banuiesc ca n-o sa mai apuc mai incolo.
Ma bag la dus acum si apoi plec.Sper sa am net diseara,ca altfel e de jale...
andreea_2008 a scris:asta ca te vad mai bine cat esti de frumoasa dama
Multumesc ANDREEA,esti o dulce. kiss
Pup,pa,am plecat la dush!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 8:07 pm

dus placut si zi usoara kiss hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de bee_tralala Mier 22 Apr 2009, 10:39 pm

Hei fetelor! Hristos a inviat!
Eu tot asteptam sa primesc mailuri cu notificari de pe forum si nu am primit niciuna.. Mi s-a parut ciudat asa ca am intrat si acum vad ca ati umplut deja cateva pagini.. Ma pun pe citit :*
bee_tralala
bee_tralala
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mier 22 Apr 2009, 10:45 pm

Buna fetelor, am revenit. Smile
Am umblat azi foarte mult pe jos, aproape 4 ore si am reusit sa mai fac si 40 minute bici, sunt franta. Dieta nu stiu daca se poate numi asa, am mancat aproximativ 950 calorii formate din:
1 porto, 1 cafea cu lapte, merlucius la gratar cu mujdei, 60 g napolitane joe zid , 30g arahide prajite zid si 40 g carnati de casa uscat. Nu e mult, dar e prost. Maine sper sa fie mai bine.
Arime si mie imi plac barbatii de "coloare" actori sau nu Smile . Iti spun un secret: intr-un timp ma apucasem de tae-bo cu Billy Banks, mai mult de dragul lui ca nu ma omoram cu miscarea. Sa nu ma spui la nimeni... wink
Andreea la tine e dieta continua, chiar daca zici tu ca nu e. Eu singura deferenta ce-o vad e ca pasca nu se incadreaza la SB, in rest cred ca nu depasesti 1000 calorii sigur. pupi .
Dana noi doua inca n-am terminat cu sarbatorile. Vad ca si tu sarbatoresti duminica... Smile Sa-ti fie de bine pasca!
Alessia e un scump Vani al tau, chiar se comporta ca un copilas. Bafta si tie la dieta, ma gandeam si eu sa ma apuc de WW, dar asa cum o stiu eu, nu sa ma insciu pe site. Deocamdata raman la calorii vad eu daca trec la puncte...Cum spunea Deiutza important e sa tinem ceva de lunga durata wink
Andreea vad ca te ti serios de monti, imi place cum te ambitionezi. Sa ne mai spui de medicamente, daca esti multumita in totalitate de ele. Eu as vrea tot disociat, deocamdata incerc pe mese si numar calorii, poate mai tarziu trec din nou la cea de 90 zile, vad pana atunci cum evoluez...
Daniela te mai asteptam cand ai timp!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 10:48 pm

kiss bee si livia
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de bee_tralala Mier 22 Apr 2009, 10:53 pm

Alessia sper sa-ti treaca raceala cat mai curand!
In rest fetelor, ce sa va zic, vad ca toata ciuguliti asa putin-putin..

Ramo sa nu-ti zic cu cata pofta m-am uitat la poze Laughing, si nu e ca si cum n-as fi mancat.. La mine a fost si ziua mamei si am bagat atunci multe dulciuri, tort etc.. In fine, in curand se termina si ciocolata si sper sa ma reapuc de SB macar o saptamana ca simt ca m-am umflat la burta Sad

Livia, Arime ma alatur si eu voua cu persoanele de culoare Laughing, mereu mi-au placut, cel putin Beyonce la tipe, si Tyra Banks, Naomi Campbell.. CIudat e ca barbati nu imi vin in minte acum Laughing

Andeea, e dragut ca tu si Medeea sunteti prietene-prietene acum bucurie

kiss


PS: ce e PB? am vazut ca vorbeati in urma cu cateva pagini de "pb" si sunt curioasa :D Laughing
bee_tralala
bee_tralala
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 10:56 pm

pb = photobucket wink
si eu as vrea SB o sapt incepand de luni

LA MULTI ANI! mamei tale


Ultima editare efectuata de catre andreea_2008 in Mier 22 Apr 2009, 11:01 pm, editata de 1 ori
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mier 22 Apr 2009, 11:00 pm

Smile Mi-ai luat-o inainte Andreea...
Bee, La multi ani mamei tale, nu cred ca am apucat sa-ti spun! Sa-ti fie si tie de bine dulciurile si tu esti slabuta rau si n-ai de ce sa-ti faci griji... wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de bee_tralala Mier 22 Apr 2009, 11:18 pm

Multumesc pt urari! (nu-i nimic Livia, n-aveai de unde sa stii pt ca nu am mai zis Smile
Cum mai e micutul tau? :D

eu ies, somn usor fetelor!
vorbim maine kiss


Ultima editare efectuata de catre arime in Joi 23 Apr 2009, 2:06 pm, editata de 1 ori (Motiv : mesaj editat)
bee_tralala
bee_tralala
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 11:37 pm

somn usor kiss hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mier 22 Apr 2009, 11:37 pm

Micutul meu e un incapatanat si jumatate... Smile
Avem deja 3 saptamani de cand a facut primii pasi si tot pe-acolo stam, nici vb de stabilitate, mers de buna voie si altele...daca il pun eu merge(cu cateva maraieli logic) el tot in "4 labe" se deplaseaza... boo

Eu am gasit un subiect pe culi, cu fetele care si-au facut operatie la stomac si au slabit enorm. Sunt cateva poze acolo, pun link. Nu stiu daca e voie, daca nu e voie il sterg. Aici
Nu sunt deloc pt operatie, dar pozele alea ma ambitioneaza enorm... Neutral Fetele alea au reusit cu foarte multe sacrificii, sigur pot si eu...
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 11:43 pm

livia eu stiu o singura pers care a facut o operatie (nu stiu cum se numeste, cea prin care-ti micsoreaza stomacul) si a avut o gramada de complicatii, a fost la un pas de moarte... Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Mier 22 Apr 2009, 11:50 pm

Noapte buna Bee te mai asteptam.
Andreea am tot citit si eu despre operatii, eu n-am curaj nici sa ma gandesc la asa ceva. Nu cred ca as putea face asta. E prea riscant si e vb de sanatatea mea. La persoanele cu obezitate de gr 2 sau morbida, orice activitate e riscanta. Poate din cauza asta aleg operatia. Oricum nu e pt mine sigur.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 22 Apr 2009, 11:53 pm

exact, n-are rost sa-ti risti sanatatea si chiar viata pt ceva ce poti reusi si singura wink
operatiile astea sunt pt pers care ar avea viata mai tare pusa in primejdie de obezitatea morbida
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Joi 23 Apr 2009, 12:01 am

Sunteti atatea fete aici drept model, si pe mine m-as putea lua model pt ma am mai reusit odata. Sigur pot si acum si nu ma las pana nu pun pozele cu inainte si dupa, cu ziceam aseara... Smile chiar daca deliram putin... rade
Ma duc la somn ca-s rupta. Azi chiar m-am intrecut pe mine.
Noapte buna la toata lumea si somnic pufos!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 23 Apr 2009, 12:03 am

somn usor livia si sa stii ca nu delirai deloc aseara wink eu astept pozele

ies si eu kiss hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de alessia Joi 23 Apr 2009, 7:41 am

Seara buna bounce1 !
Mai intai,ii urez LA MULTI ANI mamei tale,BEE cake
Acum sa dau raportul,care e asa si-asa:
-MD:o supa de pui de 50 cal si un sandwich din faina integrala,umplut cu branza slaba si pui.
-P:3 felii paine integrala(70 cal/felia),o lingurita crema de branza(35 cal),0 felie pastrama slaba de porc,1 iaurt ww cu fructoza si piersici,o cioko mica de menta s free(60 cal)
-Gustari:10 migdale,inca o cioko mica de menta,cateva bomboane s free
-C:pste cu broccoli si shrimps,3 felii branza provolone(70 cal/felia peace ),2 portocale.
As mai papa,dar ma abtin...

Am mai papat un pumn de cereale,iar acum ma bag in patutz ca mor de frig ,desi e super cald in casa si sunt tare mofturoasa si cu gandul doar la mancare.Deh,saptamana viitoare imi sosesc ciclonii cyclops


Ultima editare efectuata de catre arime in Joi 23 Apr 2009, 2:08 pm, editata de 1 ori (Motiv : mesaj editat)
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 23 Apr 2009, 8:42 am

buna dim fetelor,am revenit alaturi de voi.
ieri am fost deprimata ca am vazut ca eu dau repede jos dar le pun si mai repede inapoi,cred ca eu pun cele mai multe kg dintre noi toate,nu pot intelege de ce voi puneti 1 kg si eu pun cate 4,in fine,cred ca e greu sa scad sub un anumit nr de kg si corpul recupereaza repede ce am dat jos,sa fie sigur ca nu scad si mai mult.
acum teoretic pana la nunta mai am doar ziua mamei(1 zi) si in restul de zile ar trebui sa pot tine dieta,apoi nunta(2 zile,ca se tine si a 2-a zi),apoi ziua lui Edy,apoi ziua mea fix peste 3 luni,deci pana la concediu ar trebui sa pot sa slabesc cat vreau eu fara probleme,totul e sa nu gasesc eu alte motive de sarbatoare wink .

ma bucur ca v-ati simtit toate bine,ca v-ati relaxat chiar dc ati mai avut mici surprize ca racelile sau nasucuri julite pupi ,etc,important e ca ne-am simtit iubite si linistite in familie si acum avem bateriile incarcate.

BEE LA MULTI ANI mamei tale si tot binele din lume pt toate mamele din lume kiss kiss kiss !!!!!!!!!!!!!!!!

eu ieri am avut o zi de tranzitie catre dieta(am fost curioasa dc pot manca putin),am mancat cam 1000 de cal pana la ora 15,in oras cam 10 g seminte si seara 1 pahar de vin rosu.
azi sunt hot la dieta de 90 de zile,ca dc numar cal am tendinta sa mananc NUMAI prostii,sper sa reusesc sa tin.va spun eu cand ma cantaresc,dar deja nu mai am nevoie de cantar,de la 64 la 60 simt deja pe haine cam la cate kg sunt,oricum ma voi mai cantari,va spun eu cand,ca de peste 2 zile incolo tre sa-mi vina si ciclonul si nu are rost deocamdata sa-mi fac sange rau.oricum banuiesc cam cate kg am zid zid zid .

va pun si ceva poze,azi,ca de maine nu vreau sa mai fac pofta nimanui wink si anume,ouala,pasca si tortul,la bomb rafaelo am uitat sa le fac poze.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


mi-am luat ieri extract de valeriana,15 ml cu 3,50 lei,se iau 5 pic in 250 ml apa de 2 ori/zi inaintea a 2 mese.eu am luat inainte de prima masa 20 pic si cand am plecat in oras inca 5 pic si sincer,desi chiar nu ma asteptam,nu mi-a fost foame,am mancat muuuuult mai putin decat as fi crezut,sper sa vad ca si azi au acelasi efect si in restul de zile la fel si atunci imi revin ci dieta si mai ales cu optimismul si scap de kg astea pt totdeauna SmileSmile.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 23 Apr 2009, 9:20 am

neata fetele hug

deiutza pozele tale arate delicios
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 23 Apr 2009, 9:23 am

ms ANDRICA,nu-s eu experta,dar ce fac,fac cu placere SmileSmile.
au fost si bune toate dulciurile,am mancat zilele astea mancare doar 1 data/zi cu maxim 2 felii de paine si in rest aveam mese doar de dulciuri,oricum nu am mancat exagerat ca la Craciun,am mancat mai putin,acum dc ma uit in urma imi dau seama de asta wink .e si asta un inceput SmileSmile.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 23 Apr 2009, 9:31 am

deiutza23 a scris:
au fost si bune toate dulciurile,am mancat zilele astea mancare doar 1 data/zi cu maxim 2 felii de paine si in rest aveam mese doar de dulciuri
cam asa a fost si la mine Laughing Laughing Laughing
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB